vinis88

Member
 • Content count

  153
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Neutral

About vinis88

 • Rank
  PMC operator
 1. Yup nawet się zastanawiałem ki czort... Czy to jakiś ukłon w stronę naszej społeczności? Może emisariusze coś wiedzą
 2. Halo... Pan Praporowi? Czy to Pan?! Nie poznaje Pana!!! Oj... Takich zmian nie było jeszcze, ekonomię trzeba szlifować od nowa
 3. Usunąłem - zarówno folder z grą, jak i ten z Dokumentów. Ruszyło po restarcie launchera - trochę się bałem, bo cholera wie jak to ściąganie zrobione. Pobrało i zobaczymy czy rozpakuje prawidłowo.
 4. A u mnie pobieranie zawisło na 72% już kilka minut wisi, mimo, że pokazuje 14Mb/s
 5. Trzeba jakoś odinstalować grę (nawet nie wiem czy funkcjonuje w systemowym dodaj/usuń) czy wystarczy tylko usunąc wsio w pierony?
 6. I have same feeling - @Blackb1rd - can You clarify this?
 7. Czyli jednak dzisiaj nic z tego
 8. @Hikaryu - w teorii tak powinno być, ale ewidentnie medsy jeszcze nie nabrały ostatecznego kształtu - patrz: morfina. Niby ma działać, po patchu pisano na forum, że działa, ale udało Ci się jej użyć w jakimś przypadku?
 9. Urwanej nogi nie ratuje nic - tylko tabsy działają chwilowo. Natomiast (@krasnal595) splint działa doskonale na złamania - już kilka razy korzystałem.
 10. W tym momencie odczuwalnych różnic nie ma. Poczytaj sobie artykuły dot. lore gry na tarkovgame.pl to mniej więcej zobaczysz o co chodzi w konflikcie. Dopiero po premierze będzie różnica w skillach (jeszcze nie wiadomo jaka) i w linii fabularnej.
 11. PaZZi, ale kto ma Ci odsłonić ten rąbek tajemnicy? Devsi nie podali terminu, bo sami go pewnie nie znają. Wiemy, że ma to być lato i wiemy, że najbliższy patch jest ostatnim przed betą.
 12. Tak, zgodnie z zapowiedziami.
 13. Nooooo!!! Jest dobrze
 14. After last patch i have found wallets, pistol cases, rubbers for MOE stock and many rare items but NOT a rubber for PSO... Did You saw it after last patch?
 15. Patrząc na to jak ten news jest napisany - jakiś praktykant cośtam poczytał i cośtam na ten temat napisał. Devsi potwierdzili nawet w ostatnim Q&A: "closed beta - lato 2017!". W przytoczonym newsie jest info na temat otwartej bety, o której w zasadzie obecnie mało się mówi, bo po co?