TheWay

Emissar
 • Content count

  1,026
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

451 Important

About TheWay

Recent Profile Visitors

4,009 profile views
 1. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @PolskiHunter Nie, żadna edycja gry nie daje takiego boost'a do reputacji u handlarzy, byłoby to bezsensowne.
 2. Optymalizacja i naprawa Shoreline

  @caleb59 Napisałeś post, który wprowadza w błąd. Optymalizacja dotyczy poprawienia ilości klatek/sekundę, a co za tym idzie poprawy płynności, zacytowałem wcześniej również część angielskiego posta, który właśnie to opisuje. A prośba do graczy nie dotyczy optymalizacji, tylko wyłapania i naprawy błędów jakie znajdują się na mapie, aby twórcy mogli je szybciej naprawić, a jednocześnie twórcy pracują nad wcześniej wspomnianą optymalizacją tej lokacji.
 3. Optymalizacja i naprawa Shoreline

  @caleb59 W jaki sposób community mogłoby pomóc w optymalizacji? Twórcy nad nią pracują, ale jednocześnie trwają prace nad naprawą glitch'y i bug'ów, które występują na tej lokacji, i to właśnie o pomoc w tym poprzez przesyłanie zrzutów ekranu proszą twórcy. Tłumaczy to zarówno mój post jak i post napisany przez Necuja. "We started to optimize Shoreline and also decided to fix the current visual/collider bugs and glitches on this map"
 4. Optymalizacja i naprawa Shoreline

  Drodzy Uciekinierzy! Deweloperzy Escape From Tarkov pracują obecnie nad optymalizacją lokacji Shoreline, jednocześnie trwają prace nad naprawą błędów wizualnych, miejsc gdzie postać może utknąć oraz glitch'y czy innych problemów związanych z tą mapą. Chcielibyśmy poprosić was o pomoc w tej materii i o udostępnienie opisów czy zrzutów ekranu, na których widać te błędy, znacznie przyspieszy to pracę deweloperów. Opisujcie proszę wasze materiały jak najdokładniej - miejsce gdzie błąd występuje, opis błędu, etc. tak jakbyście pisali zgłoszenie do Support'u. Wasze materiały publikujcie proszę w komentarzach pod angielskim postem (link poniżej). Dziękujemy z góry za wszystkie przesłane przez was materiały!
 5. Kilka zdjęć nadchodzących modyfikacji

  To, że mapa była gotowa oznaczało ukończenie projektu wstępnego, czyli modelu. Aktualnie mapa jest testowana i poprawiana, w tym miesiącu jak podawał Nikita ma według planu pojawić się jeszcze co najmniej jedna aktualizacja, co przyniesie? Zobaczymy.
 6. New Emissaries Recruitment

  As stated in the post, I mentioned Catalonia as a region, not as a country, my friend. We are looking for someone that is close to people from that region, also there is a Catalan language and that is also the reason for our search. But thank you for you vigilance!
 7. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @PolskiHunter Skier korona (zarówno wytłumiona i niewytłumiona wersja).
 8. Amunicja czyli z czym do ludzi?

  @HellcatPL Ten post Kmieciu zamieścił po publikacji aktualizacji oznaczonej numerem 0.4.0.580, więc dane te mogą być nieaktualne. Polecam zajrzeć do tego tematu, znajduje się w nim link do oficjalnej tabeli dotyczącej amunicji w grze.
 9. prapor delivery from the past problem

  Czy przypadkiem nie uzyskaliście wtedy statusu "Run Through"? Czyli poza pobiegnięciem, zostawieniem przedmiotu i wyjściem z mapy z nikim nie walczyliście, nic nie podnieśliście, etc.? Pamiętam, że wcześniej były takie przypadki i właśnie to nie pozwalało na zaliczenie zadania, w ten sposób eliminuje się osoby, które wcześniej po prostu rush'owały z hachet'ą zadania.
 10. Drodzy Uciekinierzy! Poniżej prezentujemy kilka zdjęć nachodzących modyfikacji.
 11. Escape from Tarkov book

  Time to hang on the wall for a while my old good friend - AKMS, brew a pot of tea, that I found last night in a bag that belonged to some Scav, he won't need it anymore either way. Predator, here I come.
 12. Drodzy Uciekinierzy! Z przyjemnością ogłaszamy, że pierwsza książka ze świata Escape From Tarkov - Drapieżca jest już dostępna w języku Polskim! Książkę możecie zakupić w wersji elektronicznej (epub/doc) pod tym adresem. Poza wersją Polską w dniu dzisiejszym ukazały się również wersje: Angielska, Niemiecka oraz Chińska.
 13. Nasze modły zostały wysłuchane?

  @caleb59 Problemem twórców jeśli chodzi o AA w głównej mierze jest to, że Unity go nie dostarcza. Musieli go pisać od zera. W grach, które mają pełne wersje mamy w ustawieniach różne rodzaje AA do wyboru. Skoro Supersampling jest najmniej efektywny, to na chłopski rozum jest najprostszy do wykonania (nie znam się niestety na tej dziedzinie). A skoro całość jest pisana od zera, to logicznym tokiem myślenia idąc zaczyna się tworząc coś co jest najprostsze, żeby później tworzyć rzeczy bardziej skomplikowane. Jest to krok w bardzo dobrą stronę, zobaczymy co z tego dalej wyniknie.
 14. Nasze modły zostały wysłuchane?

  @K4MP3R Nikt nie mówi nic o banowaniu na obecną chwilę, w Squad z tego co wiem po prostu wprowadzono oprogramowanie, które po prostu nie pozwala na działanie Reshade przy działającej grze (nie jestem do końca pewny). W Rust zrobiono, że zmiana gammy nic nie daje. Moim zdaniem właśnie w tą stronę powinny iść gry, po prostu blokować wewnętrznie wszystkie możliwości zmian i wpływu na grę, a nie banować ludzi za używanie programów tego typu.