Damiano

Techsupport
 • Content count

  735
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

125 Very Good

About Damiano

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

3,789 profile views
 1. Off-top

  @Troll32
 2. Off-top

  @whisperpl w grze nie ma systemu rekompensat
 3. Escape from Tarkov na targach GamesCom 2017

  Jeżeli ktoś czuje niedosyt po wczorajszej konferencji to zapraszam do zapoznania się z dzisiejszą konferencją. https://www.twitch.tv/videos/169412267?t=03h20m33s
 4. Escape from Tarkov na targach GamesCom 2017

  @vinis88 Wczoraj poprawiłem ale dzięki za przypomnienie.
 5. Escape from Tarkov na targach GamesCom 2017

  @Yennefer Transmisje z konferencji będzie można oglądać na tym kanale https://www.twitch.tv/twitch.
 6. Witajcie, Aktualnie mamy zamiar przyjrzeć się bardziej szczegółowo problemom występującym u posiadaczy kart graficznych AMD serii 400 potrzebujemy jednak waszej pomocy. Czego tak naprawdę potrzebujemy Przede wszystkim szukamy wersji sterowników, która jest najbardziej stabilna i ma najmniej problemów z czarnym ekranem w grze Escape from Tarkov. Informacje, które są nam potrzebne: Brand ( firma ) : (przykładowo ASUS, MSI itp.) Card Version ( model karty graficznej ): Driver Version ( wersja sterowników ): ( numer sterownika) Does EFT Blackscreen ( czy zdarzyło ci się mieć problem z czarnym obrazem w grze Escape from Tarkov ? ): ( yes [ tak ] / no [ nie ] / sometimes [ czasami ] ) Wszystkie te rzeczy proszę zamieścić w komentarzu tutaj. Gdzie można znaleźć swoją aktualną wersję sterowników: Na początku musicie uruchomić " menedżer urządzeń " . Po kliknięciu w " menedżer urządzeń " otworzy nam się nowe okno. Klikamy na strzałkę znajdującą się przy pozycji " karty graficzne ". Rozwinie się nam lista z aktualnie podłączonymi kartami graficznymi. Klikamy prawym przyciskiem myszy na swoją kartę ( w tym przypadku NVIDIA GeForce GTX 1080 ) następnie klikamy " Właściwości ". Otworzy nam się kolejne okno " Właściwości: tu_model_wybranej_wcześniej_karty ". W górnej cześć wyświetli nam się lista dostępnych zakładek. Klikamy na zakładkę " Sterowniki ". Wyświetli nam się informacja o aktualnie posiadanych sterownikach do naszej karty graficznej. To co nas interesuje to " Wersja sterownika ". Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomogli nam w zbieraniu informacji. Jeszcze raz uprzejmie proszę o zamieszczanie wyżej wymienionych informacji w tym temacie:
 7. input not supported

  1. Otwierasz plik: \\Documents\Escape from Tarkov\local.ini 2. Zmieniasz wartość: "Resolution": { "Width": 1920, "Height": 1080, "RefreshRate": 144 },
 8. Off-top

  @Grymson89 Miałeś włączone automatyczne tłumaczenie strony a według googl'a Edge of Darkness Limited Edition to Furia Limited Edition.
 9. Off-top

  @19scotch64 Potrzebujesz szynę B-18.
 10. Congratulations @ArmaSwiss .
 11. Patch 0.2.40.168

  @lukasz83 zależy jeszcze od tego w jakim celu chcą je dodać jeżeli mają jakiś fajny pomysł z nimi związany to czemu nie
 12. Patch 0.2.40.168

  @lukasz83 ja też tak uważam a piszę tylko to co potwierdzili twórcy w jednym z wywiadów
 13. Patch 0.2.40.168

  @Smok_91 wyrzutnie RPG pojawią się w grze w późniejszym czasie zapewne będą to wyrzutnie jednorazowe z pociskami przeciw piechotnymi.
 14. Zamknięte Beta Testy już w lipcu!

  @Paruffka Cena raczej się nie zmieni jedyne co na razie wiadomo to to, że nie będzie można nabyć edycji EOD.
 15. Patch 0.2.40.168

  Jeżeli na serwerze był desync to nic nie usłyszy. Tak samo jak biegniesz przez całą mapę aż do wyjścia a tam dowiadujesz się, że już dawno zostałeś zabity i twoja postać po prostu umiera . Strzał w głowę kończy się śmiercią tylko w przypadku graczy ja osobiście miałem kilka razy sytuację gdzie strzeliłem do bota jedną pestką prosto w głowę z AKU a on dalej stał i na serwerze nie było desync'a.