vinis88

Member
 • Content count

  305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

114 Very Good

About vinis88

 • Rank
  PMC operator
 1. Hm... I think You are wrong...
 2. I have one question about tasks/quests. This reflection came to me yesterday when I started to frustrate what most of my raids look like today: in 9 out of 10 cases, the only contact I have with the other players is on the spawn. For me it would be great if some of the quests were based on occupying and defending objects on the map for a certain time (eg 30 minutes). This would allow you to break a simple raid scheme: go in, kill, run. The task I am about to do is to get from spawn to a specific point on the map, take it from the SCAV, and then prepare the defense and proper defense. Are you planning on introducing these types of tasks?
 3. 29 na koronę u Prapora i Peackeepera, 30 na koronę u Skiera i 32/35(?) na koronę u tej bezużytecznej jędzy...
 4. Kmieciu, mógłbyś gdzieś to przerzucić? Fajerłol w mojej firmie nie chce mnie wpuścić na tę stronę...
 5. @TheWay chodzi mi bardziej o kwestię opłacalności... jeśli zestawisz M4, która ma dużo szersze zastosowanie z MP5, która jest od niej droższa o 300$ to nie ma się co dziwić, że ludzie widzą tutaj pewien brak logiki. Druga kwestia to przelicznik... 1000$ to 91k rubli... czyli za jedną MP5 można kupić 3,5 AK74N - tutaj już jest argument, którego używa @Smok_91. Kwestia tego ile pieniędzy to dużo/mało jest kwestią indywidualną... wiadomo, że nowi gracze mogą mieć większy problem z dochodami, bo ekonomii w grze trzeba się nauczyć.
 6. @Smok_91 - dlatego właśnie ta gra potrzebuje balansu... również ekonomicznego bronie zachodnie są droższe ale też o wiele lepsze od wschodnich systemów - M4 niby w statystykach porównywalna do AK ale różnica w operowaniu jest diametralna - więc musi być droższa. Być może w przyszłości USEC będa mieć swoje a BEAR swoje i wtedy wybranie ugrupowania będzie miało przełożenie na to czym się posługujesz. @TheWay - nie tak znowu mało, skoro emkę kupujesz za 700$... a po włożeniu do niej krótkiej lufy i zasilaniu amunicja FMJ to chodząca, ergonomiczna śmierć.
 7. @Smok_91 1:91
 8. Musisz napisać coś więcej... co chcesz kupić konkretnie, ile masz kasy, jakiś komunikat Ci się pojawia?
 9. Przedmiotów chyba nie ma sensu... lepiej posprzedawać i transferować kasę. Wejdź na polskiego TeamSpeaka - na pewno ktoś Ci pomoże.
 10. To nie tyle jest irytujące (nawet wybitnie), co wręcz tworzy takie wielkie WTF?! Przecież Devsi wiedzieli co się działo z Praporem wcześniej, dlatego dostał więcej kasy... przybyło graczy, więc chyba logiczne, że każdy z handlarzy powinien dostać dodatkowy hajs. Nóż się w kieszeni otwiera jak się widzi takie "głupotki"
 11. @Smok_91 - liczony jest obrót czyli kupno i sprzedaż. Niestety suma widoczna u tradera zwiększa się z pewnym opóźnieniem (wystarczy wyjść od niego i wejść jeszcze raz - zwykle wtedy się aktualizuje).
 12. Ja na tych drutach zginąłem raz w full gearze ze dwa - trzy patche temu... od tej pory nie wchodzę tą dziurą Pamiętam, że zgłosiłem to wtedy do supportu. Haxy do EFT na 100% istnieją - wystarczy poszukać na youtube. Nawet jeśli ktoś powie, że film jest sprzed fali banów to nie znaczy, że kolejni śmiałkowie się nie znaleźli albo, że nie wyszła kolejna wersja tego shitu... Czy Twój pacjent był haxem? Nie wiadomo, tak jak Kmieciu napisał - bardzo dużo zależy od pingu i kondycji serwerów. Mógł to być desync (mogłeś dostać już kilka minut wcześniej, ale zanim to do CIebie doszło to trochę wody w wiśle upłynęło), mógł to być tłumik, chociaż skoro byłeś w środku budynku to byłoby raczej dziwne, że ktoś ustrzeliłby Cię z daleka (jeśli byłby wystarczająco daleko i strzelał z tłumikiem to nie usłyszałbyś strzału).
 13. O... tak jest? Właśnie nieraz się zastanawiałem czy offline działa w kliencie czy po stronie serwera. Ale to też tłumaczy dlaczego boty na offline zachowują się inaczej.
 14. Boty są poprawiane niezależnie od hotfixów (po stronie serwera) - komunikaty na ten temat można znaleźć w anglojęzycznym forum. Ostatnia aktualizacja była chyba wczoraj.
 15. Najdziwniejsze dla mnie jest to, że ludzie sobie ot tak wydali 35 eur na grę w becie i nawet nie pomyśleli, żeby obejrzeć jakieś streamy z tej gry. Przecież dzisiaj w dobie braku wersji demonstracyjnych to chyba normalne, że zanim kupię (zwłaszcza, że gra przez deweloperów jest opisywana jako hardkorowa) to najpierw obczajam co i jak.