Jump to content

00ozzy00

Member
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About 00ozzy00

 • Rank
  Newbie
 1. süper oyunu türk arkadaşlarımıza daha çok duyurmuş oluruz sizlerden ricam oyunun fiyatını türkiye ile ayarlamayın aynı şekilde kalsın yaş sınırı kitlesini belirlemiş oluruz böylece =) hem ben fazla vermemiş olurum ileride değişirse
 2. 00ozzy00

  Sherpa Programı Aktif Edildi

  sherpa olmak için talepte bulunduğumu düşünüyorum sanırım o talebin direk oyunculara değilde yönetime gideceğini düşündüğümden ingilizce yazdım ancak asıl amacım türk oyunculara türkçe destek ve yardım sağlamaktı ingilizce seviyem de ortalama derece iyidir B2 seviyesindedir bilginize aktif pc kullanıcısıyım şu an oynadığım As oyun EFT'dir.
 3. 00ozzy00

  Level System

  Thanks for reply mate when you say ''First you need to work your way out of all the maps one by one in a story driven game.'' its gonna be tutorial for movement and game mechanics i imagine i cant wait final version of game ill be in somewhere in shoreline for now thanks respects..
 4. 00ozzy00

  Level System

  fristly hello all thanks for that awsome project i am happy to part of escape from tarkov i have a question about level system for example i am level 5 and my all trader reps. are 1 level when i enter the game i TRY TO combat level 40 player all trader rep. are MASTER is it fair ? my suggest level 1-15 max in one game level 15-30 max '' level 30-40 max '' seperate games can that system work ? or is my suggest is logical or not ? forgive my english respects.. i will support game as possible as i can
 5. 00ozzy00

  Seviye Sınıflandırma Sistemi ???

  Öncelikle saygılar sevgiler oyunun büyük bir fanı ve prepare for escape edition sahibi olduğumu bildirmek isterim yakın zamanda EOD olacak neyse sorum ? level/seviye 5 ya da 10 level biri ile trader ilişkileri master olan 40 level biri ile aynı haritada karşı karşıya gelmek ne kadar haklıdır ? önerim level 1-15 level 15-30 level 30-40... arası bir level sınıflandırması getirilecek mi ? sizce mantıklı mı ? gelmeli mi ? tüm oyunculara ve ekibe teşekkürler iyi avlar... elimden geldiğince oyunu desteklemeye devam.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2