LEVIS

Member
 • Content count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutral

About LEVIS

 • Rank
  PMC operator
 1. Witajcie chciałbym by ktoś z was powiedział mi jak widzi tą grę. Mam konto limited edition najdroższe dlatego mogłem grać od początków i niestety w tej grze nie widzę zbytnio survivalu, tak zbierasz sobie parę rzeczy musisz się ubierać mozesz kupywać i sprzedawać zabijać i .. no właśnie na tym sie kończy. gra będzie taka że jedynym naszym przeciwnikiem jest czas w tarkov i gracze. to tyle. musimy przejść z 7 raidów by dostać otwartą mape w której będzie mozna sobie grać ze wszystkimi i biegać ile sie chce. jednakże to jest niedosyt. co dalej ? jedyne co będziemy chcieli to wygrać wszystkie raidy które większość wygra bardzo szybko. wchodzimy w główną mape gdzie juz czas sie nie liczy i co dalej robimy ? gramy dalej jak na raidach. czasem postrzelamy czasem coś pozbieramy i .. tyle.. nie ma żadnych innych zagrożeń nie ma żadnych planów budowli które mozemy zajmować czy zachowywać jedyne co tu się liczy to raczej realna strzelanka nie widzę tu większego sensu prócz strzelania. czy się mylę ? Pytam bo chce zwrotu pieniędzy jeśli będzie to strzelanka bardziej zależy mi na tym drugim czyli realnych survivalem. którego tu nie ma. a więc będzie to survival czy strzelanka waszym zdaniem ?
 2. ALFA rekrutuja otwarta

  tak to ja chętnie wpadniemy
 3. ALFA rekrutuja otwarta

  szału nie ma , w końcu gra jeszcze nie wyszła ;p
 4. Extended. we can loose our stuff ?

  yeah i checked it out ;p
 5. gra rośnie a wraz z nim polska społeczność

  jak coś wbijać na ts.wassabi.pl kanały prywatne 9. escape from tarkov hasło 69 pozdrawiam
 6. ALFA rekrutuja otwarta

  Witam wszystkich bez owijania w bawełne można już rzec że da się grać w grupie a więc tak o to zbieramy ludzi, nudzi ci się gra samemu ? Zapraszam do nas wystarczy wejść na ts.wassabi.pl zjechać kawałek w dół do > prywatne kanały i poszukać numeru 9 ALFA pod nim jest channel Escape From tarkov hasło to 69 Każdy chętny by zagrać proszony jest o wejście na ts3 gramy jak narazie dla zabawy bo jak wiecie gra całkowicie nie wyszła więc cały loot znika ale ale, warto już teraz zacząć uczyć się strzelać ! Jestem tam i będe czekał na chętnych kto chce wypróbować gierkę w grupie, Zapraszamy do ALFY Powodzenia i miłej gry !
 7. how to change two sight between them ? i have big one in rifle and another sight on top of the first one , how to change to look between them ?
 8. Extended. we can loose our stuff ?

  yeah but when would be last wipe , the last when we gonna grab all stuff and it never be wiped out ;p ? closed beta ?
 9. Wipe?

  ive got 40k roubles and tomahawk and big backpack i can lost it in the raid or it would be next wipe and i don't need to worry about ?
 10. Okay so i've got my edge of darkness version items so now i can lost it ? or i can just with everything that cool stuff go on some raids ? i need to now because i don't really wanna lost it ;p
 11. Witam, gra powoli podchodzi do ukończenia mozliwe że niedługo będziemy mogli już normalnie grać że wszystkimi bez przeszkód, dlatego też zbieram ludzi, polską społeczność która miała już styczność z grą. podaję ts.wassabi.pl gdzie powstał nasz oficjalny kanał na tą grę. gramy także w inne tytuły survivalowe jesteśmy grupką osób które chętnie przyjmą paru nowych do ekipy w wyczekiwaniu na EFT POZDRAWIAM i zapraszam na podany ts3 premium 4 hasło 69
 12. Czesć Wszystkim :)

  Witam
 13. Fourth testing wave

  FINALLY IN GAME !
 14. Fourth testing wave

  so when the 5th wive come ?
 15. Fourth testing wave

  27/07/16