TheWay

Emissar
 • Content count

  693
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

250 Important

7 Followers

About TheWay

 • Rank
  Tarkov Runner
 • Birthday 02/12/1996

Recent Profile Visitors

2,684 profile views
 1. Opisy map - Customs

  MAPA CUSTOMS Customs jest obecnie najbardziej złożoną i zróżnicowaną mapą w grze. Akcja skupia się na terenie opuszczonego parku industrialnego, w okolicy możemy znaleźć Akademiki, Stację Benzynową oraz inne przemysłowe budynki, całość bezpośrednio przylega do Fabryki. Na tej mapie możemy zaobserwować w pełni funkcjonujący system kluczy, najbardziej da się to zauważyć w Akademikach, gdzie większość pokoi jest zamknięta i wymaga odpowiedniego klucza. W obecnej fazie gry jest to jedna z najbardziej popularnych map wśród graczy. Na mapie może grać od 3 do 7 graczy plus boty oraz gracze jako Scav. Jeśli chodzi o ilość botów na mapie to standardowo według moich rachunków możecie ich spotkać 17-20. Oczywiście dorespiają się oni falami, tak jak na innych mapach. Jeśli chodzi o łup, to na mapie możecie znaleźć 16 drewnianych skrzyń, biurowe szafki, sejfy oraz rzeczy rozrzucone w stałych miejscach na mapie. Najciekawszymi miejscami są Akademiki, ale aby je w pełni spenetrować potrzebujecie klucze, oraz Posterunek. Opis Respów: OFFLINE KOCIOŁ CZERWONY CIECIÓWA OBALONY WAGON GARAŻE PODWÓJNE SKRZYNIE AUTOBUS ZALESIONY Opis wyjść: BEZPIECZNE ŚRODKOWE PRZEZ MAŁY CPN PEŁNA MAPA:
 2. Patch 0.4**** - wstępna lista zmian

  @HellcatPL Jeśli zakupisz teraz grę to możesz grać od razu, ale pamiętaj, że nie jest to finalny produkt, a wersja Beta.
 3. Opisy map - Factory

  Drodzy Uciekinierzy! Postanowiłem stworzyć serię opisów map, myślę, że to fajny sposób, aby nowi gracze mogli zrozumieć jak się na nich odnaleźć. MAPA FACTORY Factory jest obecnie najmniejszą i najbardziej zamkniętą mapą w całej grze. Cała akcja skupia się tutaj na terenie zamkniętej fabryki, która była wcześniej nielegalnie używana przez firmę TerraGroup. Na mapie może grać od 5 do 6 graczy plus boty oraz gracze jako Scav. Jeśli chodzi o ilość botów na mapie to standardowo według moich rachunków możecie ich spotkać 6-7. Oczywiście dorespiają się oni falami, tak jak na innych mapach. Jeśli chodzi o łup, to na mapie możecie znaleźć 7 drewnianych skrzyń, dwie biurowe szafki, sejf oraz rzeczy rozrzucone w stałych miejscach na mapie. Najciekawszymi miejscami są prysznice, w których potrafi pojawić się broń (ak-74n, aks, m4), oraz pokój zamknięty na klucz znajdujący się przy Catwalk’u. Opis Respów: OFFLINE SIATKA/BECZKI CZERWONE L-KA/BIAŁE BREACH WÓZKI Opis wyjść: DARMOWE PRZEZ OFFLINE POD WÓZKAMI PEŁNA MAPA:
 4. Patch 0.4**** - wstępna lista zmian

  @kogskyy11 Karta dobrze leży w porcie i go nie wykrzywia?
 5. Off-top

  @mamback Witamy z powrotem!
 6. Jak powiększyć depozyt

  @Forien w pełni wyjaśnił temat. Dodam tylko, że patentem może być pakowanie jednego plecaka w inny pusty plecak o ile ma dostatecznie dużo miejsca o ile jeszcze tego nie robiłeś. Zamykam wątek.
 7. Off-top

  Pod kamizelką zawsze są płyty balistyczne, więc zagrożenie życia jest mniejsze niż na hełmie. @vinis88 Tylko czasami mogą być sytuacje gdzie broń się nie zmieści lub po prostu będziesz musiał użyć rąk do czegoś innego, wtedy latarka na broni nic nie da, a taka zamontowana na kamizelce będzie oświetlać pomieszczenie dalej.
 8. Off-top

  @Smok_91 Kiedyś podrzuciłem ten pomysł znajomemu i doszliśmy do wniosku, że nikt w wojsku takich nie używa, ponieważ wtedy pokazujesz gdzie dokładnie strzelać, aby trafić w głowę. Ciekawym rozwiązaniem byłyby latarki montowane do kamizelek.
 9. Jakieś wieści nt. programu "Sherpa"?

  @Forien Z tego co wiem aktualnie program jeszcze nie działa, twórcy cały czas go planują wprowadzić, ale data jest nieznana tak samo jak dokładniejsze szczegóły, musimy czekać na informacje.
 10. Off-top

  Aktualnie serwer zbiera osoby i je zamyka (vinis to opisał, dokładniej). Gdy mapy będą otwarte, to (jeszcze twórcy tego nie potwierdzili, ale takie są moje domysły) przepływ graczy będzie cały czas, ktoś będzie przechodził przez daną mapę i wtedy będziesz mógł go spotkać. BF, CoD, etc. te gry są czysto arcade'owe, EfT taki nie jest, nigdy nie pojawią się znaczniki nad głowami graczy i sprawdzanie aktualnej ilości graczy na mapie, też raczej się nie pojawi.
 11. Problemy z grą

  @PuCeK Jaki serwer pingowałeś?
 12. WGW 2017 - Podsumowanie

  Na następny raz Caps off, please.
 13. Ruszyły serwery w Azji

  Drodzy Uciekinierzy! Ekipa BattleState Games stale pracuje nad rozwojem gry, w tym na powiększaniu grona serwerów jakie obsługują grę. Właśnie odpalono serwer w Azji! Jest to świetna wiadomość dla graczy z tego regionu, ale też dla nas, ponieważ ping'i graczy z regionów bliższych Azji powinny się ustabilizować.
 14. Problemy z grą

  Przenoszę temat do Support'u
 15. WGW 2017 - Podsumowanie

  Drodzy Uciekinierzy! W zeszły weekend odbyły się targi Warsaw Games Week 2017. Mogliście podczas ich trwania przetestować Escape From Tarkov, wygrać grę dla siebie, a nawet zdobyć oryginalną koszulkę USEC! Wszystko to miało miejsce na stanowisku Tracer, przewinęło się na prawdę sporo osób i to nawet takich, które wiedziały czym jest Escape From Tarkov! Było mi bardzo miło poznać wszystkie te osoby, odpowiedzieć na pytania i pokazać na czym polega EfT. Mam nadzieję, że w przyszłości Escape From Tarkov będzie stałym gościem tego typu event'ów i być może doczeka się własnego stanowiska. Dziękuję wszystkim, którzy odwiedzili stanowisko Tracer w trakcie trwania targów, było mi naprawdę przyjemnie!