Sign in to follow this  
sahqiel

wrażenia

Recommended Posts

Dyskutować możemy długo ale koniec końców prawda jest taka, że reguły gry ustalają jej twórcy, czyli BSG.

BSG ustaliło, że wykorzystywanie błędów gry dla swoich celów nie niesie za sobą negatywnych konsekwencji dla gracza.

Moim zdaniem jest to trafna decyzja, gdyż w przeciwnym razie wiedza o błędach pozostałby tylko w wąskim gronie zaawansowanych graczy którzy przez setki rajdów poznali niuanse rozgrywki i dawałaby im dodatkową przewagę.

Poza tym niektóre glitche są po postu niesamowicie zabawne. Pamiętam, jak w GTA Online możliwe było klonowanie samochodów za pomocą martwej prostytutki na siedzeniu pasażera ...

Zawsze byłem ciekaw kto i w jakich okolicznościach to odkrył :-)

Kmieciu dyskusja nie toczy się o to czy w EFT wolno glitch'ować tylko czy jest to naganne zachowanie. BSG nigdzie nie napisało że wolno, tylko że nie będą za to (na razie) karać. Oczywiście "Janusze tarkowa" podłapali temat i zrobiła się plaga glitch'owania :/ 

Moim zdaniem nie karanie z wykorzystywanie błędów to słuszna decyzja, w końcu po to są BETA testy żeby wyszukiwać błędy. 

Niestety większość graczy nie uważa się za testerów, nie wyszukują/używają błędów dla dobra ogółu tylko dla własnych korzyści.

Nie rozumiem skąd takie parcie u niektórych żeby być najlepszym, żeby uzyskać jak największą przewagę nad innymi, żeby pognębić przeciwnika za wszelką cenę nawet używając haxów/glitch'y. Gdzie w tym przyjemność? Gdzie dobra zabawa? :/

1 hour ago, K4MP3R said:

ie rozumiem skąd takie parcie u niektórych żeby być najlepszym, żeby uzyskać jak największą przewagę nad innymi, żeby pognębić przeciwnika za wszelką cenę nawet używając haxów/glitch'y. Gdzie w tym przyjemność? Gdzie dobra zabawa? :/

Nie powinieneś na równi stawiać glitchów i haxów (w rozumieniu cheatów).

Hakerzy modyfikują kod gry, czyli łamią jej reguły.

Glitcherzy nie modyfikują kodu gry, grają zgodnie z regułami gry zaprogramowanymi przez jej twórców.

Zarówno hakerzy jak i glitcherzy wykorzystują błędy gry. Gdyby glitch'e działały zgodnie z regułami gry to nie były by glitch'ami. 

Nie stawiam na równi haxów i glitchy, co nie zmienia faktu że używanie jednych i drugich tylko dla własnej korzyści jest karygodne.

Edited by K4MP3R
  • Upvote 1

Perma-bany za używanie glitchy to kiepski pomysł, ale powiedzmy tygodniowy ban powinien wystarczyć, by gracz się zastanowił, co robi. Zresztą w wielu grach są bany za świadome wykorzystywanie błędów gry, tylko tutaj jest dziwne podejście.

@Alsmir

Myślę, że aktualnie twórcy mają takie podejście z powodu, że jest to wciąż Beta.

Sądzę, że po premierze gry nie będzie już cackania.

Edited by TheWay

@K4MP3R

Cała ekipa BSG wczoraj wróciła z Gamescom do Rosji, zapewne zaraz się za to wezmą.

Musimy czekać na informacje.

powinienem dostać order wojny ojczyźnianej za ubicie na customsach typa który siedział na exploicie na bramie (koło posterunku na koncu drogi). ubiłem typa z pistoletu (XDDDD) i to z odległości leżąc w trawie. moze sie oduczy tam włazic choć sam żałuję że nie wiem jak tam wejsć bo typ miał kałacha :( 

Wczoraj z znajomym odkryłem glicza na Factory , nie będę opisywał jak weszłem i wyszłem ,  da się wyjść bez problemu tylko trzeba było się napocić :beawesome: .  ticket poszedł z opisem do supportu . 

2017-08-27[15-41]_33.0,_1.0,_37.2_-0.1,_-0.7,_-0.1,_0.7_(0).png

2017-08-27[15-41]_33.1,_1.0,_37.0_0.1,_-0.7,_-0.1,_-0.7_(0).png