PugMonk

4 edice EFT

8 posts in this topic

Čtyři základní edice EFT a jejich obsah. Čím levnější edici koupíte, tím máte, bohužel, menší šanci dostat se do uzavřeného testování (alfy) s vývojáři.

S edicí Edge of darkness máte účast v alfě jistou, s Prepare for escape 50% šance na účast a Left behind 25% šance na účast. Standartní edice vás pustí až do bety.
Startem rozšířené Alfa verze EFT, se zvýšila pravděpodobnost přizvání do testování u následujících předobjednaných edicí: Prepare For Escape - 75% and Left Behind - 50%.
Hráči jsou do alfy zváni ve vlnách. Každý týden určité množství, kvůli zatížení serverů. Takže čekejte zvací email do rozšířený alfy!

K uváděným cenám musíte ještě přičíst 21% daň + poplatek za karetní transakci.
např.: EfD stojí v přepočtu 3.120 + 754 (daň) + 470 (poplatek) = 4.344,- Kč.

edge of darknes.jpg

left bihind.jpg

prepare for escape.jpg

standart.jpg

1

Ahoj, já jsem dnes koupil Left Behind Edition, takže jestli jsem to správně pochopil, tak kód mohu dostat někdy v příštích týdnech? Taky se chci zeptat, jak dlouho budu vlastnit alpha verzi, kdyby mě pozvali? 

0

Kód by měl přijít do dvou dnů, ale když jsem kupoval edici EOD měl jsem to do 10 min. A platí to jen pro jednu HW sestavu. Jakmile změníš nějakej HW, tak budeš muset požádat o novej kód.

Datum vydání bety, nebylo stanoveno. Takže když tě pozvou do alfy hraješ už  nepřetržitě, jelikož edice LB garantuje vstup do bety. Na fb hrajeme občas o klíč od hry s tím si zahraješ alfu i když si hru nekoupil, ale po konci alfy musíš koupit jinak si už nezahraješ.

В 12. 2. 2017 в 13:14, rugbyerik сказал:

Ahoj, já jsem dnes koupil Left Behind Edition, takže jestli jsem to správně pochopil, tak kód mohu dostat někdy v příštích týdnech? Taky se chci zeptat, jak dlouho budu vlastnit alpha verzi, kdyby mě pozvali? 

3

Množstevní slevy při nákupu několika edicí současně.

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit spuštění programu množstevních slev na nákup několika předobjednaných edicí formou dárku:

2 balíčky - sleva 10%

3 balíčky - 15% sleva

4 balíčky - sleva 20%

Po potvrzení nákupu, obdrží uživatel e-mail s klíči do hry, dle objednávky a bude záležet na něm, zda si je nechá pro sebe, nebo naopak je použije jako dárek.
Dejte dohromady svůj tým pro EFT a získejte slevu na nákup díky naší nové výhodné nabídce!

http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page

1

Blíží se další vlna nových hráčů do EFT.

Šance pro ty kteří mají, díky předkoupene edici EFT, šanci dostat se do Alfy, ale ještě se na ně neusmálo štěstí!

Jsme rádi, že Vám můžeme oznamit, že brzy pustíme do Alfy další hráče. Nyní nově i majitele standartních edicí mají 30% šanci dostat se do alfy. Dále majitelé edice Left Behind mají teď 50% šanci zúčastnit se alfa testování. A na závěr všichni ti, kteří si předobjednali edici Prepare to Escape (100%) budou vpuštěni do hry.

Pro každou edici budeme rozesílat klíče jiný den.

1

Posted (edited)

KRÁTKODOBÁ SLEVA NA EFT

Jako už i loni, v tomto období kolem data velkého vítězství spojenců nad fašistickým německém, bychom Vám rádi informovali, že od 8. května do 10. května máte možnost koupit všechny edice Escape from Tarkov se slevou  20% !

-  platí i pro upgrade edice na vyšší a množstevní slevu u nákupu více kopií hry najednou !

Pokud jste plánovali hru koupit, ale nemohli jste si to dovolit - teď je nejlepší čas to udělat! 

Sleva platí od 8. května do 00:01 a končí 10. května v 23:55 hodin moskevského času. (tzn v ČR A SK od 7.5. 2017, 23:01 hod. do 9.5. 2017, 22:55 hod.) 

18216598_1686963151597998_2810335534133418482_o.thumb.jpg.6ea84a5d75e318d4bd38cde012adb155.jpg

Edited by PugMonk
0