Dimitri468

Merhaba Hayatta Kalanlar!

Recommended Posts

Herkese merhabalar, 

Hemen kendimi tanıtıp konuya gireyim. Ben Batuhan facTMultigaming kaptanıyım. Büyük uğraşlarımız sonucunda EFT'nin Türkiye temsilciliğini elde etmiş bulunuyoruz. Kısa zamanda çok olumlu mesajlar aldık bunların bir çoğu ise destek mesajlarınızdı. Bunun için herkese çok teşekkür ederiz. Arkadaşlar amacımız oyunun Türkçe dil desteği ile Türk oyuncularına büyük avantaj sağlamasıdır. Dil bilen bilmeyen kim varsa her biri için ekibim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Öncelikle sosyal medya hesaplarımızı ardından Steam grubumuzu takip edin. EFT hakkında ki tüm bilgileri aklınıza takılanları bizimle paylaşarak öğrenebilirsiniz. Sitede Türkçe dil desteği yok bildiğiniz üzere bunun için girişimlerimiz oldu öncelikle Türkçe bölüm açtık yapımcılarımızla. Şimdi ise bu bölüm altında teknik,soru/cevap ve bunlar gibi önemli bilgileri Türkçe'ye çevirip sizler ile paylaşacağız.

Çok kısa sizlerin vaktini almadan şuan da yaptıklarımızdan bahsedeyim. Alfa testindeyiz ve oyun hakkında ki tavsiye raporumuzu hazırlıyoruz. Bunun yanında alfa testinde olan ekip arkadaşlarım oyunda ki hataları araştırıp detaylı bir rapor hazırlıyorlar. Ayrıca, bahsetmiş olduğum teknik bilgileri ve soru/cevap bölümünü Türkçe'ye çevirmeye başladık. Çevirilen başlıklar FaceBook hesaplarımızdan an be an paylaşılıyor. Biz sizleri yormadan arzu ettiğiniz bilgileri kolaylıkla ulaşmanız için buradan da paylaşacağız. Arzu eden buradan arzu eden ise sosyal medya hesaplarımızdan veya gamer platformumuzdan istediği tüm bilgilere ulaşabilecektir.

Bir konunun altını çizmekte yarar görüyorum izninizle. Aklınızda ki her şeyi bizimle paylaşın. Oyunda buda olsa iyi olurdu diyebileceğiniz ne varsa bizimle paylaşın. Saçma bulduğunuz unsurları da bunun yanında bizimle paylaşmanızı sizlerden rica edeceğiz. Çünkü hazırlanın her raporu kendi raporumuzmuş gibi değil Türk oyuncuların raporları bunlar dedirtmek istiyoruz. ESCAPE FROM TARKOV'un Ülkemizde ki temsilcileri olarak oyunun gelişimi için her fikrinize ihtiyacımız olduğunu lütfen unutmayın. Çok iyi bir yapımcının çok iyi kaliteli bir oyun için elimizden geleni yapacağız. EFT ile bambaşka bir platform gelecek bütün oyunculara. Şimdilik bizden bu kadar. Sizler için bizimle iletişime geçmeniz için alt tarafta sosyal medya hesaplarımızı Steam grubumuzu göreceksiniz. Ayrıca buradan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

Hayatta Kalın!

FaceBook Sayfası : EscapeFromTarkov Türkiye

Steam Grubu :  f95e0c73ca1b520bb1339d5c24ad91ef8dd2b130 http://steamcommunity.com/groups/EftTR

G-Mail adresimiz : escapefromtarkovturkiye@gmail.com /// factmultigamingteam@gmail.com

Edited by Dimitri468
  • Upvote 2

hocam simdiden bekliyoruz çok sevindim utkiye temsilciliğine facebooktan takip ediyorum ve oyunu coktan satın aldım erken erısım verebılecekmısınız   HAYIRLI olsun simdiden

Edited by icakicix
  • Upvote 1

Tebrikler ve başarılar dilerim. İlerleyen zamanlarda Türkçe içerik ekletebilirsek oyun daha oynanabilir olur ve Türkiye'de Survival oyunların popülerliğinden dolayı da bayağı ilgi göreceğini düşünüyorum. 

• Upvote 1

@icakicix Yakında alfa sürümüne giriş için key çekilişi yapacağız https://www.facebook.com/EscapeFromTarkovTURKIYE sayfasını takip edersen duyuru yapılacaktır.

@Ataygttrk Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. İnşallah bizlerde sizler gibi oyunu Türkçe olarak görmek istiyoruz ve bu konuyu yapımcılar ile konuşup olumlu cevap geldiğinde başlamayı düşünüyoruz.

• Upvote 1

On 05.12.2016 at 5:53 PM, Dimitri468 said:

Herkese merhabalar, 

Hemen kendimi tanıtıp konuya gireyim. Ben Batuhan facTMultigaming kaptanıyım. Büyük uğraşlarımız sonucunda EFT'nin Türkiye temsilciliğini elde etmiş bulunuyoruz. Kısa zamanda çok olumlu mesajlar aldık bunların bir çoğu ise destek mesajlarınızdı. Bunun için herkese çok teşekkür ederiz. Arkadaşlar amacımız oyunun Türkçe dil desteği ile Türk oyuncularına büyük avantaj sağlamasıdır. Dil bilen bilmeyen kim varsa her biri için ekibim ve şahsım adına elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Öncelikle sosyal medya hesaplarımızı ardından Steam grubumuzu takip edin. EFT hakkında ki tüm bilgileri aklınıza takılanları bizimle paylaşarak öğrenebilirsiniz. Sitede Türkçe dil desteği yok bildiğiniz üzere bunun için girişimlerimiz oldu öncelikle Türkçe bölüm açtık yapımcılarımızla. Şimdi ise bu bölüm altında teknik,soru/cevap ve bunlar gibi önemli bilgileri Türkçe'ye çevirip sizler ile paylaşacağız.

