vinis88

Member
 • Content count

  382
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vinis88

 1. Off-top

  U każdego tak jest... Myślę, że to wynika ze stopnia kompresji plików, no i zapewne na końcu jeszcze sprawdza integralność, więc trochę to wszystko zajmuje.
 2. Hotfix 0.2.134.459

  Po hotfixie nie widzę opisu zadania od Skiera (o ile pamiętam z wczoraj, należało zabić iluśtam PMC). Ma ktoś taki problem?
 3. Pytanie o 1 quest Skiwer-a

  Spadnie Ci standing u niego i zadanie się zresetuje. Natomiast nie powinieneś mieć problemu wielkiego - obecnie na customs i woods jest duże prawdopodobieństwo na trafienie przynajmniej jednego defendera. Przypuszczam, że na factory też.
 4. Hotfix 0.2.133.457

  Ok... o co chodzi z tym strobo markerem? Ktoś wie?
 5. Hotfix 0.2.133.457

  Potwierdzam!
 6. Hotfix 0.2.133.457

  Będzie... i to zapewne jeszcze długo. Optymalizacja to nie jest godzinka pracy.
 7. Off-top

  Panowie, przecież info o hotfixie wisi od pół godziny... instalacja ma potrwać do dwóch godzin.
 8. Patch 0.2.120.435 -  lista zmian

  @caleb59 - Ty to jakiś czepliwy niemożebnie jesteś ostatnio. Napisałem, że nie słyszę różnicy grając na offline i chłopaki wyprowadzili mnie z błędu: na offline headset nie działa. Całe szczęście - gdyż niestety jestem biedakiem ze zintegrowanym badziewiem - na mapach online wszystko jest ok. @TheWay - tak, o to chodziło chłopakom i faktycznie miałem dzisiaj wielkie WOW po odpaleniu mapy ze słuchawkami.
 9. Patch 0.2.120.435 -  lista zmian

  @minichedar, @TheWay, @caleb59 - wypróbuję w takim razie dzisiaj (nie rozumiem, czemu na offline nie działają). Wracając do odczuć - uważacie, że są spoko? Bo tak jak napisałem - moi kumple zdjęli je od razu po wejściu na mapę
 10. Patch 0.2.120.435 -  lista zmian

  Panowie, jeszcze jedna rzecz - co z headsetem? Nikita u Kleanuppa mówił, że od najbliższego patcha headset będzie działał. Moi kumple ubrali go wczoraj i ściągnęli w trakcie gry bo "nie da się grać", ja sobie zarzuciłem offline z headsetem i nie słyszałem żadnej różnicy.
 11. Standing u handlarzy. Czegoś nie rozumiem.

  Widzę, że mamy podobny stosunek do tej mapy Miałem pisać Ci wczoraj, że idzie całkiem spoko na Customs znaleźć... raz na SCAVie raz na PMC wczoraj trafiłem. Dwa forty na siedem rajdów.
 12. Standing u handlarzy. Czegoś nie rozumiem.

  @TheWay pytaj @Kmieciu, bo ja dopiero dzisiaj po patchu startuje
 13. Standing u handlarzy. Czegoś nie rozumiem.

  Smoku... dziwne pytanie No chroni... ale w przeciwieństwie do lekkiej kamizelki chroni również ręce.
 14. Standing u handlarzy. Czegoś nie rozumiem.

  A próbowałeś farmić na faktorce tak do 00:30? Dawniej gdzieś tam w późniejszej fali się pojawiał jeden scav w defenderze.
 15. Standing u handlarzy. Czegoś nie rozumiem.

