Jump to content

Niewiarygodny

Member
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Good

About Niewiarygodny

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Niewiarygodny

  Instalacja aktualizacji 0.10.5 rozpocznie się za kilka minut.

  A bo różni ludzie, robią różne rzeczy. Optymalizacja/lagi/ścinki nie należą do obowiązków, a bardziej pracy np. grafika, było mówione to mnóstwo razy ale dalej według szarych ludzi jak ktoś zrobił model broni/dodał nową grafikę no to na 100% może poprawić lagić etc. Otóż nie, poprawianie takich "plików" jest czasochłonne :). Nie, przy większych aktualizacjach masz tak zwany "wipe" czyli czystka wszystkich kont do podstawowej zawartości (zależna od edycji), czasami zdarzy się, się "wipe" nie jest całościowy czyli np. zostawia pewne statystyki. W podczas poprzedniego "wipe'u" zostały zachowane relacje z NPC, a w aktualnym zostawili "mastering broni" czyli umiejętności posługiwania się x broniami. Tak poza tematem, mi Tarkov chodzi o dziwo lepiej niż poprzednio, nie miałem jeszcze żadnej ścinki/dropu FPS. Tylko byłem zmuszany do restartu Tarkova po 1 raidzie ale cóż, bywa, witamy w Becie :D.
 2. Niewiarygodny

  Instalacja aktualizacji 0.10.5 rozpocznie się za kilka minut.

  Niestety na płynną rozgrywkę będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać bo pojawiło się x błędów/bugów.
 3. Niewiarygodny

  Anyone got spare Gamma container? :D

  As in topic, maybe there is someone who could give me gamma container and just reset his account :P? Will help in future quest items tho as i did before :).
 4. Niewiarygodny

  Moj kanal You Tube o przygodach w Tarkovie

  To tak. 1. Jak chcesz mieć intro w takiej formie, jak miałeś na pierwszym filmiku, to żeby widz miał możliwość przeczytania co tam jest napisane. 2. Miniaturki nie mówią kompletnie nic, nie zachęcają do kliknięcia, byle napis na miniaturce np. "Dlatego nigdy nie idę pierwszy..." Bądź cokolwiek innego, mogłoby wzbudzić ciekawość w widzu. 3. Spowolnienia wyglądają słabo (Tym bardziej jak zabijasz scav'a :D) 4. Strasznie krótkie filmiki, jakbyś chciał kontynuować wrzucanie to polecałbym: a) Wrzucać filmiki w takiej formie jak teraz ale często b) Wrzucać dłuższe materiały (zlepki z x akcji) 5. Gracze (z tego co widziałem na youtubie) lubią zobaczyć loot/process lootowania. 6. Trzeci filmik, 1:40 (wcześniej też) jak Twój kolega się odezwał to poczułem jego złe ustawienia mikrofonu/Twoje ustawienia dotyczące jego głośności. 7. Jak jest jakikolwiek ostrzał to nie słychać co tam gadacie. 8. Wracając do slow motion, jakbyś używał go sporadycznie, przy akcjach gdzie normalnie nie byłoby nic widać to ok ale spowalnianie byle full auto nie ma sensu.
 5. Niewiarygodny

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10.5

  Jeżeli chodzi o wytrzymałość przedmiotów to najczęściej używanym słowem jest "durability", tak na przyszłość "the more you know" :P. Jak będą kolejne informacje o patchach to mogę sprawdzić czy Twoja wersja zgadza się, pod względem sensu, z angielską, rosyjskiego niestety nie znam ^^. Może bardziej im chodziło o długość tego eventu, bo event sam w sobie jest dobry ale ciągnięcie go przez okres dłuższy niż 10 dni już nie za bardzo. Kto chce sprawdzić jakąś broń, a było mu "szkoda" czy nie zdążył wbić poziomu, żeby odblokować x rzecz i tak dalej.
 6. Niewiarygodny

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  Zamiast narzekać, czekam aż ktoś w końcu zrobi rozpiskę albo chociaż zaproponuje kilkanaście misji (A aktualnie mamy ich około 110), tak, żeby KAŻDA była ciekawa jak wykonujesz ją 4ty raz. Albo chociaż wskaż mi grę, gdzie taka ilość misji jest ciekawa po wykonywaniu ich enty raz z rzędu. Potrafisz? No właśnie nie. Tak więc reasumując. Misje są i będą nudne, bo niemożliwym jest stworzenie ponad 100 ciekawych/unikalnych misji, tak, żeby każdy je robił z uśmiechem na twarzy. "Gdyby nie "nagrody" w postaci lepszej amunicji..." To ludzie dalej by te misje robili. 1. Zapominasz o fakcie, że potrzebujesz reputacji, żeby odblokować kolejne poziomy u handlarzy. 2. Dostajesz strasznie dużo doświadczenia jak za "zanieś to, w tamto miejsce". Czy za "zabij tyle przeciwników tam, tak przy okazji". Albo za "Przynieś mi to, a w sumie albo już to masz albo zbierzesz przy okazji". Średnio z udanego raidu ile masz expa 3-4k? Do tego dodaj raidy gdzie zginiesz na początku A u takiego ragmana, czy mechanika dostajesz po 7-25k za niezbyt skomplikowane misje (Oraz pieniądze w jakiejś tam ilości, nic specjalnego ale zawsze), a jako DODATEK odblokowujesz pewne przedmioty. Między innymi : - Ammo - Magazynki - Dodatki - Armory/Hełmy - Bronie - Pojemnik (Epsilon) - Medykamenty Pomijam fakt, że powinni zmienic ilość expa dostawanego za misje u Therapist/Skiera/Prapora, bo w porównaniu do takiego mechanika czy ragmana wypadają strasznie blado. U Thera maksymalnie dostajesz bodajże 10k (dwa razy chyba), a u takie mechanika średnio po te 15k za 2 min roboty. Tak na koniec, nie misje nie są super i nigdy nie będą, aż ktoś nie wpadnie na super rewolucyjny sposób jak stworzyć takie misje, które będą zawsze super ciekawe (w "strzelance") ale z jakiegoś powodu to jeszcze nie miało miejsca.
 7. Niewiarygodny

