PugMonk

4 edice EFT

3 posts in this topic

Čtyři základní edice EFT a jejich obsah. Čím levnější edici koupíte, tím máte, bohužel, menší šanci dostat se do uzavřeného testování (alfy) s vývojáři.

S edicí Edge of darkness máte účast v alfě jistou, s Prepare for escape 50% šance na účast a Left behind 25% šance na účast. Standartní edice vás pustí až do bety.
Startem rozšířené Alfa verze EFT, se zvýšila pravděpodobnost přizvání do testování u následujících předobjednaných edicí: Prepare For Escape - 75% and Left Behind - 50%.
Hráči jsou do alfy zváni ve vlnách. Každý týden určité množství, kvůli zatížení serverů. Takže čekejte zvací email do rozšířený alfy!

K uváděným cenám musíte ještě přičíst 21% daň + poplatek za karetní transakci.
např.: EfD stojí v přepočtu 3.120 + 754 (daň) + 470 (poplatek) = 4.344,- Kč.

edge of darknes.jpg

left bihind.jpg

prepare for escape.jpg

standart.jpg

0

Ahoj, já jsem dnes koupil Left Behind Edition, takže jestli jsem to správně pochopil, tak kód mohu dostat někdy v příštích týdnech? Taky se chci zeptat, jak dlouho budu vlastnit alpha verzi, kdyby mě pozvali? 

0

Kód by měl přijít do dvou dnů, ale když jsem kupoval edici EOD měl jsem to do 10 min. A platí to jen pro jednu HW sestavu. Jakmile změníš nějakej HW, tak budeš muset požádat o novej kód.

Datum vydání bety, nebylo stanoveno. Takže když tě pozvou do alfy hraješ už  nepřetržitě, jelikož edice LB garantuje vstup do bety. Na fb hrajeme občas o klíč od hry s tím si zahraješ alfu i když si hru nekoupil, ale po konci alfy musíš koupit jinak si už nezahraješ.

В 12. 2. 2017 в 13:14, rugbyerik сказал:

Ahoj, já jsem dnes koupil Left Behind Edition, takže jestli jsem to správně pochopil, tak kód mohu dostat někdy v příštích týdnech? Taky se chci zeptat, jak dlouho budu vlastnit alpha verzi, kdyby mě pozvali? 

0