Exoskeleton

OTÁZKY "PANA NOVÁČKA"

Recommended Posts

On 29. 3. 2017 at 9:22 AM, DaveLister said:

Super díky za obsáhlé info, jen sem si všiml jedné chybičky ( subsonické/podzvukové střelivo se pohybuje pomaleji než zvuk ne rychleji ) :-)

Ok. Dostuduji a opravim.

• Upvote 2

Dosť by ma zaujímalo,  ako budú v jednotlivých raid -och vybalancovaní protihráči? Bude to nejako vyvážené, alebo to bude úplne náhodné? Môže sa teda stať, že tam budú proti sebe bojovať hráči so skillom povedzme 5 a so skillom 60?

On 30. 4. 2017 at 8:43 PM, PugMonk said:

Na toto ještě nemají vývojáří jednotný názor. Ukáže až čas. Osobně si myslím, že by to bylo lepší.

Ďakujem.

• Upvote 2

Ahoj, zajímalo mě jak je to s připojováním do raidu. Zda se hráči připojují jen na začátku (v určitém rozsahu) i nebo v celém průběhu. Zamyká se hra při nějakém počtu či čase?

Např.: Hraju Factory. Dostal jsem 2 hráče + 4 scavy a narazil jsem na pár mrtvol. Už je klid, mapa je prázdná (Jasně může být někdo zalezlý a čekat ale to teď nemyslím). Mám už volnou ruku při lootění a průzkumu nebo mám čekat, že se někdo připojí?

Díky ;)

On 24. 5. 2017 at 6:13 PM, PugMonk said:

Ahoj,

například ve factory se hráči spawnují pouze těsně ze začátku (1- 3 min), ale taky se může stát, že hráč se díky pomalému načítání spawne zpožděním. Je třeba dobře počítat mrtvá těla hráčů. Potom se spavnujou scawové v 7-10 min intervalech. třetí vlna scawů bývají SCAV hráči.

No ale počet hráčů je náhodný (pro Factory 4-6). O těch vlnách jsem nevěděl.. díky za odpověd

Počítej vždycky s maximálním počtem hráčů a nic tě nepřekvapí. A hlavně nechoď sám :)

• Upvote 2

On 21. 7. 2017 at 0:06 PM, meky01 said:

Nemohl jsem vytvořit topic tady na CZ fóru, takže se zeptám tady. Týká se to mechanik v prostředí...

Bude ve hře random šustit listí (na stromech, keři etc.)? Jako když zafouká vítr nebo tak, protože teď v podstatě, když uslyším zašustění, tak vím, že se jedná o hráče. S tím přidaným větrem bych mohl být právě zmaten a musel bych tu oblast 2x přeměřit a rozmyslet se, jestli jít dál nebo začít taktizovat jak eliminovat nepřítele. :)

Případně bude i hustý déšť, který bude snižovat viditelnost a přidávat velký šum (padajících kapek)?

A nakonec (zase spíše raritka) nějaké zvuky fauny? Např. hlodavců, ptáků a podobně. To by se pak třeba mohlo využít jako znamení na dálku (pokud lidi nemají headset nebo vysílačku). Jako že by místo gesta, zapískal nějaký stav o situaci (by měl větší dosah než mluvení) jako třeba sova a podobně, ale to je spíše asi blbost, protože to by se hodilo ve hře bez časového omezení. Kde by lidi museli něco hlídat (budovu, koridor, či prostě nějakou oblast), nebo pokud by hráči museli obléhat nějakou oblast. Teď v podstatě znamení je jen když řekneš nebo zařveš přes Ypsilon.

Náhodný šustění vegetace v poryvech větru zatím není v plánu. Ale přidám to do poznámek a příležitostně to vývojářům navrhnu. Stejně tak s hustým deštěm. 

Zvuky fauny, jako zvuková kulisa budou, ale jenom jako kulisa. V závěrečné fázi hry vývojáři počítají s přidáním pouze drobných savců a ptáků.

To je parada, mohli by pridat treba i hustou mlhu (snizila by se jen viditelnost a byl by vetsi rozptyl svetelnych zdroju, ktere by trochu vice oslepovaly danou oblast s kratsim dosvitem).

