Damiano

Member
 • Content count

  195
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Good

3 Followers

About Damiano

Recent Profile Visitors

1,645 profile views
 1. Bardziej obstawiałbym poniedziałek.
 2. This topic has already been discussed in another section
 3. @krasnal595 tak
 4. @Grymson89 Jedyna informacja to lato 2017.
 5. Procesor: Intel Core i7 4790K Pamięć RAM: 4 x 8 GB DDR 3 Karta Graficzna: GTX 970 Patch: Alpha Ustawienia: Opis Mapy: Custom Początek rozgrywki Koniec rozgrywki Factory Początek rozgrywki Koniec rozgrywki Woods Początek rozgrywki Koniec rozgrywki
 6. @caleb59 To może, żeby uniknąć takich sytuacji jak przeniesiesz gdzieś post to dopisz do niego np. #moved będzie w tedy łatwiej się połapać.
 7. @Grymson89 Przeczytaj sobie ten temat.
 8. Ktoś pewnie jakieś fake info podał.
 9. Ktoś tu chyba nie czytał regulaminu:
 10. Do you think about add a radio to the hideout from which we can receive information about the weather or radiation levels?
 11. Ja grałem a teraz nie gram bo po drugim czyszczeniu postaci gra nie ma sensu. Na razie żadnej zapowiedzi nie widziałem wspominali tylko o tym, że chcą poprawić optymalizację a wszystko co pokazywali przez dwa miesiące ma wejść w becie zamkniętej i otwartej. Dziwisz mi się, że nie mam cierpliwość jak przez bite dwa miesiące od ostatniej aktualizacji dostajemy tylko zapowiedzi nowych rzeczy a efektów pracy nie widać ? Zarówno ja jak i inni gracze zgłaszamy błędy, które są w grze i przez dwa miesiące nic nie zostało naprawione.
 12. Od dwóch miesięcy developerzy piszą tylko o rzeczach, które dodadzą w becie więc raczej patcha do Alphy już nie będzie.
 13. Podejrzewam, że kryjówka będzie działać na zasadzie tej, którą mieliśmy okazję widzieć chociażby w The Division czyli pomieszczenie podzielone na sektory z możliwością rozbudowy danego sektora ( skrzydła ). Wątpię też w to, że będziemy mieli do niej dostęp podczas raidu ponieważ jest to zbyt trudna rzecz do zrobienia dodatkowo byłoby to zbyt duże obciążenie dla serwerów. Prawdopodobnie zostanie usunięte aktualne menu i zostanie zastąpione naszą bazą czyli po wejściu do gry jesteśmy w swojej bazie a jeżeli chcemy rozpocząć raid podochodzimy do drzwi ( są one pokazane na 7 screenie ) i po kliknięciu przykładowo " opuść bazę " odpala nam się menu takie jak aktualnie po kliknięciu " Escape from Tarkov " . Uwaga są to tylko moje domysły !
 14. I'll be waiting in patience.