Jump to content

Cezary

Member
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutral

About Cezary

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

621 profile views
 1. Cezary

  Would you like a wipe in patch 0.11?

  ------------------------------ WIPE Yes For Wipe ------------------------------
 2. Cezary

  New players

  Character name Cezary Description Very inteligent and smart person. Spent a lot of time on Hacking. Has military experience and programming skills. His past Polish origin ex-military. Accused of acting to the disadvantage of the state had to go abroad. How did he get to Tarkov? Came from Poland to hide from government. Predilections Soldier Friends No Friends in Tarkov. Wounds, and battles Has Scar because has been shoot in the leg. Aspirations Find a new place to life. The greatest achievement that character did Was few times in Afganistan where he was fighting with the best soldiers like NAVY SEALS, MARINES, GROM. Strength 25 Endurance 30 Accuracy 25 Engineer
 3. Cezary

  Sprawdź czy ci pójdzie!

  Ostatni hotfix w moim przypadku zadziałał bardzo dobrze jeżeli chodzi o płynność rozgrywki i stabilność fps'ów. Znalazłem jednak kilka dodatkowych rozwiązań dla osób które próbują się uporać z małą ilością ramu mam na myśli 8 GB nie mniej. Problemy typu freezowanie. Nie usuną problemu kompletnie ale zminimalizują jego efekty a może i lepiej zależy od przypadku ( PC ). 1. Pliki stonnicowania ( page file ). Ustawiłem dla Partycji C i D 12000 MB. LINK 2. Czyszczenie pamięci. Polecam program który zrobi to za was Memory Cleaner. LINK - W opcjach można ustawić np. czyszczenie co 5 min. 3. Zwolnienie pamięci przed grą oraz zamknięcie niepotrzebnych procesów. Polecam program Razer Cortex. LINK I w ten oto sposób na mapie Customs Fps'y nie spadają mi poniżej 50. Ważne aby ustawić limit na 60 FPS PC: i5 3570k, Gtx 770 2GB, 8GB RAM.
 4. Cezary

  Sprawdź czy ci pójdzie!

  Unity to jest do platformówek a nie do gier AAA. Będą musieli się napocić aby zrobić zoptymalizowany otwarty świat. Mój sprzęt: CPU: i5 3570k 3.8, GPU: GTX 770 2GB, RAM: 8GB ( freezy ) HDD. Factory 60FPS. BD Wodds 55-60FPS. BD Customs 40-60FPS. D, Sporadyczne Freezy, głównie podczas strzelanin. Shoreline 35-60 FPS. Grywalnie, Ostre Freezy przez Pamięć. ------------------------------- Dodam jeszcze że gra nie wygląda fenomenalnie tylko dobrze, optymalizacja bardzo słaba. Coś powoli poprawiają ale jeszcze im daleko do światełka w tunelu. Gram na 1440x900.
 5. Cezary

  Tarkovski bazar

  Kupię / Wymienię Portfel (Pilnie) Mogę oddać Checkpoint Key za odpowiednią ilość portfeli. Możliwe inne wymiany za ten Portfel ( szeroki wachlarz opcji ).
 6. Cezary

  Tarkovski bazar

  Pisz PRV oddam Factory Key !!
 7. Cezary

  Serwerów naprawę czas zacząć!

  Tak więc nie ma tu nic do komentowania. Screen i Tytuł tłumaczą wszystko. Pozdrawiam.
 8. Cezary

  Klucz Tymczasowy

  Cześć. Miałby może ktoś na zbyciu klucz tymczasowy na tydzień w związku z eventem ? Chciałbym przekazać znajomemu. Byłbym wdzięczny ! PRV
 9. Cezary

  bRAK PREZENTÓW PO RESECIE KONTA

  Przed open betą ma być spory update, miejmy nadzeję że faktycznie ta gra będzie warta open bety czy tylko o pieniądze się rozchodzi.
 10. Cezary

  bRAK PREZENTÓW PO RESECIE KONTA

  Mam ten sam problem. Pisałem już do supportu w tej sprawie i w odpowiedzi otrzymałem: Odnosi się to do "Wipe'a" oraz restartu konta, kwestia zostanie naprawiona. Nie pisz tematu z Capsem!
 11. Cezary

  Patch 0.2.30** - lista nadchodzących zmian

  Nareszcie DX11 oraz nowa wersja Unity. To powinno dać sporego kopa do optymalizacji gry. Teraz tylko czekać.
 12. Cezary

  How old are you?

  22 Poland
 13. Cezary

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  Tutaj swiezutki Q&A ;D Zapraszam tez do "lajkowania" mojej sugestii w Demartamencie broni: Oczywiscie jezeli nie macie nic przeciwko. ;D
 14. Cezary

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  Dokladnie zgadzam sie w 100%.
 15. Cezary

  Wspólna gra dla ogarniętych ludzi

  Medium - bez tych dodatkowych opcji na dole. ogolnie zalezy tez od mapy, na mapie "woods" w miare jest okej trzyma sie tych 50fps czasem nawet wiecej. Na mapie "factory" zalezy od miejsca, sa takie miejsca gdzie mam 40 fps a sa takie gdzie mam 90fps. Mimo wszystko w tej grze 50 fps jest odczuwalne. Wiadomo jest to alpha i z tego co sie doczytalem na angielskim forum za 1 lub 2 patche przeejda na nowsza wersje unity co ma poprawic wydajnosc ogolna. Na co czekam. Jezeli chodzi o 970 Desktopowa a wersje 970m czyli laptopowa jest roznica. Gra jest grywalna jak najbardziej ale jednak to jescze nie jest to mam nadzieje ze pogram sobie na srednich i stalych 60fps, moze juz w tym miesiacu to poprawią.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2