Q: Jeste mne napadlo, docetl jsem se, ze mozna bude nejaka forma strelnice v ukrytu. Spis bych ale uvital, kdyby pred samotnym zacatkem kampane byl nejaky typ Boot Campu, kde si hraci (hlavne ti novi) osahaji ovladani hry, zbrane a podobne (ktere muzou pozdeji najit nebo koupit). Neco ve smyslu cvicaku s instruktorem, kde se dane organizaci/frakci upsali a cvicili se (jako prostredi mimo tarkov, kde jeste vse bylo OK pred tou osudovou misi/udalosti kde budou odkazani jen sami na sebe se svymi zkusenostmi). Bud ve smyslu CoD nebo Vietcongu (tam byli vtipno drsni instruktori). Muze to byt bud jen hlas ve vysilacce a instruktazni mapa nebo tam budou proste NPC ve full gearu nebo bez gearu rikat hraci co maji delat.

Uprednostnuji to pred nejakym papirovym/textovym helpem v nabidce. To bych tam nechal jako dodatecne s nejakymi nahranymi videosekvencemi, jak to vypada kdyz udela dany ukon nebo kdyz se popisuji hinty v prostredi, ukrytu nebo mise.

V podstate kdyby byl nejakej Boot camp, tak by takhle kazdy hrac zacal ve sve zvolene frakci (nebo to muze byt jen jeden tutorial, kde proste byl jako zelenac ve sluzbe), po dokonceni osahani schopnosti (jak se pohybovat, na co v prostredi reagovat, jak strilet, nejake priklady skladani zbrane a ve strucnosti jake to ma vyhody - jak pro nooby), tak po absolvovani by mohlo byt nejake intro a ty jejich sekvence, ktere je uvedou do hlavni pribehove linie a toho co se udalo a co je potreba jako zoldak udelat. Ten boot camp by byl offline single-playerovy s AI, takze by to ani nevytezovalo servery.

Druha moznost je, ze jeste budou nejdriv uvodni intra a videa, a pak by zaclo nejake prelude/interlude pred prvni hlavni misi, kde uz prave zacina utikat, jako jak a proc se tam dostal a ze se vsecko podelalo, a ze treba prisel o pamet a prave v te jedne misi by si pomoci hintu a videosekvenci (treba stripku z minulosti), vzpomnel co jako vojak/zoldak ma za schopnosti a co umi (pripadne co mel za misi). Taky by to mohlo byt offline singleplayer, kde by stilel low AI SCAVY a neajke AI, ktere by hrali take druhou frakci (by se popsalo i proc tam je a co dela), a pak by to volne navazalo na tu.

Pri zvoleni jedne nebo druhe moznosti by vyvojari v podstate mohli rozsirit svuj byznys model a vylepsit marketing hry tim, ze vytvori z te jedne casti free demo, ktere by umoznovalo jenom ten uvod v offline a s AI - tj. zadne pripojovani na servery (Boot Camp nebo ta prvni prelude mise), ktery v podstate ukaze schopnosti a mechaniku hry (kterou si hrac primo osaha) ukaze pilotni intro hry a nic vic), a tim navnadi pripadne hrace premluvi o koupi plne hry, aby zacli utikat a hrat jak to je puvodne zamysleno. Samozrejme by v tom offline (puvodni nulte misi) nemohl nic jineho delat nez absolvovat ten trenink (to co se po nich chce), nebo tu uvodni misi s tim rozpominanim.

Jako je to prace navic, ale myslim si, ze by jim tohle docela pomohlo tu hru sirit.

Ten boot camp je dobrej nápad. To zkusím navrhnout. Nicméně kontraktoři v USEC nebo BEAR jsou vybíráni ze zkušených "zabijáků", válečných veteránů a bývalých členů elitních policejních útvarů - dle příběhu. 

Pár video sekvencí na začátku a na konci lokací se taky objeví, ale pokud se budeme držet příběhu z prvních videí tak hráč začíná jako přeživší po přestřelce v centru města Tarkov. Tlačit do toho ještě ztrátu paměti by bylo dobrý pokud by v EFT šlo o příběh, ale tady jde hlavně o simulaci.

O demoverzi hry se zatím ani neuvažuje.

On 24. 7. 2017 at 9:35 AM, meky01 said:

Aha, tak v tom pripade by stacilo, kdyby to byl boot camp te dane organizace a v podstate to prostredi muzou udelat 1:1 jen s tim, ze ty AI (pokud by tam byly), by mely pouze jinej gear (hrac to same) a vzhled dane frakce a muzou to i namluvit jednou a pak pouzit par jednoduchych soundFX pro zmenu hlasu. I kdyz ono by se vyplatilo, kdyby na BEARa rval rusak a na USECa nejakej amik, takze tam by si asi moc nepomohli, lepsi by to bylo namluvit dvakrat....

