Jump to content

Dimitri468

Emissar
 • Content count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

193 Very Good

About Dimitri468

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

3,823 profile views
 1. Merhaba kaçaklar, Operasyon Şefimiz Nikita pre 0.9 yaması hakkında soruları Reddit'te cevapladı. 1. Anticheat güncellemesi bitmiştir. 0.9 yaması öncesinde yayınlanacaktır. 2. Fizik, silah ateşlemeleri, gölgelendirmede, oyuncu ve Scav spawnlarında gerçekleşen donmalar düzeltildi. Bunlardan bazıları ara güncellemeye eklenecektir. 3. Scav anormal davranışları düzeltildi. Ayrıca, scavlar bir sonraki yamada yeniden işlenecektir. 4. Spawn sistemi, spawn seçimi kaldırılıp tamamen random bir şekilde olacaktır. Bu yakın spawn olma sorununu önlemek için yapılacaktır. Ayrıca, seviye tasarımı bunun için ayarlanacaktır. 5. Netcode. Genel iyileştirmeler üzerinde çalışılıyor. (Spawn lags, Peaker advantage ve ışınlanma) 6. Shorline ve Customs haritalarına optimizasyon neredeyse bitti. 0.9 yamasında veya daha erken yayınlayacağız. 7. Görevler. Görevlerdeki zaman sınırı kaldırılıyor. Ayrıca, görevlerdeki eşyaları handoverlarken çıkan hatalar giderildi. Görev tasarımları değiştirildi. (Görev sıralamaları kastediliyor sanırım burada) 8. İlkel kod hatası düzeltildi. ( Bu hata envanterinizi açtığınızdaki donmalara sebep oluyordu) 9. Konum hataları düzeltiliyor. ( LODs, fiziksel çarpıştırıcıların yokluğu vb.) 10. FPS ile bağlantılı Firerate düzeltildi. 11. Yazmayı unuttuğum diğer düzeltmeler ve içerikler, şuanda önemli değil
 2. Dimitri468

