Damiano

Member
 • Content count

  61
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutral

1 Follower

About Damiano

Recent Profile Visitors

420 profile views
 1. @vinis88 Z rożnych przyczyn jeżeli nigdy o takim czymś nie słyszałeś to widoczni jeszcze nie zagłębiałeś się wystarczająco w tematykę ochrony / zabezpieczenia sieci. Czasami stosuj się ten sposób jako zabezpieczenie sieci. Jest to jeden z najtańszych sposobów jak i najskuteczniejszy. Nie każdy provider posiada pieniądze na inteligentniejsze zabezpieczenia a odcinając całkowicie połączenie ze wschodem nie muszą się obawiać o ataki pochodzące ze wchodu a pamiętajmy, że najwięcej ataków jest wysyłanych z Azji.
 2. @macromiz jak będziesz miał VPNa i będzie pobierać to znaczy, że twój provider ma zablokowany całkowicie ruch na wschód czyli ani nic nie pobierzesz z Rosji ani nic nie wyślesz. Wyjścia są trzy : 1.Zmienić Providera. Ewentualnie zadzwoń do nich i zapytaj się czy mogą Ci odblokować ruch chociaż wątpię żeby mogli cokolwiek zrobić . 2.Kupić sobie jakiegoś VPNa bez limitu danych. 3.Korzystać z sieci komórkowej. Jeżeli masz taką możliwość to sprawdź jeszcze czy możesz pobrać grę przez 4G.
 3. @macromiz 1. Zamknij wszystko co masz odpalone. 2. Odpal program hide.me VPN ( link: https://hide.me/en/ pobierz i ustaw VPN'a) 3. Odpal launcher i sprawdź czy pobiera.
 4. No to bierz.
 5. Jeżeli nie masz zamiaru oglądać filmów czy też grać w gry w rozdzielczości 4k to się kompletnie nie opłaca. Natomiast jeżeli bardzo chcesz wymienić swoją kartę graficzną to już lepiej na GTX 1060 lub GTX 1070.
 6. W związku z zewnętrznymi przyczynami istnieje kilka problemów z autoryzacją. Obecnie pracujemy nad eliminacją tych błędów .Chcielibyśmy poprosić Cię abyś przez chwilę przestał wchodzić do gry. Po tym jak problem zostanie rozwiązany poinformujemy Cię o wszystkim. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności. Dziękuję za cierpliwość i zrozumienie.
 7. Panowie tak jak napisał @Chernobyl_52 nie należy panikować problem jest znany deweloperom. Problem z autoryzacją występuje tylko przez pewien czas. Jeżeli już uda wam się zalogować to serwery działają i nie ma z nimi problemu.
 8. @Tagard 1. Wszystko co dostajesz kupując wybraną wersję masz tu: http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page 2. Tak do każdej wersji jest doliczany VAT
 9. @jaceknawrot
 10. Problem jest naprawiony. Problem dotyczy autoryzacji. Jeżeli ktoś nie może się zalogować to niech próbuje kilka razy w moim przypadku pomogło.
 11. UCIECZKA 20.09. O godzinie 13:30 do portu, w którym zacumowany jest statek Ocean Slogger zbliża się SUV z przyciemnianymi szybami. Należy on do firmy TerraGroupLabs. Samochód zatrzymał się. Pięć osób w mundurach USEC otworzyło ogień po czym próbowali zabezpieczyć molo. Trzech pracowników firmy Tiger PSC starało się odeprzeć atak. Po chwili jeden z nich odebrał telefon po czym wszyscy się wycofali. Pracownicy w mundurach USEC zaczęli ich okrążać. O godzinie 14:00 do molo przyjechała kolumna składająca się z siedmiu pojazdów. Na czele i końcu kolumny jechała Toyota SUV zarejestrowana na firmę TerraGroup Inc. W środku kolumny jechało pięć minivanów z rejestracją TARBank. Uzbrojeni ludzie w uniformach USEC wysiedli z pojazdów. Czterech z nich zajęło stanowiska obok stoczni a kolejna czwórka wyjście pasażerskie. W sumie było dwunastu pasażerów z czego siedmiu wysiadło bezpośrednie ze statku natomiast pozostała piątka zaczęła rozładowywać skrzynie. O godzinie 14:20 załadunek się skończył. USECs jednak zostało aby zabezpieczyć statek do momentu odpłynięcia. O godzinie 14:30 Ocean Slogger odpłynął. Pracownicy USEC wsiedli do swoich samochodów i odjechali.
 12. @mikelTS 2. Na razie jedynym sposobem na zwiększenie ekwipunku jest upgrade do wyższej wersji gry. Przy czym po zaktualizowaniu swojej wersji aby otrzymać większy ekwipunek trzeba zrobić czyszczenie konta. 3. Nie w każdym kolimatorze jest taka możliwość. Celownik zmienia się kombinacją lewy CTRL + PM
 13. Uwaga!! Właśnie rozpoczęła się fala dostępów. Fala zakończy się o godzinie 17 naszego czasu.
 14. @Pr0c3nT Jeżeli nie masz tego co poniżej to znaczy, że nie dostałeś się do Alphy za pierwszym razem i pozostaje Ci czekać aż do kolejnej fali.
 15. Z przyjemnością informujemy, że wkrótce rozpocznie się kolejna fala rozdania dostępów do Alphy dla osób, które zakupiły pre-order gry. Dostęp otrzyma: * 30% wszystkich właścicieli wersji Standard Edition ( obecnie posiadając wersję standardową nie masz szans na dostęp do Alphy) * Left Behind - 50% właściciel * Wszyscy, którzy zakupili wersję Prepare for Escape Edition. Aktualne szansę na dostęp do Alphy pozostają niezmienione. O rozpoczęciu fali poinformujemy w osobnym temacie. Translated by Damiano