Tak to nemusi byt ztrata pameti, muze to byt nejaky pilotni offline dil, kde se treba strasne zrani nebo situace jak se prave oddeli od te jednotky (nebo ustredi), ztrati komunikaci a podobe.... a prave zacne postupne se rozkoukavat a prochazi se (uci se) svoje schopnosti v boji, aby byl schopen dale operovat. jako tech moznosti je spousta, mne jde spis o to, aby tam fakt byl nejakej mini tutorialek, ktery toho hrace nakopne, ne ze behem ostre hry (kde jde o vsechno) tam zacnou litat nejake hinty a nebo aby si listoval help v menu (to mi prijde neprakticke). Pokud si to hrac sam nevyzkousi, tak se mu to bude hur pamatovat (nerikam, ze hraci jsou blbi, ale usnadnilo by to cestu).

Navic co jsem tu cetl, tak ten Offline mod je jen z duvodu testovani (coz vitam) a ze v plne verzi uz nebude a zustanou pouze ostre mapy a mise.

Tutorial je dobrej nápad s tím souhlasím. Ale NPC postavy v mapách nebudou.

Vypada dobre, jinak mne napadl dalsi dotaz ohledne statistik (nikde jsem to nevidel), budou pak k dispozici nejake logy po kazde mape? Po zabiti hned asi ne (tam asi staci jen kdo to byl a jakou zbrani), protoze vic statistik by nahravalo pripadnym skupinam, jejiz clenove jsou jeste ve hre. Ale potom co skonci mapa, by mohl byt nejaky sumarizacni log. Nejlepe pro kazdeho hrace pouze ty statistiky, tykajici se jeho - pripadne jeho skupiny pro porovnani jak si vedl s kamosem (ne ostatnich hracu). Aby vedel kde byl na mape zabit (pripadne zasazen/zranen), z jake vzdalenosti, klidne i smeru (nemusi to primo vyznacovat na mape, ale treba by to bylo fajn pro sebezdokonalovani se). A pak treba s jakymi itemy tam sel a s jakymi odesel (nejaka kalkulace profitu nebo ztraty). A pak to treba porovnavat s jednotlivymi minulymi akci v historii. Nemusi se uchovavat vse, treba jen poslednich 10 zaznamu z kazde mapy, nebo tak neco. Bylo by to velice zajimave pro ty, kteri maji radi, kdyz muzou analyzovat a porovnavat svoje statistiky z boje u kazde mapy a rozhodnout se, co si vzit priste nebo na co si davat pozor. Je to urcite forma usnadneni, ale ne az takova, spis bych to bral jako historii. A mohli by se uchovavat i nejake top hodnoty z danych map (nejvyssi pocet zabiti, looteni, rare item, a podobne).

22 minutes ago, PugMonk said:

Takový detailní statisticky co tady popisuješ jsem ještě neviděl. EFT je hardcore FPS, žádné usnadnění tam nečekej. Aktuálně jíž ve hře je statistika po konci kola (úspěšná extrakce, vlastní smrt), kde vidíš jméno střelce který tě dostal atd.,  pak je tam i celková statistika postavy, ale to by si měl vědět když máš Edge of darkness edici.

Jo to prave vim, jen mne napadlo, jestli by nemohly byt nejake detailnejsi statistiky po konci mapy jakozto jedne urovne (at po uspesnem nebo neuspesnem dokonceni). Ciste jen pro vedeni jak na tom sem, neocekavam zadne zebricky ani cizi statistiky, ani zadne srovnani s ostatnimi hraci, ciste jen vlastni trosku detailnejsi statistiky boje. Ze bych si z toho mohl vycist pattern jakym hraju a treba ho nejak upravit.

Edited by meky01
  • Upvote 1

Pokud budete mí jakýkoli dotaz ohledně EFT a myslíte, že by zajímal i ostatní piště sem.

dotazy.jpg

15 hours ago, shotik said:

Zdravím hraci :) hledám naky klan nebo parťáka. Uz me nebaví furt umírat :D 

ahoj na czsk discordu je každej večer dost lidí, k někomu se tam připoj

https://discord.gg/hQ3yv9d

Hello Fellas, hele má někdo problém se hrou (e-mail) zapnu hru, čekám na ID ktere mi ma přijít na mail a nic nepříjde, psal sem supportum ze hry a ti neodepisujou.

