Sign in to follow this  
vinis88

Błędy w dźwięku (strzały obok mnie)

Recommended Posts

Próbuję się przekopać przez anglojęzyczne tematy, ale nie widzę nikogo, kto opisywałby podobny problem... więc najpierw zapytam Was.

Czy pojawia się u Was (i jak często) taka sytuacja, w której słyszycie jak ktoś strzelał z emki/ak z tłumikiem zaraz obok Was? Nie mówię o przelatujących pociskach, ale o sytuacji, w której nikogo obok Was nie ma, ale słyszycie jakby był i strzelał. 

Dodatkowo jak gram w teamie, to często słyszę jak strzela mój kompan (z wytłumionej broni) tak jakby stał obok mnie, tymczasem on jest jakieś 20 - 50m dalej. 

Niestety takich błędów dzwiekowych troche jest. Jak grasz teamowo, czasem słychac jak kompan przeszukuje skrzynke 50 metrów dalej, a słyszysz to jakby było zaraz obok ciebie. Z tłumikami jest rzecz taka, że na chwilę obecną, przynajmniej u mnie, na ogół nie da rady zlokalizować skąd do ciebie strzelają, no i dochodzą błędy, że słyszysz np. strzały w lewej słuchawce => odwracasz się o 180 stopni i ciągle je słyszysz w lewej słuchawce.

Pewnie trzeba czekać aż to poprawią.

Najbardziej denerwujące jest gdy dźwięk naszych stóp jest przesunięty tak, że wydaje się jakby ktoś za nam szedł :)

Do tego kwiatki typu przeszukiwanie szafek które słychać na drugim końcu faktorki, granaty wybuchające w ciszy, albo będąc w bunkrze na woods lepiej słychać odległe strzały niż obok bunkra.

12 hours ago, bl0h00 said:

Niestety takich błędów dzwiekowych troche jest. Jak grasz teamowo, czasem słychac jak kompan przeszukuje skrzynke 50 metrów dalej, a słyszysz to jakby było zaraz obok ciebie. Z tłumikami jest rzecz taka, że na chwilę obecną, przynajmniej u mnie, na ogół nie da rady zlokalizować skąd do ciebie strzelają, no i dochodzą błędy, że słyszysz np. strzały w lewej słuchawce => odwracasz się o 180 stopni i ciągle je słyszysz w lewej słuchawce.

Pewnie trzeba czekać aż to poprawią.

Mam wrażenie, że tłumiki właśnie tak będą działać... Czyli będą trochę przesadzone i na 100m nie będziesz słyszał nic poza świszczącymi kulami. 

11 hours ago, Kmieciu said:

Najbardziej denerwujące jest gdy dźwięk naszych stóp jest przesunięty tak, że wydaje się jakby ktoś za nam szedł :)

Do tego kwiatki typu przeszukiwanie szafek które słychać na drugim końcu faktorki, granaty wybuchające w ciszy, albo będąc w bunkrze na woods lepiej słychać odległe strzały niż obok bunkra.

Do dźwięku kroków już się przyzwyczaiłem - ale fakt :P można się spietrać :D

Natomiast dźwięki w pomieszczeniach to znowu kolejna kwestia... bo właśnie one + to co ja opisałem w pierwszym poście wg mnie pojawiło się niedawno: albo w becie, albo zaraz przed betą. Wcześniej takich kwiatków nie zauważałem. 

Panowie i panie nie ma co sie irytować dobrze ze te dzwieki teraz są przed ostatnim patch'em ja grałem na mapie  Customs będąc na stacji w biurze z sefem to wcale nie było słychać jak kolo otwierał kasy czy dziwi do pomieszczeń, gra jest w wersji Beta wiec jeszcze wszystko się zmieni, jeżeli są takie "kwiatki" możecie problemy zgłosić do suportu..

2 hours ago, MaxTechF1 said:

Panowie i panie nie ma co sie irytować dobrze ze te dzwieki teraz są przed ostatnim patch'em ja grałem na mapie  Customs będąc na stacji w biurze z sefem to wcale nie było słychać jak kolo otwierał kasy czy dziwi do pomieszczeń, gra jest w wersji Beta wiec jeszcze wszystko się zmieni, jeżeli są takie "kwiatki" możecie problemy zgłosić do suportu..

Kolego, ja już mam narobionych ticketów a ticketów... tutaj rozmawiamy o istocie problemu: im więcej informacji uda się zebrać tym lepiej można skomponować zgłoszenie.