Jump to content

wiciu-ck

Member
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About wiciu-ck

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

362 profile views
 1. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Oprócz linków z pierwszego posta naszą grę możecie podejrzeć również na Twitch: Notorious wiciu-ck Zapraszamy do obejrzenia:
 2. wiciu-ck

  Unofficial EFT Discord Community - Verification Thread

  wiciu-ck#7597
 3. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału YouTube!
 4. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Do tej pory w naszym konkursie rozdaliśmy Wam już parę milionów rubli, a trwa dopiero 7 dni!! **GRATULACJE** dla zwycięzców, czekamy na kolejnych! Niedługo nowe zadania lub reaktywacja starych. Małe podsumowanie tego tygodnia z wręczonych już nagród: zadanie nr 3 - ℓσя∂_ѕєвιχ_ρℓ - 3000$ zadanie nr 5 - PlanterinO - **weapon case**, DVL wyciszone zadanie nr 7 - Rotten - AKMS zmodowany (Trijicon ACOG scope, Trijicon RMR), hełm Ops-Core Fast z wyposażeniem zadanie nr 8 - Uber - Remington R11 RSASS (Trijicon ACOG scope, Trijicon RMR), hełm Ops-Core Fast z wyposażeniem zadanie nr 9 - Uber - M4A1 zmodowane wraz z **celownikiem termalnym Trijicon REAP-IR** zadanie nr 11 - JesusPL - **docs case**, wallet, factory key, 0.2 bitcoin, zegarek Roler, 100 000 rubli, 1000$, 1000 euro Oczekuje na odbiór (wstępnie na poniedziałek umówiony): zadanie nr 6 - [EVN] Pomaranczowy - **6B43 6A ARMOR (fort)**, hełm Ops-Core Fast, Mandible, Side Armor, RAC, karabin AKMS zmodowany Oczekuje na weryfikację: zadanie nr 2 - ℓσя∂_ѕєвιχ_ρℓ - **500 000 rubli**, hełm Fast
 5. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Poprzedni tydzień wygrał mlawiankafun, który na 14 lvl już może zobaczyć ile miejsca daje item case, docs case, keybar i wallet. GRATULACJE! Dzisiaj ruszyliśmy z nową formułą konkursu. Ma ona na celu uatrakcyjnić Wam rozgrywkę, tak żeby czekając od wipe do wipe - EFT nie znudziło się WAM! Formuła jest podobna do questów, które są już w grze. Wybieracie spośród aktywnych zadań takie, które chcecie wykonać, wrzucacie dowód na specjalnie stworzony kanał na naszym discordzie i po weryfikacji odbieracie nagrodę. Zadania będą różne. Łatwe, trudne, a może i nawet niewykonalne. Wszystko zależy od Was! Powodzenia. Przykładowe zadania: Polowanie na Cienie Urządź sobie z kolegami polowanie! Dostarcz 6 różnych dogtagów Cieni. Warunki zadania: - Dogtagi muszą zostać zebrane z ciał Cieni jeśli zgineli od przeciwnika, nie poprzez team kill. Czyli jeśli zabije nas bot lub PMC z przeciwnej drużyny, a grasz z nami w teamie możesz zebrać dogtag do zadania. - wszystkie dogtagi muszą być udowodnione jednym screenem z inspekcji na tle Twojego stasha (czyli trzeba je wynieść z rajdu) Nagroda: -Item Case zapełniony: 2x M4 zmodowane 2x Reminghton zmodowany 2x AKMS zmodowany Zemsta Cieni Na mapie Customs zginał jeden z Cieni zabity przez Dzhek Kostolom`a. Znajdź, polam kości i zabij jego 15 kompanów. Warunki zadania: - wszystkie Scavy muszą zostać zabite na jednej mapie - jako pierwszy dostarcz Cieniom screeny/film z podsumowania rajdu gdzie będzie widoczne 15 zabójstw scavów Nagroda: 500 000 rubli, hełm Fast Zabójstwo na zlecenie Scav o nazwisku Akademik przysporzył Cieniom dużo problemu na ostatniej misji. Wytrop i zabij sukinsyna! Warunki zadania: - jako pierwszy dostarcz Cieniom screen z podsumowania rajdu gdzie będzie widoczne zabójstwo scava o nazwisku Akademik Nagroda: 3000 $ ------------- WIĘCEJ ZADAŃ I INFORMACJI NA NASZYM DISCORDZIE www.szwadroncieni.pl/discord
 6. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Od przyszłego tygodnia zmieniamy formułę konkursu. Wydaje nam się atrakcyjniejsza dla Was, zachęcająca do gry w EFT i tworząca nowe wyzwania. Biorąc udział w konkursie zawsze będziesz miał co robić na rajdzie Niedługo szczegółowe informacje, śledźcie temat lub wpadajcie na nasz discord tam najszybciej uzyskacie info.
 7. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Poprzedni tydzień wygrał Małyyy, który już od wczoraj wieczór może zobaczyć działanie thermal scope lub jeśli sprzedał to zarobić na wyjście na rajd GRATULACJE! tydzień 14-20 stycznia 2018 W tym tygodniu konkursu do wygrania jest: NAGRODA ZA MIEJSCE NR 1: - Item Case - Docs Case - keybar Całkowita wartość nagrody wynosi około 1 500 000 rubli Więcej szczegółów na discordzie. Zapraszamy do rywalizacji, można - jeśli ktoś jeszcze nie ma levelu - wygrać przydatną nagrodę, a dla tych co mają level zaoszczędzić kilka rubli.
