Jump to content

Emn

Member
 • Content Count

  1,008
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

155 Very Good

About Emn

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

1,970 profile views
 1. Emn

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  pamięta ktoś ile euro xsolla pobiera za usługę?
 2. Emn

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  serio musieli resetować ustawinia gry? eh... i znowu grzebanie w plikach by móc w ogóle grę odpalić
 3. Emn

  Lista zmian aktualizacji 0.8.0.1208

  poratuje ktoś informacją ile gigów ważny nowa aktualka?
 4. Emn

  Planowana lista zmian aktualizacji 0.8.**

  dawno mnie nie było na forum (w sumie póki co grę skresliłem bo mnie rozczarowuje to wszystko) i myslałem ze nowy pacz coś wprowadzi ciekawego ale cóż. szkoda, że nie wzięli się za optymalizację całości, tylko za jedna mapę. poza tym liczyłem tez na nowości fabularne, bo takie bezcelowe bieganie po 3-4 mapach (a zadania to w ogóle porażka) po prostu jest szybko nudne. może sie wreszcie kiedys doczekam czegoś co mnie wyrwie z gaci.
 5. Emn

  Q&A dotyczące planów rozwoju na 2018 rok

  przy obecnym stanie optymalizacji dodanie dymu będzie skutkowało graniem w 5fps. jak musiałem robić zadania na Shore, to trzymałem się z dala od tankszteli bo tam mozna dostać pokazu slajdów
 6. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  a slugi w końcu działają jak powinne czy ta amunicja dalej jest bezuzyteczna?
 7. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  gzie znajdę sejf do którego ten klucz pasuje?
 8. Emn

  Off-top

  ta dehydracja to jest przegięcie pały. musze zrobić zadanie na Shore i nawet niosąc ze sobą dodatkowy bagaż pod postacią napitków utrzymanie wody w organiźmie na bezpiecznym poziomie to jakiś absurd. szczególnie że staram się grać powoli i bezpiecznie bo w tym reszorcie musze znaleźć pakę dla terapistki i nie w smak i zginąć bo mnie ktos usłyszy w któryms korytarzu. mam nadzieję, że devsi wrócą do popzredniego poziomu skoro tak im na realiźmie zależy, bo to co się teraz odchędoża z realizmam nie ma nic wspólnego (taki odpływ wody z organizmu jest przy biegunce a nie widze by mój PMC musiał stawac w krzakach)
 9. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  orientuje się ktoś czym może być spowodowane takie coś- po wpięciu usb (a dziś takze słuchawek) w przedni panel kompa, winda dostaje totalnej zawiechy, że kursor stoi w miejscu, skróty klawiszowe nie działają, no kiła. tylko reset naprawia problem. o ile kiedyś to się zdarzało b. rzadko, to ostatnio niestety częściej i dziś nawet przy słuchawkach dwa razy pod rząd co ciekawe, kilka godzin wczesniej bez problemu miałem wpięte słuchawki z kablem od mikro by uzywać TS i wsio działało.
 10. Emn

  Tarkovski bazar

  do sprzedania GasAn sztuk jeden.
 11. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  ale to nie ma tak, że chcesz czy nie. jak odpalasz 1 część Chemical, to z automatu prapor sie wpierdziela ze swoim i nie masz wyboru.
 12. Emn

  Tarkovski bazar

  2x factory key na spzredaż
 13. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  i coś w związku z tym się znajduje? w tym wagonie, coś co "załatwia" zadanie? bo Chemical 1 zrobiłem, zaś nie widzi m isię stracić reputację u prapcia bo chce scavy ubijać :<
 14. Emn

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  yyy nie wiem
 15. Emn

  Tarkovski bazar

  sprzedam Checkpoint Key.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2