Jump to content

Creepylord

Member
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutral

1 Follower

About Creepylord

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Creepylord

  Rusça Yapılan Podcast'te Neler Konuşuldu?

  Bu konuda bu kadar katı olmalarının sebebini anlamıyorum. Sırf fps yi düşürecek diye fonksiyondan kaçılmamalı. Şu an düşünmüyoruz ama belki ilerde dersin bişi dersin. Çok kesin konuşuyorar. Bence Hile ile en güzel başa çıkılacak yöntemlerden biri. Ayrıca Anti-Hile programlarını da çatır çutur aşıyorlar. Ne kadar CS yi sevmesemde ondaki overwatch sistemi gayet sağlıklı bence. Kendilerine de yük olmuyor. Tek yük raidlerin replaylerini saklayacakları sunucular olacaktır. Hilecileri oyuncular kendileri tespit edecekler. Killcam sistemi değil bu, gayet maçlardan sonra rastgele oyunculara sunulan kısa replayler. Olmasında hiçbir sakınca görmüyorum. Ayrıca killcam değilde oyuna girerken yaptırdığımız sigorta gibi bir ücretle oyundaki belirli bölgelere yerleştirilmiş kameraların görüntülerini satın aldığımız bir ekran düşünülebilir. Yada öldükten sonra kamera kayıtlarını satın al diye bir buton cıkar ve para ile belirli yerlerdeki görüntüleri alabiliriz. Diyelim ki kayıtları istediniz ve ödediniz, size belirli bir süre sonunda mesajlardan bu görüntüler ulaştırılabilir. (Raid bittikten sonra. kaydın oluşturulabilmesi için.) Bu sizi öldüren adamın gözünden izlemek yerine sadece kamera görüntüleri sunacak ve belki hiçbir işe yaramayacak. Belkide doğrudan çatışmanın olduğu yerdeki bir kameradan tüm olan biteni görebileceksiniz. Tıpkı sigortadaki ihtimaller gibi, parasını ödeseniz de raidden çıkan ekipmanlar lootlanırsa kaybetmemiz olası. Bunun belki Hile yakalamak konusunda hiç etkisi olmayacak. Ama en azından nerelerden ne gibi durumlarda vurulduğu konusunda oyunculara fikir verebilir. Eğlenceli de olur bence. Gerçekçiliğe de bir zararı yok. Sonuçta sigortalanmış ekipmanları öldükten sonra(!) bile alabildiğimiz bir dünya Tarkov.
 2. Creepylord

  Talking Tarkov Podcast#5 Türkçe

  Çok iyi. Çok sevindirdi bu haberler. Bilgilendirme için Teşekkürler
 3. Creepylord

  3 Ağustos'ta İndirim Başlıyor!

  Döviz bu hızla yükselmeye, daha doğrusu bizim paramız bu hızla değer kaybetmeye devam ederse 250 yi de geçecek zaten. milletin eod aldığı fiyata biz standard alabilicez. Milletin hesabını satın almaya çalışanlara şaşmamalı.
 4. Creepylord

  ETKİNLİK #2

  Anlayamazsınız..
 5. Creepylord

  Diğer bölgelerden oynamak...

  Bunun sonu Bölge kilidine doğru gidiyor ama sanmıyorum Türkiye'ye özgü bir ayrıştırma yapacaklarını. Başka türlü engel olmak zor. Miaximum Ping olayına falan girilse diyeceğim de Türkiye'deki internet altyapısı malum. Kendi memleketindeki servera 80-100 pingle giren insanlar var.
 6. Ben bi fark gözlemleyemedim hocam istersen öyle bir seçenek de ekle. Gerçi beni vuranlara sormak daha doğru olur.
 7. Creepylord

  Yama 0.9.0.1580 Trailer

  Hadi bakalım 1.0 a doğru gidiyoruz...
 8. Creepylord

  Yama 0.9.0.1580 Notları

  Bu olay gelirse çok iyi olur. Ekranın bir köşesinde de yazılabilir. Global Chat de duyurulabilir. Ayrıca hile yapan oyuncu oyundan atıldığında onun tarafından vurulan kişinin o anki envanteri (oyuna girerken sahip oldukları, lootladıkları değil) sigortalanmış gibi geri gelebilir aslında.
 9. Creepylord

  Profile Loading ekranındaki Error sorunu..YARDIM

  Oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu biliyorsunuz değil mi ? Size karakterlerinizin yada ilerleyişinizin garantisini vermiyor hiçkimse. Bu tarz durumları yaşayacağınızı kabul ederek satın aldınız sonuçta. Tamam yaşadığınız hoş birşey değil kesinlikle ama profilinizi sıfırlamanız tek çözüm olabilir. Ben Genelde güncellemelerden sonra birkaç gün oynayıp karşılaştığım sorunları iletip bir sonraki güncellemeye kadar girmiyorum oyuna. Oyun kendine bağlıyor. Başka hiçbir oyunda olmayan bi havası var evet, ama bağlanmamak gerek. Çünkü bağlanıp devam etmek istesenizde oyun şu an o aşamada değil. Sizin örneğinizdeki gibi yarı yolda bırakabiliyor malesef.
 10. Creepylord

  0.8.7.1448 Yama Notları

  Customs da farkedilir derecede fps artışı var, ancak 3 ila 5 dk. da bir 1-2sn lik donmalar oluyor.
 11. Creepylord

  0.9 Yaması Ve Daha Önce Gelebilecekler Açıklandı!

  Uzun süredir vakitsizlikten giremiyorum oyuna. Güzel haberler bunlar. 0.9'un Ne zaman geleceği ile ilgili bi haber var mı hocam ?
 12. Creepylord

  0.8.0.1208 Yama Notları

  :D:D bunların hepsi yaşandı hocam. Tecrübe tecrübe
 13. Creepylord

  0.8.0.1208 Yama Notları

  olurmu hocam yaralanması var gözü kararıyor adamın kan bağlıyor ekranı. kollar gittiyse doğru dürüz silah tutamıyoruz. kollar titriyor, ayaklar gittimi topallamaya başlıyorsun. Şimdiye kadarki ölümlerinde kafaya çalışmışlar demek Acı çektirmeden göndermişler seni.
 14. Creepylord

  Büyük Haber Geldi!

  Son güncellemeden sonra şans verilebilir bence. Özellikle RAM olarak da yeterli görünüyor.
 15. Creepylord

  Büyük Haber Geldi!

  GELDİ GELDİ
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2