NuclearMessiah

Dla wszystkich szukających pomocy oraz kompanów do gry :)

Recommended Posts

Ruszyła Beta, więc to najlepszy moment, żeby przed wyruszeniem w drogę zebrać drużynę!

Naszym zdaniem najlepszym sposobem na to jest odwiedzenie oficjalnego serwera TeamSpeak 3 polskiej społeczności. Adres:

ts3-tarkovgame.pl

Tutaj najszybciej znajdziesz ludzi do gry oraz spotkasz wszystkich polskich emisariuszy.

Serwer jest w pełni licencjonowany i posiada 128 slotów.

UWAGA

Obowiązuje zakaz reklamowania pod tym postem innych serwerów i komunikatorów, jest to bezdyskusyjne i tego typu odpowiedzi będą natychmiastowo usuwane.

eft-01.thumb.jpeg.573abd082dbb567aaae5b6e9cfc81699.jpeg

Edited by NuclearMessiah

16 hours ago, mamback said:

czyli  że gdzie tego szukać kolego ??

To jest adres serwera, który wklepujesz w klienta TeamSpeak 3 :)

• Upvote 1

Jeden mały problem. Bo z chęcią pogram z kimś, bo jednak samemu to niesamowity hardcore, szczegolnie dla nowych graczy, ale brak mikrofonu bo okazał się nie działać. Może znajdzie się ktoś na tym TS'sie, bądź tutaj kto pogra z gościem bez mikrofonu ale potrafi słuchać i wykonywać polecenia :D

3 hours ago, wrocu said:

Jeden mały problem. Bo z chęcią pogram z kimś, bo jednak samemu to niesamowity hardcore, szczegolnie dla nowych graczy, ale brak mikrofonu bo okazał się nie działać. Może znajdzie się ktoś na tym TS'sie, bądź tutaj kto pogra z gościem bez mikrofonu ale potrafi słuchać i wykonywać polecenia :D

Pewnie się ktoś znajdzie, ale koszt mikrofonu to w tych czasach nawet 10 zł :) Niestety ale w tej grze komunikacja jest kluczowa.

Just now, NuclearMessiah said:

Pewnie się ktoś znajdzie, ale koszt mikrofonu to w tych czasach nawet 10 zł :) Niestety ale w tej grze komunikacja jest kluczowa.

Tak tak, już wbiłem na discorda i pogadałem :D
Mikrofon będzie dzisiaj wiec na lajcie. Wieczorem można coś pograć jak ktoś chętny się znajdzie :D

Serwus, zakupiłem dziś grę, szybko się uczę - w miarę ogarniam o co chodzi, aczkolwiek potrzebowałbym kogoś, kto by miał ochotę pograć ze mną. Od siebie dodam, że używam TS3, mam sprawny mikrofon, 18+. Z góry pozdrawiam!

Z chęcią z kimś pogram. Wiek 17+. Teamspeak i Discord. Jak coś to pisać tu

Edited by Euhemer

Ja szukam pomocy ponieważ kupiłem grę z oficjalnej strony pieniądze zeszły z konta, a nie dostałem żadnego maila, a na moim profilu nawet nie pokazuje mi, że kupiłem grę. Jak pisałem do supportu to dostałem kilkukrotnie po 11 różnych kodów, które w dodatku nie działały mam dosyć i czuje się oszukany bo 200 zł piechotą nie chodzi. Mam nadzieje, że ktoś tutaj jest w stanie chociażby nagłośnić sprawę by gdzieś dotarła bo czuje się jakbym nie pisał do supportu, a jakiś botów. Z każdym kolejnym pisaniem do supportu dostaje te bezsensowne kody, a pisze ze strony oficjalnej więc coś takiego nie powinno mieć miejsca.

Nareście grę dostałem od przed wczoraj :P. Obecnie chyba 4 lvl. Na TS3 siedzę i grałem z kilkoma wczoraj. Początki sa trudne - szczególnie z botami...Jakby co to BEAR. 
kamilo62 :)

1 hour ago, aleks9999 said:

jestem nowy w ten tytuł jakby chciał ktoś pomóc w rozeznaniu terenu to pisać ;)

Dodaj mnie na steam - ta sama nazwa i obrazek co tutaj i napisz jeśli chcesz zagrać (ewentualnie napisz na priv tutaj)

Edited by Euhemer

Cześć!

Jak kolega wyżej, również jestem nowy w tej grze i nie za bardzo wszystko idzie tak, jak bym chciał :( Gdyby ktoś byłby w stanie pomóc to byłbym bardzo wdzięczny! Obecnie siedzę na tsie podanym wyżej.

Dobrym pomysłem też są klany, gdzie grasz z tą samą ekipą od początku do końca, miło by o tym wspomnieć :)
Oczywiście proszę nie usuwajcie komentarza (reklam tu nie ma :) )

Siemaka mam pytanie jaka jest różnica miedzy bear a ta drugą nacja są jakieś wg ? i czy można zmieniać nacje ?

1 hour ago, MaLagii said:

Siemaka mam pytanie jaka jest różnica miedzy bear a ta drugą nacja są jakieś wg ? i czy można zmieniać nacje ?

- BEAR mówi po rosyjsku a USEC po amerykańsku

- USEC ma ryj jeszcze bardziej słowiański niż BEAR

- USEC nosi zieloną bluzę od munduru z długim rękawem, BEAR czarny T-shirt

- BEAR krzyczy gdy rzuca granat, USEC nie

- USEC odpowiada na słowne zaczepki Scavów, USECów i Bearów - BEAR nie odpowiada

Obecnie gdy raz wybierzemy frakcję, to nie możemy jej zmieniać (reset konta nie pomaga). Prawdopodobnie się to zmieni, lub dostaniemy możłiwość grania dwoma postaciami.

56 minutes ago, Kmieciu said:

Obecnie gdy raz wybierzemy frakcję, to nie możemy jej zmieniać (reset konta nie pomaga). Prawdopodobnie się to zmieni, lub dostaniemy możłiwość grania dwoma postaciami.

Frakcję będziesz mógł zmienić przy kolejnym patchu, ponieważ przy większych patchach jest wipe postaci.

On 10.08.2017 at 11:50 AM, NuclearMessiah said:

Frakcję będziesz mógł zmienić przy kolejnym patchu, ponieważ przy większych patchach jest wipe postaci.

Słabiutko, podobno reset profilu chyba działał?
Niech coś z tym zrobią, przydatna opcja, zwłaszcza gdy prowadzisz klan gdzie gracie głównie jedną frakcją, ale nie wszyscy o tym wiedzieli zanim dołączyli.
I o ile ktoś już zdobył gear i lvl to nie namawiamy do wipe'a to jest wiele osób które same się zdecydowały na wipe'a, a tu takie coś :/

1 hour ago, Dieseel said:

Słabiutko, podobno reset profilu chyba działał?
Niech coś z tym zrobią, przydatna opcja, zwłaszcza gdy prowadzisz klan gdzie gracie głównie jedną frakcją, ale nie wszyscy o tym wiedzieli zanim dołączyli.
I o ile ktoś już zdobył gear i lvl to nie namawiamy do wipe'a to jest wiele osób które same się zdecydowały na wipe'a, a tu takie coś :/

No wiem, sam osobiście nie rozumiem sensu w tym, ale mam nadzieję że jest to tylko na jakiś czas.

Witajcie. Mam troszkę głupie pytanie ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie a bardzo mnie to ciekawi.

Mianowicie, jeżeli kupił bym grę dziś (najtańsza edycja) to kiedy miał bym dostęp do gry?

Pozdrawiam