  EFT Hesabı Ticaret Sorumluluğu

  Sevgili Kaçaklar... Hesap ticaretinin (Hesap satın alma ve satma) Hizmet Şartları tarafından kesinlikle yasaklandığını size hatırlatmak isteriz. Bu gibi durumlardan, hem alıcı hem de satıcı sorumlu tutulacaktır. Bu nedenle, böyle anlaşmalar yapmamanızı rica ediyoruz. Hesapları ikinci el almayın veya satmayın! Bu durumda, oyuna erişim sonlandırılacak ve alıcı sonsuza kadar parasını kaybetmiş olacak. Referans için lütfen Hizmet Şartları'ndan özetle;. "13.1 Bu Hizmet Şartları'nın herhangi bir hükmünü ihlal ederseniz, Hizmetleri kullanma izniniz otomatik olarak sona erecektir. Ayrıca, Battlestate Games Limited, kendi takdirine bağlı olarak, Kullanıcı hesabı hizmetinizi herhangi bir zamanda, bildirimde bulunarak yada bildirmeden feshedebilir veya erişiminizi askıya alabilir yada girişinizi engelleyebilir. 5.3 Bir Hesap oluştururken, Hizmetler ile bağlantılı olarak sizi temsil edecek bir 'kullanıcı adı' ve / veya 'persona' sağlamanız gerekecektir. Kullanıcı adları ve kişiler Hesabınıza bağlıdır ve devredilemez (başka birine transfer edilemez). Bir başkası tarafından kullanılan, kaba veya rahatsız edici olan, üçüncü şahıslara taklit eden, üçüncü şahısların mülkiyet haklarını ihlal eden veya bu Hizmet Koşullarını ihlal eden bir kullanıcı adı veya persona kullanamazsınız. 5.4 Hesabınızla ilgili tüm bilgileri gizli tutmalısınız. Hiçbir zaman hesap kimliğinizi veya şifrenizi, gizli sorunuzu veya cevabınızı kimseye açıklamamalısınız. Buna, arkadaşlarınız, akrabalarınız, ebeveynleriniz, çocuklarınız, eşleriniz, iş arkadaşlarınız ve diğer oyuncular dahildir. 5.5 Hesabınızı kullanan davranış ve işlemlerden ve Hesabınızı kullanarak işbu Hizmet Koşullarının tüm ihlallerinden tamamen siz sorumlusunuz. Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya kişisel bilgilerinizin yetkisiz erişimi, kullanımı, değiştirilmesi veya ifşa edilmesinden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır. 5.6 Hesabınıza ve bilgisayarınıza üçüncü taraf erişimine karşı koruma sağlamalısınız.. Böyle birşey farkederseniz lütfen info@battlestategames.com adresinden hemen bizi bilgilendirin: (a) Hesabınızın yetkisiz kullanımı veya herhangi bir başka güvenlik ihlali; veya (b) Hizmetlerle ilgili olarak kullanılmış veya kullanılmakta olan herhangi bir korsan araç.
 3. The Lone Star Armory, LLC silahları Escape from Tarkov’a geliyor. Battlestate Games stüdyosu, en iyi ve en güvenilir, doğru ve çok yönlü ateşli silahların inşasında uzmanlaşmış Lone Star Armory, LLC ile bir ortaklığın başlangıcını duyurmak istiyor. Yüksek kalite standartlarına, deneyimli profesyonellere ve detaylara önem gösteren Lone Star Armory, LLC, Escape from Tarkov’da gerçek silah sistemlerini tam manasıyla yeniden yaratan Battlestate Games ile ortak paydada buluşuyor. Stüdyo başkanı Nikita Buyanov "-Biz iki büyük soruna meydan okuyoruz” dedi. Her şeyden önce, bu oyundaki silah modelleri, gerçeklerinin nihai olarak doğru temsilini yaratmalı. Aynı zamanda da kullanarak yaşanacak gerçek heyecanı iletmek bizim için önemli bir görev.(düzenlendi) Bu zorlukları başarıyla ele almak için, Battlestate Games uzmanları, imalatçılarla yakın işbirliği içinde olmak üzere hazırlık aşamasına azami özen gösteriyor. “Gerçekçi bir oyun deneyimi sunmak” olarak belirlediğimiz son testi geçmek için en küçük ayrıntı bile çok önemli olabilir. Lone Star Armory, LLC ve Battlestate Games arasındaki ortaklık, birinci şahıs nişancı oyunlarının geliştirilmesinde yeni bir sayfa açıyor ve bizi yeni bir gerçekçilik seviyesine ulaştırıyor. Lone Star Armory, LLC Başkanı Andrew Brady, ortaklık konusundaki düşüncelerini şöyle anlattı. “Battlestate Games ile Escape from Tarkov Projesi'nde çalışma şansı elde ettiğimiz için inanılmaz heyecan duyuyoruz. Battlestate Games'i en gerçekçi birinci şahıs nişancı oyun deneyimi yaratmak için yönlendiren nitelikler ve arzu, bizim en iyi ve en güvenilir, doğru ve çok yönlü ateşli silahlar üretme konusundaki kararlılığımıza paralel. Kullandıkları oyun içi modeller, mekanikler ve görselleri oluştururken detaylara gösterilen ilgi olağanüstü. Lone Star Armory, LLC'de ürünlerimizi mutlak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz ve sürekli olarak onları geliştirebileceğimiz herhangi bir şekilde geliştirmeye çalışıyoruz, Battlestate Games bizimle aynı değerleri paylaştıklarını kanıtladı. ”
 4. Dimitri468

