Jump to content

vinis88

Member
 • Content count

  795
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Important

About vinis88

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

1,408 profile views
 1. Chemical p. 1,2,4 (bez trójki, która wymaga wejścia na znienawidzoną przeze mnie faktorkę). W każdym razie chemical - tworzą spójną historię, można je zrobić w trakcie normalnego rajdu. Głosowanie powinno być też w drugą stronę można by zagłosować na najbardziej znienawidzone zadania i wtedy oddałbym więcej głosów. Flash drive - bieganie z siekierką pod namiot. Friend from the West p1. - 10 useców na shoreline to jak szukanie igły w stogu siana.
 2. vinis88

  Aktualizacja pośrednia 0.8.5.1359

  A Ty wiedziałeś co robiłeś kupując grę w fazie testów? Albo pisząc "co wy robicie" w polskiej sekcji, do której deweloperzy przecież nie zaglądają?
 3. vinis88

  Aktualizacja pośrednia 0.8.5.1359

  Wiesz, ciężko by im było naprawiać od razu każdy błąd jaki tylko zostaje im zgłaszany - to jest fizycznie niemożliwe. Zapewne Twój ticket został przydzielony do programisty odpowiedzialnego za zadania i kiedy nadejdzie kolej na to zgłoszenie to chłop się nad nim pochyli i albo naprawi albo stwierdzi, że ma za mało informacji (bo błąd nie występuje u każdego, więc trzeba ustalić po co i dlaczego) i odstawi na później. Bardzo możliwe, że po następnym wipe nie będziesz miał tego błędu, mimo, że nie zostanie on naprawiony...
 4. vinis88

  Podcast Talking Tarkov #4

  W jakim sensie? Po tym dzisiejszym patchu glitch dalej działa?
 5. vinis88

  "strzały z nikąd"

  Jak najbardziej. Na początku słyszałem to w zasadzie tylko na shoreline - będąc w jakimś stosunkowo odludnym miejscu, np. stacji pogodowej słyszałem przeładowanie pompy albo toza, które prawdopodobnie miejsce miało, owszem, ale na elektrowni albo resorcie. Od jakiegoś czasu błąd powtarza się tez na innych mapach.
 6. Powiew świeżości w sposobie komunikacji cholernie miło to widzieć i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej pod tym względem
 7. vinis88

  Zderzenie z rzeczywistością.

  Wypisujesz głupoty a potem, kiedy ktoś Ci je wytknie to odwracasz kota ogonem i płaczesz, że wypowiedzi są niemerytoryczne Kilka osób opublikowało ściany tekstu dowodząc, że nie masz racji a Ty tak czy siak w poprzednim poście dodajesz "P.S. i tak nie macie racji".
 8. vinis88

  Zderzenie z rzeczywistością.

  ułatwia (większy gamma containter) oraz sprawia, że gra jest wygodniejsza (większy stash) - w takim zakresie można stwierdzić, że daje przewagę. Natomiast na pewno nie jest prawdą nic co napisałeś w pierwszym poście o "graczach premium" oraz tym, że gracz ze standardową edycją nie ma startu do ludzi z EOD - to wręcz zwyczajny bełkot.
 9. vinis88

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Akurat tego typu filmy nic nie wnoszą... przecież praktycznie w każdej produkcji jestesmy w stanie znaleźć miejsce, w którym można wpaść pod tekstury. Ja gram od ponad roku i tak sztuka w EFT mi się jeszcze nie udała.
 10. vinis88

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  Niestety wydaje mi się, że zmniejszenie ilości botów jest jedynym aspektem wyraźnie i odczuwalnie poprawiającym wydajność map.
 11. vinis88

  Aktualizacja 0.8.3.1274

  No działa nie do końca jednak... doczytujące się w locie tekstury doczytują się za wolno (wchodzisz od tyłu do OBI i widzisz kto stoi przy kasach a po dwoch sekundach już jest kilka rzędów półek między wami). Wczoraj też miałem sytuację, w której brało udział czterech graczy, jeden scav AI i jakieś trzy granaty. Zginąłem bo przeciwnik wleciał na mnie w animacji poklatkowej. Tak więc jeśli nowa metoda komponowania map ma być remedium na bolączki... no to cóż.
 12. vinis88

  KIBA gun store - jak otworzyć?

  @F3AR_PL Jeden klucz jest do znalezienia - właśnie Twój. Drugi natomiast jest do zdobycia w ostatnim zadaniu u Mechanika.
 13. vinis88

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Ooooo to to to! Tak na 100%! I to też jest prawda!
 14. vinis88

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Wydaje mi się, że TerrorBilly się tutaj odrobinę pomylił. Rzeczy, które wymienił dostają wszystkie osoby, które brały udział w alfie albo jakoś tak... jest to prezent za staż w testach a nie za edycję. Nie jestem tego pewien, ale tak mi świta...
 15. vinis88

  Nadchodząca zniżka -25% 9.-10. maja!

  Stash, odrobinę więcej sprzętu na start (ale to raczej umowne ilości :P), lepszy standing u handlarzy (startujemy z poziom 0.20 a nie 0.00), gamma kontener no i DLC w przyszłości... tak więc jest to jakaś zawartość, ale czy warta tych wszystkich złotówek? Trzeba to sobie samemu ocenić. Do oceny trzeba też dodać kolejne aspekty: też wierzę... każdy może wierzyć Oby tak było. Póki co BSG ma ogromne opóźnienia tak naprawdę. Wedle zapewnień Nikity z początku zeszłego roku, otwarta beta miała się rozpocząć na jesieni (zeszłego roku), więc mają około 12 miesięcy opóźnienia (czepialscy przypomną, że pierwotnie premiera planowana była na 2017 rok ;)). Spora część community się z tym pogodziła. Ja sam uważam, że powinni dać sobie tyle czasu ile potrzebują... ale przyznam, że jeszcze na początku tego roku spodziewałem się trochę lepszych postępów. Tak więc to są rzeczy, które trzeba rozważyć. Dodam jeszcze jak ja sobie to wykalkulowałem: Spędziłem w grze już jakieś 300, może nawet 400h łącznie, więc kawał czasu. Sam projekt uważam za na tyle innowacyjny, że chcę dołożyć do niego swoją cegiełkę. Dlatego kupiłem EOD.
×