Tartarus

Rookie
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Tartarus

 • Rank
  Newbie
 1. Update?

  Same here as it was on the previous update. After the last update, problem was gone a day later, but sometimes it might need a reinstall.
 2. takım halinde girmek

  benim gibi solo oynuyorsan çok sabırlı etrafı dinleyerek baya paranoyakça oynaman gerek yada birileriyle önceden anlaşıp takım olarak oynaman lazım. 2.si daha zevklidir
 3. Salary and Bounty

  I think that we need some sort of salary system. After all, we are PMC operators and like every contractor, we should have some payment depends on our level, our successful raids etc. Even if we die, it must be little bit upfront payment. Right now, its all about escaping but at from i read there will be like usec vs bear, so developers should consider about payments. Looting is good but especially when playing solo, survival chances are very low and even if your get high tier gear and weapon, your become too afraid to use it one the next raid. We turn in to Gollum in the LoTR and start saying "preeeciosssss" and too afraid to use it. Salary system will be the solution. Second thing is the Bounty system. If there will be USEC vs BEAR, there must be bounty on the some players. If some player gets too much kill on the raids, like 8-10 kills without dying, rival faction must put a bounty on his head. So that if you kill that man and take his dog tag and escape the area, faction you bound must reward you. Every law enforcement puts bounty to known criminals, every army puts bounty on known terrorists, every company puts bounty on its successful rivals. So that killing a juggernaut will be more tempting, not just for the gear, also they have probably a good kill streak and have a bounty on their had to collect. This way game will be more challenging, more fun without breaking the realism.
 4. МP-153

  no one noticed the weight of this weapon? last time i checked it was over 8kg. it shouldn't over 3.5 and thats a generous number. Hunting shotguns mostly around 3kg, tactical ones like benelli m4 might slightly over 3.5kg.
 5. Botlar Çok Dengesiz...

  Tek başına pmc olarak kapışmak zor valla en fazla arka arkaya 3 kişi indirdiğimi hatırlıyorum o da zar zor zaten 4.de ölmüştüm. yani tek başına düzgün ekipman olmadan zor oynanıyor kaldı ki indirsen de bu defa yağmalarken seni koruyacak birileri gerekli.
 6. Botlar Çok Dengesiz...

  Az evvel benimde başıma geldi, factoryde üst katta ofis yağmaladım çıkıştı bi başka scav oyuncu sotelenmiş beni indirmeye çalıştı, yaralı olarak tekrar ofise girdim bekledim 10dk. Sonunda gelen başka bi scavi indirdi. 2-3dk sonra botlar rushladı onu. Yani botlar tepki gösteriyor öyle durumlarda. Ha adamı alamadılar o sırada şarjör değiştirmeye yan odaya girdiğini duyunca dışarı çıkıp ben indirdim onu, güzelde loot aldık Yani anlıyacağın oyunculardan bazısıyla karşılaştığında selamlaşıp geçiyorsun bazısı sana sıkıyor garantisi yok ama seni öldürürse botlarla karşılaştığında çatışmak zorunda kalır. Genelde scav konseptini anlamamış tipler yada beş parasız kalmış tipler sıkıyor gibi.
 7. Botlar Çok Dengesiz...

  Adam pek öyle durmasa da player scav olabilir yani karşında da senin gibi scav kontrol eden biridir ve senin ani hareketlerinden dolayı oyuncu olduğunu anlayıp vurmuş olabilir. Oynucu scav oyuncu scavi vurunca diğer scavler ona karşı tutum alıyor mu onu bilmiyorum ama öyle olması gerek.
 8. Beta Güncellemesi 0.2.6*.2** Ön Yama Notları

  bende girdim oyuna şuan bi sıkıntı yok akıcı.
 9. Beta Güncellemesi 0.2.6*.2** Ön Yama Notları

  aynen girişi yapamıyorum, artık yarına felan düzelir herhalde.
 10. Beta Güncellemesi 0.2.6*.2** Ön Yama Notları

  mesela bu noktada bağlanmıyor yoksa indirip kurucam.
 11. Beta Güncellemesi 0.2.6*.2** Ön Yama Notları

  oyunu kurabilsek yine neyse en kötü tanıma amaçlı offline takılabilirdik en azından.
 12. Beta Güncellemesi 0.2.6*.2** Ön Yama Notları

  Bende hata aldım. Uzak sunucuya bağlanılamıyor ERROR: ConnectFailure Oyunun launcher'ını indirdim ama kurulum için nickname ve password girilen kısımda takıldım bu hatayı alıyorum. Genel bir sorun var herhalde, sen kurulumu yaptın mı?
 13. Soru&Cevap (F.A.Q.)

  Merhabalar, şuan beta elime ulaştı ama kurulum sırasında nickname ve şifremizi girdiğimiz kısımda sorun var. Girdiğimde tekrar boş olarak karşıma çıkıyor ve bir süre sonra da "uzak sunucuya bağlanılamıyor" "connection failure" hatası alıyorum. Sorun geçici bir server problemi midir yoksa başka birşey mi?
 14. Alpha'yı oynayanlar kaynaşalım ekleşelim :)

  standart edition aldım 1 hafta içinde oyuna erişimim sağlanacak diye mail geldi. betaya başlamış olan var mı?