Reconic

Moderator
 • Content count

  906
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

420 Important

About Reconic

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

6,074 profile views
 1. Crash / zawieszanie się gry

  Uh, więc naprawianie bugu, którzy wiążę się ze strzelaniem z broni, której nie masz to też pierdoła? Oki. Jesteś w wersji beta, jak już mówiłem, gra jest cały czas optymalizowana. Pamiętaj, że każdy jeden naprawiony bug, to duży krok na przód.
 2. Crash / zawieszanie się gry

  Nie wiem czy @Damiano jesteś w stanie tu pomóc, ale Cię oznaczę. Mi jak i większości osób gra chodzi bez zarzutu. Z każda grą są czasem problemy, od tego mamy techsupportów, żeby Wam pomagali. Te pierdoły o których mówisz, to coś przez co 90% społeczności, nie może spać z podniecenia. Gra jest ciągle dopracowywane a jeżeli dla Ciebie optymalizacja i nowości do gry do pierdoły, to ciężko będzie nam się dogadać.
 3. Game update

  Hey, Here we go mate: #locked answered.
 4. New Forum Feature Update: Reactions!

  Love it haha
 5. Dsyncs

  Hello @Shleft http://forum.escapefromtarkov.com/topic/34470-patch-02101424-the-preliminary-patchnote/ #locked answered.
 6. Factory weather

  Good info, for those who still don't know that (me included ) Night time at factory will be added in the future.
 7. Factory weather

  I have metioned somewhere about factory at nigth couple of months ago. Night + storm outside would definitely make factory a place from a horrors haha
 8. 2x testowe beta-klucze. GIVEAWAY

  Zamykam już temacik, żeby nie było edycji postów. Wyniki podam za kilkanaście minut. (edytuję ten post) Losowanie numer jeden wygrywa @kubaryz Losowanie numer dwa wygrywa @crazy23 Zaraz otrzymacie PW z dalszymi instrukcjami i waszym tygodniowym kluczykiem. Dziękuje wszystkim za udział, jak dostane następne klucze, to możecie spodziewać się czegoś jeszcze (lepszego niż randomowe liczby )
 9. Upgrade stash?

  As @Drakkaar stated, you will be able to upgrade either size of your stash or container in the future by doing tasks etc. #locked answered.
 10. Escape from Tarkov Tattoo

  Haha awesome mate
 11. Środki Anty - Cheaterskie w Escape From Tarkov

  Jeżeli jeszcze na zdrowy rozsądek się nie domyśliłeś, że forum, to raczej złe miejsce na wklejaniu filmiku z cheaterami, to polecam przeczytać regulamin forum, chociaż skoro już z niego korzystasz, to raczej już to dawno zrobiłeś, prawda?
 12. Tomahawk to the head, survived?

  All bout helmet. But as @necuja stated, might be a desync as well.
 13. Desync or a cheater?

  Hello @Serparus Can't tell you if that was a desync or a cheater, but i can tell you that we are working on a desync solution and we have a good anti cheat working, so every cheater will be banned. #locked answered.