NuclearMessiah

Emissar
 • Content count

  749
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

370 Important

About NuclearMessiah

 • Rank
  Tarkov Runner
 • Birthday May 7

Recent Profile Visitors

2,487 profile views
 1. Nie ma sprawy !
 2. U nas na TS głównie ludzie grają w tych godzinach więc wpadaj a kogoś na pewno znajdziesz
 3. Będą różne okazje by zdobyć większy stash i container. Najpewniej planowany system questów może coś wnieść do tego tematu. Możliwe że odbędą się również jakieś eventy gdzie będzie można zdobyć lepszy stash, kto wie PS. If you do not understand what I just said, just text me private
 4. DLC

  W zasadzie nic nie wiadomo o DLC poza tym że będą. Niewiadomo kiedy i co będą zawierały. Myślę że pewnie jakieś dodatkowe mapy i bronie ale to tylko moje domysły. Na razie za wcześnie by cokolwiek stwierdzić.
 5. Będzie, ale jeszcze nie wiadomo kiedy. Wszyscy obecni posiadacze pre - orderów będą mieli identyczny dostęp jak teraz, jedynie przez jakiś czas pewna grupa graczy która się zarejestrowała będzie mogła zagrać za darmo. Reset kont pewnie się pojawi, jak przy każdym większym patchu.
 6. Beta będzie trwała aż do premiery która jest planowana na koniec 2017 roku lub 2018 rok.
 7. Wystarczy że przycelowałeś, to dobry i skupiony gracz z pewnością usłyszał by nawet coś takiego na w miarę "cichej" Factorce. W tym miejscu o ktorym wspominasz stoi stara szafa lub coś takiego i jak stoisz za nią to wystaje ci kawałek głowy. Może koleś po prostu miał szczęście i strzelił headshota jednym strzałem... Jak koleś cheatuje to widać to od razu, a większość tych domniemanych cheatów to po prostu desync
 8. Niestety na tą chwilę niewiadomo, bo desynci są cały czas w trakcie naprawiania. Z mojej strony radzę po prostu robić wszystko powoli, czekać aż skończą się animacje oraz zdejmować i zakładać dodatki z broni nie trzymając jej w dłoniach.
 9. Zgłoś ten błąd do supportu, pewnie to kwestia serwera który nie odebrał danych.
 10. Spoko poradnik, fajnie by było jakby jakiś polski YouTuber stworzył poradniki w takim stylu na wysokim poziomie merytorycznym i jakościowym.
 11. Większość tych bugów to kwestia serwerów, ponieważ gra na off-line jest mega stabilna i praktycznie wolna od błędów. Cieszmy się że to serwery, więc jest to bardzo proste do rozwiązania - więcej lepszych serwerów i będzie spoko. Pozostaje tylko czekać na rozwój sytuacji.
 12. Dokładnie, wszystkie bonusy będziemy otrzymywać powoli, wraz z procesem rozwijania gry.
 13. No wiem, sam osobiście nie rozumiem sensu w tym, ale mam nadzieję że jest to tylko na jakiś czas.
 14. Frakcję będziesz mógł zmienić przy kolejnym patchu, ponieważ przy większych patchach jest wipe postaci.
 15. @Alsmir W extraction nie chodzi o to by po zlootowaniu sobie po prostu ucieć i tyle - ty masz zapracować na to by uciec przedzierając się przez mapę, na tym ta gra polega. Sam osobiście natknąłem się na problem campienia ale jest to sprawa prosta do rozwiązania - powiększyć extract na np. całe pomieszczenie, a poza tym obszarem - no trudno, trzeba być ostrożnym i sprawdzać każdy zakamarek. Polecam także granaty, szybkie i niezawodne w czyszczeniu pomieszczeń @Kmieciu Znajdź sobie ludzi do gry a zobaczysz że gra staje się od razu inna. Osobiście sam uważam że gra ma mega klimat, nie ma nic lepszego od nocnego raidu z kamratami gdzie odgłosy nocnych świerszczy są zagłuszane odgłosami strzałów z kałasznikowa ! Niestety to nie jest gra dla wszystkich - to było wiadomo od razu gdy wyszły pierwsze gameplaye i informacje o grze. Co do systemu lootu to przydało by się parę poprawek, owszem - więcej giwer porozrzucanych na mapie oraz lepszy sprzęt w skrzynkach. Wbrew temu co nam się wydaje, twórcy czytają forum i słuchają naszych opinii, dlatego jak sam widzisz, sprzęt Scavów uległ polepszeniu co uważam za duży plus. Nie widzę problemu w tym że twórcy nie informują nas o zmianach wyposażenia, jest to rzecz zmieniana serwerowo i lubię takie małe niespodzianki w postaci Scava z Saigą i hełmem