Smok_91

Chętni na zakup 4-paków

Recommended Posts

siemson,

tutaj sugeruję ogłaszać się i zaklepywać sobie miejsca na zniżkowe zakupy (bo wspólne) pakietów gry dla 4 osób :) oczywiście ze wspomnieniem kto jaką wersję by chciał.

zanim rzucę cos od siebie, to sugerowałbym wstrzymac się z zakupem do startu bety z 2 powodów:

- mozliwe że byłaby dodatkowa przecena na sama grę dla zachęty (a wg informacji od niektórych osób, zniżki sumuja się);

- po uruchomieniu bety mozna się zaznajomić jak ona w ogóle działa i ew. się wstrzymać z zakupem, by się nie naciąć i nie miec pretensji do siebie czy innych (bo zwrotów niestety nie ma).

także ja byłbym zainteresowany wersją podstawową za 35 euro, ale póki co tylko wtedy, gdyby doszło do przeceny ze strony BST, która by się sumowała z 4-pakiem.

zapraszam do dyskusji.

• Upvote 1

Siemka.  Ja jestem chętny na wersję normalną.  Mam znajomego pod nickiem Klecha tak więc na 100% bym wziął jak jest taka szansa.

7 minutes ago, ProstyGra said:

Siemka.  Ja jestem chętny na wersję normalną.  Mam znajomego pod nickiem Klecha tak więc na 100% bym wziął jak jest taka szansa.

to chyba pierwszy 4 pak juz by był, bo @krasnal595 coś wspominał, że jego znajomy też wyczekuje. tylko tak jak mówię- wolałbym poczekać jeszcze, bo a nuż się może trafić promocja i byłoby jeszcze taniej.

2 minutes ago, Smok_91 said:

to chyba pierwszy 4 pak juz by był, bo @krasnal595 coś wspominał, że jego znajomy też wyczekuje. tylko tak jak mówię- wolałbym poczekać jeszcze, bo a nuż się może trafić promocja i byłoby jeszcze taniej.

to wlasnie on ;)@ProstyGra

32 minutes ago, NuclearMessiah said:

@Senitso A ty nie chcesz ? Chłopaki się składają :D

tak poza tym to wiesz może gdzie znaleźć te informacje o paczka, gdzie jak kupic itp? bo szukam po googlach i nic

1 minute ago, Smok_91 said:

tak poza tym to wiesz może gdzie znaleźć te informacje o paczka, gdzie jak kupic itp? bo szukam po googlach i nic

http://www.escapefromtarkov.com/preorder-page Wybierasz edycję i masz opcję kupienia go jako prezent, wtedy możesz wybrać jaką paczkę bierzesz :)

Edited by NuclearMessiah
  • Upvote 1

ProstyGra - No jak widać chyba nic. Chyba zdecyduję się na kupno EOD solo bo nie lubię się prosić:)

Zanim ktoś zacznie się do mnie pieklic- po pierwsze napisałem na samym początku że lepiej poczekać parę dni, i upewnić się jak gra działa, a po drugie jestem teraz na weekendowym urlopie i bede mieć dostęp do kompa w niedzielę dopiero (pisze z tel co jest upierdliwe). Ale widzę że każdy tu jest niecierpliwy jak mały Kaziu..... Jak wrócę to od poniedziałku zaczniemy ogarniać(x osobami które że mną chciały kupić). Wyrozumiałości trochę :/ 

46 minutes ago, Smok_91 said:

Zanim ktoś zacznie się do mnie pieklic- po pierwsze napisałem na samym początku że lepiej poczekać parę dni, i upewnić się jak gra działa, a po drugie jestem teraz na weekendowym urlopie i bede mieć dostęp do kompa w niedzielę dopiero (pisze z tel co jest upierdliwe). Ale widzę że każdy tu jest niecierpliwy jak mały Kaziu..... Jak wrócę to od poniedziałku zaczniemy ogarniać(x osobami które że mną chciały kupić). Wyrozumiałości trochę :/ 

Spoczko tylko się upewniam :D

Cieszy mnie to ;)

Jak tak poczytać polskie forum to jednak trochę problemów jest z grą :/

Standard Edition nie jest droga więc nie wiem nad czym wy się jeszcze zastanawiacie.

• Upvote 1

8 hours ago, jandex said:

Standard Edition nie jest droga więc nie wiem nad czym wy się jeszcze zastanawiacie.

Dolicz sobie 23% vat do ceny euro to zobaczysz jaka "nie jest" droga.

A tak poza tym to martwi mnie ilość błędów zgłaszana od startu bety :/

wczoraj oglądałem na LIVE kanał JWGROT.

chłopacy narzekali na lagi, problemy z ekwipunkiem...

..ja jednak jestem zdecydowany na zakup EfT

Droga to jest EOD kolego - 650zł z VAT więc czteropak dający 20% zniżki ma tutaj największą rację bytu. Standard edition to 206,42zł z VAT więc chyba widzisz różnicę? Podtrzymuję więc, że nie jest tak droga i można jeszcze przełknąć  te 200zł.

• Upvote 1

8 hours ago, Smok_91 said:

Dolicz sobie 23% vat do ceny euro to zobaczysz jaka "nie jest" droga.

A tak poza tym to martwi mnie ilość błędów zgłaszana od startu bety :/

Zazwyczaj gry w pre-orderze chodzą w takich cenach. Nie wspomnę już o grach na konsole których ceny nie spadają. Nie rozumiem również ludzi którzy wylewają bóle że drogo etc. Jak napisał @jandex EOD jest droga, SE raczej nie różni się cenowo od wielu innych gier. 

Również chciałbym napomnieć że temat nie został założony do celów płaczu nt. ceny poszczególnych wersji. Wejdźcie może na off-topa i tam ponarzekajcie na ceny. 

Sprawa druga co do błędów. Mnie by martwiło gdyby to była full wersja a nie beta. Chyba po to jest ALFA a później BETA żeby błędy wyłapać i usunąć przed premierą. Jeżeli kogoś to tak strasznie urzeka to po co wgl. piszczy jak piętnastolatek po otrzymaniu 5 w dzienniku. 

Zasada prosta... nie podoba się to nie kupujcie i nie zaśmiecajcie forum.

Pzdr 

• Upvote 1

2 minutes ago, Grymson89 said:

Zazwyczaj gry w pre-orderze chodzą w takich cenach. Nie wspomnę już o grach na konsole których ceny nie spadają. Nie rozumiem również ludzi którzy wylewają bóle że drogo etc.

kolego, mi chodziło, że gra jest droga jak na standardy gier PC, bo jakby nie patrzeć, żyjemy teraz w takim okresie, gdzie gry PC cenowo nie odbiegają wiele od tych na konsole. dlatego jak widzę na steamie produkcje np za 59 euro to łapię się za głowę.

pytanie mam teraz do osób które chciały ze mną kupić- chcecie na już, czy poczekać kilka dni aż zaczna łatać pierwsze błędy?