vinis88

Rookie
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About vinis88

 • Rank
  Newbie
 1. W czasie stramu z GDC też było trochę na ten temat. Z tego co zapamiętałem to można było wywnioskowac dokładnie to co napisał Nuclear - chodzi o przeżycie w trakcie konfliktu zbrojnego, jedzenie i picie - jak najbardziej, ale raczej raz w godzinie a nie co 5 minut. Inną rzeczą jest to, że nie mamy ciągle bladego pojęcia o fabule i questach
 2. ok, w takim razie jeśli moje odczucia są mylne to pozostaje mi się jedynie cieszyć dzięki za uspokojenie
 3. Jest w tym artykule coś co mnie zmartwiło, no ale może po prostu moje wyobrażenie o tej grze było inne. Myślałem, że EOT ma być grą stricte multiplayerową, rozwijaną ciągle po premierze (dopóki będą ciągle gracze). Tymczasem z tego wywiadu wynika, że dostaniemy fabułę z naciskiem na coop, w której po endgejmie następuje koniec - lecą napisy, udało się uciec z Tarkova, cześć i czołem.
 4. Ale dlaczego? narazie największy kontener to 3x3 i dużo rzeczy w nim zmieścisz. Nie wiem czy możliwość dostania większego niż 2x4 nie zepsułby trochę gry. Do 2x4 zmieściłbyś albo dużo drobnego lootu, albo jeden karabin/strzelbę - taki rozmiar imo byłby optymalny.
 5. Bardzo chętnie dołączyłbym do kogoś Parę słów o mnie: 29 letni pryk, grający po pracy. Nie grałem do tej pory w Armę ani DayZ... trochę w Rusta (heh), na co dzień raczej w R6:S. EFT zainteresowałem się bo czuję tu możliwość połączenia pasji do ASG z grą komputerową (na ASG ostatnio nie mam czasu, więc jest to dla mnie jakaś namiastka dreszczyku z biegania w szpeju :)) Totalnie nie kumam cqb w tej grze, więc Fabrykę omijam raczej szerokim łukiem póki co, staram się ogarniać Las jak narazie. Na customa jeszcze się nie porywałem, bo mam 8GB ramu, a z tego co czytałem ta mapa może mieć z tym problem.