Kmieciu

Rookie
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kmieciu

 • Rank
  Newbie
 1. Zależy do czego porównujesz :-) Jak sobie pomyślę, że Ruskie chcą więcej kasy za EFT: EOD niż CD Projekt Red za wszystkie gry z serii Wiedźmin razem wzięte to mi się odechciewa kupna. Kto to wogóle wymyślił, żeby brać kasę za niedokończony program? Wyobraźcie sobie, że Microsoft sprzedaje wam pakiet Office, w którym Word działa, ale bez autokorekty, Excel się zawiesza a Powerpoint dopiero jest planowany. Po prostu śmiech na sali.
 2. Mam podobne podejście, jak Ty. Chyba z wiekiem człowiek robi się bardziej rozsądny i mniej poddaje się hype. Nawet standardowa edycja kosztuje więcej, niż dałem za takie hiciory jak GTA5, Skyrim, Fallout 4 czy Wiedźmin 3. Do tego pamiętam czasy, kiedy darmowe dema gier miały więcej zawartości niż EOT ;-) PS. Czy ktoś z was pamięta Soldier of Fortune 2 MP Test?
 3. Scav może podnosić i zachować wszystko co znajdzie, oczywiście o ile zdoła dojść do wyjścia z mapy.
 4. Trzeba przyznać że ruskie potrafią zrobić hype taki, żeby ludziska kupowały strzelankę z 3 mapami za 640 zł. Ile to wychodzi za mapę?
 5. SKS

  Aaaand it drops unarmored dudes with 1 chest shot, while the other 7.62x51 & 7.62x54 rifles in the game need at least 2 shots ;-) Aaaand it easily pierces the 6b43 armor with titanium/boron carbide ceramic plates. LOL. IMHO somebody made a decimal error when entering the 7.62x39 damage and armor piercing stats... Because right now, it's probably the best weapon in EOT.
 6. Cześć wszystkim! Próbuję załapać się do alphy, żeby sprawdzić czy na moim kompie da się przyjemnie grać w EFT. Na anglojęzycznym forum jest konkurs na najlepszego mema. Zapraszam do lajkowania mojego postu http://forum.escapefromtarkov.com/topic/19772-alpha-key-giveaway-oc-eft-meme/?do=findComment&comment=454263 Jeżeli lubicie tworzyć memy, to spróbujcie swoich sił w konkursie :-)