Damiano

Techsupport
 • Content count

  375
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

74 Good

About Damiano

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

2,351 profile views
 1. @Grymson89 Miałeś włączone automatyczne tłumaczenie strony a według googl'a Edge of Darkness Limited Edition to Furia Limited Edition.
 2. @19scotch64 Potrzebujesz szynę B-18.
 3. Congratulations @ArmaSwiss .
 4. @kassiek Jak wejdziesz na stronę z profilem będziesz tam mieć " Owner of preorder pack " możesz zrobić screen'a, na którym widać jaką masz wersję i od kiedy masz konto. Dodatkowo zrób screen'a transakcji z konta bankowego ( potwierdzenie płatności). Dołącz to wszystko jako załącznik i napisz do support@battlestategames.com powinieneś odzyskać dostęp ale niczego nie obiecuję.
 5. @lukasz83 zależy jeszcze od tego w jakim celu chcą je dodać jeżeli mają jakiś fajny pomysł z nimi związany to czemu nie
 6. @lukasz83 ja też tak uważam a piszę tylko to co potwierdzili twórcy w jednym z wywiadów
 7. @Smok_91 wyrzutnie RPG pojawią się w grze w późniejszym czasie zapewne będą to wyrzutnie jednorazowe z pociskami przeciw piechotnymi.
 8. @Paruffka Cena raczej się nie zmieni jedyne co na razie wiadomo to to, że nie będzie można nabyć edycji EOD.
 9. Jeżeli na serwerze był desync to nic nie usłyszy. Tak samo jak biegniesz przez całą mapę aż do wyjścia a tam dowiadujesz się, że już dawno zostałeś zabity i twoja postać po prostu umiera . Strzał w głowę kończy się śmiercią tylko w przypadku graczy ja osobiście miałem kilka razy sytuację gdzie strzeliłem do bota jedną pestką prosto w głowę z AKU a on dalej stał i na serwerze nie było desync'a.
 10. @Amasafix Problem ten został już zgłoszony jeżeli pojawi się jego rozwiązanie to zostaniesz o tym poinformowany. Zachęcam również do śledzenia tego tematu:
 11. Ja bym się na twoim miejscu wstrzymał ponieważ sklepy podtrzymują sztucznie cenę kart graficznych bo w przeciągu dwóch miesięcy mają wyjść nowe karty graficzne. Jeżeli chodzi o karty graficzne to polecam zakupić 980 TI spokojnie wystarczy ci na kilka następnych lat.
 12. @Grymson89 od góry
 13. @Grymson89 najlepiej pod to pierwsze gniazdo ale na upartego pod to drugie też można wpiąć
 14. @Grymson89 1. Masz złącze PCI Express 2.0. 2. Nie jest to PCI-E 3.0 ale wszystko będzie ok bo PCIe 3.0 jest kompatybilne z PCIe 2.0. 3. Każdą mającą złącze PCI-E x 16 . 4. Jest to możliwe ale pamiętaj, że pojedyncza mocna karta zawsze będzie lepsza, niż kilka słabszych kart.
 15. Aktualizacja ta ma naprawić błąd 229.