popcio2015

Rookie
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About popcio2015

 • Rank
  Newbie
 1. Sprawdź czy ci pójdzie!

  Po raz pierwszy odpaliłem grę na: i5-2500k (bez OC) gtx 560 (bez OC) 8GB DDR3 Win10 Nie miałem (i dalej nie mam ssd'ka). Gra działała w miarę znośnie (zacząłem grać w połowie sierpnia 2017), zrobiłem lekkie OC podzespołów i na takim sprzęcie gram do dzisiaj i mam na low ~30 FPSów (na szczęście jeszcze tydzień i będzie nowe GPU :D)
 2. Glock 17 Gen 3

  Z tym, że to jest KONWERSJA broni. Nie jest to licencjonowane, a w dodatku często powoduje problemy z działaniem broni. Miałem okazję z G17 postrzelać, rozłożyć ją i wyczyścić, ponadto z tego co dowiedziałem się od moich znajomych ta broń nie nadaje się do takich przeróbek bo lubi się wtedy zacinać. Były też kiedyś konwersje kałacha na amunicję .45 acp i czy taka broń została stworzona przez wytwórnię p. Michaiła Kałasznikowa? Nie, bo to była zwyczajna nieautoryzowana zmiana. Wracając do tematu, przerabianie G17 na prawdziwą broń samoczynną jest niemożliwe, żeby tą broń dalej nazywać glockiem 17. Poza tym zdecydowana większość części z glocka 18 (jedynego samoczynnego pistoletu glock) nie pasuje do 17, właśnie po to aby uniemożliwić/utrudnić przerabianie. Podobna sytuacja jest z cywilnym karabinkiem ar-15, istnieje do niego specjalna kolba pozwalająca strzelać "ogniem ciągłym", mimo to taka broń nie jest samoczynna. BROŃ SAMOCZYNNA MA ODPOWIEDNIO SKONSTRUOWANY MECHANIZM SPUSTOWY!!!
 3. Glock 17 Gen 3

  Glock 17 został tak skonstruowany aby ludzie nie mogli go przerabiać na broń full-auto, więc nie ma co liczyć na takie modyfikacje. Ogniem ciągłym może strzelać Glock 18
 4. Gra niedziała i samoistnie wyłącza mi kompa

  Podasz specyfikację komputera? Bez tego ciężko jest pomóc, a "dobry ram i karta oraz brak problemów z połączeniem czy zasilaczem" nic nie mówi.
 5. Dla wszystkich szukających pomocy oraz kompanów do gry :)

  Wejdź na ts'a eftpolska.pl tam praktycznie zawsze jest ktoś do grania
 6. Nikita Buyanov dla tarkovcsr.com

  Wiem jak to wygląda bo sam kiedyś (jakieś 2 lata temu) siedziałem w tematach Unity i Blender
 7. Nikita Buyanov dla tarkovcsr.com

  Nad SCAR'em pracują
 8. Dev'si "potwierdzili" że EFT jest grą P2W XD

  Nie wiem nigdy go nie miałem. Ale gram w eft od sierpnia i wiem, że ze wszystkim można sobie poradzić, a zdobycie Bety nie jest szczególnie trudne.
 9. Dev'si "potwierdzili" że EFT jest grą P2W XD

  Nie warto unikać podstawowej wersji gry, w standardowym stash'u można się zmieścić bez trudu. A droższe edycje nie dają ci żadnej przewagi nad innymi graczami.
 10. Nowe języki w Escape From Tarkov

  Tylko właśnie oryginalne nazwy broni w języku polskim to AS Wał, WSS Wintoriez. AS Val to tylko angielska transkrypcja rosyjskiej nazwy. Nie rozumiem tylko tłumaczenia nazwy pistoletu Jarygina. Dlaczego nazywa się on MP-443 Gracz? Rosyjska nazwa „Грач” (wymawiane „gracz”) oznacza właśnie gawrona, stąd polska nazwa tej broni.
 11. Nowe języki w Escape From Tarkov

  A jak będzie rozwiązana sprawa z nazwami radzieckich/rosyjskich broni? Będziemy mieć AS Vala czy AS Wała?
 12. Dev'si "potwierdzili" że EFT jest grą P2W XD

  Tego plecaka już nie ma. Poza tym on miał tylko 1 slot
 13. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Nie, możliwość ustawienia medyków na pasku została stworzona przez BSG.
 14. Problemy z grą

  Tak, z tego co wiem to jest „normalne”
 15. Współpraca z Datacam

  Dostaniemy system radiowy jak modzie TFAR do army 3?