Jump to content

popcio2015

Member
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutral

About popcio2015

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. popcio2015

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @Koyek ostatnio BSG kombinowało trochę z lootem scavów, dlatego boty i scav gracze biegają z lepszym sprzętem niż vepr bez kolby i 3 magazynkami po 10 nabojów. Patch nie ma żadnego znaczenia bo takie zmiany mogą być wprowadzane w "czasie rzeczywistym", bo loot jest server-side, inaczej gracze mogliby w narzędziach typu Cheat Engine zmieniać sprzęt.
 2. popcio2015

  Problem z fps

  https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html Pobierz ten program i wyślij screena 1 strony, bo nigdzie nie można znaleźć informacji o tym procesorze (nawet na ark.intel), który jak było wspomniane wyżej prawdopodobnie ogranicza pozostałe podzespoły.
 3. popcio2015

  Gra zniknęła z konta

  Normalne, kody kupione na wyżej wymienionym portalu są zazwyczaj kodami czasowymi. Jedyne co możesz teraz zrobić to zwrot od sklepu, jeżeli kupiłeś z g2a shield.
 4. popcio2015

  Brązowy zegarek.

  Zegarek znajduje się na siedzeniu w tirze obok konstrukcji. Żeby otworzyć drzwi ciężarówki potrzebujesz klucza "Machinery Key". Znajdziesz go w dużym akademiku w pokoju z łóżkiem przed drzwiami. Szukaj w prawej kurtce.
 5. popcio2015

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Tak cały czas można podnosić nieśmiertelniki. Ogólnie nie wiem skąd jest ta informacja w patch note, bo w rosyjskim tej informacji nie widziałem (chyba, że jest na późniejszych stronach). Polski patch note: Rosyjski patch note: W polskim jest jeden punkt więcej - o nieśmiertelnikach.
 6. popcio2015

  Problemy z grą

  @KubekCzekolady ten "większy powód" to prawdopodobnie 8 GB ramy. Zobacz też na użycie procesora. @Wajcha serwer w Warszawie nie został jeszcze włączony.
 7. popcio2015

  Wstępna lista zmian dla hotfixa 0.10.8.**

  Zdajesz sobie sprawę, że w plikach gry nie ma katalogu o nazwie "Glitch", który wystarczy usunąć żeby naprawić wszystkie błędy? Naprawianie błędów to żmudny proces w którym najtrudniejsze jest odnalezienie przyczyny, których może być nawet kilka, kilkanaście. Zdarza się, że po usunięciu jednej pojawia się kilka kolejnych.
 8. popcio2015

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Teraz już nie trzeba. Stash powiększa się od razu, a gammę i resztę syfu dostajemy w wiadomości (tak jak prezent).
 9. Jak chcecie się kłócić to róbcie to na PW. Wątek informujący o aktualizacji do tego nie służy. @pacjent_1972 może zamiast wymyślać kolejne teorie spiskowe o złych zamiarach BSG to poszukaj błędów i je zgłoś, pomóż przy tłumaczeniu gry itd. Ta gra nie jest typowym Early Accesem ze Steama. Tutaj kupujemy pre-order, a twórcy w „podziękowaniu” dają nam dostęp do gry w trakcie produkcji. Nie możemy wymagać by wszystko działało i nie było błędów.
 10. popcio2015

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

  Dodawanie nowej zawartości jest rzeczą inną niż naprawianie obecnej. Za każdym razem dodanie nowej zawartości powoduje dodanie nowych błędów i odtworzenie starych, czasami nawet naprawienie jednego błędu powoduje, że na jego miejsce powstaje kilkanaście nowych. Dlatego gry muszą być tworzone przez kilka działów jednocześnie, każdy zajmujący się czym innym, bo naprawianie gry odbywa się ciągle. Skupienie się tylko na całkowitej naprawie spowodowałoby zakończenie prac nad contentem.
 11. popcio2015

  Pytania i odpowiedzi z listy zmian w aktualizacji 0.10

  Jaki sens ma to pytanie? Spadki klatek przy celownikach z powiększeniem są spowodowane wybraniem metody dual-renderingu, a nie modelami i LOD.
 12. popcio2015

  Kilka nowych informacji

  Kompas przyda się dopiero po połączeniu wszystkich map.
 13. popcio2015

  Planowana lista zmian w patchu 0.9

  Typowe problemy z netcodem. On i serwer widzą Twoją i jego pozycję w innym miejscu niż Ty.
 14. popcio2015

  Sprawdź czy ci pójdzie!

  Nie powinno być problemu, by grać na niskich ustawieniach. Znajomy na podobnym sprzęcie ma około 80 fps na każdej mapie poza shoreline.
 15. popcio2015

  Optymalizacja Customs i Shoreline - serio?

  @firuellson twórcy Rusta też przeszli na Unity. Nie, nie mam nowego komputera. Od 6 lat używam i5-2500k, którego nie wymieniłem przez wzrost cen ramu i kart graficznych. Poza tym jako osoba, która gra w EFT od roku mogę stwierdzić, że gra działa o wiele lepiej niż kiedyś.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2