Jump to content

Creepylord

Member
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

1 Follower

About Creepylord

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Creepylord

  0.8.0.1208 Yama Notları

  :D:D bunların hepsi yaşandı hocam. Tecrübe tecrübe
 2. Creepylord

  0.8.0.1208 Yama Notları

  olurmu hocam yaralanması var gözü kararıyor adamın kan bağlıyor ekranı. kollar gittiyse doğru dürüz silah tutamıyoruz. kollar titriyor, ayaklar gittimi topallamaya başlıyorsun. Şimdiye kadarki ölümlerinde kafaya çalışmışlar demek Acı çektirmeden göndermişler seni.
 3. Creepylord

  Büyük Haber Geldi!

  Son güncellemeden sonra şans verilebilir bence. Özellikle RAM olarak da yeterli görünüyor.
 4. Creepylord

  Büyük Haber Geldi!

  GELDİ GELDİ
 5. Creepylord

  Patch 0.8.0.1208 Kurulumu Başladı

  İlk izlenimlerim mikemmel. Özellikle performans açısından çok memnunum hocam. Güzel oldu güzel. Daha da güzel olacak. Takipteyiz!
 6. Creepylord

  Büyük Haber Geldi!

  Kısmet. Hadi hayırlısı diyelim o vakit
 7. Adamlar Rus. Kesin ayı da vardır. Açıklamamışlardır.
 8. Creepylord

  New players

  Имя персонажа ShevoKerible Описание Gamer with no-life. He knows how to use a gun properly and can shoo what he want to shoot. Его прошлое He is a nerd. He knows a lot about computers, electronic systems and softwares about sensors. He spent all of his life in his gaming room. Lost his beloved wife because of a thief trying to steal some stuff from their house. He is working and trying to write an AI with using his wife's DNA. He would just try to make a machine looks like his wife. He needs a lot of computer parts. But he cant afford a system like it. He have to do something about it. (He's maniac a little. Can't think well) Как он попал в Тарков? He trying to create a cyborg looks like his wife and need a lot of source for it. He searched for years how can he acquire those needed parts for his project. And he found Tarkov got what he needs. A lot of digital and electronic stuff without owners. Пристрастия He thinks "sleeping" is an enemy of all humankind. Drinks a lot of coffee all the time. He always prefer stay awake at night. So cant stand to be sleep at daytime. Also, He cant see well at daylight. But night time, he wont be need a night vision goggle to see. Друзья He speaks 1 or 2 fellas sometimes but he says only he can see them. Ранения и битвы He lost his right hand pinky when fighting with burglar entered his house and killed his wife. Стремления He got one project of his life. He still hides his wife's body in a refrigerator in his hideout. And when he got all stuff he needed, he will extract his wife's dna from her body and make an electronic heart and other organs so she will be alive again. Самые значительные достижения персонажа He achieved nothing thus far. Сила 20 Выносливость 26 Меткость 34 Инженер
 9. Creepylord

  Silahlar

  @babimko Süper olmuş hocam, birde şu aklıma geldi bak sayfa aşağıya çok uzuyor ya, gizleme olayı vardı üzerine başlığı koyup alta butonu ekleniyordu görmek istediğimizi açıyorduk. kodu neydi bilmiyorum tam olarak. "Reveal hidden content" gibi bişi yazıyor tıklayınca açıp kapatabiliyorduk. Onunla da alandan tasarruf edebilirsin. Ellerine sağlık
 10. Creepylord

  Escape From Tarkov Habertürk'ün HT Cumartesi Ekinde!

  Hayrola nerden haberleri olmuş diyecek oldum ki İlker Karaş ın adını görünce normalleşti birden bire bilmiyordum orada çalıştığını.
 11. Creepylord

  FPS ve Donmaları gidermek için öneriler

  "oyun içi ayarları en yükseğe alınca, en düşüğe nazaran biraz daha fazla fps alıyorum " tam da bunu yazacaktım okurken sen yazmışsın herşeyi açtım, oyun çiçek gibi oldu yahu. sadece ara ara droplar geliyor artık. shoreline denemedim ama customs da rahat oynuyorum gayet woods ve factory zaten kaymak gibi oldu.
 12. Creepylord

  EFT Almaya Değer mi ? Rehber Video

  Bizzat biz aynı olayı yaşadık. geçen discord da da belirttim de çok dikkat çekmedi sanırım. 2 kişi customs da tam şu köstekli saati aldığımız tırın ordaki inşaatın merdivenlerdeydim. Baltalı bir arkadaş geldi, elinde silah yoktu kesinlikle eminim. Önümüzdeki bir engelin arkasına geçti ve orda beklemeye başladı. Adamın görünen bi yerinden ateş etmeye başlayacaktımki yanımdaki arkadaşın önce bacaklar hasar almaya başladı sonra ekran kızardı falan benim karakterinde 2 bacağı birden 0 a düştü. O sıra zaten adamı öldürdüm, lootlamaya gittiğimizde künye ve baltasından başka hiçbirşey yoktu.
 13. Creepylord

  The Hideout Duyurusu

  Galiba Cache kelimesini arkadaşlar önbellek olarak çevirmişler. onun zula yada saklama alanı olarak çevrilmesi daha doğru olurdu bence. Eşya saklama alanımızla alakalı bişi muhtemelen. Aynı şekilde Gear ı da doğrudan vites olarak çevrilmiş. ekipman yada donanım olarak çevrilebilir.
 14. Creepylord

  FPS ve Donmaları gidermek için öneriler

  Müdür sen o sistemle 45 alıyoduysan biz oynamayalım oyunu ya birde oyunun SLI desteği varmı ki?
 15. Creepylord

  Soru&Cevap (F.A.Q.)

  Bildiğim kadarıyla bazı kaçış noktaları eğer sizden önce kullanılmışsa kullanılmıyor. Eğer normal çıkış noktasındaysanız da bağlantıyla ilgili problemler olabiliyor. Geri sayım bitmiş olmasına rağmen haritada dolaşmaya devam edebiliyorsunuz. ben genelde o noktadan uzaklaşıp 1,2 dk içerisinde tekrar girmeye çalışarak çözüyorum.
×