Jump to content

santona

Member
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About santona

 • Rank
  Newbie
 1. santona

  Nikita'dan 0.11 Yaması Hakkında Mesaj Var!

  Hiç poh poh lamıycam sizi. oyundaki ölmeme ve mermilerin bugları çözülmeden sürekli zırh ekleme sevdanızı anlamak mümkün değil. oyun zaten hep aynı yerlerde cıkan loot lar ve aynı gorevler yuzunden sıkıcı hale geldi. artık kendımıze görev türetir olduk. amacımız her gece speed hacker avlamak oldu. o kadar coklar ki. Bu kadar hilecinn cirit attığı bir ounda yöneticinin sürekli banladık banladık deyip de daha fazlasının gelmesi de garip. demekki ya yapamıyorsunuz bu işi yada yapabilecek olanlara para yuzunden sırtınızı dönüyorsunuz. bırakın hile işini bilen bir şirket yada yazılımla halledilsin. hiç bir şey yapamıyorsanız server lara 24 saat admin koyun anlık izlesinler. sizin yapmanız gerekenleri bizim söylememiz bu işi bilmeiğiniz yada bizlerin sesine kulak asmadıgınızı gösterir. ama şunu bilinki bu çizgide giderseniz oyun cort'lar çok yakında.
 2. i do not open the game with the last update you made. congratulations https://drive.google.com/open?id=1LRWH8d6bKlDpH6US0YY5IMdDCxGfozX3
 3. santona

  Soru&Cevap (F.A.Q.)

  @Dimitri468 oyunu aldım ve evde kurdum poynuyorum. fakat iş yerinde de vaktim olduğundan oynamak istiyorum. iş yerinede kurup oynayabilirmiyim? çünkü oyunu kurarken bir hardware verification gibi bir mail atılıyor. sonra iki farklı bilgisayardan giriş yapıyorum diye sıkıntı olurmu? ama sonucta aynı anda gırmem ımkansız.
 4. santona

  EFT Hesabı Ticaret Sorumluluğu

  ben hesabımla evde yukledım fakat işyerinde de oynamak ıstıyorum. iş yerinede oyunu kursam sıkntı olurmu?
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2