Çok kısa sizlerin vaktini almadan şuan da yaptıklarımızdan bahsedeyim. Alfa testindeyiz ve oyun hakkında ki tavsiye raporumuzu hazırlıyoruz. Bunun yanında alfa testinde olan ekip arkadaşlarım oyunda ki hataları araştırıp detaylı bir rapor hazırlıyorlar. Ayrıca, bahsetmiş olduğum teknik bilgileri ve soru/cevap bölümünü Türkçe'ye çevirmeye başladık. Çevirilen başlıklar FaceBook hesaplarımızdan an be an paylaşılıyor. Biz sizleri yormadan arzu ettiğiniz bilgileri kolaylıkla ulaşmanız için buradan da paylaşacağız. Arzu eden buradan arzu eden ise sosyal medya hesaplarımızdan veya gamer platformumuzdan istediği tüm bilgilere ulaşabilecektir.

Bir konunun altını çizmekte yarar görüyorum izninizle. Aklınızda ki her şeyi bizimle paylaşın. Oyunda buda olsa iyi olurdu diyebileceğiniz ne varsa bizimle paylaşın. Saçma bulduğunuz unsurları da bunun yanında bizimle paylaşmanızı sizlerden rica edeceğiz. Çünkü hazırlanın her raporu kendi raporumuzmuş gibi değil Türk oyuncuların raporları bunlar dedirtmek istiyoruz. ESCAPE FROM TARKOV'un Ülkemizde ki temsilcileri olarak oyunun gelişimi için her fikrinize ihtiyacımız olduğunu lütfen unutmayın. Çok iyi bir yapımcının çok iyi kaliteli bir oyun için elimizden geleni yapacağız. EFT ile bambaşka bir platform gelecek bütün oyunculara. Şimdilik bizden bu kadar. Sizler için bizimle iletişime geçmeniz için alt tarafta sosyal medya hesaplarımızı Steam grubumuzu göreceksiniz. Ayrıca buradan özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirsiniz.

Hayatta Kalın!

FaceBook Sayfası : EscapeFromTarkov Türkiye

Steam Grubu :  f95e0c73ca1b520bb1339d5c24ad91ef8dd2b130 http://steamcommunity.com/groups/EftTR

G-Mail adresimiz : escapefromtarkovturkiye@gmail.com /// factmultigamingteam@gmail.com

aranıza yeni katıldım oyun çok güzel türklerinde oyunda yer alması ve kendi gurubumuzun olması umut verici umarım türkçe dil desteği de eklenir simdiden Türkiye forum yöneticilerine teşekkurler hayırlı olsun kolay gelsin

• Upvote 1

Her şekilde satın alacağım fakat çekiliş yapılacaksa katılırız tabi... :D

Bu türde detaylı bir oyunu Türkçe dil desteğiyle görmek isteriz. Oyun Steam'e geldiğinde ülkemize özel bir fiyat politikası izlerse geniş kitlelere ulaşacağını düşünüyorum. Sonuç olarak umarım her türlü çabanız olumlu karşılanır. Başarılar dilerim.

• Upvote 1

Birkaç gün önce oyunu satın almış bulunmaktayım. Oynamak isterim sizlerle özelden ulaşabilirsiniz.

@Synche Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. Oyunun türkçe olmasını sizler kadar bizlerde istiyoruz ve emin olun bunun olması için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, umarız yapımcılar bu konuya sıcak bakarlar ve siz oyuncular oyunu türkçe oynama şansı elde edersiniz.

Herkese merhaba. Oyunun en yüksek paketini aldım şu an oynuyorum.Oyun çok gerçekçi tavsiye ederim gecesi ayrı bi dert gündüzü ayrı bir dert eğer beraber oynamak isteyen varsa beklerim takım olarak oynandığı zaman daha zevkli olur sanıyorum

Paketlere baktımda beta'nın ne zaman geleceği belli değil Alphada oynamak içinde  en kapsamlı paket olan  edge of darknes'i almak gerekiyor. Buradaki arkadaşlara soruyorum 109Euro verip direk alphaya dahil mi olayım. Oynayan arkadaşar varsa bu kadar ücrete değermi. Değerli yorumlarınıza göre paketi almayı düşünüyorum.

arkadaşlar kurda kuşa yem oluyoruz en yüksek versiyonu aldık yanlız çekilmiyor 

oyun içi adım"alicanaker" sağ aşşağıdan mesajlardan friends i bulup ekleyin konuşalım

Hayırlı olsun arkadaşlar ekip olarak ne kadar iyi ve faydalı faaliyetlerde bulunursak o kadar faydamıza olur. Oyun şuan çok yüksek fiyat bandında ama betası çıkınca ciddi bir akım olacağını düşünüyorum. 

Tek oynamaktan sıkıldım arkadaşlar skypeden ekleyebilirsiniz nick: Shotgun