vinis88

Member
 • Content count

  443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

159 Very Good

About vinis88

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

656 profile views
 1. Patch 0.4**** - wstępna lista zmian

  Przypadkiem nie odszedł zaraz po znerfienu obrażeń od 7,62x39? To, że nie dało się kupić OP-SKS też na jego popularność nie wpłynęło
 2. UI for mixing ammo types [Graphic Examples]

  I have nothing to add. Perfectly.
 3. Off-top

  Ale jeśli do kamizelek to wtedy umiejscowienie tego światła odpowiadałoby praktycznie umiejscowieniu go na broni Wiemy z dziennika dewelopera, że będzie możliwość używania latarki ręcznej + pistolet (pytanie czy będzie można też używać samej latarki), więc wydaje mi się, że jeśli chodzi o oświetlanie ciemnych pomieszczeń to sprawa jest wyczerpana. W sensie ja osobiście nie widzę zastosowania dla innego umiejscawiania źródła światła niż broń/ręka.
 4. Off-top

  Tutaj brakuje tej opcji bo jest to część jakiegoś realizmu - musisz być cały czas czujny, bo nie wiesz kiedy kogoś spotkasz. Osoby do rajdu mogą dołączyć do 10 minut po jego rozpoczęciu, potem instancja zostaje zamknięta nawet jeśli weszła tylko minimalna liczba graczy. Pamiętaj też o Scavah - oni respią się w innym czasie niż gracze, więc nawet w sytuacji kiedy zabijesz wszystkich przeciwników jeszcze na spawnie to musisz liczyć się z tym, że gdzieś po drodze może na Ciebie wyskoczyć gracz SCAV.
 5. Off-top

  Ale przecież masz podstawowe info. Na przykład na Shoreline wchodzi 6-10 osób - mniej więcej wiesz czego się spodziewać.
 6. L-3 GPNVG-18 - ANVIS, Szef Scawów

  @Afrykanin trochę nie rozumiem - skąd masz to info?
 7. Off-top

  Panowie, dorzucę jeszcze jeden wątek a anglojęzycznego forum, który wydaje mi się dosyć ważny. Chodzi o questy - temat zamarł a wydaje mi się, że warto byłoby dzielić się wątpliwościami w temacie.
 8. Nowa zawartość Pre - Orderów i parę słów o Open Becie

  To samo napisałem temu kolesiowi - skoro OB ma wystartować w grudniu to trochę dziwne, że najbliższy patch miałby pojawić się bezpośrednio przed nią. Gwoli ścisłości: twierdził, że patch/wipe pojawi się za dwa miesiące, ale aktualizacje po stronie serwera będą co pięć dni. To też jakieś dziwne mi się wydało, bo dotychczasowe działania BSG jakoś na regularności nie polegały... Nie wiem... twierdził, że był tam jakiś koleś z BSG ubrany jak SCAV (yh?)... może ktoś go wkręcał w takim razie
 9. Nowa zawartość Pre - Orderów i parę słów o Open Becie

  Podobno na WGW był ktoś z BSG i mówił, że najbliższy patch wraz z wipem pojawi się dopiero w grudniu. Czy ktoś może potwierdzić? (Info wrzucone na discord uKappy) @TheWay, @NuclearMessiah?
 10. Czułość myszy- lunety

  Masz mój miecz i mój topór i w ogóle dałem Ci też like'a Zdecydowanie - coś takiego byłoby bardzo pomocne.
 11. Nowa zawartość Pre - Orderów i parę słów o Open Becie

  Większość graczy wręcz domaga się wipe'u
 12. Nowa zawartość Pre - Orderów i parę słów o Open Becie

  Gdyby było wiadomo to przecież by napisali w tym poście Jak zwykle: Soon
 13. 30x10 = 300 3x10 = 30
 14. Off-top

  Chodzi Ci o barterowe itemy? Większosć nadaje się tylko do sprzedaży (niektóre rzeczy potrafią mieć naprawdę fajną cenę), ale część z nich warto trzymać do wykonywania zadań (miernik gazu na przykład, albo tę długą szarą piankę wymieniasz na salewę, która potrzebna jest do questa dla terapeutki).
 15. Some changes to XP algorithm PLEASE

  One thing from me: more XP for making damage, less XP for kills. For example: if I se the opponent first, and I hurt him a lot, and then my teammate kill him with one shot... XP for kill is his, but that was a teamwork. The prize (XP) should be appropriately distributed.