Dimitri468

Emissar
 • Content count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Positive

About Dimitri468

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 12/02/1994

Recent Profile Visitors

1,112 profile views
 1. Herkese Merhaba! Bugün size bir sonraki Escape From Tarkov Alpha güncellemesinin ilerleme durumu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Spesifik olarak şu anda gelecek güncellemeye dahil edilecek aşağıdaki oyun konuları üzerinde çalışıyoruz: Scav oyun modunu hazırlama - detayları parlatma ve hata düzeltme Ilk beceri topluluğunun tanıtımı Yorgunluk / dayanıklılık, kırıklardan olumsuz etkiler, kanama - her şeyi gerçekçi bir davranış modeline daha yakın hale getirme ve Iki yeni silah, SIG-Sauer MPX ve SKS karabina eklendi. Genel olarak bu gelişim aşamasında üzerinde çalıştıklarımız: • Adım adım istemci ve sunucu optimizasyonu; • Ağ gelişimi; • Genel sohbet odaları; • Sigorta; • Yeni ekipman; • Hava durumu sistemi değişikliği (gelişmiş hava durumu planı); • Görevler ve görevler (işlevsellik kendisi - görev senaryoları hazır); • Yeni yağma (görev eşyaları ve ödüller dahil); • Yeni tip Scavlar - çete liderleri; • Yeni yerler - "Kıyı" ve "Tarkov Sokakları". Gelişme ilerledikçe size bu ve diğer yenilikleri daha anlatacağız. Bir sürü yeni ve heyecan verici şey için uğraşıyorsunuz! Pre-Order İçin http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page
 2. Merhaba Hayatta Kalanlar! Artık beklenen gün geldi ve bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. NDA bu gün kaldırılmış bulunmaktadır. Bu günden itibaren çekilen videolar, yapılan yayınlar ve alınan görselleri özgürce paylaşabilirsiniz. Açık ve Kapalı Beta, yeni silahlar, yeni işlevsellik, ek konumlar Battlestate stüdyosunun başında ki Nikita Buyanov yorumladı. Artık hız kazanmaya başladık. Yeni haberler için takipte kalın!
 3. Merhaba Hayatta Kalanlar! 24 Mart 2017' de kaldırılacak olan NDA hakkında sizlere bilgi aktarmak istiyoruz. 24 Mart günü NDA kaldırılmasıyla ilgili açıklama gelmeden yayın yapmak ve görsel paylaşmak kesinlikle yasaktır. NDA kaldırılmasıyla ilgili sizlere açıklama yapacağız. Sabrınız için teşekkür ederiz!
 4. Merhaba Hayatta Kalanlar! En yakın güncellemenin ana özelliği Scav oyun modudur. Scavs, eşkıya yolunu seçmeye karar veren Tarkov halkıdır. Esasen, Scav, size tamamen farklı bir oyun deneyimi sunabilen bir yan karakterdir. Ekipman, silahlar, yerdeki Scav respawn bölgeleri ve zamanı rastgele ayarlanır. Scav olarak oynamakla ilgili en önemli şey, baskında öldürüldüğünüzde, ana karakterinizin mallarından bir şey kaybetmeyeceğiniz ve yaşarsanız, yağmalanan şeyleri önbelleğe ekleyebilmenizdir. Diğer bir deyişle, bu, öğeleri bulup kurtarmak ve savaşa katılmak için, ancak bulunan veya Raid'e getirilen her şeyi kaybetmekten sürekli olarak korkmadan alternatif bir yol.
 5. Herkese Merhaba!! Yapımcılarımızdan beklediğimiz haberi sonunda aldık. "Escape From Tarkov Alpha'dan materyallerin yayınlanmasına ilişkin kısıtlamanın, birkaç gün içinde - Mart 24 tarihinde kaldırılacağını bildirmekten memnuniyet duyuyoruz! Yakında bütün Alpha oyuncuları, oyunu sergilemekle birlikte, projeyi sergileyen ekran görüntülerini, videoları ve diğer materyalleri çevrimiçi olarak özgürce yayınlayabilecekler."
 6. Discord : https://discord.gg/VDUbGZU
