vinis88

Member
 • Content count

  535
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

188 Very Good

About vinis88

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

875 profile views
 1. Nowy celownik termowizyjny ReapIR

  O! Właśnie czegoś podobnego zapomniałem dodać na koniec swojej wypowiedzi. Zgadzam się w 100%.
 2. Nowy celownik termowizyjny ReapIR

  Ja mam mocno mieszane uczucia. Z jednej strony jest to na pewno fajny, mocno przydatny sprzęt. Z drugiej jednak strony... czy będzie przydatny w EFT? Albo inaczej: czy będzie opłacało się z niego skorzystać? Jak dla mnie 1mln RUB to bardzo duża kwota. Nie sama w sobie, ale jeśli zważę czas zdobycia tej kasy i wysiłek w to włożony oraz ryzyko straty jednego przedmiotu o takiej wartości - wow... mógłbym się solidnie wkurzyć. Dla mnie więc ta luneta pozostaje gadżetem, którego zupełnie nie będę używał... Przynajmniej tak to wygląda z mojej perspektywy dzisiaj. Z dużo większą radością powitałbym kolejne lunety albo magnifiery na QD. Co do tego czy 1mln rubli to dużo czy mało: dla mnie dużo! Wczoraj wyliczyłem, że w skali tygodnia gram w EFT około 1,5h dziennie... od czasu ostatniego resetu kont mam nabiegane około 70h, 30,5 lvl... nie gram Factory, bo dla mnie jest ona zaprzeczeniem wszelkich założeń EFT. Więc dla mnie, jako człowieka, który nie dysponuje wieloma godzinami wolnego czasu, chcącego pograć roleplayowo, zdobycie takiej gotówki to jednak sporo wysiłku.
 3. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Wydaje mi się, że to zadanie pojawia się tylko u dwójki handlarzy, którym nie oddasz Chemical Part 4 Dobre pytanie... nigdy za połowę paska nie wyszedłem w żadnej broni Obecnie mam 60h na liczniku i najbardziej wysunietego mam AKM z 1/3 paska. Przyznam, że bardzo dawno GA nie widziałem... tzn widziałem dzisiaj u Fenca ale w rajdach już od dłuższego czasu nie spotykam.
 4. Więcej postaci

  Zależy od kamuflażu - za niektóre licencje trzeba płacić. Problem, o którym piszesz istnieje od początku alfa testów. W celach identyfikacji teamów pojawią się opaski na ramię.
 5. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  Wszystkie pakiety biorą udział w promocji
 6. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  @PaZZi z tego co ja rozumiem, to zniżka będzie obowiązywać od 28.12 przez tydzień. Natomiast nie ma informacji na temat tego, kiedy zniknie pakiet EOD (wg. mnie nie zniknie aż do premiery). Ostatnie info devsów na ten temat: EOD zniknie wraz z rozpoczęciem OBT. Natomiast ciągle nie znamy dokładnej daty rozpoczęcia otwartej bety - w informacji napisano, że na początku roku. Reasumując: możemy ze stuprocentową pewnością założyć, że OBT nie rozpocznie się przed zamknięciem noworocznego eventu, a ten ma trwać od 28.12 przez tydzień.
 7. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  Podbij do mnie - ja swój będę miał prawdopodobnie wolny (ten 7 dniowy jeśli o to Ci chodzi). Może się to zmienić jeszcze do końca grudnia, ale póki co wszyscy moi znajomi już EFT mają.
 8. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  TheWay, przyjacielu... nic z tego zdania nie rozumiem Jaką mechanikę? Mam podobne odczucia... o ile sam system stres testowania serwerów wydaje sie ok, o tyle wydaje mi się, że poza kwestią serwerów gra ma inne błędy, które powinny zostać naprawione zanim ludzie rzucą się na OBT. No ale może mają plan... kciuki trza trzymać.
 9. Co skrywa czarna skrzynka?

  Ciekawi mnie, czy oznacza to kolejne zadania na Shoreline czy tym razem Woods
 10. Autohotkey - dozwolony czy nie?

  Nie odpowiem na Twoje pytanie, ale domyślam się dlaczego nie uzyskałeś na nie oficjalnej odpowiedzi: BSG nie opublikowało dotąd listy programów uznanych przez nich za niepożądane. Dopóki taka lista nie istnieje należy się liczyć z tym, że każdy program, który będzie mógł w jakikolwiek sposób stwarzać Ci przewagę w grze (np. poprzez używanie makr) może zostać uznany za nieodpowiedni. Ja osobiście zmieniłbym przyzwyczajenie Ale też nie gram szczególnie w nic innego poza EFT i grami singlowymi, więc dostosowanie się do jednej gry nie jest dla mnie problemem.
 11. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @Smok_91 - nie każda wymiana zdań to kłótnia. @PaZZi zadał pytanie i otrzymał odpowiedź, która nie jest zgodna z prawdą (co można łatwo sprawdzić na stronie), więc sprostowałem. Natomiast tego stwierdzenia dotyczącego siekierki nie rozumiem.
 12. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Może dlatego, że wystarczy sprawdzić na stronie? EOD miało zostać wycofane, ale potem pojawiła się informacja, że zostaje...
 13. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Ale dlaczego piszesz głupoty? Gdzieś przez oficjalnego fb mi sie przewinęło, że do startu Open Bety... znając życie zostawią go do premiery (nie urwa się kurze złotych jaj). Jestem przekonany, że kiedy będą planowali jego wycofanie to pojawi się komunikat na ten temat na zasadzie "ostatnia szansa na zakup EOD!"
 14. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Widocznie zakładasz Hexagon przeznaczony dla 7.62 ale w SKS
 15. The Punisher Pt. 3

  Sure its possible... but what if I don't want run and rush? I bought this game, because shooters like CSGO, R6:S or CoD and BF are not sattisfied me... My point is: Developers should change or delete designed like "Run Fores! Ruuuuuun!" tasks.