Dimitri468

Emissar
 • Content count

  134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Good

About Dimitri468

 • Rank
  PMC operator
 • Birthday 12/02/1994

Recent Profile Visitors

2,650 profile views
 1. Tüccar "Barış Muhafızı" Sanatı

  Merhaba Hayatta Kalanlar! Tadeusz Pilsudski (başka bir deyişle Barış Muhafızı) adlı bir tüccar, ihracat yaptığı az ya da çok değerli her şeyi satın alıyor. Yerel Batı silahları, mühimmat ve bazı askeri teçhizatın dağılımı fark edilmedi. Akıcı Rusça konuşuyor ama engellenmiştir. Çoğu işini gölgelerin içinde yapan, insanlarını ve şarta bağlı kaynaklarını belirsiz UNTAR kullanarak farklı operasyonlar yürütür.
 2. Merhaba Kaçaklar, Bugün size Escape From Tarkov gelişimindeki mevcut aşamadan bahsetmek istiyoruz. Yakın gelecekte ekibin çabaları ağırlıklı olarak dikkatli bir çalışma ve en üst düzeyde dikkat gerektiren sorunları ve hataları çözmeye odaklanacaktır. Escape From Tarkov projesi Beta bariyerinin ötesine geçti ve gelişimi şimdi yeni bir aktif aşamaya girdi. Topluluk desteğiyle ilgili bilgi topluyor. Yayıncı ve blogger etkinliklerini gözlemlemenin yanı sıra, Eylül ayının sonunda yayınlanması planlanan güncelleştirmeyi bırakmaya karar verdik ve oyuncuların karşılaştıkları önemli sorunları çözmek için zaman ayırdık. . Bir başka deyişle, performans sorunlarıyla ilgilenen görevlilerin önceliğini performans problemleri, fix old ve ciddi bugları tamamen topluluğa güvenerek saptamaya karar verdik. Şu an, Eylül ayı sonuna kadar yayınlanması planlanan yamaya dahil edilmesi planlanmamış pek çok şey yaptık. Örneğin, bozulmuş vücut parçaları, geliştirilmiş karakter hareket fiziği, gelişmiş ağ senkronizasyonu ve fixed matchmaker sorunları için ses efektleri değiştirilmiş hasar sistemi ile ilgili problemleri düzelttik, oyuncu spawn sistemindeki değişimi dengeleme, yağma, ticaret sistemi, çeşitli en iyi duruma getirme değişiklikleri getirildi. , RAM'in kullanılması da dahil olmak üzere, oyun kalitesini artırmaya yönelik ayarlamalar yaptık ve çok daha fazlası üzerinde çalışıyoruz. Bunların yanı sıra, yeni özellikler ve içerikler eklemeye devam ediyoruz. Önümüzdeki birkaç güncellemede, look forward to blind-fire functionality, ancak buttstock kullanma,ani ışıklar ve namlu altına eklenebilir bomba atarı bekliyoruz. Dahası, yeni silah takımları, AKM, yeni bir tüccar, ekipman, eşya ve görevler eklemeyi planlıyoruz. Ayrıca, Shoreline konumunun ikinci kısmı artık üretim aşamasında ve aktif alışveriş merkezi olarak yeni bir yer var - Büyük alışveriş merkezi ile alışveriş. Escape From Tarkov geliştirici ekibinin temel amacı, oyunu tasarlandığı gibi uygulamak ve yalnızca görsel açıdan değil, ağ operasyonunun performansını ve doğruluğunu optimize etmek açısından da yüksek kalitesini sağlamaktır. Söylemeye gerek yok, biz de hileleri, günümüzde bunları tespit edip yasaklayanları unutmadık. Şu anda, oyun içi anticheat yazılımı yaklaşık 1400 sahtekâr oyuncu kalıcı olarak yasaklandı. Bir sonraki ana evre Open Beta'nın başlangıcı olacaktır. Yakında, neyi içereceğini daha ayrıntılı açıklayacağız. Desteğiniz için teşekkürler! BattleState Ekibi
 3. Merhaba Hayatta Kalanlar! Battlestate Games, en yakın düzeltme paketi ile piyasaya sürülecek olan ön sipariş paketlerinin yakında güncelleneceğini bildirdi. Başlangıç ekipmanı ve stok kaynakları güncellenecek, ön sipariş paketleri açıklaması daha ayrıntılı hale gelecek, ancak fiyatları aynı kalacaktır. Saklama alanları tüm paketler de 30 yuva daha fazla hale gelecek. Böylece, oyuncuların bu yeni şeyleri alması garanti edilir: Standart Sürüm'de: +100000 ruble AKS74U + 2 dergi Left Behind Edition'da - Standart Sürüm'e eklenen tüm yeni özellikler ve: АК74N + 2 dergi İlk yardım kiti Salewa El bombası RGD5 Ek sırt çantası (MBSS - 4x4 yuvalar) Escape Edition için hazırlık aşamasında - Left Behind Edition ve Standard Edition'a yeni eklenen şeyler ve: SMG Vityaz veya HK MP5 + 2 dergileri (seçilen hiziplere bağlı olarak) 1000 dolar Kiver kaskı Refleks görme Pilad IFAK İlk Yardım Seti АК74 M1-B Ultimak'a el tutacağı Edge of Darkness Sınırlı Sürüm'de - önceki paketlere eklenen tüm yeni özellikler ve: 3000 dolar Grizzly ilk yardım kiti Alfa taktik teçhizatı Ek geniş alan sırt çantası TriZip Morfin х2 ile enjektör Keskin nişancı tüfeği SV98 + 1 dergisi Melez susturucu Silencerco Hybrid 46 Adaptör hibrid susturucu Silencerco Hybrid 46 Tabanca kılıfı Vücut zırhı 6B43 6A Submachine gun MPX + 2 dergi El koruması M4 LVOA-S Proje geliştirmedeki bir sonraki önemli aşama, 2017 yılı sonunda başlatılması planlanan Open Beta ile başlayacak. O zamanlar, oyun yeni oyun mekaniği ve var olanların iyileştirilmesi, hatta daha fazla grafik optimizasyonu ile genişletilecek ve ağ bileşenlerinin yanı sıra yeni silahlar ve yerler de dahil olmak üzere ek oyun içerikleri gelecek. Proje test planları ve tahmini tamamlanma süresi ile ilgili daha fazla bilgi edinin ve https://www.escapefromtarkov.com/preorder-page projesinin resmi web sitesinde ön sipariş verin. Oyunun resmi Twitter'sını takip ederek, oyun içi etkinlikler ve planlı bakım çalışmaları hakkında https://twitter.com/bstategames ile ilgili mevcut duyuruları alacaksınız.
 4. Discord Kanalımız

