whoknows

Rookie
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutral

About whoknows

 • Rank
  Newbie
 1. Anladığım kadarı ile sen bu oyunu çok sevmiş ve beğenmişsin. Bende senin gibi oyuna karşı bu kadar çok kızgın ve savurucu bir tavır takınıyordum ama early access bir oyun oynadığını unutmamanı sana tavsiye ederim. Yapımcılar bütün bug hata server kasmaları ve laglardan haberdarlar ve emin ol harita kullanımından atılan mermiye kadar hepsinin istatistiklerine göre oyunu şekillendiriyorlar.Sakin ol sabırlı ol oynamayı sevdiğin arkadaşlarınla beraber oyna EFT çalışanları ellerinden gelenlerin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. İyi kaçışlar.
 2. Escape From Rainforest

  lol ^^
 3. Escape From Rainforest

  Why is there so much rain in this game ?! .I think this name is better suited to the game.
 4. Yama 0.5.0.811

  Bu güncelleme ile oyunun before after olayına sokarsak gerçekten gözle görülür bir şekilde bir değişim oldu. Bu oyuncular açısından ve devamlılığı hedeflediği EFT oyununun full sürümüne biraz daha yaklaştığını gösterir . Benim gözümde çok güzel bir güncelleme fakat EFT'nin yaptığı yanlışlardan bahsetmek gerekirse güncellemeden önce ki bizi soktuğu piskolojiye değinmek istiyorum yani insanların hafızasına kazınan onlarda bırakan izlenimlerden bahsetmek istiyorum. Oyunun trailerı çıktığında herkesin aklında olan Dayz gibi openworld oyun olarak canlandı EFT daha simülasyon daha gerçekçi özgür survival tarzında.Survival oyunlarının tavan yaptığı bir zamanda bakın biz oyun çıkarıcaz dediler ve bir trailer yayınladılar . Oyun alfa sürümünde oynanabilir olarak sadece alfa erişimine açık oyuncularına izin verdiler. Bakıldığında loot özgürlüğünden çok close combat kapışma ağırlıklı kısıtlı harita stresli bir oyun sundular oyun early access olduğu için bu pek göze batmayabilirdi. Sonra Close beta geldi yine devam ettiler ta ki bu güncellemeye kadar . Güncelleme kötü demiyorum çok güzel ama oyun bize vaad ettiğini sunmuyor . Şimdi oyuna eskisinden çok farklı olarak random spawn ve random çıkışlar verildi bu bana kalırsa bize alıştırdığı bizi mecbur bıraktığı şeyden çok uzak . Bu kadar keskin dönüşler yapmak belirsizlik şahsen beni oyundan soğutuyor. Öldürdüğünüz adamı rahat bir şekilde lootlayamıyorsunuz . Aldığınız sadece silah ve zırh yada kask lootları açamıyorsunuz çünkü aşırı ses ve çok savunmasız bir anda oluyorsunuz . Herkesçe bilinen yerler lootlanıyor baskınlar oluyor pusular oluyor. Haritanın bir istatistiği tutulursa oyuncuların en çok nerde zaman geçirdiği konusunda daha iyi sonuçlar elde edilebilir. Harita ne kadar küçük yada yetersizse ona göre harita genişletilir ve oynanabilirliği daha çok yükseltilir.Güncelleme geldi bu değişti diceksiniz biliyorum merak etmeyin 2 haftada herkes yine nerede daha çok loot oldugunu kim nerden çıkar nerden gelir öğrenicek. Bu random spawn geçici bir çözüm kalıcı olanı ise ellerinden geldiğince oyunu hızlı bir şekilde çıkarmaları yoksa yine başka bir keskin dönüş yapıcaklar bizi şekilden şekle sokacaklar. Herkese iyi oyunlar.
 5. Escape From Tarkov Genişletilmiş Alfa Başladı!

  Geçen senenin nisan ayından beri alphada oyun. Kapalı beta 2015 Ekim - Aralıkta gelicek dendi ve hala alphayı uzatıyorlar . Hergün youtube izlemekten miğdem bulandı bize key verme olasılıkları yüzde kaç ? Bir upgrade 91 tl eder mi saygılar