Prorok_

Rookie
 • Content count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Prorok_

 • Rank
  Newbie
 1. Bear ma też zegarek na ręku a UseC nie.... .
 2. Żeby grę uruchomił jako administrator.
 3. Dzięki! Tobie i wszystkim również
 4. I am using Action
 5. Filmik z wczoraj. Na końcu ostatniej akcji niespodzianka
 6. A ja z góry wiem jak to by wyglądało na tą chwilę. Tryb PVP, jedna - dwie nieudane rozgrywki, utrata całego sprzętu, później już tylko mało ciekawa rozgrywka na "Janosika", czyli tylko z siekierką w ręku. Wątpię by komuś się to spodobało i było jeszcze widowiskowe na dłuższą chwilę. Żeby być na plusie w sprzęcie trzeba mieć przeżywalność misji gdzieś na 50% no i jeszcze coś komuś zabrać. Ten tryb rajdów z losowym sprzętem o którym wspominali developerzy powinien już być gotowy. Ps.Swoją drogą, bardzo sprytny ruch ze strony twórców na sztuczną poprawę przepustowości serwerów poprzez wprowadzenie takiego rozwiązania jakie jest teraz,nie przejmując się zbytnio graczami.
 7. Pobierasz instalator ze swojego konta, czekając 1-3 dni aż potwierdzona zostanie wpłata. O ile pamiętam jeżeli jesteś nowym użytkownikiem dostaniesz klucz na swojego zarejestrowanego e-maila. Potem odpalasz, instalujesz podając nazwę swojego konta i hasło do niego.
 8. Cześć. Zakup bez problemu a sprzęt mam w miarę mocny (i7,gtx970) i jak na razie nie mam problemów z płynnością przynajmniej na mapach które są dostępne w tej chwili.
 9. Welcome friends. Also, I'm looking forward.