 7. Merhaba Hayatta Kalanlar! Çoğunuzdan hep aynı mesajı alıyoruz. Sizleri bizlerle veya birbirinizle tanıştırmamızı istiyorsunuz. Bunun için Discord kanalımızı açtık. Paylaşmış olduğumuz Discord kanalında bizlere ulaşabilir, arzu ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Discord : https://discord.gg/VDUbGZU Verilmiş olan Discord kanalının kurallarını aşağı kısım da sizlerle paylaşacağız. Takımlar için oda açmamızı isteyenler lütfen kanal da bulunan herhangi bir yetkiliden rica ederek arzu ettiği kanalı açtırabilir. Unutmayın kuralları sizler için koyuyoruz. Sizlere daha kaliteli ve refah standartı yüksek olan bir platform da ağırlamak istiyoruz. Discord Kuralları • Reklam yapmak yasaktır • Özel mesaj, ortak alan vb. bölümlerden dahi olsa küfür, argo ve siyaset içerikli konuşmak yasaktır! • Kullanıcı isimlerinin küfür,argo ve siyaset içerikli yazılar bulundurmak yasaktır! • İsimsiz şekilde dolaşmak yasaktır. (Oyuncuların sizleri daha hızlı tanıması için lütfen isimlerinizi belirtiniz.) • Oyundaki tartışma veya kavgalarınızı kanallarımıza taşımayınız! • Küfür, argo, siyaset içerikli, porno grafik vb. avatar fotoğrafları kullanmak yasaktır! • Her takım oyuncusu veya oyuncuları diğer takım odalarına girerken izin almalıdır. Kurallar güncellenebilir. İlginiz ve alakanız için tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.
 8. Herkese Merhaba! Görmüş olduğum kadarıyla birlikte oynamak istiyorsunuz. Sizler için çok önceden duyurusunu yaptığımız discord kanalımız mevcuttur. Akşam sizlerle buradan paylaşacağız. Tüm Türk oyuncuları tek bir çatı altında toplamak en büyük arzumuz. Forumu ne kadar canlı tutarsak oyunda o kadar ileri gideceğimizden hiç şüpheniz olmasın. Amacımız aktif bir Türk oyuncu atmosferi yaratıp oyuna çalışmalarımız ile birlikte Türkçe dil desteğinin gelmesidir. Bunun için gerekli adımları attık ancak yapımcılarımıza göstermemiz gerekiyor ne kadar büyük bir kitle olduğumuzu bunun için sizlerin desteğini bekliyoruz.
 9. Merhaba Hayatta Kalanlar! Escape From Tarkov'dan SIG MPX makine tüfeğinin ekran görüntülerini sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz
 10. Merhaba Hayatta Kalanlar! Bugün başlayarak, çeşitli Escape From Tarkov ön sipariş paketlerini hediye olarak satın almak için kalıcı bir indirim önerdiğimizi bildirmekten memnuniyet duyuyoruz: • 2 paket -% 10 indirim • 3 paket -% 15 indirim • 4 paket -% 20 indirim Satın alma onayından sonra kullanıcı, satın alımda seçilen anahtar sayısıyla bir e-posta alacak ve bu anahtarları kendisi veya hediye olarak kullanmakta serbest olacaktır.Takımınızı Escape From Tarkov için toplayın ve yeni avantajlı teklifimizden bir indirim alın!
 11. Herkese Merhaba Hayatta Kalanlar! Oyuncuların Escape From Tarkov resmi forumundaki fikir ve önerileri yakından takip ediyoruz. Bu fikirlerden birine hayat verdiğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Birkaç gün içinde, hediye olarak birkaç Escape From Tarkov ön sipariş paketi satın almak için kalıcı bir indirimle sizleri tanıştıracağız: • 2 paket -% 10 indirim • 3 paket -% 15 indirim • 4 paket -% 20 indirim Satın alma onayından sonra kullanıcı, satın alımda seçilen anahtar sayısıyla bir e-posta alacak ve bu anahtarları kendisi veya hediye olarak kullanmakta serbest olacaktır. TakımınızıEscape From Tarkov için toplayın ve yeni avantajlı teklifimizden bir indirim alın!
