Jump to content

popcio2015

Member
 • Content count

  68
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About popcio2015

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. popcio2015

  Skrzynia bez lutu.

  Tak się czasami dzieje, ale ostatni patch spowodował, że otworzenie tej skrzyni graniczy z cudem. I jest to problem sporej ilości graczy.
 2. popcio2015

  Skrzynia bez lutu.

  Zgłoś błąd przez launcher. Strzałka w dół pod nickiem, następnie "Report bug". Ponad połowę okna do zgłaszania błędów zajmować będzie miejsce do wyboru screenów.
 3. popcio2015

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Ale po co się kłócisz? Niech każdy nazywa wszystko tak jak chce. Dla niektórych Gamma, Beta czy Alpha to kontenery, dla innych są to pojemniki, znam też parę osób które mówią na to zasobniki. Gra nie jest jeszcze przetłumaczona, więc nazewnictwo jest dowolne.
 4. popcio2015

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Wydaje mi się czy BSG dodało nowego buga? Nie mogę lootować zielonych skrzynek wojskowych. Postać wykonuje animację otworzenia ale nic się nie dzieje. Problem zgłosiłem chciałem się dowiedzieć czy u innych też występuje.
 5. popcio2015

  Sprawdź czy ci pójdzie!

  Pójdzie bez problemu, przydałoby się tylko dodatkowe 8GB ramu. Przewidzieć na jakich ustawieniach będziesz mógł grać się nie da, bo w przypadku EfT jest to loteria.
 6. popcio2015

  Sprzęt dostępny na poszczególnych poziomach sprzedawców

  Nie, po prostu przetłumaczyłem to co było tam napisane.
 7. Zauważyłem ostatnio przeglądając rosyjskojęzyczne forum wątek w którym opisano handlarzy w Tarkovie. Wiem, że niewiele osób tam zagląda więc postanowiłem przetłumaczyć to. Zgodne z wersją gry 0.8.2.1235 Aktualnie w grze jest 7 handlarzy. PRAPOR Paweł Jegorowicz Romanenko Lokalizacja: Miasto Chorąży odpowiedzialny za utrzymanie magazynów w bazie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Federacji Rosyjskiej, utrzymującego blokadę regionu Norwińsk. W trakcie Wojen Kontraktowych zaopatrywał operatorów BEAR w broń, amunicję oraz inne towary i usługi, jakie miał do dyspozycji. THERAPIST Elwira Khabibullina Lokalizacja: Miasto Ordynator oddziału chirurgii urazowej Szpitala Miejskiego w Tarkowie. FENCE <tożsamość nieznana> Lokalizacja: Sieć placówek rozsianych po całym Tarkowie i przedmieściach Konflikt dopiero się zaogniał, gdy „Paser” zaczął zakładać anonimowe punkty obrotu towarami. Zachowując status incognito udało mu się stworzyć dobrze zorganizowaną sieć przemytniczą, która operuje w całym regionie Norwińsk. SKIER Aleksander Fiodorowicz Kisielew Lokalizacja: Skład celny Pracownik portowego składu celnego. Początkowo dorabiał na sprzedaży towarów ze składu, z czasem założył gang, który grabi wszystko, co tylko może znaleźć na terenie składu i jego okolicach. PEACEKEEPER Tadeusz Piłsudski Lokalizacja: Dzielnica portowa Kwatermistrz sił pokojowych ONZ, stacjonujący w jednym z punktów kontrolnych prowadzących do strefy portowej w Tarkowie. „Niebieskie hełmy” od samego początku zajmują się drobnym handlem, kupując wszystko co wartościowe w zamian za zachodnią broń, amunicję i różnego rodzaju wyposażenie wojskowe. MECHANIC Siergiej Arseniewicz Samojłow Lokalizacja: Zakład chemiczny Przed rozpoczęciem konfliktu działał jako majster zakładu chemicznego. Od początku istnienia placówki pracował nad modyfikacjami i naprawą broni oraz przy nadzorował działanie specjalistycznego sprzętu. Jest ukrywającym się samotnikiem, który działa dyskretnie, wykonując skomplikowane i trudne zadania jako pierwsze. RAGMAN Abramyan Arshavir Sarkisivich Lokalizacja: Główny market Tarkowa Był właścicielem potężnego marketu położonego na przedmieściach Tarkowa. Handluje wszystkim, od ubrań po sprzęt wojskowy. Aby podnieść poziom u sprzedawców, konieczny jest nie tylko handel z nimi oraz odpowiednio wysoki poziom postaci, ale także wykonywanie zadań. Od aktualizacji 0.8 nagrodą za niektóre zadanie jest odblokowanie nowych przedmiotów do kupienia. Na przykład zadanie "Debut" dla Prapora odblokuje nam możliwość kupienia u niego AKS-74U. *Na stołach handlarzy NIE są pokazane rzeczy odblokowywane przez zadania. Ceny przedmiotów dostępnych u sprzedawców są tym niższe, im więcej ich jest na stanie. Na przykład: Nie wszystko można kupić za pieniądze. Są rzeczy, które dostaniemy tylko poprzez handel wymienny. Przykładem jest WSS Wintoriez. Żeby go dostać, musimy mieć 5 filtrów i 1 lunetę. Przedmioty te musisz znaleźć lub kupić u innych handlarzy.
 8. popcio2015

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Ten prezent jest dla wszystkich osób (nawet z edycją standardową), które kupiły grę przed akcją z kluczami 7-dniowymi. Jest on na stałe jako podziękowanie za kupienie EfT przed możliwością darmowego wypróbowania gry.
 9. popcio2015

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  1. N 2. Czasami, zależy od pogody i prędkości z jaką poruszają się gracze. Spróbuj używać słuchawek, dzięki nim dźwięki otoczenia są cichsze, a kroki głośniejsze.
 10. popcio2015

  Podcast Talking Tarkov #2

  Nie każdy zamek jest zbudowany tak samo.
 11. popcio2015

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  Kołpak nie chroni przed bronią palną. Jest to hełm, którego policja używa do rozpędzania tłumów, więc jego jedynym zadaniem jest ochrona przed pałkami, nożami i kawałkami betonowych płyt chodnikowych.
 12. popcio2015

  Podcast Talking Tarkov #2

  granatnik
 13. popcio2015

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  @TheWay ta saperka na 4 obrazku ma być nową bronią do walki wręcz?
 14. popcio2015

  Problemy z grą

  Spadki i przycięcia zdażają się u każdego, są spowodowane np. doczytywaniem się graczy na mapę. Sprawdź też użycie procesora podczas gry. Z powodu niezoptymalizowania gry (to jest beta, gry optymalizuje się na końcu) często procesor wykorzystany jest w 100%. Polecam też przyjrzeć się temperaturom. Btw. jakie ustawienia graficzne?
×