Jump to content

WscieklyGaming

Member
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About WscieklyGaming

 • Rank
  Newbie
 1. WscieklyGaming

  Glock 17 Gen 3

  Bardzo fajny pistolet wraz z aż 30 dodatkami do niego ! Będzie czym się pobawić
 2. WscieklyGaming

  Planowana lista zmian aktualizacji 0.7.4.**

  Masa świetnego contentu w łatce oraz usprawnień które były wyczekiwane. Oby tak dalej !
 3. WscieklyGaming

  Netcode w EFT

  @junx Bierzmy pod uwagę, iż BSG to młode studio które nie posiada ogromnego zaplecza finansowo-kadrowego. Większość nawet nie pracuje w biurze tylko w domach także bądźmy wszyscy troszkę bardziej wyrozumiali i cierpliwi ponieważ jak na tak malutkie studio chłopaki i tak wypruwają z siebie flaki wypuszczając bardzo fajne łatki praktycznie co tydzień/dwa. Praca nad netcodem nie jest taka prosta jak się wszystkim wydaje i wymaga czasu na dokładne przeanalizowanie wprowadzanych zmian. Ja osobiście kibicuje BSG bo gierka jest niesamowita pod względem contentu i klimatu. Co do wypowiedzi @SkyZeWonsem to wystarczy zobaczyć tego pana avatar na forum, żeby stwierdzić jaki będzie posiadał poziom wypowiedzi. Typowy forumowy troll który usiłuje podnieść swoje internetowe ego wylewając bezkształtne szambo w temacie byleby tylko pocisnąć developerów.
 4. WscieklyGaming

  Wspólpraca BSG z Valdai LLC

  Gratulacje BSG udanego porozumienia o współpracy z Valdai ! Fajnie będzie móc założyć dodatkowy sprzęt noktowizyjny na nocne wypadziki Poszerzy to na pewno gamę wyboru sprzętu na high-end game dla graczy.
 5. WscieklyGaming

  Bugowanie Broni

  Mi się ostatnio przydarzyła ciekawa sytuacja w której próbowałem podnieść kivera który w momencie przeniesienia do mojego plecaku zaczął migać, co jest rzeczą normalną podczas przenoszenia itemów z postaci do ekwipunku. Coś się wtedy zawiesiło i nadal trupek miał na sobie kivera, u mnie migał w plecaku natomiast fizycznie go nie posiadałem oraz sloty w plecaku były zajęte przez "niewidzialny" obiekt. Po powrocie do bazy się okazało, że nie zabrałem go ze sobą. Gra jest dopiero w becie i możliwe jest natrafiać na ciekawe artefakciki w silniku gry co nie zawsze znaczy, że dana osoba cheatuje. owszem dla czystego sumienia video można oczywiście wysłać do devsów którzy w przypadku podejrzeń sprawdzą sobie delikwenta w logach serwera i ocenią czy był to bug czy celowe działanie.
 6. WscieklyGaming

  Gra niedziała i samoistnie wyłącza mi kompa

  Od strony technicznej nie jest możliwe żeby gra na renomowanym silniku w tym przypadku Unity sprawiała, by któryś z komponentów komputera był uszkadzany, są na to na pewno odpowiednie zabezpieczenia w samym kodzie silnika. Co do przegrzewającej się karty graficznej musi być to wina czysto sprzętowa. Wykonaj przede wszystkim diagnostykę karty graficznej pod obciążeniem (na internecie na pewno znajdziesz jakieś programy do testów) i sprawdź czy także Ci przegrzewa kartę graficzną. Jeśli problem nadal występuję powinieneś w kolejności : 1. Odkręcić obudowę komputera i sprawdzić czy na wentylatorze oraz radiatorze pod nim nie zebrała się nadmierna ilość przylepionego kurzu, ponieważ sprawia to że karta traci możliwość prawidłowego chłodzenia procesora GPU Następnie : 1.1. Jeśli masz gwarancje na kartę to wysłać ją na reklamacji gdyż ewidentnie jest z nią problem a łopaty wentylatora oraz radiator są czyste. 1.2. Jeśli nie posiadasz już gwarancji polecam wymienić pastę termo przewodzącą na procesorze GPU karty graficznej, w tym celu odkręć z płytki wentylator razem z radiatorem, odklej je i następnie kartą bankomatową wyczyść z pozostałości po poprzedniej paście i nałóż nową. Poradniki jak to się robi znajdziesz na kanale youtube jest tego pełno. 2. Jeśli po wykonaniu wymiany pasty, wyczyszczeniu wentylacji wraz z radiatorem problem nadal występuje niestety masz uszkodzoną kartę graficzną i musisz ją wymienić. 3. Co do błędu skontaktuj się z supportem gry tak jak to napisał wyżej moderator. Tak ma pewno Ci pomogą z błędem.
 7. WscieklyGaming

