TheWay

Emissar
 • Content count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Good

3 Followers

About TheWay

 • Rank
  PMC operator
 • Birthday 02/12/1996

Recent Profile Visitors

1,250 profile views
 1. @Chester831 ts3-tarkovgame.pl Zapraszamy!
 2. Aha, no okej.
 3. @AssApple Ale to jaki w tym razie ma to związek z TSem? Jeśli zapytanie o wyjaśnienie związku jest dla Ciebie obelgą, albo atakiem, to sorry stary.
 4. @AssApple Ale jaki ma to związek za tarkovgame.pl?
 5. @AssApple Wszyscy czekamy z niecierpliwością na nowe informacje, nie jesteś sam. A co do piwa, to chętnie wypiję je razem z Tobą na PGA
 6. @AssApple Aktualnie jesteśmy w fazie Alfa testów, więc nie dziwota, że nie ma jeszcze pełnego content'u. A PGA jest dopiero w październiku do tego czasu wiele rzeczy się zmieni.
 7. @RafiXII A grałeś solo czy w ekipie? To są dwa całkowicie inne doznania, nie do porównania Ja już w sumie mam 60h+ i cały czas gram
 8. @AssApple Dzięki za podesłanie tej sprawy z drzwiami, wyjaśniamy ją A co do mapy, wszyscy nie możemy się doczekać
 9. Witajcie! Na polskim Youtube materiałów z Escape From Tarkov możecie znaleźć kilka czy to od Bungo, Kromki, Kaftanna. Jednak ja chciałbym zwrócić waszą uwagę na inny kanał, a konkretnie kanał Łosia, który przygotował serię poradników z Escape From Tarkov. Oczywiście starzy wyjadacze Tarkowa wiedzą o tematach jakie Łosiu porusza, jednak dla nowych biegaczy myślę, że to świetny sposób na start i uniknięcie frustracji jaką potrafi wzbudzić na początku Tarkov Kończąc już mój wywód, zapraszam do oglądania i serdecznie pozdrawiam Łosia!
 10. @AssApple Tutaj jest zapis od Twerkinsa:
 11. Niestety z powodu problemów jakie się pojawiły wczoraj w okolicach godziny 19, baza danych forum musiała zostać cofnięta o jeden dzień. Na szczęście z nowych postów z tego co pamiętam usunęły się tylko te moje na temat event'u. Tak swoją drogą, to dziękuję wszystkim, którzy wzięli w nim udział i gratuluję tym, którzy trochę z niego wynieśli
 12. @Smok_91 Coś się zbliża Informacja wkrótce.
 13. @AssApple Tutaj "ten nowy". To co podlinkowałeś przyjacielu to opis ostatniego patch'a, który wszedł na serwery i dodał tryb scav, bronie SKS i MPX, etc. A poniżej, za broniami masz opis nad czym trwają aktualnie prace, więc nie wiem do czego dążysz.
 14. @Dastro Będą tam na prawdę rzadkie rzeczy, ale więcej nie zdradzę sami musicie je upolować.
 15. @Dastro Raczej będzie to normalny loot, jakbyś poszedł i zebrał na rajdzie. Z tym, że będą to na prawdę rzadkie przedmioty.