KarolusP

Emissar
 • Content count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Good

About KarolusP

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

2,002 profile views
 1. 90k expa :D

  Ładnie Panowie sobie poczynacie Gratuluję
 2. Stream z givewayem kodów testowych do Bety - SenitsoPlay

  Skoro rozdaję kody, to wypadałoby abym był
 3. wrażenia

  Proszę o zachowanie kultury wypowiedzi, wszelkie łamanie zasad panujących na tym forum będzie karane.
 4. Problem z jednym z kupców.

  Panowie powyżej udzielili odpowiedzi, zamykam.
 5. Szanowni Państwo! Battlestate Games po raz kolejny będzie brało udział w największych europejskich targach rozrywki cyfrowej- w tegorocznych targach Gamescom, które odbędą się w Kolonii w Niemczech. W tym roku BSG, umożliwi prasie przetestowanie rozgrywki długo wyczekiwanej zamkniętej bety EFT wraz z nową mechaniką gry- systemem zadań. System ten w głównej mierze bazuje na zadaniach zlecanych graczowi przez handlarzy. Poprzez wykonywanie tych zadań gracz będzie mógł poprawić swoją reputację u danego handlarza, odblokować kolejne zadania, otrzymać doświadczenie oraz odpowiednie wynagrodzenie. Wykonując krok po kroku, jedno zadanie po drugim gracz zagłębi się w świat EFT, stopniowo zbierając informacje o tym, co się dzieje w tytułowym mieście. Gracz pozna pobudki, którymi kierują się handlarze, oceni je i wybierze, które są najbliższe jego postaci. Wykonanie niektórych zadań będzie wiązało się z nałożeniem na gracza pewnych kar i/lub ograniczeń, część z nich może dramatycznie wpłynąć na układy z innymi handlarzami. Zadania mogą mieć różnoraki charakter, mogą one polagać np. na: znalezieniu określonego przedmiotu bądź miejsca, handlu, kontakcie z innymi handlarzami, zlikwidowaniu wyznaczonego celu, instalacji podsłuchów bądź urządzeń zakłócających itd. Co więcej osoby, które nie będą miały możliwość pojawienia się na targach nie zostaną pozostawione same sobie, dla nich zostanie przeprowadzona transmisja na żywo na Twitch'u (środa, 23 sierpnia o godz. 15:30 - 15:45 CEST), podczas której zostanie zaprezentowana rozgrywka demonstrująca system zadań, zostaną udzielone odpowiedzi na zadane pytania oraz odbędzie się rozdanie kluczy do zamkniętych beta testów.
 6. Gdzie reportować błedy w grze

  https://www.escapefromtarkov.com/support/contact Jest to narzędzie wdrożone przez studio BSG, które zapewne jest dla nich najbardziej efektywnym sposobem zbierania informacji o błędach.
 7. Potęga botów!

  Boty są w trakcie poprawek, jedne już zostały wdrożone, a nad kolejnymi trwają prace.
 8. BOTY

  Boty są w trakcie poprawek, jedne już zostały wdrożone, a nad kolejnymi trwają prace. Nie widzę sensu w tworzeniu nowego tematu z tego powodu i na przyszłość proszę autora o przemyślane zakładanie nowych postów. Dyskusję na temat botów można kontynuować w tym miejscu. Zamykam.
 9. Mam problem z Launchera.

  Proponuję odinstalować lunchera, usunąć folder, w którym był zainstalowany, a następnie zainstalować go ponownie na dysku, na którym jest wystarczająca ilość miejsca.
 10. Awaiting Server Response

  Dziś dołączyli do nas nowi gracze, przez co serwery są bardziej obciążone. Developerzy pracują nad poprawą sytuacji.
 11. Czy można zgubić Safe Container?

  Odpowiedź udzielona, zamykam.
 12. Kontener 3x3

  Docelowo każdy będzie mógł uzyskać taki kontener poprzez wykonanie np. jakiś zadań od sprzedawców.
 13. input not supported

  Problem rozwiązany, zamykam.
 14. Problem z launcherem

  Problem rozwiązany, zamykam.
 15. Inne gry

  W PUBG mam rozegrane ze 4 gry, więc jeśli ktoś by był zainteresowany posiadaniem kotwicy w drużynie, to możecie na mnie liczyć