Sign in to follow this  
Art2

Nie mogę zresetować hasła

Recommended Posts

Panowie, potrzebuję pilnie pomocy w odzyskaniu dostępu do mojego głównego konta na którym zakupiłem grę. Formatka odzyskiwania hasła nie wysyła na mój adres mailowy wiadomości z linkiem do resetu hasła. Dostaję natomiast wszystkie inne wiadomości czyli maile o becie odpowiedzi od supportu itd. Zgłosiłem problem mailowo do supportu w dniu 2 sierpnia po otrzymaniu dostępu do bety. Gdy przypominam, co jakiś czas o problemie dostaję od nich informację że ponaglanie przeszkadza w rozwiązywaniu problemów. Zaproponowałem, aby sami zresetowali mi hasło i dostałem ponownie standardową odpowiedź. Ostatnią nadzieją jest zarejestrowanie nowego profilu i ten wpis na forum.

Profil na którym potrzebuję zresetować hasło to: Sokomik

W moim przypadku najdłużej czekałem dwa dni lecz to było na początku jak gra byla w wersji Alfa, poczekaj , lub spróbuj wysłać jeszcze raz w nocnych godzinach ..

Nie polecam tworzyć nowych ticketów ,  btw.  mój problem został rozwiązany   ale dostałem od tego czasu  2 maile  z tych ticketów  pt: Jeśli twój problem nie został rozwiązany , wypisz nam szczegółowe informacje nt  problemu .

Po tylu wcześniej dniach i czekania , mogą mnie cmoknąć tam gdzie nie dochodzi słońce.

Każdą taką wiadomość od nich usuwam z automatu

Edited by kassiek