NuclearMessiah

Dla wszystkich szukających pomocy oraz kompanów do gry :)

Recommended Posts

On 3.08.2017 at 6:00 PM, overpowerfly said:

Witam szukam ziomeczka do gry 18+ (nie rudy), częste granie, możliwość grania późno i tyle dodawać: Stupead

weekendy do 3:00/4:00am  gram  takze mozna sie spiknac 

On 16.08.2017 at 1:10 PM, kassiek said:

Szukam kompana do gry , jestem nowicjuszem , gram USEC.

wyszukaj TurboPolityk i lecim ;) 

• Thanks 1

Świeży jestem, gram po 19 do 21, czasem może później, chętnie z kimś pogram (18+). Nick taki jak tutaj.

Edited by TomWebwalker

2 hours ago, TomWebwalker said:

Świeży jestem, gram po 19 do 21, czasem może później, chętnie z kimś pogram (18+). Nick taki jak tutaj.

U nas na TS głównie ludzie grają w tych godzinach więc wpadaj a kogoś na pewno znajdziesz :D

On 13.08.2017 at 5:21 PM, LOTRIC said:

Witajcie. Mam troszkę głupie pytanie ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie a bardzo mnie to ciekawi.

Mianowicie, jeżeli kupił bym grę dziś (najtańsza edycja) to kiedy miał bym dostęp do gry?

Pozdrawiam 

mial bys dostep od razu , czy ty juz nie zadawales tego pytania? 

Witam mam pytanie bo w grze jest możliwość sprawdzania magazynka oraz zamka i niestety  mnie to nie działa zmieniałem nawet klawisze i dalej nic wiem ze to nie jest jakieś super ważne ale daje klimacik miał ktoś podobnie ?

56 minutes ago, MaLagii said:

Witam mam pytanie bo w grze jest możliwość sprawdzania magazynka oraz zamka i niestety  mnie to nie działa zmieniałem nawet klawisze i dalej nic wiem ze to nie jest jakieś super ważne ale daje klimacik miał ktoś podobnie ?

Nie pamiętam jak jest w ustawieniach, ale musisz kliknąć do tego "Shift" albo lewy "Alt". Jak sprawdzasz magazynek to "Alt" + "T" A jak zamek to "Shift" + "T"

• Upvote 1

Witam ponownie  mam kolejne pytanie  grałem sobie na mapie factory i widzę typka z  pistoletem z magazynkiem bębenkowym zabiłem go   ale jak przeszukałem ciało to nie było ani broni ani magazynków  myślałem ze bag ale potem miałem taka sytuacje kilka razy  pytanie to bag czy tak działa ubezpieczenie ze jak ubezpieczysz to nie można podnieś tego co miałeś ? 

To jest błąd gry wykorzystywany przez graczy żeby nie stracić broni. Niektórzy po prostu nie umieją grać normalnie :/

On 8/17/2017 at 11:58 PM, TurboPolityk said:

weekendy do 3:00/4:00am  gram  takze mozna sie spiknac 

wyszukaj TurboPolityk i lecim ;) 

super, chętnie dołączę...nick w grze jak obok 

Ogólnie szukam ludzi do wspólnej gry późnymi wieczorami ( 23:00 wzwyż :) )

TS jak powyżej ---> ts3-tarkovgame.pl 

Edited by HowlinWolf