Smok_91

Chętni na zakup 4-paków

Recommended Posts

mi się wydaje że może być na już jak mają naprawiać błędy to będą to robić poza tylko to Beta więc błędy będą tym bardziej jak w Gotowych Grach które w dniu premiery mają tych błędów wcale nie mniej :D ja poproszę standard Edition.

Jak będziecie czekać, to będziecie w tyle za innymi. Jeszcze parę dni i po mapach będą biegać same koksy w Defenderach i z M4 ;]

Edited by K4MP3R

11 minutes ago, K4MP3R said:

Jak będziecie czekać, to będziecie w tyle za innymi. Jeszcze parę dni i po mapach będą biegać same koksy w Defenderach i z M4 ;]

W porównaniu do ilości osób, które zapewne dołączą do testów, to tych koksów będzie garstka.

1 hour ago, ProstyGra said:

mi się wydaje że może być na już jak mają naprawiać błędy to będą to robić poza tylko to Beta więc błędy będą tym bardziej jak w Gotowych Grach które w dniu premiery mają tych błędów wcale nie mniej :D ja poproszę standard Edition.

ogarniamy od jutra bo na chwilę obecną serwery są chyba tak obciażone że na stronie głównej zalogowac się nie mogę :<

i od razu mówię, że lecimy przez paysafecard (najpewniej i najszybciej)

25 minutes ago, ProstyGra said:

ja mogę zapłacić przez ipko

ile w sumie wychodzi za standard edition?

razem  z vatem za cztery kopie  €146.75

Edited by MaxTechF1

1 hour ago, ProstyGra said:

ja mogę zapłacić przez ipko

Nie wiem co to ipko, ale wolałbym żeby wszyscy rzucili mi na pw kody psc i wtedy na raz wszystko zakupie (a sam chce psc użyć)

28 minutes ago, Kmieciu said:

Ja tam kupuję w USA, bo tam nie mają VATu ;-)

Nich zgadne, vpn, proxy i inne dziwne rzeczy? ;)

Just now, Smok_91 said:

Nich zgadne, vpn, proxy i inne dziwne rzeczy? ;)

Kolega wyemigrował na rok do Stanów. Więc wszystko odbędzie się legalnie i cacy.

Jednak zaczekam z zakupem jak zobaczę , że uporali się z AI walącymi headshoty przez ściany i górki oraz z desyncem. Grałem w alfę prawie 3 miesiące i przez ten czas dużo się nie rozwinęła. Za to pięknie rozwinęły się bugi. Krótka przerwa dobrze mi zrobi...

@Kmieciu

Osobiście nie polecam kupowania ze stanów, jedna osoba tak wcześniej zrobiła i potem dopłacała do zamiany wersji na EUR.

8 hours ago, TheWay said:

@Kmieciu

Osobiście nie polecam kupowania ze stanów, jedna osoba tak wcześniej zrobiła i potem dopłacała do zamiany wersji na EUR.

Tak bywa jak ktoś nie potrafi czytać po angielsku i wybrać właściwej wersji...

Edited by Kmieciu

On 29.07.2017 at 1:45 AM, jandex said:

ProstyGra - No jak widać chyba nic. Chyba zdecyduję się na kupno EOD solo bo nie lubię się prosić:)

teraz zauważyłem- my kupujemy wersję podstawową więc jak nie znajdziesz nikogo na dubra, tercet czy kwartet to niestety musisz sam...

@oldSnake68 ja już 4-kę mam :( ale może znajdziesz kogoś jeszcze (a ceny z wszystkimi opłatami możesz sprawdzić na stronie głównej- logujesz się tam, dajesz pre-order -> purchase as gift -> wybierasz daną ilość -> przechodzisz do płacenia i wybór metody płatności -> pokazuje ile tzreba zabulić)

Edited by Smok_91

7 hours ago, Smok_91 said:

teraz zauważyłem- my kupujemy wersję podstawową więc jak nie znajdziesz nikogo na dubra, tercet czy kwartet to niestety musisz sam...

@oldSnake68 ja już 4-kę mam :( ale może znajdziesz kogoś jeszcze (a ceny z wszystkimi opłatami możesz sprawdzić na stronie głównej- logujesz się tam, dajesz pre-order -> purchase as gift -> wybierasz daną ilość -> przechodzisz do płacenia i wybór metody płatności -> pokazuje ile tzreba zabulić)

jak mówiłem to biorę kodzik podaj numer konta to ci przeleje. Nie odpowiadałem bo wieczorami dopiero jestem dostępny na PC. 

@ProstyGra zapraszam na PW, tam masz wiaodmość

Słuchajcie, jest jedno wolne miejsce do czwórki (edycja podstawowa). Pod razu mówię że płatność przelewem jest wymagana. Jeśli chętna będzie więcej niż 1 osoba to kto pierwszy ten lepszy.

Edited by KarolusP
Proszę nie pisać wiadomości jednej pod drugą, dziękuję- KarolusP.

10 hours ago, Smok_91 said:

Słuchajcie, jest jedno wolne miejsce do czwórki (edycja podstawowa). Pod razu mówię że płatność przelewem jest wymagana. Jeśli chętna będzie więcej niż 1 osoba to kto pierwszy ten lepszy.

poszło na PW

Chłopaki macie jeszcze miejsce jestem chętny na zakup 

On 30.07.2017 at 9:14 PM, Hornblower said:

Są jacyś chętni na zakup 4-packa wersji Standard ze mną?

Potrzebuje 3 osoby :)

Masz jeszcze miejsce jestem chętny 

On 30.07.2017 at 9:14 PM, Hornblower said:

Są jacyś chętni na zakup 4-packa wersji Standard ze mną?

Potrzebuje 3 osoby :)

Edited by KarolusP
Proszę nie pisać wiadomości jednej pod drugą, dziękuję- KarolusP.

Pytanko do Was Operatorzy. 

Czy podczas ulepszania Standard Edition można podpiąć się pod 4-paka z zamysłem zaoszczędzenia ? 

Witam, także jestem zainteresowany zakupem gry (najtańszy pakiet) i chciałbym tego dokonać za jak najniższą cenę - czyli zgłaszam swoją chęć w czteropaku :D