  Oby... nie wiem jak Wy, ale ja po ostatnim patchu wcale za fortem nie tęskniłem. To, że praktycznie nie występował bardzo urealniało grę. Chociaż podobno w obecnym patchu zmienili parametry armorów - wiadomo coś dokładnie na ten temat?
 16. Patch 0.2.120.435 -  lista zmian

  Moment... to ja młodego chyba nie zrozumiałem do końca i traktowałem to jako bug. Czyli te grupowe spawny nie oznaczają, że zespol respi sie na "starych" spawnach ale najblizszych sobie tylko po prostu na jednym ale razem? Bombowo!
 17. Patch 0.2.120.435 -  lista zmian

  No właśnie jak wygląda sprawa spawnów grupowych? Ja nie grałem bo się weseliłem przez weekend, ale siostrzeniec mi pisał wczoraj, że czasami się respili jak ruskie matrioszki (baba w babie tylko że PMC w PMC :P) a czasami na shoreline ich rozrzucało po staremu.
 18. Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

  @Kmieciu a na jakich mapach tak lootujesz? Ja eMke to wyciągnę raz na 15 rajdów... i żeby nie było ja z tych piętnastu wychodzę. Po prostu spotykam albo pistolejro, albo hatchetów albo jeśli już się jakiś full trafi to z wyszpejowanym AK co najwyżej. @TheWay - to są tylko moje przypuszczenia i to wykalkulowane tylko na chłopski rozum. Bo ten parametr relacji pojawia się w kontekście zniżek, ale na 100% pojawia się przy wymaganiach do lvl. Nawet tak pomyślałem, że może dlatego nie ma wipe'u - żeby najpierw przyzwyczaić ludzi do tego parametru a dopiero potem kazać im koksić od zera.
 19. Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

  @Hekk. @TheWay - przy parametrach lvl handlarza jest też ten opisany jako "relacja". Dotychczas wymogiem było 0.00. Jeśli popodnoszą np: Piłsudski, lvl 2, relacja 2,5 to jeśli teraz mamy królewskie poziomy z relacjami 0.00 to wychodzi na to, że będziemy mieć lvl1. Bardzo możliwe, że trzeba się zaopatrzyć w tyle stuffu ile się da przed "nie wipem".
 20. Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

  Pewnie pojawią się dopiero wraz z wprowadzeniem karmy... albo bezpośrednio przed tym.
 21. Błędy w dźwięku (strzały obok mnie)

  Kolego, ja już mam narobionych ticketów a ticketów... tutaj rozmawiamy o istocie problemu: im więcej informacji uda się zebrać tym lepiej można skomponować zgłoszenie.
 22. Próbuję się przekopać przez anglojęzyczne tematy, ale nie widzę nikogo, kto opisywałby podobny problem... więc najpierw zapytam Was. Czy pojawia się u Was (i jak często) taka sytuacja, w której słyszycie jak ktoś strzelał z emki/ak z tłumikiem zaraz obok Was? Nie mówię o przelatujących pociskach, ale o sytuacji, w której nikogo obok Was nie ma, ale słyszycie jakby był i strzelał. Dodatkowo jak gram w teamie, to często słyszę jak strzela mój kompan (z wytłumionej broni) tak jakby stał obok mnie, tymczasem on jest jakieś 20 - 50m dalej.
 23. Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

  200 to chyba w różnych wersjach... mnie w głowie świta, że ma ich być 80.
 24. Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

  Z tą amunicją to koniecznie mam nadzieję, że zmiany pójdą w dobrą stronę Najbardziej mnie osobiście ciekawi zmiana respów teamów i jakie to przyniesie skutki w połączeniu z questami. Mam nadzieję, że zadania pozwolą przełamać rutynę, która mocna wkradała się już w moją grę.
 25. Błędy w dźwięku (strzały obok mnie)

  Mam wrażenie, że tłumiki właśnie tak będą działać... Czyli będą trochę przesadzone i na 100m nie będziesz słyszał nic poza świszczącymi kulami. Do dźwięku kroków już się przyzwyczaiłem - ale fakt można się spietrać Natomiast dźwięki w pomieszczeniach to znowu kolejna kwestia... bo właśnie one + to co ja opisałem w pierwszym poście wg mnie pojawiło się niedawno: albo w becie, albo zaraz przed betą. Wcześniej takich kwiatków nie zauważałem.