PugMonk

Emissar
 • Content count

  529
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Very Good

About PugMonk

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

3,663 profile views
 1. Mapy

  Todle je iniciativa jednoho z hráčů. Takže pokud ho to bude bavit, tak snad ano
 2. Zatímco hráči dychtivě očekávají další důležitý update, obchodníci z Escape from Tarkov se rozhodli, že na tom vydělají! Od této chvíle mají všichni operátoři přístupné poslední levely u obchodníků a zásoba zboží je neomezená, ale i ceny vzrostly. Tak si připravte peněženky ! Bitcoin spawn navýšen 30x !!!
 3. Dnes nám vývojáři opět aktualizovali obsah textů k přeložení. Takže kdo má čas a chuť se zapojit do překladu EFT ať se neostýchá. Český i slovenský překlad by se měl ve hře objevit nejpozději koncem léta 2018. PŘEKLAD Tak s chutí do toho. Uvidíme se v Tarkově!
 4. Série knih Escape from Tarkov

  Tak už čtete, nebo zkoušíte nový střelivo?
 5. Aktualizace a novinky

  Dobrý večer operátoři. Dnes veček k nám opět proniklo několik výjimečných screenshotů z dílny vývojářů. Váš arsenál se v budoucnu rozšíří o nový typy zásobníků, optiku, taktické předpažbí, svítilnu, tlumič a puškohled.
 6. Série knih Escape from Tarkov

  Drazí operátoři, rádi bychom vám dnes informovali, že kniha Predátor s tématikou Escape from Tarkov, je již k dispozici na webu jako E-book. A pro velký zájem je přeložena do čtyř dalších jazyků (angličtina, němčina, polština, čínština). Knihu si můžete objednat na http://www.escapefromtarkov.com/book-page Doufáme, že se vám bude líbit. Koupí knížky samozřejmě přispějete na vývoj hry. A kromě digi knihy obdržíte i AKS74U v setu Zenit; P226 s tlumičem a speciální municí. Uvidíme se v Tarkově.
 7. Aktualizace a novinky

  Během sobotního večera nám vývojáři opět odhalili něco málo se své práce. Pojďme se podívat na čem se právě pracuje: Modrá lehká balistická vesta jednotek UNTAR (United nations Tarkov – Organizace spojených národů v Takově). Tyto mírové jednotky zabezpečují perimetr okolo Tarkova, aby uvnitř města nedocházel k eskalaci násilí a přílivu nových jednotek ze strany USEC a Ruského ministerstva vnitřních záležitostí. Ve městě často naleznete jejich zátarasy, kontrolní stanoviště a opuštěná vozidla. Samotné jednotky se v Tarkově asi neobjeví, ale jejich výstroj očividně ano. Zarya – akustický a zábleskový, ruční granát. 3d scan obličeje prapora – že by se objevila postava tarkovského obchodníka přímo na mapě nebo v videích/animacích? 3d model paže – o nových výstrojních součástech (rukavicích) už jsem psali, ale zřejmě dojde i k přemodelovaní celých paží. Úsťová brzda – zřejmě pro kalibr 5,45. Noční optický puškohled s očnicí.
 8. OTÁZKY "PANA NOVÁČKA"

  Vzal bych radši ty gamigový s USB kontektorem
 9. Aktualizace a novinky

  Dobré ráno operátoři. I přes třeskuté mrazy se práce na vývoji hry Escape from Tarkov nezastavily. Přinášíme vám malou ochutnávku toho co se v průběhu minulého týdne objevilo na pracovních plochách vývojářů z Battlestate games. Z přiložených screenů lze vyčíst, že designeři se nyní zabývají vytvářením nových modelů výstrojních součástí, jako jsou rukavice a bundy, které budou dostupné ve více maskovacích vzorech, aby jste lépe splynuli s prostředím ve kterém budete operovat. Ani již teď velice rozsáhlá sbírka zbraňových komponentů, nezůstane pozadu a bude doplněna. Zřejmě půjde o doplňky k poloautomatickému odstřelovacímu systému Remington (RSASS) nebo něčeho obdobného. Hráči kteří si oblíbili průzkumné, tiché a diverzní akce v týlu nepřítele určitě ocení průmyslovou termokameru Flir, mezi tarkovskými obyvateli distribuovanou pod značkou Flip (někdy se prostě licence k názvu nevyplatí kupovat). Prostředí vojenské blokády okolo města Tarkov nám zpřístupní další možnost jak umřít. Vzhledem k práci grafiků na plynové masce sovětské výroby GP-5, můžeme do budoucna v některých lokacích očekávat přítomnost dusivých, nervově-paralytických atd. – jednoduše, bojových plynů. Komfort dlouho očekávaného úkrytu (hideout) určitě rozšíří i napájená termo taška pro uchovávání rychle se kazících potravin, nebo biologických vzorků (třeba uší :D).
 10. Jelikož se na hře bude pracovat i po konci léta, tak se budou stejně přidávat nové zbraně, mapy atp. Tím chci říct, že cz překlad bude vždy pozadu. I kdyby do léta přidali to co píšeš a mi to stihli přeložit, tak s další updatem se bude muset znova překládat. A po vydání hry to bude stejné až začnou přidávat DLC. Čím déle se čeká, tím více bude práce pokud nějaký texty nesednou tam kam mají. Z mého pohledu to tam mohli dát už před Vánoci a teď už jsem mohli mí hotovou finální korekci a nemuseli jsme se už k ničemu vracet a mohli jsme se zabývat už jen novýma textama.
 11. Ty ještě nemáme ani k dispozici.
 12. Dle posledních informací máme počítat s czsk lokalizací koncem léta. Proč? Nevime. Naše překlady jsou hotové. Ale prý nám ještě několikrat aktualizují počet položek k překladu.
 13. update/patch/údržba

  Opraveno: - různé chyby serverů, - různé chyby klienta, - zlepšila stability herního klienta, - opravena chyba, která bránila započítání zkušeností ze zabití, - opravena chyba, která způsobovala, že se nezobrazovali zabité hráče v seznamu zabitých - opravena chyba, která způsobila zablokování rukou při přebíjení MP5 Optimalizováno: - světelné zdroje
 14. Tipy a triky

  Dobré odpoledne operátoři ! V poslední několika dnech, se mezi přeživšími v Tarkově šíří dokument, vytvořený nejzkušenějšími kontraktory obou frakcí, který údajně viděl a doporučil sám velký COO Nikita Buyanov. Tento dokument je sice v angličtině, ale i přesto je hodnota jeho obsahu velice cenná, jelikož obsahuje přehledné statistiky a grafy, současného střeliva používaného v oblasti norvinského regionu. Někteří z vás se s ním již možná setkali. Ti ostatní se s těmito užitečnými daty mohou seznámit nyní: ODKAZ NA POROVNÁNÍ STŘELIVA Doufáme, že pro vás budou tyto informace užitečné a pomohou vám lepé čelit nástrahám města. Uvidíme se v Tarkově. Hodně štěstí tam venku.
 15. Jaké vybavení přidat do hry?

  Lehký kulomety jsou v plánu. Těžký budou jako stacionární zbraně na věžích a odstavené technice. (stále není vyřešeno ingame dobíjení pásových zásobníků). Se Vz. 58 spíše nepočítáme, jelikož různých typů AK je a bude ve hře mnoho, ale jak Vz. 58 tak 61 jsme za czsk komunitu vývojáře žádali.