TheWay

Emissar
 • Content count

  1,038
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

454 Important

About TheWay

 • Rank
  Survivor
 • Birthday 02/12/1996

Recent Profile Visitors

4,054 profile views
 1. Event - Chciwość Handlarza!

  Event został zmieniony i ceny u handlarzy poszły w dół.
 2. Event - Chciwość Handlarza!

  Najlepszą drogą, aby dotrzeć wyżej z pomysłami, jest opisać wszystko w języku angielskim w tym temacie, jeśli innym graczom się spodoba to na pewno twórcy się temu przyjrzą. https://forum.escapefromtarkov.com/forum/25-suggestions/ Pomysł zapamiętam i jeśli będzie okazja, to spróbuję go jakoś wdrożyć, ale nic nie mogę obiecać.
 3. Event - Chciwość Handlarza!

  Mam kontakt z naszym community nie tylko tutaj na forum i niestety część osób odebrało ten event bardzo mocno. Cieszę się, że tutaj wszystko zamyka się na dyskusji, a nie na wyzwiskach i rzucaniu wulgaryzmów.
 4. Event - Chciwość Handlarza!

  @Adamus78 Mogę Cię zapewnić, że ten event nie sprawił, że wszyscy twórcy teraz siedzą i obserwują jak działa ekonomia i system handlarzy, a prace nad poprawą netcode'u, optymalizacji zostały porzucone. Po to mamy Beta test, aby testować różne mechaniki. Naprawdę nie ma po co się denerwować, bo złość piękności szkodzi, zapewniam was, że wszyscy czekamy na nadchodzącą aktualizację tak samo mocno.
 5. Event - Chciwość Handlarza!

  W pełni rozumiem, że event wzbudza mieszane opinie. Zrozumieć musicie jedną kwestię, to jest Beta test, my nie gramy w grę dla zabawy, tylko ją testujemy, ta kwestia jest poruszana między innymi przy każdym resecie - "Dlaczego zabieracie mi mój ciężko zdobyty sprzęt, jaki w tym sens, po co go zdobywałem tyle czasu" etc. Grać dla zabawy i progresu postaci będziemy po premierze, wtedy nie będzie już resetów, a wszystkie elementy będą dodane. W przyszłości tego typu event'y będą miały miejsce, np. "Handlarz nie dostał dostawy towaru", więc ilość asortymentu na jakiś czas będzie ograniczona lub "Kontakty handlarza zostały zerwane przez atak USEC na dzielnicę", więc handlarz oferuje mniejsze ceny za wasz sprzęt, etc. Jest to po prostu sprawdzenie jak zmieni się ekonomia w przypadku takiego event'u.
 6. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @RastahMan Od strony technicznej twórcy gry nie mogą obecnie nic zrobić w tej materii. Weryfikacja dwuetapowa, którą włączyłeś jest bardzo dobrym rozwiązaniem, mam nadzieję, że więcej się to w Twoim przypadku nie powtórzy.
 7. Event - Chciwość Handlarza!

  @SFRaven Nie wiadomo. =========================== UWAGA =========================== Mechanik zgubił gdzieś swoje zapasy bitcoin'ów i podobno znacznie łatwiej je teraz znaleźć! Dziwne rzeczy dzieją się ostatnio w Tarkov...
 8. Event - Chciwość Handlarza!

  Drodzy Uciekinierzy! Podczas gdy wszyscy przebywający w Tarkov szykują się i z niecierpliwością wyczekują kiedy nadejdzie następna aktualizacja, handlarze cały czas myślą jak się wzbogacić i znaleźli na to sposób! Od teraz wszystkie poziomy lojalności zostały odblokowane, a handlarze dostali zwiększone dostawy towarów, więc ich towary są nieograniczone, ale ceny również poszły w góre, w końcu jak mówi stara dobra zasada: jest popyt, to jest i podaż! A więc nie zwlekajcie, sięgnijcie po wasze głęboko upchnięte ruble i nie wahajcie się powiedzieć handlarzowi przysłowiowe "Pokaż mi swoje towary", bo event Chciwość Handlarza właśnie się rozpoczął!
 9. @LechuPL Przedstawiony na zdjęciu magazynek do AS VAL oraz VSS mieści 30 pocisków, magazynek do Sajgi 10. Na razie data jest nieznana.
 10. Drodzy Uciekinierzy! Poniżej prezentujemy zdjęcia kilku modyfikacji jakie wprowadzi nadchodząca aktualizacja.
 11. Answer the question of the Scav - 1

  In this cruel world in eyes of Scavs mercy can only be seen as a weakness and that I can not afford... - a bit Predator inspired
 12. Answer the question of the Scav - 1

  "So, who the hell a idiot like you ended in this hole..." "And to think that one of these worms killed Dimitri" - a thought slips through my mind. "Say my name, worm" - I ask him and rack the pistol slide, the blue tip of the CCI luger bullet glances at me from inside of my silenced P220. "Sorry my dear friend, but I won't be joining you today Dimitri" - I say to myself...
 13. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @PolskiHunter Nie, żadna edycja gry nie daje takiego boost'a do reputacji u handlarzy, byłoby to bezsensowne.
 14. Optymalizacja i naprawa Shoreline

  @caleb59 Napisałeś post, który wprowadza w błąd. Optymalizacja dotyczy poprawienia ilości klatek/sekundę, a co za tym idzie poprawy płynności, zacytowałem wcześniej również część angielskiego posta, który właśnie to opisuje. A prośba do graczy nie dotyczy optymalizacji, tylko wyłapania i naprawy błędów jakie znajdują się na mapie, aby twórcy mogli je szybciej naprawić, a jednocześnie twórcy pracują nad wcześniej wspomnianą optymalizacją tej lokacji.