Díky za odpověď.

jo, mám stejnej problém, už čekám asi 4 dny... zrovna včera jsem to zkoušel tak kolem 21:15 a mail mi přišel po pár minutách, ale já sem se boužel k PC vrátil až za 40 minut, takže kód už nebyl platnej :D

jinak taky odpověď žádná

Tak jsem vcera zacal hrat hru. a zatim docela hardcore.....Zkousel jsem zatim jen offline mod. Mel bych par otazek, kdyby nekdo mel odpovedi, predem dekuji.

1) ve hre jsou zatim obtiznosti hard/insane (NPC boti vas sejmou pistolkou pres celou halu na 2 rany, zatimco vas AK74 s pulkou zasobniku sotva zabije panacka 5 metru od vas. Planuje se pridani obtiznosti easy/normal ?

2) predpokladam ze s lootem se ma nekam na mape dojit - konec raidu. Jak tyto exity najit ?

3) To co ziskam v offline modu se mi ulozi po dokonceni raidu ?

4) pokud dam normalni raid a zabiji mne, prijdu uplne o vsechny polozky co mam na sobe ? treba vestu, brejle... medikity, vody ? proste o vse ?

5) traderi, to co vidim je nabidka na hodinu. Objevi se tam neco navic, kdyz to nektery z hracu ve hre proda, nebo je to doplnovany automaticky nahodne hrou ?

6) na poprvy me to hodilo na nocni mapu. kde ziskam baterku ? nebo alespon na zbran.

jinak graficky paradni....

10 minutes ago, Exoskeleton said:

Tak jsem vcera zacal hrat hru. a zatim docela hardcore.....Zkousel jsem zatim jen offline mod. Mel bych par otazek, kdyby nekdo mel odpovedi, predem dekuji.

1) ve hre jsou zatim obtiznosti hard/insane (NPC boti vas sejmou pistolkou pres celou halu na 2 rany, zatimco vas AK74 s pulkou zasobniku sotva zabije panacka 5 metru od vas. Planuje se pridani obtiznosti easy/normal ?

2) predpokladam ze s lootem se ma nekam na mape dojit - konec raidu. Jak tyto exity najit ?

3) To co ziskam v offline modu se mi ulozi po dokonceni raidu ?

4) pokud dam normalni raid a zabiji mne, prijdu uplne o vsechny polozky co mam na sobe ? treba vestu, brejle... medikity, vody ? proste o vse ?

5) traderi, to co vidim je nabidka na hodinu. Objevi se tam neco navic, kdyz to nektery z hracu ve hre proda, nebo je to doplnovany automaticky nahodne hrou ?

6) na poprvy me to hodilo na nocni mapu. kde ziskam baterku ? nebo alespon na zbran.

jinak graficky paradni....

1. Boti su pokazeni a pracuju na ich oprave aby nedavali headshoty z otocky zo 100 metrov cez kriky a stromy, obtiaznos sa neda zvolit kedze je to multiplayer...obtiaznost botov sa vsak bude zvysovat v kazdom dalsom raide ako idu po sebe, ked hra vyde.

2. Exit najjednoduchsie najdes tak ze si na googli alebo tuto na  fore najdes mapu a tam su zaznacene

3.loot z offline modu sa neuklada

4. Ak ta zabiju v raide prides o vsetko okrem toho co mas v alfa/gamma containeri.

5. Kazdy trader ma urcitu ponuku a obmedzeny pocet kusov, tj vzdy po restarte si doplni sklad, okrem Fenca ten predava veci co mu predavaju hraci ale zaroven ma aj nejaku stabilnu ponuku .

6. Baterky sa daju najst v zelenych vojenskych krabiciach alebo aj u scavov na brokovniciach, ked si vyberas do ktoreho raidu chces ist tak tam je aj moznost vybrat si cas , vzdy je tam na vyber noc aj den...

• Upvote 3

dekuji pekne.

7) A jeste, jak resis vodu ? ubirani 0.03 je strasne rychle, kdyz si chci v klidu projit mapu, abych mel alespon 3 flasky vody ?

8) co kdyz nedohraju zadny raid, a vypotrebuji vsechny ruble ? Jak muzu hrat dale ? a jak to pak bude v OBT ?

9) v raidu ve skupine je loot pro kazdeho zvlast, nebo kdo si co vezme jako prvni ?