  0.8.3.1274 Yama Notları

  Bu gün sizlere 0.8.3.1274 yama notlarını yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz. WIPE OLMAYACAKTIR ! Eklenenler: - Interchange haritasına Scav'ler eklendi. - Tüccar Mechanic 'e 5 yeni görev eklendi. - Tüccar Ragman'a 17 yeni görev eklendi. - M1A ve diğer silahlar için yeni modlar eklendi. - Tüccarlar için yeni takas eşyaları eklendi. Yeni Eklenen Modlar: - Colt M4 tüfek arpacığı eklendi. - AR-15 uyumlu sistemler için Colt M4 el kundağı eklendi. - LMT Sopmod Dipçik - AR-15 Sistemler için tutacak/gez eklendi. - MC20-01 için gövde ve uyumlu parçalar eklendi. - M14 için 50 mermilik 7.62x51mm X-14 Şarjör eklendi. - M14 için 30 mermilik 7.62x51mm Şarjör eklendi. - M14 için M14ALCS(MOD. 0) kabza eklendi. - M14 için M14ALCS(MOD. 0) dipçik eklendi. - M14 için CASV 14 Dürbün ayağı eklendi. - M14 için DCSB Dürbün ayağı eklendi. - M14 için UTG 4 nokta kilitlenir dürbün ayağı eklendi. - M14 için Arms 18 dürbün ayağı eklendi. - M14 için Mini Scout dürbün ayağı eklendi. - M14 için Ultimak M8 dürbün ayağı eklendi. - M14 için Archangel dürbün ayağı eklendi. - M14 için Phantom 7.62x51 namlu freni eklendi. - M14 için Vortex DC 7.62x51 namlu freni eklendi. - M14 için Good Iron 7.62x51 namlu freni eklendi. - M14 için JP Enterpireses 7.62x51 Taktik Kompansatör eklendi. - M14 için National Match 7.62x51 Namlu Freni eklendi. - 7.62x51 mermi için uyumlu 558mm Namlu eklendi. (M1A - M14) - M1A ve uyumlu sistemler için SA National Match .062 arpacık eklendi. - M14 için Troy S.A.S.S Gövde eklendi. Düzeltilenler: - VAL dipçik katlama hatası giderildi. - Diğer ufak düzenlemeler. Değiştirilenler: - Factory(Fabrika) haritasına yeni kutular/sandıklar eklendi. - Mermilerin verdiği hasarların dengelenmesi için bir çalışma yapıldı. - Bazı zırhlar için mermilerin zırh delme değerleri yükseltildi. - Bazı Sağlık Çantası ve Mermi Kutularının fiyatı (100bin Ruble kadar) düşürüldü. - Eşyaların çıkma şansı ve fiyatları ile ilgili düzenlemeler yapıldı. - Bazı takas eşyalarının şemaları değiştirildi, takas için farklı eşyalar talep edilecek. Bilinen Sorunlar: - Eğer oyuncu o an kullanılmakta olan herhangi bir sağlık paketini, eşyanın içerisindeyken yere atar ise sağlık paketinin olduğu slot kullanılamıyor. - Splint kullanırken gösterilen bar hatalı. - Karakter vurulduğunda ellerinde bulunan yağmur damlaları yok oluyor. NOT : M14 Modları M1A ile uyumludur.
 5. Dimitri468

