Smok_91

Member
 • Content count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutral

About Smok_91

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. jako że nie mogę edytować to muszę nadać kolejny wpis- jak twórcy podeszli do tematu wytłumienia broni? tak jak powinni czy podążyli durną modą rodem z CoDów i innych gier, gdzie tłumik rzekomo zmniejsza energię pocisku co wpływa negatywnie na moc obalającą i zasięg skuteczny?
 2. musi dev. gdyby to był haxor to by sobie przeleciał przez tą ścianę. szczególnie, że jak twierdza kolesie, drzwi te nie mają menu interakcji jak jak inne
 3. oby ta zniszczona cerkiew była na mapie, bo klimat byłby totalnie jak w Stalkerze
 4. widziałem na fb że sie komuś poszczęściło ja teraz czekam na jakiś konkurs literacki (moze nie poezja, ale coś w stylu opowiadań, reportaży, no coś dla kogoś kto ma lekkie pióro i wyobraźnię)
 5. od tego jest specjalna sekcja do zgłaszania błędów. i to się pisze tam, a nie tutaj. a skoro nie panimajesz pa russkij albo chociaż po angielsku to sam jesteś sobie winien. interesujące jest to, że wiesz o mnie wiecej niż ja sam. i pomyśleć, że jest to teza będąca reakcją na moje (i pewnie nie tylko) wnerwienie na twoje zachowanie tutaj. ale oswiecę cię- w gry właściwie nie gram bo nie mam na nie czasu, a fundusze przeznaczam na inne rzeczy (nie dostają hajsu na gierki od rodziców jak niektórzy).
 6. chłopie, taka mała rada ode mnie- albo daj sobie spokój z grą albo z forum chociaż na jakiś czas, bo czytanie twoich żali i pretensji jest conajmniej meczące. w kazdym, ale to w kazdym wątku musisz wylewać swoje frustracje albo klepiesz rzeczy niezwiazane z tematem. to już nawet nie jest irytujace tylko wkur.... a poza tym ta gra jest od 18 roku życia, a widać ze masz dużo mniej.
 7. u was też się zdarza coś takiego, że strona nie chce się uruchomić przy próbie wejścia doń? czasem mam tak, że klikam na adres strony i witryna nie chce się uruchomić (zauważyłem, że problem pojawia się tak parę razy w ciągu tygodnia)
 8. ja np w myszce mam zamontowany osobny przycisk, który w myszy jest skonfigurowany fabrycznie jako double click (albo triple) i w stzrelankach się bardzo przydaje do celnego pestkowania
 9. dziwisz się? Fabryka to zamknięta mapa, niewiele dynamicznego oświetlenia, wszystkie obiekty w zasięgu wzroku i tak dalej.... las i customs to duże otwarte mapy, gdzie renderowanie zachodzi nawet tam gdzie nie patrzysz (to nie gta lol). poza tym, masz mnóstwo cieni, drzewa, trawa... takie rzeczy bardziej pochłaniają zasoby. swoja drogą ciekawi mnie ile będą się wymagania róznić od takiego Wiedźmina 3, który przy swoim ogromie świata i jego szczegółowości chodzi mi w na wysokich ustawieniach bez scinek.
 10. stary, nie drąż tematu bo nic dobrego z tego nie wyjdzie
 11. skoro ta gra tak ci strasznie pzreszkadza to mozesz mi ją sprezentować. chętnie przyjmę
 12. niestety takich juz nie produkują i nie da sie dostać :V także mam nadzieję, że na nowym silniku 8gb ramu jednak wystarczy bo niestety już jestem na takim etapie życia, że mam wazniejsze priorytety niż upgrade kompa
 13. to będę musiał poprosić kumpla zeby to zrobił bo ja jestem zielony w komputery a co do samej pamieci- bo mam 2x4gb i wystarczyłoby dokupić 1x 8gb? czy lepiej też 2 czwórki? bo znalazłem jedną ciekawą kostkę, ta sama firma, to samo Mhz, tylko inny model i napięcie (obecne wg producenta mają 1,6 a ta co mnie interesuje 1,5)
 14. good Polish i read somewhere that configuration 1x8 2x4 is even recommended BTW how to check if Dual Channel is turned on without any programs?
 15. kolego, wiesz ze mozesz edytować swoje wpisy by dodać coś od siebie? taks amo jak cytujesz 2 osoby lub więcej- nie musisz robic osobnych wpisów tylko klikasz QUOTE pod czyimś wpisem i się podpina