  Dev'si "potwierdzili" że EFT jest grą P2W XD

  W Escape from Tarkov nie musisz unikać podstawowej wersji pakietu dostępowego. Dla początkujących osób które nie zamierzają wydawać dodatkowych pieniędzy za sloty w magazynie na początku odradzam kupowanie droższych pakietów ze względu na to, iż całkiem spokojnie można się zmieścić w podstawowym magazynie. W późniejszych etapach gry na wyższym poziomie dostępne są skrzynki na broń, pistolety, kasę itp. dzięki którym z 2x5 robi się 10x5 i w jednym slocie na broń pomieścicie 5 sztuk. Tak samo sytuacja się ma z "safe case" gdzie na początku macie Alphę 2x2 ale po zrobieniu odpowiedniego questa u Prapora dostaniecie Epsilon Case 4x2 gdzie do Gammy różnica to tylko 1 slot. Nie trzeba koniecznie wykupować dodatkowych slotów żeby cieszyć się miejscem w stashu. Zawsze jest możliwość także ulepszenia wersji gry na lepszą.
 8. WscieklyGaming

  Amunicja czyli z czym do ludzi?

  Świetny artykuł, bardzo pomocny dla początkujących graczy. Dzięki niemu wiele się dowiedziałem odnośnie używania amunicji w tarkovie.
 9. WscieklyGaming

  SORTOWANIE W MAGAZYNIE

  Obecnie masz jedynie możliwość podświetlenia danych przedmiotów wybierając odpowiednią ikonę kategorii po lewej stronie tabeli z ekwipunkiem. Tak jak wyszukujesz u Fenc-a itemy działa to na takiej samej zasadzie. Sortowania jako takiego jeszcze nie ma wprowadzonego w grze.
 10. WscieklyGaming

  Nikita Buyanov dla tarkovcsr.com

  Osobiście nie mogę się doczekać nowego contentu z gry jak i kolejnych faz beta testów oraz premiery gry. Oby chłopakom z studia sprzyjał szybki rozwój produkcji.
 11. WscieklyGaming

  DSA SA58 oraz HK MP7 w drodze do Escape From Tarkov

  Osobiście chętnie postrzelałbym z G36 we wszystkich wersjach bo możliwości modowania tej borni jest ogrom. Jak jeszcze bawiłem sie w ASG kilka lat temu to używałem g36c w wersji z dwójnogiem i zakochałem się w tej broni bardzo fajna konstrukcja.
 12. WscieklyGaming

  Nowe języki w Escape From Tarkov

  Bardzo fajnie, że będzie polski język w tarkovie. Oby faktycznie było to dobrze przetłumaczone
 13. WscieklyGaming

  Efekt "painkillera" pytanie?

  Osobiście twierdzę, iż wszystko co ingeruje w obraz gry lub samą gre nie będące jej częścią a sprawiające, że gracz ma przewagę nad innymi powinno być zabronione. Tyle razy człowiek przez te kilkanaście lat grania w różne produkcje namęczył się z ludźmi łamiącymi zasady fair play że przydałoby się chociaż w tak drogiej produkcji jaką jest EFT od nich odpocząć. To tylko moja osobista opinia na temat ingerencji w wyświetlany obraz gry lub proces
 14. WscieklyGaming

  Bieda Rajdy

  @Koyek Tutaj oczywiście masz rację, po wipie to już nie zadziała ponieważ wszyscy będą low lvl a do tego jeszcze dojdzie obniżony lootspawn zgodnie z zapowiedziami devsów w q&a. Zostanie wtedy farmić na botach + upatrzonych sejfach/torbach/komputerach.
 15. WscieklyGaming

  Dev'si "potwierdzili" że EFT jest grą P2W XD

  Też się ubawiłem nieprzeciętnie, troll epicki ze strony devsów
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2