  Merhaba Hayatta Kalanlar! Son zamanlar da forum da bir çok oyuncumuzun açmış olduğu " Oyuncu aranıyor veya takım aranıyor " başlıklı konuları silmek durumundayız. Biz sizler için resmi bir discord hesabı açtık ve tüm oyuncuları ve takımları burada toplayacağımızı yukarıda ki postumuz da belirttik. Sizlerden ricamız aynı konuları açarak birbirinizi bulmada zorluk çekmeyin İlginiz için teşekkür eder keyifli oyunlar dileriz!
 5. Atlama

  Merhabalar Turco! İlginiz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz sorunları ticket bölümünden veya support bölümünden BattleState'e iletebilirsiniz. Türkçe dil desteği konusuna gelecek olursak. Önceki postlarımıza lütfen göz gezdirin. Bu konuda bir çok kez açıklama yaptık. Sizin için tekrar yapmak gerekirse Türkçe dil desteği Escape From Tarkov'a gelmesi için Türk oyuncuların belirli bir sayıya ulaşması gerekiyor bunu yapımcılarla zaten bu işe başlamadan konuşmuştuk. Kendileri Türk oyuncuların bu platform da etkin rol almasını istediğini ve bunun doğrultusun da dil desteğini onaylayacaklarını söylediler. Bizler de bu oyunun tanıtımlarını reklamlarını sosyal medyadan yapmaya devam ediyoruz. Dil için gerekli ekipman ve donanıma sahibiz sadece siz oyuncularımızın forum da daha etkin rol alarak bu platform da ne kadar Türk oyuncu olduğunu göstermemiz gerekiyor. Teşekkürler sevgiler..
 6. Launcher exe hatası

  Rica ederim. Keyifli oyunlar dilerim!
 7. Tuccarlar

  Merhabalar Turco! Yeni mühimmat, silah ve ekipmanlar için tüccarlar ile alışveriş yapmak zorundasınız. Sağ yukarıda Tüccar levelınızı göreceksiniz ve harcamanız gereken parayı. Örneğin orada 1 milyon ruble harca diyorsa tüccardan alım yaparak tüccarlarınıza level atlatabilirsiniz. Level atladıkça bir çok silah,mühimmat ve ekipmanın geldiğini göreceksiniz. Daha fazlası için özel mesaj atabilir istediğiniz bilgileri alabilirsiniz. Teşekkürler Sevgiler..
 8. AKM ve Yeni Shoreline Bölgeleri

