Eftimis

Member
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Eftimis

 • Rank
  Newbie
 1. FPS Sorunu

  Dediklerinizi yaptım. Ayarları da Low çektim. Şimdi biraz daha iyi gibi. Ama optimizasyon problemi oyunda ciddi derecede kendisini hissettiriyor. Ping sorununu zaten hiç söylemiyorum. Release sürümünde bunların olmaması gerekir.
 2. EFT Almaya Değer mi ? Rehber Video

  @Creepylord dediği gibi oyun her kesime hitap etmiyor. Sevecek kişiler var sevmeyecek kişiler var. Fakat bana göre FPS konusuna bir çare gelmeli. Bir kaç oyunda hileye denk geldim. Adam beni görmemesine rağmen duvarın arkasından vurdu. Oyunun içeriği biraz geliştirilmeli. Sürekli Raid gir adam vur farm yap çık. Bir süre sonra oyuncu kitlesini sıkacaktır ve kayıplar yaşanmasına neden olacaktır düşüncesindeyim. Onun haricinde eğlenceli oyun işte
 3. Şu anda oyunu oynamanın amacı beta'dan çıkmadan oyunu kavramak ve öğrenmektir. Ayrıca betadan çıktıktan sonra Release'de sürüm alan kişiden 1 adım önde başlarsın. Yeni başlayan oyunu çözerken sen herşeyi çözmüş ve yolu yarılamış olursun.
 4. FPS Sorunu

  Merhabalar Amd FX-8350 Işlemci ile birlikte Asus Rog Rx480 8 GB 256 Bit ve 32 GB Ram ile oynuyorum oyunu. Oyun bende bile takılıyor açıkcası. Bence bu takılma sistemsel değil. Sağ üst köşede bulunan ping sayası nadir sarı çoğunlukla kırmızı duruyor. Oyunun biraz daha optimizasyona ihtiyacı var bence.
 5. Rakip Seçimi

  Merhabalar, Oyunu 2 gün önce aldım. Bu gün girip oynama fırsatım oldu. Öncelikle siz nasıl yapıyorsunuz bilmiyorum ama ben nedense şu düşman dost olayına bir türlü alışamadım. Scav olduğum zaman karşıdaki rakibinde scav olduğunu çoğu zaman çözemiyorum ve öldürüyorum. Sonra tabiki scavlarda beni öldürüyor. Bunun bir taktiği var mı
 6. Temizlik bazen iyidir. Wipe gelmesi de iyi olur tahminimce.
 7. EFT Almaya Değer mi ? Rehber Video

  Güzel tanıtım için teşekkürler fakat Türkiye şartlarında belirtilen oyun %25 discount ile 375 TL'ye denk geliyor. Çok ama çok pahalı malesef..
 8. Tarkov Gazetesi / Aralık 7

  Güzel çeviri olmuş. Oyun çıkış tarihi belli midir.