Edited by Exoskeleton

50 minutes ago, Exoskeleton said:

dekuji pekne.

7) A jeste, jak resis vodu ? ubirani 0.03 je strasne rychle, kdyz si chci v klidu projit mapu, abych mel alespon 3 flasky vody ?

8) co kdyz nedohraju zadny raid, a vypotrebuji vsechny ruble ? Jak muzu hrat dale ? a jak to pak bude v OBT ?

9) v raidu ve skupine je loot pro kazdeho zvlast, nebo kdo si co vezme jako prvni ?

7) pokud nemíníš běhat mapou 2 hodiny tak ti stačí jedna velká petka,pití se dá také velmi snadno najít 

8) tak nezbývá než poletovat se sekyrkou a doufat nebo si resetovat AC

9) ten kdo si vezme první,záleží jak se domluvíte...

• Upvote 1

taky bych mel dotaz, kdyz jedu raid a dokoncim ho, tak v statistikach jsou uvedeny killy. Radek "Scavs kill" znamena kolik jsem zabil BOTu a USECs kill jsou hraci? Jak poznam, ze jsem zabil BOTa a cloveka?

tak uz se trosku szivam s hrou. Raidy se zatim solo bojim, tak jsem parkrat zkusil jen s holejma rukama. no taky to jde, je to proste skovavacka. (jednou jsem nasel tri mrtvoly, tak jsem se napakoval 3 vesty, hromada zasobniku, jen kvery nebyly. a dokonce jsem dokoncil s tou bagazi i raid.

Nicmene jsem ted koupil od obchodnika napul sestavenou AK-74N, a rozdil oproti AKS-74U je neskutecny. z toho zvuku jsem se posadil na prdel.

• Upvote 1

11 hours ago, JollyFck3r said:

taky bych mel dotaz, kdyz jedu raid a dokoncim ho, tak v statistikach jsou uvedeny killy. Radek "Scavs kill" znamena kolik jsem zabil BOTu a USECs kill jsou hraci? Jak poznam, ze jsem zabil BOTa a cloveka?

Pokud máš v statistikách USEC nebo BEAR, tak jsou to vždycky hráči. U SCAV to nepoznáš, můžeš akorát odhadovat podle levelu nebo stylu hraní.

• Upvote 1

On 8/1/2017 at 4:57 PM, Samanttha said:

Hello Fellas, hele má někdo problém se hrou (e-mail) zapnu hru, čekám na ID ktere mi ma přijít na mail a nic nepříjde, psal sem supportum ze hry a ti neodepisujou.

Díky za odpověď.

On 8/1/2017 at 7:44 PM, Professor_Luke said:

jo, mám stejnej problém, už čekám asi 4 dny... zrovna včera jsem to zkoušel tak kolem 21:15 a mail mi přišel po pár minutách, ale já sem se boužel k PC vrátil až za 40 minut, takže kód už nebyl platnej :D

jinak taky odpověď žádná

Ahoj. Počkáme ještě do sobotního rána. Pokud do té doby ještě někdo z vás, kdo má koupený EFT nebude mít přístup do bet,y dáme to společně dohromady.

• Upvote 1

1 hour ago, PugMonk said:

Pokud máš v statistikách USEC nebo BEAR, tak jsou to vždycky hráči. U SCAV to nepoznáš, můžeš akorát odhadovat podle levelu nebo stylu hraní.

USEC a BEAR už teď chápu, ale jak může být SCAVs hráč v PMC raidu? Nebo "mod" SCAV a PMC jsou nějak mezi s sebou propojeny? . Ještě jeden dotaz bych měl: Když půjdu v pěti s kámoši na PMC raid do Shoreline, kde je omezení hráčů 4-8 ,tak můžu očekávat max. 3 hráče (lidi) a + nějaký ten Scav (Bot)? Promiň za blbé otázky, ale nějak se v tom ještě neorientuji.

23 minutes ago, JollyFck3r said:

USEC a BEAR už teď chápu, ale jak může být SCAVs hráč v PMC raidu? Nebo "mod" SCAV a PMC jsou nějak mezi s sebou propojeny? . Ještě jeden dotaz bych měl: Když půjdu v pěti s kámoši na PMC raid do Shoreline, kde je omezení hráčů 4-8 ,tak můžu očekávat max. 3 hráče (lidi) a + nějaký ten Scav (Bot)? Promiň za blbé otázky, ale nějak se v tom ještě neorientuji.