  Tabi ki. Patchlerin hepsini çevirmiyoruz çoğu elçiliğimiz de çevirmiyor. Sizler için bilgilendirici ve yeni gelen yenilikleri çeviriyoruz. Ancak, sizin istediklerinizi akademik ingilizceden daha çok akıcı ingilizce kullanarak çevirip paylaşmanız bizleri de mutlu eder
 9. Launcher exe hatası

  Merhabalar, Launcher sorunları genellikle hatalı download'dan kaynaklanmaktadır. Eğer launcherınızı tekrar indirip denerseniz sorununuz düzelecektir. Tekrarın da düzelmiyorsa bilgisayarınızı güncel tutun ve koruma programlarınızı kapatıp tekrar deneyin sorununuzun devamın da benimle iletişime geçin teknik ekibimize ileteyim.
 10. AKM ve Yeni Shoreline Bölgeleri

  Merhabalar, Çevirilere başladık. Bir çok oyunun çevirisini yaptığımız için biraz geri kalabiliyoruz bi de önemli olan konuları çeviriyoruz. Hemen kontrolleri yapıp çeviri yapacağız. Eğer sizin istediğiniz konuları biz çevirmiyorsak bana iletin hemen çevirelim
 11. beta hda kaybedilenlera

  Merhabalar! Kaybettiğiniz veya kazandıklarınız bir daha geri gelmeyecektir
 12. Patch Notları 0.2.120.435

  Sevgili arkadaşlar, Escape From Tarkov Beta 0.2.120.435 sürümünü yama notlarını sizlere sunmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu yama birleştirici bir ara yamadır. Gamescom 2017’de gördüğünüz tüm özellikleri iyileştirecek olan başka bir güncellemeyi destekleyen yamadır. EKLEME : Tacir’lerin arayüzünden erişilebilen ilk parti hikaye tabanlı görevler Hareket ve ses sistemi kısmen geliştirildi Karakterler artık çimenlerle etkileşime geçiyor Ateşleme modunu değiştirirken veya kontrol ederken o anki ateşleme modunuz bildirilecek PP Vityaz Bomba parçacıklarının fizik sistemi geliştirildi Zırhların hasar alma hesap formülü değişti Pmc’nin birincil kişi görünümde eli yeniden dizayn edildi Karakter seçim ekranında Pmc için konuşma eklendi. Her Pmc için iki farklı ses tipi eklendi. AI GELİŞTİRMELERİ : Botlar artık daha düzgün bir şekilde dönüyor. (Anında size dönmüyor daha akışkan) Geliştirilmiş siper arama algoritması Merdivenlerin bazı bölümlerine sıkışma hatası giderildi Botların sürekli devriye noktalarını değiştirmesine neden olan hatalar giderildi Botların devriye noktalarına gitmelerini engelleyen hata giderildi Hasar alırken nişan kayması eklendi Botlar ve devriye noktaları için yeni R&R yol işaretleri eklendi Botlar sadece bacaklarınızı gördüğünde direk bacaklarınıza ateş edecek Düşmanları spotlama hızınız alarm seviyenize bağlıdır Keskin nişancılar artık yakınlarında ki botlar için baskı ateşi açar. Duyma olasılığı artık bir mesafeye bağlı Kıyı bölgeleri (Shoreline) haritası için yeni bot bölgeleri eklendi Optimisazyon; -Data yani veri yükleme optimisazyonu sağlandı. -Gölgeler ile ilgili optimisazyonlar yapıldı. Düzeltilen Hatalar; -20 Slotluk envanter kullanılamama hatası düzeltildi. -Düşme hasarı düzeltildi. -Uzun mesafede geri gitme hatası düzeltildi. -Bir çok çökme hatası düzeltildi. -Bir çok sunucuya giriş hatası düzeltildi. -Bir çok raid hatası düzeltildi. -Bomba atarken ki meydana gelen hatalar düzeltildi. -Güvenli envanter saklama ile ilgili hata düzeltildi. -Çalılarla ilgili ses hataları düzeltildi. -Raid sonucunda ki istatik düzeltildi. -Önerilmeyen çözünürlük kullanıldıgında silahlara eklenti eklerken ki bulanıklaşma hatası düzeltildi. -Yakın dövüşteki hasar düzeltildi. -Menülerde ve menülerde gezerken oluşan bir çok hata düzeltildi. -Envanterde olmayan ögelerin filtrelenmesi düzeltildi. -Eş zamanlı açılan kapılardaki meydana gelen hata düzeltildi. -Kapıları ve NVD açıp kapatırken silahlarda meydana gelen hatalar düzeltildi. -İç mekanlardaki aydınlatmalar elden geçirildi. -Çeşitli bir çok düzeltme yapıldı. -Karakterteki hatalar düzeltildi.(Bir yere sıkışma veya takılı kalma ) -Göstergeler elden geçirldi. Değişiklikler ; -Bağlılık seviyelerini geliştirmek artık görevleri gerçekleştirmenize bağlı. -Şifa ve can yenileme miktarında düzenlenme yapıldı. -Mermi hasarları düzenlendi. -Grup oyuncuları birbirine yakın doğacak. -Bağlılık seviyeleri başka kilitleri açmayıda etkileyecek. -Tüccarlar ile nakit akışında değişiklik. -Onarım ve sigortada bağlılık etken değil. -Karakterlerin etkileşim alanları arttı. -Eğer silah parçaları diğer mod yuvaları için uygunsa artık silahsız çıkartılabilirler
 13. Hile Kullananlara Karşı Önlemler