  Sunucu değer kontrolü

  Açıklama isteyen şıklar için post atınız!
 6. Merhaba kaçaklar, Bu gün Operasyon şefimiz Nikita Klean, Kotton ve Sequisha ile birlikte oyunun geleceği ve yama hakkında açıklamalarda bulundu. Bunları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. - Bazı durumlarda bütün gruplar için tek çıkış noktası olabilecek - Bazı durumlarda bütün squad'lara aynı quest verilebilecek, mesela bütün squadlar aynı yeri tamir etme questi alabilecek - Haritanın sadece kuzey ve güneyi değil, haritanın her köşesine spawn noktaları koyma ihtimalimiz var - Dinamik spawn noktaları diye adlandırılıyor - Bazı spawn noktalarında birisi seçtikten sonra orası kilitli görünecek ve başkaları spawn olamayacak, henüz fikir aşamasında - FN silahı UBGLsi ile geliyor - Pil gerektiren eklentilerin pil ömrü olacak, Mesela gecegörüş optiklerinin ömrü yarım saat olacak - Daha önceden duyurduğumuz 2 çeşit pusula çok çok yakında geliyor , 1 ordu stili analog pusula, 1 de dijital pusula - Kol bantları da çok yakında, bazı durumlarda karşı takımın da aynı rengi kullanabilecek olacağının farkındayız, açıkçası bunun çok gerçekçi birşey olduğunu biliyoruz, bazı oyunlarda haritaya girmeden otomatik renk seçiyor ve bu oyunun gerçekçi yapısına uymuyor. Böyle durumda yanınınzda farklı renklerde kol bandı taşımak ve hemen değiştirmek gibi durumlar olacak. Yada az bulunan renklerde kol bantları seçmeye özen göstereceksiniz - Bazı durumlarda stashdeki eşyaların isimlerini değiştirebileceksiniz yada slotlarını renklendirebileceksiniz - Scav bosslarının uniq silahları ve aparatları olacak, sadece onlardan edinilebilecek - Hideout ile soruları cevaplamamak için kendime söz verdim. - Cultish Scavs "Tarikat scavları" geliyor - UBGL yi ekleyebilmek için şu anda yaşadığımız network hatalarını iyileştirmemiz gerekiyor - Önümüzdeki patch de UBGL getirmeyi planlamıyoruz - Thor adında, tek atımlık ama yüksek kalibreye sahip bir silah geliyor - Yama öncesinde 6 sn görüş mesafesi olan scavların bu yama hatta bu hotfixden sonra görüş mesafe süreleri 1 saniyeye düşürüldü. - Scavlarda telsiz olacak ve birini vurduğunuzda yardım çağırabilecekler. - Scavlar gerçekçi olmaları için her geçen gün çalışıyoruz. Scavlar kapıyı arkalarından kapatıyorlar, peek yapabiliyorlar. İnsanlar neden bundan rahatsız oluyorlar anlamıyorum. Bu gayet gerçekçi bir durum. - Sis bombaların modellemesi bitti ve ayarlamalarını yapıyoruz. - HİDEOUT'ta bilgisayarınız olacak ve bu bilgisayardan gerçek zamanlı kurulmuş bir site üzerinden işlemler yapabileceksiniz. Bu site şuanda yapım aşamasında http://www.countdowntoreveal.com/ Aşağıda Podcast'te gösterilen bir kaç görseli görebilirsiniz. SCAV BOSS GÖRSELLERİ İLK KEZ BU YAYINDA YAYINLANDI!
 7. Dimitri468

  Hotfix 0.8.2.1235 Notları

  Merhaba kaçaklar, 0.8.2.1235 yama notlarını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Interchange bölgesinde ki düzeltmeler Bazı obje referans hataları düzelmeleri Mag drill yeteneğinek gelişimi ile düzeltmeler Mag drill yetenek bonusu düzeltmeler Taktik yelekler ve zırhlar ile ilgili hasar emme ayarlamaları Kalan mühimmat ile ilgili gösterge düzeltmeleri İtibar göstergelerinde ki düzeltmeler. Eşyalar için ve yeni açılan görevler ile ilgili doğru itibar seviyeleri gösteriliyor. EOTEC gezleri için parazit efekti doğru gösteriliyor Interchange'de ki ateş ışıklandırmaları düzeltildi Zıplama artık güç yeteneğini etkilemeyecek Güç yeteneğini bonusu %25 düşürüldü Interchange'de ki spawn noktalarında ki görsel aşırı ışıklandırmalar düzeltildi Interchange'de ki kapalı alanlarda yağmur sesi düşürüldü Shorline haritasındaki bataklıktaki spawn noktaları daha güvenli bir yere taşındı Custom spawn bölgesindeki benzin deposunun yanındaki konaklama ünitesi daha güvenli bir yere taşındı Interchange'deki spawn noktaları düzenlendi Topluluktan gelen geri dönüşlerin ardından yüz hit box'ı düzenlendi Baskınlara tekrar katılınca sıfırlanmış bacakların düzeltilmiş olması düzenlendi Envanter sekmeleri değiştirildiğinde açık konteynerler otomatik olarak kapanıyor Paralı çıkış noktalarında ki para miktarı bildirisi düzenlendi Gerçekci olmayan Scav haraketleri düzenlendi
 8. Dimitri468

