TheWay

Emissar
 • Content count

  542
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

165 Very Good

6 Followers

About TheWay

 • Rank
  Tarkov Runner
 • Birthday 02/12/1996

Recent Profile Visitors

2,155 profile views
 1. @Smok_91 Potrzebujesz dłuższą szynę, RIS II 9,5
 2. @Smok_91 Wykorzystuje się do tego glitch związany z breach'em.
 3. @Smok_91 Da się tylko trzeba wiedzieć jak wykorzystać glitch
 4. @Smok_91 Wszyscy szukają łańcuszków, filtrów czy liczników, no i są jeszcze Ci którzy szukają klucza do faktorki lub legendarnych docs'ów Jaki jest współczynnik nie wiem, ale reagują na dźwięk (tłumik go minimalizuje), widok gracza albo ciało scav'a. Cheaterów się nie reportuje, możesz pisać w tej sprawie do support'u, lecz uzyskasz tą samą odpowiedź, w grze działa anticheat i jeśli ktoś oszukuje to za to odpowie.
 5. @ferT91 Twórcy trzymają większość rzeczy, żeby zaskoczyć ludzi na Gamescom, musimy czekać, wkrótce wszystko się wyjaśni
 6. @Troll32 Przepraszam, źle przeczytałem, myślałem, że mówiłeś o punktach wyjściowych, my bad Co do punktów startowych, twórcy na pewno to jakoś zbalansują, na pewno nie stworzą czegoś w rodzaju strefy ochronnej, bo chcą aby gra była jak najbardziej realistyczna. @ferT91 Zapewne jak wynika z rozmów pojawi się on po Gamescom'ie, hype musi być!
 7. @Troll32 Każda mapa poza Woods ma kilka wyjść, więc da się takich camper'ów wykiwać, wszystkich wyjść nie obstawią. Ja na przykład na wyjście rzucam granat prawie zawsze dla pewności.
 8. @LOTRIC Dostęp uzyskał byś zaraz po zakupie gry.
 9. @vinis88 No ak-74 nie ma co porównywać do m4 A co do mp5 jest to świetna broń na factory, o wiele bardziej szybkostrzelna od Mki i niezwykle celna. @Smok_91 Kwestia czasu spędzonego w Tarkov. Ja siedzę od stycznia, więc pewna wprawa już jest
 10. @vinis88 Dla mnie i osób, z którymi gram to na prawdę mało. Sam mam przeszło milion rublii i kilka nokto, które kupiłem od Tadka. Wystarczy nauczyć się jakie przedmioty warto zbierać i jak przechodzić miejscówki.
 11. 1000 dolarów to mało. Tylko EfT wymaga dużego nakładu pracy i czasu na początku, żeby nauczyć się wynosić sprzęt i przeżywać.
 12. @Smok_91 Mają taką samą wytrzymałość jak Ty A co do strzelb, zależy od amunicji, slug'i z zasady służą na strzelanie na większe dystanse niż zwykły śrut.
 13. Gdyby nie uciekały, tylko stały jak te kołki tak jak to było kiedyś, to by było nudno
 14. @aleks9999
 15. @aleks9999 Musisz wybrać przedmiot -> kliknąć na dole "Fill items" -> kliknąć na górze "DEAL". Wtedy dokonasz zakupu.