Smok_91

Off-top

Recommended Posts

siema

otwieram osobny, luźny wątek, w którym będzie mozna bez skrępowania pisać na tematy wszelakie by nie zaśmiecać pozostałych wątków tematycznych :) masz pytania? pytaj tu. masz jakieś przemyslenia o grze albo martwisz sie poziomem wody w rzekach? wylej co na wątrobie leży. 

mam nadzieję, że wątek się przyjmie :)

żeby nie było za sucho i pusto zacznę- co myślicie o fali banów w ALFIE? dobrze że firma kontroluje grę i mocno mnie ciekawi w jaki sposób wyłapują takich gałganów. swoja drogą, nie mam pomysłu co ludzie mają w glowach by czitować w tak wczesnej fazie, która i tak sie kończy wipe'm.

ani jednego prostaka mi nie żal, a jak przeczytałem po raz pierwszy info, że tacy potracili swoje kopie gry to wyglądałem tak-

14956615_1326626097349543_906140316585560204_n.jpg

To była jakaś fala banów 

Tak na poważnie z rzeką czy w ogóle wodą to pasowało żeby coś zrobili ,takie blokowanie postaci na krawędzi tekstóry wody nie wygląda za dobrze 

Wygląda wręcz tragicznie :D Kupiłem sobie EFT wczoraj i na dzień dobry odpaliłem sobie Woods w trybie offline bez botów, żeby zobaczyć jak się w ogóle gra :D No i podchodzę do samochodu zatopionego w wodzie i w tym momencie mój mózg aż zaniemógł :D Gram na wymaksowanych detalach, więc od początku rozpływam się nad wyglądem tej gry, ale ta blokada przed wodą głęboką na 1 cm popsuła mi całe początkowe wrażenie :D
Ale co mnie jeszcze irytuje? Próba przeskoczenia jakiegoś byle gówienka. Jakaś skrzynka, trochę śmieci czy cokolwiek innego wysokiego na 30 cm, a 5 razy muszę dusić spację, machając myszką na lewo i prawo, żeby tą "przeszkodę" przeskoczyć :D A z rzeczy, które mi się najbardziej podobają, to feeling przy strzelaniu z shotguna :D Aż czuć ten odrzut i śrut dziurawiący przeciwnika :D

Ogólnie gra dla mnie wyśmienita, jak na 2 dni doświadczenia :D
Na razie co prawda tylko raz odpaliłem tryb online i kiedy po 1,5 minuty zakończyłem zabawę, stwierdziłem, że na razie pogram na boty :D
Mniej stresujące, a i pieniążków można trochę zrobić :D

No ale to jest alpha, mi po tygodniu grania i spaniu po kilka godzin na dobę zaczyna mi się powoli nudzić. W trybie offline jeszcze nie znalazłem nic nowego czego nie można znaleźć przez pierwsze parę godzin grania. W trybie pvp jest znaczenie lepiej bo jest znacznie więcej rzeczy ale niestety ****** camperzy którzy siedzą przed wyjściem, co jest jakimś sposobem na grę ale bardzo, ale bardzo denerwującym. Chociaż ja mam na nich jedne sposób nie zawsze zadziała, granacik rzucony przed próbą wyjścia :)

Edited by Rechot

To prawda, że w offline nic nowego się nie zdobędzie, ale na razie jestem na etapie zbierania pieniążków, żeby mieć za co bawić się na pvp, a nic lepszego na razie nie odkryłem, niż rozmontowywanie i sprzedaż broni zdobytej od npc ;)

Na fabryce można szybko się dorobić ,zgarniasz 6 npc  opychasz strzelby itp. jednorazowo jakieś 60k

1 hour ago, BadGrey said:

Na fabryce można szybko się dorobić ,zgarniasz 6 npc  opychasz strzelby itp. jednorazowo jakieś 60k

Ciekawe, mi tylko raz udało się sprzedać strzelbę za ok 10k. Ogólnie to mam problem ze sprzedażą broni i magazynków bo nie zawsze pojawia się cena i nie wiem czy to jakiś błąd czy jest to uzależnione popytu i podaży. Tylko kto kupuje sig, albo magazynki do niego? 

Rechot raczej to wina trade'derów bo nawet na czarnym rynku za śmiech hajsy nie da rady nic zrobić. Ja pykam z ekipą i jest nas 5 i zawsze na fabryce to my polujemy na boty, a nie w drugą stronę i zawsze idzie zarobić :) btw shotgun semi-auto <3 

Rechot, każdą broń którą zbierzesz z npc musisz rozłożyć na czynniki pierwsze i wtedy sprzedajesz ;) Niektóre części u jednego, inne u drugiego. Z jednej takiej gry 15 minutowej jesteś w stanie wyciągnąć tak jak BadGrey mówił nawet 60k ;)

a z tymi częściami- jak to w końcu jest z lufami, bo widziałem że są jako osobne moduły, ale kupić mozna lub znaleźć całe zestawy lufa-komora zamkowa-mechanizm spustowy itd. przykładem może być AK-74U. je sie uzywa w koncu do budowy broni czy jako podmianka? (chociaż nie słyszałem by w alfie jeszcze było zużycie elementów)