  Informacje na temat aktualizacji 0.10

  @Reconic Zapomniałeś dodać, że po kilku tygodniach gry po wipe spotykasz w 90% osoby z dobrym ekwipunkiem i tak już jest do końca, zależy to tylko od tego jak długo nie było wipu i mnie np. nudził fakt, że przez 2 miesiące spotykałem ludzi z takimi samymi broniami, nic się nie zmieniało. A słabsze bronie spotykamy tylko i wyłącznie na początku po wipe, co jest jakąś różnorodnością :P. I tak jak napisałeś, każdego wtedy spotykasz ze słabą bronią i to jest właśnie coś "innego". Do tego widzisz "progress", który aktualnie zanika po 2/3 tygodniach, zależy ile grasz i jaką edycję zakupiłeś. Taka "bieda edyszyn" widzi owy progress przez dłuższy czas. Zaczynając na zdobywaniu lepszego "bezpiecznego pojemnika", najpierw na beta, potem na epsilon (Kto nie ma tej edycji to musi mi zaufać, że ta różnica jest odczuwalna), a kończać na skrzynkach, bo do momentu zakupu skrzynek na bronie/Icase'ów itd. mamy tak naprawdę 2 gry w cenie jednej. Typowy Tarkov oraz istny Tetris w magazynie :D. Jak wyjdą kryjówki to będzie jeszcze ciekawiej bo to miejsce będzie rosnąć (jakkolwiek to będzie wyglądać w przyszłości). Ogólnie co do "Wipe'ów", część was pewnie nie zdaje sobie sprawy, że nawet najmniejsza zmiana w kodzie, może utworzyć nowy błąd nawet w innym miejscu. Dlatego cyklicznie trzeba sprawdzać między innymi wszystkie questy, bo nagle może się okazać, że znowu jest jakiś bug u Skiera, czy u Ragmana (z armorami). Programistą nie jestem ale z nimi cały współpracuje na różnych stronach internetowych i nieraz się przekonałem, że małe zmiany tworzyły czasem dziwne błędy w innych miejscach, przez co strona traciła. Odnośnie tego, że robią to od dupy strony... Maja 2 jak nie więcej ekip i każda ma inne umiejętności. I tak do dodawania przedmiotów/zmieniania ich, jest potrzebna inna osoba, niż do naprawiania desynchronizacji z serwerem czy lagami.
 8. Niewiarygodny

  Official Trading Thread

  WTB: Gamma container, msg me with price.
 9. Niewiarygodny

  Why are there timed tasks?

  Well, read above, there will be no limited tasks. But about your case, after wipe (few weeks) i didn't see any gamma glitchers/map glitchers or suspect stuff, i could be lucky back then ^^. I might check how long it will take me now, but i doubt that i will get 12 kills within 1 h and 40 min. You know factory well? Maybe thats the issue?
 10. Niewiarygodny

  Whats wrong with ppl? (Trading)

  Yeah ripping off if players are new, and they don't know from where they can get stuff, or that they are boughtable on lvl 4 ragman :P. You still miss my point, why ppl care about money that much in such game, there will be wipe anyway so who cares about money. So instead of helping they do such things ;D.
 11. Niewiarygodny

  Official Trading Thread

  JUst add me in game, i belive u can buy them from npc but if you don't have much money then sure :P.
 12. Niewiarygodny

  Giving Stuff For FREE

  Update. Got more Ghazel armors and few more forts, just that 1 is good for quest :D. About dogtags i can just use them to get few items if needed.
 13. Niewiarygodny

  Official Trading Thread

  As usuall, i am giving all items for free, nick in game "Niewiarygodny". Also if you need any items for quests which can be bought from NPC just msg me in game/forum (Since tarkov chat is so bad). About right side i got bunch of dogtags so can exchange them for something if needed. Also giving away 3x wallets.
 14. Niewiarygodny

  Whats wrong with ppl? (Trading)

  Nope, he write shemagh and ghost balaclava, he couldn't mistake those 2 items. I mean if he wanted sell ghost balaclava (Totally not rare item, and can be bought on lvl 4 ragman) for 500k, he could want to sell shemagh for 500k too :D. Not really, i can advertise crap item for 2kk, but that does not mean it is worth 2kk for me, i am just being a moron and try to rip off other ppl. I just wonder why ppl do such things instead help eachother casue be honest, x125 is wayyyyyyy to much, it's like asking for ghazel armor for 70kk, not gonna happen
 15. Niewiarygodny

  Whats wrong with ppl? (Trading)

  Yeah but i am "dreaming" about real place in game, not only tab called "market". So like ppl would meet on special map for trading, selling their goods etc :D, ofc it won't happen but it would be so freaking cool.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2