Smok_91

Member
 • Content count

  1,004
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

152 Very Good

About Smok_91

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

1,428 profile views
 1. Q&A dotyczące planów rozwoju na 2018 rok

  przy obecnym stanie optymalizacji dodanie dymu będzie skutkowało graniem w 5fps. jak musiałem robić zadania na Shore, to trzymałem się z dala od tankszteli bo tam mozna dostać pokazu slajdów
 2. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  a slugi w końcu działają jak powinne czy ta amunicja dalej jest bezuzyteczna?
 3. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  gzie znajdę sejf do którego ten klucz pasuje?
 4. Off-top

  ta dehydracja to jest przegięcie pały. musze zrobić zadanie na Shore i nawet niosąc ze sobą dodatkowy bagaż pod postacią napitków utrzymanie wody w organiźmie na bezpiecznym poziomie to jakiś absurd. szczególnie że staram się grać powoli i bezpiecznie bo w tym reszorcie musze znaleźć pakę dla terapistki i nie w smak i zginąć bo mnie ktos usłyszy w któryms korytarzu. mam nadzieję, że devsi wrócą do popzredniego poziomu skoro tak im na realiźmie zależy, bo to co się teraz odchędoża z realizmam nie ma nic wspólnego (taki odpływ wody z organizmu jest przy biegunce a nie widze by mój PMC musiał stawac w krzakach)
 5. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  orientuje się ktoś czym może być spowodowane takie coś- po wpięciu usb (a dziś takze słuchawek) w przedni panel kompa, winda dostaje totalnej zawiechy, że kursor stoi w miejscu, skróty klawiszowe nie działają, no kiła. tylko reset naprawia problem. o ile kiedyś to się zdarzało b. rzadko, to ostatnio niestety częściej i dziś nawet przy słuchawkach dwa razy pod rząd co ciekawe, kilka godzin wczesniej bez problemu miałem wpięte słuchawki z kablem od mikro by uzywać TS i wsio działało.
 6. Tarkovski bazar

  do sprzedania GasAn sztuk jeden.
 7. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  ale to nie ma tak, że chcesz czy nie. jak odpalasz 1 część Chemical, to z automatu prapor sie wpierdziela ze swoim i nie masz wyboru.
 8. Tarkovski bazar

  2x factory key na spzredaż
 9. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  i coś w związku z tym się znajduje? w tym wagonie, coś co "załatwia" zadanie? bo Chemical 1 zrobiłem, zaś nie widzi m isię stracić reputację u prapcia bo chce scavy ubijać :<
 10. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  yyy nie wiem
 11. Tarkovski bazar

  sprzedam Checkpoint Key.
 12. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  to normalne że przy akceptacji questa dla skiera Chemical pt,1 Prapor sie wpierdziela i na siłę wciska Pliklinin Hobo? czy to błąd jakiś? bo mi się naprawdę nie usmiecha tego zadania robić (mam inne zreczy do roboty)
 13. Plany rozwoju Escape From Tarkov na rok 2018

  ja na Twoim miejscu nie byłbym tak hurraoptymistyczny. 1) zacznijmy od tego- zapewne wiesz, że każda nowa cześć np gta zbiera ostre cięgi od moralistów czy wielu zwykłych ludzi za mozliwosć zabijania cywilów czy wciagania dragów. a teraz wyobraź sobie grę, która oferuje mozliwosć popełniania zbrodni wojennej (tak, nazywajmy rzeczy po imieniu). wyczuwasz ten smród? jestem pewien, że deweloperzy nie pozwola sobie na kontrowersje, które mogą zaszkodzić wizerunkowo. chociażby z tego względu że polecą bany w poszczególnych krajach na sprzedaż tej gry. a to już mniej diengów. 2) bądźmy realistami. wątpie by devsi bawili się w kolejne mało istotne mechaniki jak kamuflowanie granatu/bomby w ciele czy np rzuconej broni. no chyba ze polecą po bandzie i przy menu kontekstowym akcji będzie taka opcja (choć skoro chca dać mechanikę ręcznego ładowania magów czy leczenia, to musieliby zrobic i to, a to pożera kolejne zasoby ludzie i finansowe). druga sprawa, że wprowadzenie takiego minowania doprowadzi do wybicia szamba na forum i linczu na twórcach. dlaczego? no to wyobraźmy sobie, że spora grupa trolli w ten sposób zacznie podkładac niespodzianki ubitym własnoręcznie graczom czy botom. a potem myk w krzaki. jeszcze ciepłe truchło z widocznym inwentarzem broni i plecaków działa na wyobraźnię. i teraz nieświadom niczego gracz zacznie myszkować przy trupie i nagle sam zamieni się w karmę dla kotów. uwierz mi, to nie będzie miło przyjęte. dlatego tez nie myslę o tym nawet, bo jestem pewien że deweloperzy się do tego nie posuną. a co do dodania min itd - uważam że to zły pomysł i głupota. dalej obstaję przy swoim że to nie otwarty konflikt wojenny, więc dodawanie wszystkiego jak leci do gry jest bezcelowe i rozbije to, co miało być założeniem pierwotnym.
 14. Plany rozwoju Escape From Tarkov na rok 2018

  niektórzy pewnie oleją to co teraz napiszę, ale chcę byście mieli świadomość, że stawianie min-pułapek czy chowanie granatów pod zwłokami, czy ciekawymi przedmiotami jest prawnie zakazane przez prawo międzynarodowe (Konwencja o zakazie lub ograniczeniu pewnych broni konwencjonalnych, które mogą być uważane za powodujace nadmierne cierpienia lub mające niekontrolowane skutki, Genewa 10 październik 1980). takze o takich fajerwerkach możecie zapomnieć.
 15. Game won't work anymore

  or try to hit few times in a row alt+tab