 12. Herkese Merhaba! PP-91-01 Vityaz submahinegun'ın ve onun sivil versiyonunun Saiga-9 Escape From Tarkov'dan gelen ekran görüntülerini sizlere sunuyoruz. Vityaz, IZhMash tarafından, bu submachinegun'a kendi adını veren Vityaz MVD Spetsnaz biriminin spesifik gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlandı; ancak daha birçok kadroda ve müfrezelerde hizmet halindedir. Yarı otomatik carbine Saiga-9 PP-19-01 Vityaz-SN submachinegun sivil bir versiyonu olarak 2014 yılında seri üretim için tanıtıldı. Dünyanın en popüler 9x19 tabanca mermisi spor ve eğlence amaçlı silah olarak pazarlanmaktadır. 100 metreden uzun menzil ve uygun fiyatlı mühimmat ile birlikte minimum geri tepme, hem yeni başlayanlar hem de daha çok güvenlik açısı için güçlü mühimmatın kısıtlandığı tabanca atış galerileri yani poligonlar için tecrübeli silah kullanıcıları bakımından mükemmel bir silah olmasını sağlıyor.
 13. Merhaba Hayatta Kalanlar! Bu gün sizlere duyurduğumuz Scavs grubunun hakkında yayınlanan oynanış videosunu sizlerle paylaşacağız. GDC 2017'nin ardından duyurulacak olan kapalı betada Scavs grubunu göreceğiz. Aaron Sampson'ın, gelecekte oynanabilir yeni grup SCAV'ın Escape From Tarkov'daki kısa videosu. Keyfini çıkarın!
 14. Merhaba Hayatta Kalanlar! GDC 2017'de Escape From Tarkov geliştiricisi Battlestate Games, beklenen MMO / FPS için oldukça yeni bir mekanik / faction modeli sunacak. Daha önce sadece videolarda görülen Battlestate, oyunu Scavs adı verilen özel bir fraksiyona dayalı olarak sergileyecek. Scavs, vatandaşlar tarafından geride bırakılan mülkleri ele geçirmek için hükümetin kilitlenmesi sonrasında Tarkov şehrinde kalan ve aynı zamanda kentteki yasa ve düzeni yeniden sağlama girişiminde bulunan güçlerle savaşan (hain) birimlerdir. Scavs oynanabilir bir grup olacak ve Tarkov PMC gruplarından (USEC ve BEAR) İki Kaçışın Operatifleri olarak oynayanlar için bir sürü sorun oluşturacaktır. Yakında, oyuncular hain Scavanlar olarak Escape From Tarkov'da saldırılar yapabilecekler ve bunu yaptıktan sonra rasgele oyuncu ismi, ekipmanı ve silahları atanacak. Scavs, dört oyuncuya kadar paket halinde gruplaşabilir. Bir Scav oyuncusu baskını ele geçirirse toplanan yağma yeri ana karakterlerinin stash'ına götürülebilecek. Scav olarak oynama fırsatı sıklığı sınırlı olacak, bu yüzden Scav rolüne atlamak en iyisidir! Escape From Tarkov'un Battlestate Oyunları ve Proje Yöneticisinin COO'su Nikita Buyanov, "Scav olarak oynamak, kuralları olmayan oyunu oynarken, oyuncuların pervasız bir şekilde terk etmeye odaklanarak farklı bir oyun deneyimi yaşayacakları gibi" diyor ve ekliyor: "Scav oyuncusu AI Scavs ile birlikte. Scav taktikleri baskın oyun tarzını değiştiriyor ve çoğu durumda BEAR ve USEC oyuncularının yaşamlarını zorlaştırıyor, aynı zamanda kendi aralarında savaşıyorlar. " GDC 2017'den sonra, yaklaşmakta olan kapalı beta sürümüne Scav oyun modeli eklenecektir.
 15. Bir sonraki güncelleme Escape From Tarkov alfa sürümünün gümrük yerinin oynanabilir alanının küçük bir genişlemesini içeriyor olacak. Nehri geçmek için yeni bir yol eklendi, fabrika binasının bir bölümünü açtık. Ayrıca gizli ve ek geçitler eklenmiş olup, yağmalama noktaları ve oyuncu doğma noktaları bulunuyor.