Smok_91

Off-top

Recommended Posts

7 hours ago, Kmieciu said:

Przed hotfixem scavy strzelały przez krzaki ale nie trafiały.

Naprawili to.

Teraz trafiają ;-)

czyli powrót do czasów z początku bety? oni botów nigdy nie zoptymalizują :/ 

Jeśli TROCHĘ poprawili celność botów to dobrze, bo od ostatniej zmiany raczej rzadko byłem przez nie trafiany. Z drugiej strony podobają mi się zmiany co do zachowań botów, kilka razy już się pomyliłem że mam do czynienia ze SCAV-graczem a było to AI, bo bardzo realistycznie zmieniają pozycje, ukrywają się itd. Wczoraj na customs'ach koło exitu na CPN'ie musiałem wywalić 3 magi z AKSU bo bot skutecznie unikał trafienia 8)

Edited by K4MP3R

6 hours ago, K4MP3R said:

Jeśli TROCHĘ poprawili celność botów to dobrze, bo od ostatniej zmiany raczej rzadko byłem przez nie trafiany. Z drugiej strony podobają mi się zmiany co do zachowań botów, kilka razy już się pomyliłem że mam do czynienia ze SCAV-graczem a było to AI, bo bardzo realistycznie zmieniają pozycje, ukrywają się itd. Wczoraj na customs'ach koło exitu na CPN'ie musiałem wywalić 3 magi z AKSU bo bot skutecznie unikał trafienia 8)

ja byłem zadowolony bo mnie otłukiwały normalnie, ale nie było tych chorych instakillów od czapy przez krzaki i dało się te gopniki jakoś obejść itd. może uda mi sie dziś pzretestować (o ile mi gra się poprawi w działaniu) i zobaczymy, ale ludzie na angielskim forum narzekają na snajperów z pompami

[nie mogę edytować]

niech mnie ktos oświeci - czy u każdego tak launcher działa czy tylko u mnie? po pobraniu fixa/pacza jak dochodzi instalacja (czy tam wypakowywanie) to pasek najpierw żwawo śmiga, a potem zatrzymuje się na 80% z hakiem i mieli i mieli z jakieś 15-18min :/ 

3 hours ago, Smok_91 said:

[nie mogę edytować]

niech mnie ktos oświeci - czy u każdego tak launcher działa czy tylko u mnie? po pobraniu fixa/pacza jak dochodzi instalacja (czy tam wypakowywanie) to pasek najpierw żwawo śmiga, a potem zatrzymuje się na 80% z hakiem i mieli i mieli z jakieś 15-18min :/ 

U każdego tak jest... Myślę, że to wynika ze stopnia kompresji plików, no i zapewne na końcu jeszcze sprawdza integralność, więc trochę to wszystko zajmuje. 

Jak używa się 2 celowników? :D Teraz zobaczyłem że można mieć 2 więc dałem sobie noktowizje ale nie wiem jak jej użyć :/

1 minute ago, Liptonix said:

Jak używa się 2 celowników? :D Teraz zobaczyłem że można mieć 2 więc dałem sobie noktowizje ale nie wiem jak jej użyć :/

Trochę nie rozumiem co ma piernik do wiatraka :P

Noktowizję włączasz przyciskiem "N"

Co do dwóch celowników: możesz sobie założyć 4 rodzaje lunet o czterokrotnym przybliżeniu: ELCAN, BRAVO, HAMR lub w przypadku AK: PSO. Jeśli dołożysz sobie na broń kolimator (w przypadku BRAVO: na górze, w przypadku HAMR na szynie skośnej, podobnie z PSO) to przełączasz się pomiędzy nimi ALT + PPM. Wyjątkiem jest ELCAN, który posiada mechaniczne przyrządy celownicze - przełączasz się pomiędzy nimi tak samo, ale możesz też dołożyć koli na szynie skośnej i wtedy jeszcze jednym klikiem ALT + PPM przełączasz się na koli. Dodatkowo (ech...) ELCAN posiada zmienne przybliżenie (1x/4x) a pomiędzy nimi przełączasz się CTRL + PPM.