Sign in to follow this  
TheWay

Wojna z cheater'ami trwa!

Recommended Posts

Drodzy Uciekinierzy!

Ostatnio chyba wszyscy z was zauważyli, że w naszym gronie pojawiły się osoby, które postanowiły zagrać nie-fair i zaczęły wykorzystywać nielegalne oprogramowanie. Wiele osób narzekało, że BattleState Games milczy w tej sprawie, lecz pojawił się odzew i to znaczny!

400 osób zostało zbanowanych permanentnie, żadna dyskusja nie będzie z tymi osobami prowadzona, ponieważ te bany nie są automatyczne, lecz pozyskany materiał źródłowy został dokładnie sprawdzony przez zespół BattleState Games, który zajmuje się walką z takimi graczami.

Mam nadzieję, że przemówi to do rozsądku następnym osobom, które zaczynają myśleć o używaniu tego typu rzeczy.

Nie będzie litości!

ban.jpg

Edited by TheWay

Nie wszystkich jeszcze wyłapali bo godzinke temu an shoreline zostałem zbombardowany granatami z nieba :D Ale zawsze krok do przodu :)

bardzo dobrze zero tolerancji dla takich "graczy"   ... widać tworzenie hax ów jest bardzo dochodowe,(400》 a z drugiej strony Devis też zarobią dodatkową kaske od zbanowanych, którzy będą chcieli kupić nową kopię

Edited by MaxTechF1

Wydaje mi się że 400 banów to trochę mało jak na to co się wyprawiało przez ostatnie tygodnie. Może po prostu liczba meczy rozegranych przez tych kretynów spowodowała wrażenie że było ich więcej? 

Od kilku dni nie spotkałem żadnego latającego cudaka ale zauważyłem inne bardzo niepokojące zjawisko. Spotkałem już kilku osobników którzy ewidentnie wiedzieli gdzie jestem i że jestem przygotowany sprzedać im trochę ołowiu, bo nie chcieli wejść do pomieszczenia/wyjść zza zakrętu itd. Podejrzewam że niektórzy sprytniejsi cziterzy nie używają już aimbot'ów i speed/fly hacków.

Zamiast tego przerzucili się na pasywne ESP a BSG pewnie nie za bardzo potrafi to wykryć :/

• Upvote 1

On 9.09.2017 at 1:27 PM, K4MP3R said:

Wydaje mi się że 400 banów to trochę mało jak na to co się wyprawiało przez ostatnie tygodnie. Może po prostu liczba meczy rozegranych przez tych kretynów spowodowała wrażenie że było ich więcej? 

Od kilku dni nie spotkałem żadnego latającego cudaka ale zauważyłem inne bardzo niepokojące zjawisko. Spotkałem już kilku osobników którzy ewidentnie wiedzieli gdzie jestem i że jestem przygotowany sprzedać im trochę ołowiu, bo nie chcieli wejść do pomieszczenia/wyjść zza zakrętu itd. Podejrzewam że niektórzy sprytniejsi cziterzy nie używają już aimbot'ów i speed/fly hacków.

Zamiast tego przerzucili się na pasywne ESP a BSG pewnie nie za bardzo potrafi to wykryć :/

niedługo po tym jak zaczałem grać pod dostepie do bety to miałem taki przypadek, że wlazłem (na paluszkach że nie było mnie słychać gdzie ejstem) do zamknietego pomieszczenia (na klucz) na poziomie biur w factorce i siedząc tam dostałem (chyba) przez podłogę 2-3 strzały z pompy. później na czacie widziałem jak inni  gracze się wk**** na podobny proceder.