  Discord

  Merhabalar asilufkun1, Buradan discord kanalımıza katılabilirsiniz. https://discord.gg/wdF7V7c
 9. Dimitri468

  Patch 0.8.0.1208 Kurulumu Başladı

  Herkese merhaba, Beklediğiniz an neredeyse geldi. Yama 0.8.0.1208'in kurulumunun başladığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulum süresi yaklaşık (Zaman) alacaktır. Sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!
 10. Dimitri468

  0.8.0.1208 Yama Yayınlandı!

  Merhaba kaçaklar, Kapalı betada olan multiplayer online FPS oyunu olan Escape From Tarkov'un büyük güncellemesi 0.8.0.1208 'i duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güncelleme yeni harita Interchange'i, Tarkov'un geri kalanına kıyasla daha modern ve sıra dışı bölgelerini sunar. Interchange haritası açık otoyolların yanı sıra, mağazaların ve restoranların olduğu büyük bir alışveriş merkezi içermektedir.Yeni harita, yeni kapalı alan savaş taktikleri için şartlar sağlıyor. Güncellemeden bir süre sonra, yerde herhangi bir AI düşmanının olmayacağı, aşağıdaki yamalara ekleneceği not edilmelidir. Ayrıca, geleneksel olarak, yeni bir yer ile birlikte, yeni bir tüccar - Ragman, giyim ve ekipman ile ilgili her şeyi satan tanıtıldı. Ayrıca, mevcut güncellemede, oyun fiziğinin istemcisi ve sunucu üzerindeki kullanımını optimize etmek için yeni ve deneysel yöntemleri ve pingin azaltmanın yeni yollarını da uyguladığımızı duyurmak isteriz. Ek olarak, özellikle yeni Interchange haritası için yeni nesne oluşturma optimizasyonu teknolojisi uygulandı. Yapılan testler sonucu, bu yöntemler diğer haritalara da uygulanacak ve bu da ek bir performans kazancı sağlayacaktır. Yeni güncellemeyi test etme sürecinde, yeni optimizasyon yöntemleri ve yeni oyun özellikleriyle ilgili çeşitli problemler yaşayabilirsiniz. Tüm ortaya çıkan sorunlar hata raporları sistemi ile işlenecek ve derhal düzeltilecektir. Üstelik launcher, diğer birçok düzeltmeler ve değişikliklerle birlikte güncellendi. Yeni Escape From Tarkov güncellemesi, yeni oyuncuların oyunun temel tekniklerini daha hızlı ve daha iyi anlamaları ve onlara yardımcı olmalarına yardımcı olacak temel bir eğitim de sunuyor. "Söz verdiğimiz gibi; sürekli yeni içeriklerin, geliştirmelerin ve gerçekçi mekaniklerin bilgilendirmesini yapıyoruz" - Nikita Buyanov ( Battlestate Games ) "Evet, bu güncellemeden sonra oyuncular yeni şarjör ve mermi sistemi için daha çok zaman harcayacaklar. Farklı şarjör tipleri farklı dolum hızlarında seyredecek. "Mag Drills" yeteneği sayesinde şarjörler boşaltım ve dolum süresi, hatta ne kadar merminizin kaldığına dair daha çok bilgiye ulaşabileceksiniz." Diğer eklenen içerikler ise yeni silahlardır. Bunlardan bazıları Springfield Armory M1A, Remington 870, AAR, APB ve yeni AK varyantlarından 100 serisidir. Toplamda 60'dan fazla yeni parça ve ekipmanlar oyuna ekleniyor. Bunlardan bazıları çantalar, yeni güvenli kutular, gözlükler, maskeler, silah parçaları, taktik yelekler, kasklar ve zırhlardır. Daha detaylı liste daha önceki bir tarihte tarafınızla paylaşılmıştı. Buradan ulaşabilirsiniz Sona gelirken, bu güncelleme ile birlikte tekrar bir sıfırlama olacaktır. (Wipe) Gelecek güncellememizde, projemizdeki geliştirmeler değişiklikler, bağlantı optimizasyonları, performans geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri, ve yeni oyun mekaniklerini içermektedir. Yakında, ilerde planlanan bir tarihte Escape From Tarkov daha gelişmiş bir zırh sistemine sahip olacak, bit pazarı, sığınak ve diğer geliştirmeler 2018 planları içerisinde gerçekleşecektir. Gelecekteki geliştirmelerin testleri şimdiden yapılmaya başladı. Öte yandan bu testlerin sonuçları bize "Açık Beta" için bir tarih belirleyici olarak dönecektir. Eminiz ki siz de bizim kadar heyecanlısınız. Hepinize teşekkür ederiz! NOT : Yama geldikten sonra ilk saatlerde sorunlar yaşayabiliriz. Bunun nedeni aşırı yüklenmedir. İlerleyen saatlerde bu durum normale dönecektir.
 11. Merhaba kaçaklar, Escape From Tarkov'un bir sonraki yaması olan 0.8 yamasını içeren videoyu sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Videoda yeni harita (Interchange), yeni silahlar ve ekipmanlar vb. şeyleri görebilirsiniz. Beklediğiniz gün her geçen süre yaklaşıyor. Doğal görseller ile aydınlanma zmanı. Keyifli seyirler!
 12. Dimitri468