A z kolei z tego co ja zauwazyłem, to jak klikniecie INSPECT na broni, to jest Taki dłuuuuuugi pasek zużycia ;)
Ale nie przyglądałem się z kolei w jakim tempie ucieka ;)

A co do luf, to kilka razy lufę do mp-133 widziałem u handlarza, ale innych już nie, lub też nie zapadły mi w pamięć :)

Broń ,się zużywa i naprawiam ją u sprzedawców ( czy ma to wpływ na prace broni nie wiem -p 91 zacięło mi się po jednym strzale ale to chyba był bug ,bo po naprawie również się zacinał ) .Co do części broni to możesz je użyć i do budowy (od podstaw złorzyć broń z pojedynczych elementów ) i do podmianki .

Co do handlarzy nie rozkładam broni na czynniki tylko ja robię tak -jeśli ma parę milionów (czyli wystarczy mu forsy) i nie chce nic kupować -nie wychodzę nie odświeżam handlarza ,po prostu czekam po około minucie max dwóch słyszę taki dźwięk jak przy zatwierdzeniu transakcji-rzeczy których nie chciał kupić mają już ceny i można sprzedawać .

Prawdopodobnie dzieje się tak dlatego że jest ustawiana kolejka do handlarza i trzeba czekać na swoją kolej   

a jak w grze sprawdza się dźwięk przestrzenny? (lokalizowanie kogoś na podstawie strzałów czy kroków) daje rade wszystko nawet na badziewnych słuchawkach za 20zł czy tylko słuchafony jak dzwony? ;)

Dźwięk w grze to osobna mapa terenu ,jesteś w stanie określić gdzie kto jest tylko po dźwiękach szczególnie w budynkach .

Ale masz regulowana płynnie prędkość poruszania  ,co zmniejsza hałas jaki generujesz  i wtedy trudno zgadnąć 

Ogólnie fabryka to wszyscy chodzą na paluszkach ,natomiast Las to z respa proponuje spier.. biegiem :) 

Jeśli pada deszcz również zagłusza kroki 

Ogólnie udźwiękowienie to mocniejsza strona EFT 

Cześć, planuję zakup pre-ordera, ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji odnośnie podatku VAT. Czy ktoś mógłby mnie oświecić w tej kwestii? Dlaczego w ogóle jest on doliczany do wartości podanej na stronie? Czy nie można po prostu wpłacić równowartości kwoty w Euro w PLN? No i jak to się ma do Terms of Service?

"TERMS OF SERVICE

Last updated: December 17th, 2015

6.4.1 By pre-ordering the product, you are authorizing Battlestate Games Limited to automatically charge your account immediately upon submitting the pre-order, and you agree that you will be authorized to participate in beta testing of the product and to download the product and use the Service when it becomes available. The amount you pay will be held with Battlestate Games Limited  as a Non-Refundable Deposit (NRD). The NRD amount is clearly shown on the Product webpage, and it represents the full purchase price of the Product. Any NRD collected is non-transferable."

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Dokłądnie tak jak Smok pisze. Jeśli mieszkasz w PL to Ci ustrzelą 23%vatu do ceny gry. A co do równowartości euro za pln to zrób "próbny" zakup przez paypala i będziesz miał tan już na złotówki przeliczone i potem szybkie doładowanie konta paypal o tą kwotę i masz. 

ruszyło się coś w sprawie darmowych wejściówek do gry? bo ponoć mieli losować wśród zarejestrowanych na stronie/forum prezenty pod postacią kopii gry ale coś ucichło to.

11 hours ago, BadGrey said:

Wyłączyli lott na offline czy ma buga 

Mam to samo. Zero expa, zero loot i zero wszystkiego.

Edited by jareckas

na rosyjskim forum napisali że tymczasowo wyłączono w offline lootowanie rzeczy bo to ma coś związek z nieprawidłowym działaniem spzredawców

Nie dziwie się wszyscy wbijali na offlain -dokonywali rzezi  botów cały zbędny towar upychali sprzedawcą .

Potem max wyposażeni biegali online na yolo bo i tak się zarobi na botach offlain 

Ogólnie jeśli tego trybu finalnie ma nie być ,to zostawił bym już go tak jak jest teraz ,czyli możesz pobiegać i nawet postrzelać do botów -ale zero kasy i expa.

Edited by BadGrey

no właśnie to by było dobre do zapoznania się z grą i mapami, szczególnie że nie ma być żadnego tutoriala ani nic.

On 1/14/2017 at 2:27 PM, Badzik said:

Dokłądnie tak jak Smok pisze. Jeśli mieszkasz w PL to Ci ustrzelą 23%vatu do ceny gry. 

No ja jak kupowałem grę też się zdziwiłem, chciałem kupić grę na przecenie, a tu patrze, -20% z ceny gry +23% vat, no tak w pięknym kraju żyjemy xD, i tak obniżka wyniosła mnie 0,11€. Większość sprzedawców wlicza to już w cenę produktu, ale jak widać Battle State Games chciało zarobić na każdej kopii dokładnie tyle samo, bo przecież vat w każdym kraju inny.