Ano scav mode je spojeny s normalnym modom, ked hras scav mod tak si normalne v hre proti pmc hracom, to je na tom ta sranda :D predvcerom som bol na prieskume s pocitacom ovladanym scavom a niekoho zrazu zabil na 100 metrov cez stromy a kriky :D idem sa tam pozriet a tam mrtvy tipek, paca armor , trizip a 4 vytunene dlhe akacka :D

Obmedzenie hracov pri jednotlivych raidoch sa tyka len PMC, boti su prednastaveny na urcity pocet a hracsky scavovia sa od nejakej urcitej minuty od zacatia raidu mozu spawnovat kedykolvek pokial je minimalne jeden PMC v raide

• Upvote 2

52 minutes ago, FurryAlot said:

Ano scav mode je spojeny s normalnym modom, ked hras scav mod tak si normalne v hre proti pmc hracom, to je na tom ta sranda :D predvcerom som bol na prieskume s pocitacom ovladanym scavom a niekoho zrazu zabil na 100 metrov cez stromy a kriky :D idem sa tam pozriet a tam mrtvy tipek, paca armor , trizip a 4 vytunene dlhe akacka :D

Obmedzenie hracov pri jednotlivych raidoch sa tyka len PMC, boti su prednastaveny na urcity pocet a hracsky scavovia sa od nejakej urcitej minuty od zacatia raidu mozu spawnovat kedykolvek pokial je minimalne jeden PMC v raide

Super, díky moc ... teď už tomu konečně rozumím

Ahoj,

právě jsem si nainstaloval EfT a cca 15x se pokusil zpustit hru (14xoffline a 1x online). Pouze 1x (offline,bez PvE, mapa Factory) se mi hra spustila. Jinak se mi vždy zasekne na 100% map loading a poté se objeví zpráva Game crashed. Při jednom pokusu o online připojení mi zase hra spadla z důvodu nenalezení serveru.

Je to běžný problém s Beta verzí nebo je spíš problém u mého PC?

Děkuji

Zdravím operátoři, já se moc omlouvám za možná blbou otázku, která je už někde vysvětlovaná, ale nějak se v tom taky nemůžu zorientovat. Co znamená hrát za scav? To dostanu náhodný loot z toho ve skrýši, nebo náhodný loot nezáleží na tom, co mám v záložce character? Když dohraju mapu za scav až do exitu, můžu si nalootěné věci nechat? Nebo je to jako v offline raidu? Snad mě chápete, zatím se bojím jít s pistolkou do onlinu, protože mám jen standard edici a mohl bych o všechno přijít, jenže ty boti jsou fakt insane, zatím jsem ani jeden off raid nedokončil, zatím mi to přijde nemožný :D. Tudíž mi jde o to, jestli přijdu za hraní Scava o vybavení a jestli si mohu nějaké vybavení odnést? 

Díky moc za odpověď 

dEx0n

9 hours ago, dEx0n said:

Zdravím operátoři, já se moc omlouvám za možná blbou otázku, která je už někde vysvětlovaná, ale nějak se v tom taky nemůžu zorientovat. Co znamená hrát za scav? To dostanu náhodný loot z toho ve skrýši, nebo náhodný loot nezáleží na tom, co mám v záložce character? Když dohraju mapu za scav až do exitu, můžu si nalootěné věci nechat? Nebo je to jako v offline raidu? Snad mě chápete, zatím se bojím jít s pistolkou do onlinu, protože mám jen standard edici a mohl bych o všechno přijít, jenže ty boti jsou fakt insane, zatím jsem ani jeden off raid nedokončil, zatím mi to přijde nemožný :D. Tudíž mi jde o to, jestli přijdu za hraní Scava o vybavení a jestli si mohu nějaké vybavení odnést? 

Díky moc za odpověď 

dEx0n

Hra za Scava je podobná jako za main,s tím rozdílem,že vybavení do raidu už je dáno random. Co se týče samotné hry za Scav,tak můžeš stejně lootovat cokoli jako hráči. Zkušenosti získáš lootováním a zabíjením hráčů. Velká výhoda je že AI na tebe neutočí a můžeš být víc v klidu. Bohužel realita je taková ,že ostatní hráči co hrají také za Scav utočí na vše co se pohne. Ještě jedna důležitá věc,po úspěšném dokončení raidu je třeba si veškeré věci manuálně přeházet do svého inventáře.

• Upvote 2