Sign in to follow this  
TheWay

Patch 0.2.101.424 - planowana lista zmian

Recommended Posts

Próbowałem i nadal nic. Mogę grać jedynie offline, przy każdej probie podłączenia się do rozgrywki online dostaje ten sam komunikat ;/

1 hour ago, _Polski_Martin said:

Witam

I co wiadomo już coś kiedy będzie ten patch?

Na stronie Reddit pojawiła sie zmianka że prawdopodobnie piątek lub sobota, wiec pozostaje nam cierpliwie czekać ;)

Niektóre pytania i odpowiedzi z  forum rosyjskiego autorstwa dewelopera Damirka_EA w związku nadchodzącym patch'em 0.2.101.424 (by DonDOOM który przetłumaczył z j.rosyjskiego na angielski,  info ze strony reddit).

Question: Will there be sound for fall damage from high places?
Answer: In time - yes.

Question: Did you manage to solve the issue where cpu usage goes up to 100%?
Answer: Some fixes for cpu usage - need to test.

Question: Will wipe be coming with the main patch?
Answer: Probably yes.

Question: Are you planning changes on spawning mechanics with the increase of pmc count in raid so groups can play against groups not solo players?
Answer: Yes

Question: "Changes in damage calculations for armor”  Can you tell something more about the changes?
Answer: no time to explain in details but it's no physically correct,

Question: Will there be something in the nearest patch about energy? Water levels are going down but energy is not.
Answer: No. 

Question: Will there be unique voice acting for quest givers ( traders ) ? 
Answer: In time - yes

Question: Will there be visual indicators in grass that someone has walked on it?
Answer:  This is still in development.

Question: When will “Сайга 9” (Saiga 9) be added - civil version of sub-machine gun  ПП-19-01 (PP-19-01) «Витязь» ?
Answer: In some time.

Question: When can we await АКМ?
Answer: In one of the nearest patches. 

16 hours ago, vinis88 said:

@Kmieciu a na jakich mapach tak lootujesz? Ja eMke to wyciągnę raz na 15 rajdów... i żeby nie było ja z tych piętnastu wychodzę. Po prostu spotykam albo pistolejro, albo hatchetów albo jeśli już się jakiś full trafi to z wyszpejowanym AK co najwyżej.

Gram głównie na customs i faktorce. Może to kwestia tego, że na customs gram w grupie i rzuca nas na inne grupy. Jak ktoś gra w ekipie, to się czuje bardziej pewny i bierze lepszy sprzęt. Bo gdy zginiesz, kumpel ukryje twój sprzęt i następnego gdia odbierzesz go z ubezpieczenia. Z tym że oczywiście na 3 fullgearów z AK przypada jeden z M4, bo M4 jest 3x droższe :-)

Wczoraj w nocy na customs straciłem eMkę, hełm i nokto (złapał mnie desync bo ktoś zamknął drzwi na UN). Wkurzony wszedłem na faktorkę, poleciałem na pałę na najbliższy spawn (breech room koło wózków) a tu się fullgear spawnuje. Biedak nawet nie zdążył ruszyć myszką. Magazynek z makarova w nogi i wszystko moje: hełm\pancerz\plecak\kamizelka\M4\magazynki.

Jeżeli gram solo faktorkę  i nie słyszę odgłosów dobrych broni (M4, MP5, AK), to zabijam kilku hatcheciarzy i wychodzę. Bo gdy nie słychać strzałów to albo same hatchety, albo trafiliśmy na "ostrożnego" gracza. "Ostrożny" potrafi kampić w jednym miejscu cały rajd, więc nie warto chodzić i farmić boty żeby samemu paść po 30 minutach. (sam też próbowałem strategii "zabij ostatniego gdy wychodzi z mapy": nudna, ale działa)

Lepiej zabić 2 graczy na najbliższych spawnach i wyjść z tym co się ma po 2-3 minutach, po czym spróbować szczęścia  w kolejnym rajdzie. "Czyszczenie" mapy solo udaje się raz na 15 rajdów, jak nie rzadziej. Ostatnio jest jeszcze trudniej, bo zwiększyli limit  scavów-graczy w rajdzie.

Edited by Kmieciu

Super że jest update, już traciłem nadzieje, ale mam do was wszystkich pytanie. Czy po większych updatach będzie reset wszystkich itemów, umiejętności i relacji z handlarzami na kontach, jak to dokładnie działa ? Czy wykonywanie zadań powiększy schowek ?

47 minutes ago, Margusz said:

Super że jest update, już traciłem nadzieje, ale mam do was wszystkich pytanie. Czy po większych updatach będzie reset wszystkich itemów, umiejętności i relacji z handlarzami na kontach, jak to dokładnie działa ? Czy wykonywanie zadań powiększy schowek ?

W nadchodzacym patch'u 0.2.101.424(  z tego co pamietam to chyba pierwszy ) nie będzie wipe'a, więc nie bedzie możliwość też zmienić frakcji( chyba że coś przegapiłem ;) ). Lecz nie ma co się martwić bo takich patch'ów mniejszych czy większych będzie jeszcze sporo, i zmiana frakcji napewno będzie możliwa. 

VinceVega jeden z emisariuszy gdzieś w forach pisał że rozmiar stasha będzie uaktualniany w miarę postępów naszych umiejętności, .. zaczniemy od 10x20 i idziemy do 10 x 60

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this