 8. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Linki są aktualne, widzę że już jesteś na discordzie walerka22. Miłej gry i powodzenia.
 9. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Po krótkiej przerwie wracamy z naszym konkursem! Zasady pozostają niezmienione i są opisane na kanale #konkursy_nagrody na naszym Discordzie. Zapraszamy do udziału. GL! tydzień 08-13 stycznia 2018 W tym tygodniu konkursu do wygrania jest nowy przedmiot w grze: NAGRODA ZA MIEJSCE NR 1: - Trijicon REAP-IR thermal rifle scope Całkowita wartość nagrody wynosi około 910 000 rubli (8 583 euro)
 10. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  W związku z dużą obniżką cen, odblokowaniem leveli u sprzedawców i zbliżającym się resetem postaci - zawieszamy konkurs na czas nieokreślony. Zaglądajcie do tematu i na discord, poinformujemy Was o wznowieniu! Zapraszamy!
 11. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Zapraszamy na nasz serwer discord. Mamy tam kanały dostępne dla wszystkich, można szukać ludzi lub dołączać do tych co są i grać wspólnie do woli Osoby ze Szwadronu Cieni również grają na ogólnych kanałach i spośród osób, które poznamy oraz które mają ochotę dołączyć do nas wybieramy nowych rekrutów. Także jeśli ktokolwiek chce do nas dołączyć, należy grać u nas, dać się poznać, poznać nas i wtedy dopiero myśleć czy chce się dołączyć do nas czy nie Zaproszenie na discord Escape From Tarkov POLSKA: www.szwadroncieni.pl/discord
 12. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  Nagrodę za 1 miejsce zgarnął Ksiadz! Gratulujemy! A tak się prezentowała (screen wraz z ceną jaką w sprzedaży oferował Skier). 3 tydzień 17-23 grudnia 2017 W trzecim tygodniu konkursu do wygrania są przenośne pakiety dla żołnierza: NAGRODA ZA MIEJSCE NR 1: - Tri-Zip w którym umieścimy poniższe przedmioty - Weapon Case - M4A1 (zmodowana) - AKM (zmodowany) - DVL (z tłumikiem) - magazynki i naboje do powyższych broni Całkowita wartość nagrody wynosi 1 600 000 rubli NAGRODA ZA MIEJSCE NR 2: - Tri-Zip w któym umieścimy - Weapon Case - AKM (zmodowany) - AKS-74U (zmodowany) Całkowita wartość nagrody wynosi około 1 100 000 rubli NAGRODA ZA MIEJSCE NR 3: -Tri-zip a w nim - pistol case - 3 pistolety - AK 74N (zmodowany) - AKS 74U (zmodowane) - wallet z 300 000 rubli Całkowita wartość nagrody wynosi około 600 000 rubli UWAGA! Jeśli wcześniej nastąpi update gry i wipe, konkurs zostanie wstrzymany. Wznowimy go w niedługim czasie po wipe. Nagrody mogą wtedy ulec zmianie.
 13. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  1 tydzień 4-10 grudnia 2017 pierwszym tygodniu konkursu do wygrania jest pełny zestaw uzbrojenia dla żołnierza: - 1x słuchawki Peltor ComTac 2 - 1x Kiver-M hełm - 1x noktowizor AS/PVS-14 - 1x Defender 6b43 6A (wytrzymalość 70/70) - 1x plecak Tri-Zip - 1x Wartech gear rig (WTRig) - 1x magazynek MAG5-60 - 1x Colt M4A1 (full moded) - 420 szt. amunicji M995 - 1x IFAK - 1x Grizzly Całkowita wartość nagrody wynosi około 570 000 rubli NAGRODA ZA MIEJSCE NR 2: - Kompletnie zmodowany VSS - Zapas amunicji SP-6 - Docs Case NAGRODA ZA MIEJSCE NR 3: - DVL z zapasem amunicji.
 14. wiciu-ck

  Szwadron Cieni [CIEN]

  SZWADRON CIENI czyli grupa graczy nastawionych na dobrą zabawę, brak spin i rozwój w grze. Szukamy nietoksycznych osób, które lubią grać w stałej oraz rozwojowej ekipie. Nie narzucamy limitów wiekowych, jednak jesteśmy graczami starej daty, więc preferujemy osoby emocjonalnie dojrzałe i kulturalne. Zapraszamy do rekrutacji! Czy chcesz dołączyć do Szwadronu Cieni czy nie, to i tak zapraszamy na nasz discord, mamy kanały ogólnodostępne dla graczy, więc zawsze znajdziecie ekipę do wspólnej gry. Pomożemy też początkującym wejść w świat Escape From Tarkov, wykonać zadania lub doradzimy w sprawach związanych z rozgrywką. Zapraszamy! Strona Szwadronu Cieni: www.szwadroncieni.pl Zaproszenie na discord Escape From Tarkov POLSKA: www.szwadroncieni.pl/discord Kanał YouTube: Szwadron Cieni - YouTube Facebook: http://www.facebook.com/szwadroncieni/
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2