  Launcher'a Güncelleme Geliyor

  Dikkat, Bugün launcher güncellemisi hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz. Bu küçük sayıda kullanıcının launcher'ının güncelleneceği anlamına geliyor, sadece test amaçlı. Değişen Listesi: Yeni içerik güncelleme sistemi Eğer bir kullanıcı uzun süredir launcher'ı güncellemediyse, bütün güncellemeler paket halinde indirilecek Gerialma desteği güncellemesi Yeni güncellemeyi indirirken ya da oyunu indirirken; durdurma, devam etme (launcher kapatıp açıldıktan sonra bile), silme (indirilmiş dosyaları) özelliği Eğer launcher oyunu güncelleyemiyorsa, hangi dosyanın sorunlu olduğunu ve güncellemeyi engellediğini gösterecek Silme programı değişimi Her başlangıcta launcher bug/hata'sını engellemek için sadece başlangıç dosyasını kapsamak Oyun dosyalarını temizleme devre dışı bırakıldı (Daha önceden yükleme hataları için kullanılıyordu) Otomatik güncellemelerdeki ender hatalar giderildi İlerleme barı artık sadece 1 dakikadan az süre kaldıysa kalan saniyeyi gösterecek Launcherı kapatmaya zorladığınızda (ALT+F4) sorunu çözmeye yönelik araç CEF versiyon güncellemesi VC++ Redistributable versiyon güncellemesi Güncelleme yada indirme sırasındaki "Invalid checksum" döngü hatası düzeltildi. (Hatanın çıkması durumunda sorunlu dosya döngüye girmeden tekrar indirilecek) İlk çalıştırmadaki boş ayarlar sekme hatası düzeltildi Exit butonu çalışma prensibi değiştirildi (Launcher güncelleme isteği sırasında) Launcher ve arayüzde küçük düzeltmeler Launcher'dan server seçme özelliği getirildi
 13. Dimitri468

