Smok_91

Member
 • Content count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutral

About Smok_91

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

189 profile views
 1. jakby kogoś interesowało co ma byc dodane w paczu
 2. any info about PC config, to run video quality like on this picture?
 3. to juz zależy od człowieka, bo grałem w rusta kiedyś i po prostu mnie znudził. i nawet nowe aktualki mnie nie zachęcają do grania w to. gra po prostu z czasem robi się nudna. ja ich nie bronię, bo łatanie optymalizacji powinno być priorytetem, ale widać, że taka już jest specyfika wschodnich firm- jak jeszcze kiedyś dawno temu grałem w wota (konto na spzredaz heh) to raz optymalizacja była lepsza, raz gorsza. w WarThunder to samo, choć tam było jednak lepiej. trzeba czekac na betę i sytuacja się wyklaruje, z resztą niedawno devsi poinformowali że nadchodzi kolejny pacz (głównie mają dodać tryb grania żulami) który ma niby optymalziację poprawić. ja sobie czekam na finalną wersję gry, najlepiej steamową i wtedy zadecyduję czy kupic czy nie.
 4. jeśli spodziewaliście się drugiego DayZ to ja nie mam pytań. od początku twórcy zapowiadali, że gra będzie miała bliżej do Stalkera niż czegoś innego. i ma mieć ELEMENTY survivalu a nie być survivalem. no i macie za swoje- brak rozpoznania i uleganie hajpowi
 5. no bo dzisiejsze gry trochę wypaczyły pojecie survivali. w końcu samo słowo "survival" oznacza przetrwanie, a nie zbieranie śmieci, barykadowanie się w budynkach pzred potworami i budowanie broni z uzbieranego szajsu. więc grę można by od biedy nazwać wojennym survivalem, choc lepsze by było ukierunkowanie gry ku symulacji (o ile im sie to uda)
 6. w pacznotach które dziś zaserwowali, devsi piszą że w nastepnej aktualce mają dodac zaawansowane "odczucia" obrażeń, w sensie że na postać będa oddziaływać takie zreczy jak złamania, krwotoki czy postrzały. zobaczymy jak to będzie wyglądać i co dalej. póki co, pasek wytrzymałości, pragnienia i głodu jest, i nawet na gameplayach widziałem że powoli schodzą wraz z poruszaniem sie po mapie (ale pewnie będą miały realny wpływ na rozgrywkę w innych trybach, a nie w tych krótkich czasowych instancjach).
 7. it seems that playing Gopniks will me more funny that "serious" mercenaries
 8. w temacie ze scavami gdzies sie przewinał wątek, że niby mają wprowadzić do gry bardzo duże kontenerki do których ma sie zmieścić broń długa. więc raczej będą do kupienia/zdobycia
 9. mam nadzieję, bo byłby to duży minus, który oddalałby zakup gry przeze mnie.
 10. jesteś pewien? w q&a albo jakims filmie coś słyszałem apropo że będą dostępne do kupienia tak samo jak ubezpieczenia.
 11. arena mode in game like this is useless and pointless. devs are wasting time on it any infos about this new container mentioned in a video?
 12. Beta in summer? seriously... so game will be released in 2018
 13. wie może ktoś jakie i w jakich cenach będa do kupienia kontenerki w grze? (chodzi mi o te co nie lootują po smierci, które mozna dostać po zakupie najdroższych zestawów gry)
 14. explain to me- scav's equipment does not go to stash but, when i kill other scav and takie his stuff, it will be mine?
 15. musisz mieć wymaganą ilość wpisów, chyba 20 ale głowy nie dam