  Merhaba Hayatta Kalanlar! Bugün herkesi ilgilendiren konuyu el atmak istiyoruz, yani Escape From Tarkov’da bu işin nasıl çalıştığına ışık tutmak istiyoruz. Hile Önleme işi, projenin yaşam döngüsünden ayrılmaz bir süreçtir, hiçbir şey olmamış gibi görünse bile, Hile önleme çalışmaları çok daha fazla ilerlemiş durumdadır. Escape From Tarkov için yapılan bu çalışmalar, sadece saldırı pazarını izleme ve etkili önlemleri icat etmek için çalışan ayrı bir ekip tarafından yürütülür. Çalışmalarının özü, nasıl çalıştığını, oyun sürecinde ne gibi etkileri olduğunu ve oyunla nasıl etkileşime girdiğini ortaya çıkarmak için mevcut hile yöntemlerinin analizidir. Bu araştırmaya dayalı olarak algılama ve karşı eylem algoritmaları oluşturulmuştur. Bu çalışmanın etkili olabilmesi için hile kullanan oyuncular ilk önce toplanır,izlenir ve daha sonra yasaklanır. Böyle bir davranışı kesinlikle reddediyoruz ve herkesin Escape From Tarkov'da adil bir oyun oynamasını dileriz!
 14. Merhaba Hayatta Kalanlar! GamesCom 2017'nin sonuçlarını onurlandıran bu önemli olayı kutlamak ve yaklaşmakta olan oyun özellikleri için açıklamak gerekirse, gördüğünüz gibi yarışma ve hediye göndermek için 7 günlük Beta Deneme anahtarlarını tüm Personel, Moderatörler ve Temsilcilere dağıtacağız. Forumlarımız, YouTube, Reddit, Twitch gibi yerlerde yaklaşan hediye çekimlerimize göz atın. Elçilerimiz ve Personelimiz bu anahtarları dağıtmak için anahtar dağıtımı (giveaways) ve yarışmalar düzenleyecekler. 7 günlük deneme anahtarının gerektirdiği şeyleri özetleyelim. Alfa Testi'nin Alfa Erişim Anahtarlarına benzer şekilde, bu anahtarlar Kapalı Beta Erişimini toplam 7 gün süreyle verecektir. 7 günün sonunda, Kapalı Beta Erişimi sona erecek ve oyunu oynamaya devam etmek için bir ön sipariş satın almanız gerekecek. Kendiniz için Escape From Tarkov’u test etme ve herkesin neden bahsettiğini görme şansınızı düşünün! 7 günlük süre, www.escapefromtarkov.com/profile adresindeki profilinizi ziyaret edip 'Promosyon Kodunu Etkinleştir'i tıklayarak Kapalı Beta Deneme anahtarının kaydedilmesinden sonra başlayacaktır. Bu yazıyı, yarışmaların nerede olduklarını gösteren bağlantılar ile güncelleyeceğiz. DAHA FAZLASI GELECEK Bu noktaya kadar önceden ön sipariş yapan tüm oyuncularımıza, tutkularınız ve sabrınız için gönülden teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz; şaşırtıcı, sürükleyici ve en üst düzey bir deneyim yaratmak için çok çalışıyoruz; Escape From Tarkov Kapalı Beta Test Aşamasında çok daha şaşırtıcı ve çekici mekanik, içerik ve özellikler ile, sadece Escape From Tarkov’un mecazi sularına dalacaksınız. Vizyonumuza olan inancınız ve desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Not: Lütfen Beta Anahtarı isteyen personelimize ve temsilcilerimize mesaj göndermeyin. Anahtarları hediye ve yarışmalarla uygun gördükleri şekilde dağıtacaklar. Burada yapılacak tüm hediye anonsları için lütfen burada durmaya devam edin.
 15. Escape From Tarkov Gamescom'da!

  Büyük ihtimalle sürprizler olacaktır