  Discord'da Ödül Sistemi Geliyor

  Merhaba değerli Tarkov sakinleri, Bu gün topluluk yönetim ekibiyle bir toplantı gerçekleştirdik İstanbul'da. Masaya bir çok fikri ve projeyi yatırdık. Oyuncularımızın yani sizleri canlandırmak adına ilginizi çekebilecek bir sistem getirdik. Sizlere her 25 Discord seviye de bir hediye vereceğiz. Her 25 Discord seviye de bir size otomatikman bir perm gelecek. Hangi permi aldığınız size hem ödül kazandıracak hem de burada kıdemli oyuncu rolü kazanmanızı sağlayacak. Oyunun gittikçe zorlaşmasını ön görerek tekrar ödülleri düzenleyeceğiz. Bildiğiniz üzere oyun çok çok zorlaşacak ve oyunda para çok değerli olacak. Önceliğimiz sizlere somut ödüller hazırlamak oldu. Ödüllerde belirttiğimiz " Görev itemlerini %? indirimli alacak" maddesi belirtilen o seviyeye ulaşan herkes için geçerli olacaktır. Ancak, bunun dışında kalan ödüller ilk o seviyeye ulaşan kişi için geçerlidir. Görev itemlerini yönetim ekibimizden almak isteyenlere böyle bir kolaylık sunduk. Şunu da bildirmek istiyoruz burada oyun içi kazanç sağlayacağımızı düşünmenizi istemiyoruz. Bize gelen her şeyi tekrar sizlere aktarmak için etkinlikler olacak. Bu sadece düşündüğümüz ilk proje bunun gibi ara etkinlikler de düşünüyoruz. Bunları da önümüzdeki günlerde sizlere duyuracağız. Şöyle ki; ÖDÜL LİSTESİ # Prapor (Pavel Yegorovich Romanenko) - Seviye 150 ÖDÜL : SÜRPRİZ # Therapist (Elvira Khabibullina) - Seviye 125 ÖDÜL : Escape From Tarkov Standart Paket + Görev eşyalarını moderasyondan %25 indirimli alabilecek # Fence (Unknown) - Seviye 100 ÖDÜL : Escape From Tarkov 5 Parçalı Kanvas Tablo + Görev eşyalarını moderasyondan %20 indirimli alabilecek # Skier (Alexander Fyodorovich Kiselyov) - Seviye 75 ÖDÜL : Escape From Tarkov Şapkası + Görev eşyalarını moderasyondan %15 indirimli alabilecek # Peacekeeper (Tadeusz Pilsudski) - Seviye 50 ÖDÜL : Escape From Tarkov Telefon Kılıfı + Görev eşyalarını moderasyondan %10 indirimli alabilecek # Mechanic (Sergey Arsenyevich Samoylov) - Seviye 25 ÖDÜL : Escape From Tarkov Tshirt'ü + Oyun içi 10.000$ + Görev eşyaları moderasyondan %5 indirimli alabilecek Bu konuda çok itinalı davranacağız ve bütün oyuncularımızın hakkını savunacağız. Mesaj spamlayan arkadaşlarımıza 2 kere uyarı geldikten sonra 3. uyarıda bütün rütbesi silinecektir.
 14. Dimitri468

  Büyük Haber Geldi!

  DİKKAT! 0.8 YAMA GÜNCELLEMESİ 19 NİSAN PERŞEMBE GÜNÜ YAYINLANMASI BEKLENİYOR!!!
 15. Dimitri468

  New AK variant screenshots

  Hello Mr.MAK777 Being different only in the caliber and type of magazine used. For example, Caliber: AK-102 5.56×45 mm NATO; AK-104 7.62×39 M43; AK-105 5.45×39 M74
×