Ziemniaczany

Member
 • Content count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Ziemniaczany

 • Rank
  Newbie
 1. Postać buguje się po otwarciu drzwi.

  Taki tam kolejny problem dla supportu może dotrze to do twórców (jakoś). Mianowicie czasami po otwarciu drzwi postac się zacina w postawie tak jakby była w połowie otwierania drzwi. Nie da sie już tego odblokować nie można strzelać zmienić broni nie można nic. Jest to bardzo wkurzające szczególnie jak się lata po faktorce albo otwiera się szybsze wyjście na customach a potem postać sie zatnie i trzeba dobiec do extraction pointa tak naprawde bezbronny.
 2. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  To nie jest jeszcze zapowiedź otwartej bety więc jeszcze mogą coś o kryjówkach powiedzieć.
 3. Noworoczny event w Escape From Tarkov

  Co znaczy gracze którzy zakupili gre przed alfa testem dostana klucz do standard edition ? W sensie Ci co kupili wtedy EOD z dostępem do alphy czy tyczy się to każdej zakupionej wersji ale kupionej przed alphą ? Pytam bo ja kupiłem gre w styczniu 2016 roku ale jest to standard edition i nie wiem czy ten klucz mnie też obowiązuje.
 4. Glock 17 w procesie teksturowania!

  Coś mi się wydaje że burst na glocku będzie op na faktorce albo w dormach
 5. Nowy system dynamicznej alokacji kratek w ekwipunku

  Fajne wymuszanie żeby człowiek kupił większą paczke z grą z większym stashem.
 6. Tarkovski bazar

  Sprzedam pendrive'y potrzebne m.in. do questa dla skiera mam na sprzedaż 5 sztuk cena ok.500-600 dolarów za sztuke.
 7. Hotfix 0.4.2.717

  Pobiera sie. Mam nadzieje że misja shaking up teller u prapora już naprawiona. EDIT: jednak nie
 8. Tarkovski bazar

  I jeszcze portfel chętnie kupie
 9. Tarkovski bazar

  Chce kupić conteiner ten co jest zawsze zabezpieczony. Na chwile mam wersje alpha tą najmniejszą ale chciałbym przynajmniej żeby miał chociaż taka na 9 kratek nie znam cen ale jeśli ktoś ma conteiner to chętnie kupie choć nie wiem po ile chodzi każdy z nich. Dzięki za pomoc czekam na oferty.
 10. Tarkovski bazar

  Witam. Potrzebuje kupic 3 sztuki salewy do misji dla lekarza. Blagam o pomoc bo bez pozadnych medykamentow kazdy raid jest o wiele ciezszy.
 11. Salewa

  Nie wiem czy pisze w poprawnym dziale. Ale chciałbym kupić salewe. Da się jakoś ją kupić od graczy ? Respi się ona raz na sto lat a potrzebuje jeszcze 3 do ukończenia misji dla lekarki żeby potem normalnie salewe od niej kupować. Na czarnym rynku jak salewa się pojawi to jest wykupowana w trybie natychmiastowym i to tak szybko jakby conajmniej miał ktoś bota postawionego na czarny rynek i żeby skupował salewy. POMOCY !
 12. Jaki jest sens ubezpieczania sprzętu ?

  A boty lootuja ? W sensie jak padne od bota to raczej mnie nie zlootuje i dostane zwrot ?
 13. Jaki jest sens ubezpieczania sprzętu ?

  Pytanie jak w tytułe jaki jest sens ubezpieczania ? Ubezpieczenie w końcu i tak działa dopiero jak ktoś Cie nie zlootuje tylko jest to bez sensu bo gra polega na zabijaniu innych graczy i scavow i lootowania ich więc jak ktoś ma m4 i ja ubezpiecza to przecież wiadomo że ktoś ją zabierze jak się padnie. Jak się ma wysoki lvl to potem jakoś się to poprawia że np. mimo zlootowania to ubezpieczenie zwraca Ci jakąś wartość sprzętu w postaci pieniędzy czy cokolwiek ?
 14. Eq just gone.

  I started again with EFT today need remove old game version install launcher itd. When i play the game and check "character" in the menu i dont have my previous inventory ? where is it ? there was something like eq reset ? and i dont even have my bonus eq from standard edition pack there is no ak nothing just some couple pistols 1 backpack rubles etc. but zero weapon from my previous inventory or from standard pack. What going on ?
 15. Bigger main stash.

  There is some way to get bigger stash ? Or only buy better game package ? cuz i dont have more room to save weapon