Jump to content

Rechot

Member
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Rechot

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rechot

  Event noworoczny i testy serwerów

  Mam pytanie, czy jak aktywuje kod 3 stycznia to będę mógł grać do 10 czy tylko do 4 ?
 2. Rechot

  Aktualizacja 0.5.0.811

  Ja zagrałem na faktorce trzy razy i z fps nie miałem problem, a mam tylko 8 gb ramu. Fakt że pierwsze próby wejścia na serwer się nie udały. No i zastanawia mnie dlaczego jak mam mapę i pokazuje mi inne wyjścia to nie mogę z nich skorzystać, czy to jakos Scav, czy Usec.
 3. Rechot

  Problem

  Ale jak wchodzi Ci na serwer bez lootu, czy cię wyrzuca do menu ?
 4. Rechot

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  Po kliku min dostaje maila o dostaniu się do alphy, a po jakiś 10-15 min dostajesz linka do ściągnięcia klienta gry.
 5. Rechot

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  kasa jest w Tri-Zip
 6. Rechot

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  Nie nie było patcha, tylko wipe był i dali 1kk rubli aby przetestować trade. Kapitan zależy czego oczekujesz, gra jest wymagające i samemu da się grać ale jest bardzo ciężko. Jak kupiłem to przez pierwszy tydzień grałem po 8-10 godzin, a spałem po 3-4 bo tak mnie wciągnęło. Teraz gram jak mam czas i tylko dla klimatu i ludzi, bo to co jest dostępne w grze w większości widziałem.
 7. Rechot

  Off-top

  Z tego co ja zauważyłem to zużywa się tylko kamizelka kuloodporna i okrycie głowy.
 8. Rechot

  Off-top

  Ciekawe, mi tylko raz udało się sprzedać strzelbę za ok 10k. Ogólnie to mam problem ze sprzedażą broni i magazynków bo nie zawsze pojawia się cena i nie wiem czy to jakiś błąd czy jest to uzależnione popytu i podaży. Tylko kto kupuje sig, albo magazynki do niego?
 9. Rechot

  Off-top

  No ale to jest alpha, mi po tygodniu grania i spaniu po kilka godzin na dobę zaczyna mi się powoli nudzić. W trybie offline jeszcze nie znalazłem nic nowego czego nie można znaleźć przez pierwsze parę godzin grania. W trybie pvp jest znaczenie lepiej bo jest znacznie więcej rzeczy ale niestety ****** camperzy którzy siedzą przed wyjściem, co jest jakimś sposobem na grę ale bardzo, ale bardzo denerwującym. Chociaż ja mam na nich jedne sposób nie zawsze zadziała, granacik rzucony przed próbą wyjścia
 10. Rechot

  Szukam do wspolnej gry.

  Ja jak płaciłem liczyłem kurs waluty z NBP i mi się pokryło, tylko nie wiem czy to też nie zależy od banku.
 11. Rechot

  Tryb Offline

  Panowie, sam byłem w błędzie bo pomyliłem dwie rzeczy i wydaje mi się że wy też:) Tryb offline to nie tryb pve, dopiero uświadomiłem sobie to po poście na FB https://www.facebook.com/EscapefromTarkovPolska/?fref=ts Z tego co rozumiem to będzie możliwość grania przeciwko botom, samemu czy z kolegami, a nie przeciwko graczom, z tym że zasady będą takie same, jak zginiesz to tracisz wszystko. Mnie takie rozwiązanie odpowiada będzie trudno, ale nie będzie bezsensownej śmierci z rąk campera. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, gdzieś trafiłem na informacje że jeżeli wrócisz do tego miejsca gdzie zginąłeś, a nikt nie zebrał twoich rzeczy to będzie możliwość ich odzyskania. Ktoś coś wie?
 12. Wydaj mi się że prędzej dostęp do nowych map, niż do nowych broni.
 13. Rechot

  Szukam do wspolnej gry.

  Zastanawiam mnie jedna rzecz, jaka jest pewności że pod koniec raidu nikt nie strzeli mi w plecy ?:p
 14. Na pewno dostajesz Container 3x3 z którego nie tracisz rzeczy jak zginiesz, miejsce do przechowywania rzeczy 10x60, 800K(w alpha dostaje 40K), plecak 5x6, kilka sztuk makarova i p226 (bodajże po 6 sztuk) oraz jakąś amunicje, wodę, jedzenie itp. Dla przykładu kupując Prepare for escape Container 3x2, misce do przechowywania szpeju 10x40, 600K, mniejszy plecak- nie pamiętam wymiarów, po 4 sztuki makarova i p226 itp.
×