vinis88

Member
 • Content count

  77
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

About vinis88

 • Rank
  Newbie
 1. no i czego brakuje dzisiaj 980 Ti?
 2. Pierwsze słyszę o czymś takim oO dlaczego dostawca miałby blokować ruch na wschód?
 3. Tytanki to taka sztuka dla sztuki... w sensie to są po prostu potwory, ale one najlepiej sprawdzą się (raczej powinienem napisać: największy sens mają) nie w grach a raczej w programach do dokonywania porrypanych obliczeń matematycznych.
 4. 1. Chcesz 4K 2. 4GB ram vs 11GB ram 3. Koszt się dla Ciebie nie liczy 1+2+3=wymieniaj Damiano ma trochę racji, bo obecnie ogromnego skoku wydajnościowego nie zauważysz przy grze w 1080p (w 4K zauważysz), natomiast nawet pomijając 4K to inwestycja w 1080TI ma sens, bo to karta na kilka ładnych lat. Inna rzecz jest jeszcze taka, że NVIDIA do końca tego roku planuje wypluć 20xx, więc ceny 10xx spadną (niewiele, ale zawsze) no i jeśli masz hajs to będziesz mógł wybrać jeszcze nowszą generację Zwłaszcza, że Twoja 980 ciągle jest dosyć potężną kartą jakby nie patrzeć.
 5. Nie rozumiem Cię Twój post brzmi jakbyś był zamrożony przez ostatnie pięć lat i dopiero teraz się obudziłeś. Taka jest idea early acces: nie kupujesz gotowego projektu tylko dofinansowujesz jego tworzenie. W dzisiejszych czasach to jedyna droga dla małych developerów. Oczywiście nie oznacza to, że taki stan rzeczy mi się podoba. Po prostu przyszło nam żyć i grać w takich czasach. Z drugiej strony nikt nie zmusza nikogo do zakupu.
 6. ad. 1 Żadna. Niektórzy będą Ci mówić, że AVS pochłania obrażenia - bzdura. Różnica jest tylko w handlu. AVS i Black Rock są droższe ad. 2 Jak już wyżej pisano: nie da się w tym momencie. Dbaj o porządek, sprzedawaj nieoptrzebny szpej ad. 3 mam przebindowane na mysz ale sprawdź: alt + prawy przycisk myszy i ctrl + prawy przycisk myszy (ale nie w trakcie celowania) ad. 4 tylda otwiera konsolę, wpisz komendę: fps 1
 7. ok, rozumiem chociaż tak jak powiedziałem rosyjski znam tyle co ze starych filmów i jakoś zawsze wydawało mi się, że oni wymawiają takie fajne końcówki "PetersburgJE", "MaskwJE"
 8. tak offtop - za każdym razem zastanawiam się dlaczego nie odmieniasz nazwy miasta? To wynika z jakichś zasad używania języka rosyjskiego (nigdy się nie uczyłem)? Dlaczego w Tarkov a nie w Tarkovie?
 9. hahahah... nie wierze w to co czytam pogratulować w takim razie niby wiem co to ta ruletka bo mam siostrzeńca, ale on się chwalił zarobkami na poziomie 1 - 4 eur (co i tak wydawało mi się kosmosem bo nic nie inwestował).
 10. no to witaj w piekle ale jak nie wydałeś ani grosza?
 11. aaaa no to w takiej rozdzielczości to spoko, nie powinno być problemu... a jeśli mówisz, że ramu możesz dokupić to tym bardziej. Mimo wszystko rozmawiamy ciągle o półprodukcie - ja mogę wyrazić swój zachwyt nad EFT, ale jednak sumienie nie pozwala mi powiedzieć komuś bez ogródek, że warto dołożyć kolejne 130 zł. ... chociaż sam zapewne przy pierwszej możliwej okazji finansowej apgrejduje do najwyższej wersji, ale ja mam już na koncie z 50 - 60h gry, więc wiem za co chcę zapłacić
 12. Na wstępie napiszę, że uważam EFT za grę potencjalnie wybitną, natomiast dobrą już na etapie alfy... ALE: zaczekałbym na dostęp z PFE jednak na Twoim miejscu. Po pierwsze: już i tak wydałeś kupę szmalu i wsparłeś twórców, po drugie: nie byłbym taki pewien czy Twoja konfiguracja (zwłaszcza to 8GB RAM) uciągnie tę grę na poziomie komfortowym. Dla porównania: ja mam i5 6500, gtx 1060 (6GB) i 16GB RAM i jest ok, ale wcześniej miałem 8GB RAM i mapa Customs była dla mnie niegrywalna a stuttering na woodsach też dawał się mocno we znaki. Piszę tutaj o sytuacji PO patchu optymalizacyjnym. Chyba, że kwota wymagana do apgrejdu nie jest dla Ciebie jakimś wielkim wydatkiem - wtedy zachęcam
 13. W zasadzie wiekszość nacji ma swoje własne subfora inna rzecz, że nasze community jest chyba wyjątkowe, bo mamy trzech emisariuszy - podobnie jak USA.
 14. Czytałem o tym na fejsbuku i jedyna rzecz jaka mnie zastanowiła: jak to będzie rozwiązane. Osobne lobby czy ki cholera?
 15. No wiesz... udział w konkursie nie jest obowiązkowy. Większość z nas tutaj zapłaciła spory hajs za dostęp do gry, więc nie ma się co dąsać. Natomiast fakt jest faktem, że gdybym ja miał zamiar brać udział to raczej w wersji literackiej, która zapewne miałaby dużo gorszy odbiór już na wstępie. Z drugiej strony - uważam, że wybrane prace zostały zrealizowane w bardzo fajny sposób i autorom nagrody się należały. @NuclearMessiah - jeśli będą następne to może warto ustalić kategorie i przeznaczyć jeden klucz na każdą? Albo narzucić formę z góry.