Kmieciu

Member
 • Content count

  536
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

111 Very Good

1 Follower

About Kmieciu

 • Rank
  Tarkov Runner
 1. Wiązałem duże nadzieje ze zwiększeniem obrażeń slugów do 95. Sprawdziłem w trybie offline i były dużo celniejsze od śrutu. Ale w trybie online nadal żeby zabić golasa potrzeba było 5 trafień. A jak ma pancerz to i 9 nie wystarczy... Czyli zostajemy przy śrucie. A do tego Saiga z tłumikiem!
 2. Zacinanie broni

  To że zacięcia będą w grze nie podlega dyskusji, bo już były we wczesnej alfie. I to kilka rodzajów zacięć dla każdej broni. Pytanie, dlaczego BSG je włączyło?
 3. Hotfix 0.2.134.459

  Nie przejmuj się, zrobisz kilka questów u Prapora to odzyskasz standing. Skier sprzedaje pancerze (teraz nawet hełmy) i tanie tłumiki (w tym nowy tłumik do Saigi), więc jest nr 1 na mojej liście traderów.
 4. Prezent od Battlestate Games! Nowe przedmioty w grze

  Kamper pozwól ludziom grać jak mają ochotę. Ja w zależności od nastroju albo rushuję, albo gram spokojnie. Dzięki temu gra się nie nudzi. Mój rekord to customs z ekipą - 1 godzina 15 minut . I to nie kampienie tylko totalne wyczyszczenie mapy z ai i graczy. Każdy wyszedł ze sprzętem za ponad $1000. I tylko 9 tysięcy XP bo koledzy głównie strzelali. Następny mecz faktorka, spawn na wózkach, zeskoczyłem do tunelu i zabiłem 2 fullgearów, nogi czarne więc nie ryzykuję i wychodzę: 45 sekund w rajdzie i 32 tys XP...
 5. Prezent od Battlestate Games! Nowe przedmioty w grze

  Ja stwierdziłem, że pieniądze szczęścia nie dają i wydaję na wszysko, czego dusza zapragnie. Rubli mam 2 portfele (czyli 400K)+50 tys na drobne wydatki, dolarów jakieś 25 tysięcy. Niektórzy lubią biegać z siekierką i zbierać kasę, a potem boją się cokolwiek używać. Dla mnie minimum to AK74SU z tłumikiem i kolimatorem. No czasami dla jaj biegam z wytłumionym TT (John Wick Style). Ale PACA i scav backpack kupuję zawsze. To jest wtedy, gdy nie mam z ubepieczenia. Do tego 3 apteczki AI i 3 painkillery, 2 granaty jak są dostępne.
 6. Panowie i Panie! Jest nowa strona z aktualnymi parametrami przedmiotów w EFT, w tym broń i amunicja: http://cyborgmatt.com/eft/
 7. Pytanie o 1 quest Skiwer-a

  Graj na woods, scavy spawnujące się wokoło domku przy ekstrakcji często mają hełmy.
 8. Prezent od Battlestate Games! Nowe przedmioty w grze

  Widzę że dostałaś "Document Case" AKA Święty Graal z Customs. Zajmuje 2 kratki a mieści 16 kluczy. W sam raz do robienia questów... Silencerco Hybrid 46 multi-caliber silencer: niby pasuje do broni 9mm a w EFT tylko do M4. Super.
 9. Hotfix 0.2.133.457

  Mały patch, a dużo zmian w obrażeniach zadawanych przez broń i granaty. 5.45 PS z najmocniejszej amunicji do AK staje się najsłabszą. 5.45 US z najsłabszejj amunicji do AK staje się najlepszą. 5.56 FMJ dostaje nerfa i teraz nie jest już znacząco mocniejsza of 5.45 9x19 PPe dostała nerfa, ale nadal jest mocna Slugi do strzelby powinny zabijać teraz jednym strzałem w klatę.
 10. Spadki FPS / Loading-crash / Zużycie RAM

  Several minor optimizations of Customs "minor optimizations " = w języku nowych ruskich to jakieś 1-2 GB RAMu mniej ;-)
 11. Off-top

  Przed hotfixem scavy strzelały przez krzaki ale nie trafiały. Naprawili to. Teraz trafiają ;-)
 12. PP vityaz is too expensive and bad

  Klin has half the recoil, stronger ammo (LOL), and spits out more rounds per minute. Plus, 30-round mags don't require a vest And the and you can get the Klin for just 2 stripped MR133 shotguns.
 13. PP vityaz is too expensive and bad

  Tried to use the Vityaz on Woods map. Traded it for the frist AKS74U i found.
 14. Guy take 40+ Shots and lives?!?!?!?

  You were both desynced. The other guy shot your legs 19 times with a Makarov and did not score a kill.
 15. Kroniki Tarkova - Filmy z Questami

  Wygląda jakbyś używał reshade...