vinis88

Member
 • Content count

  675
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Very Good

About vinis88

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

1,090 profile views
 1. Off-top

  @Smok_91 granatów M67 (chyba 10szt) więc jest to najmniejszy problem. Natomiast ja oddałem to zadanie terapeutce i nie pojawiły mi się misje "wyrównawcze" u Skiera i Prapora...
 2. Wowowo trzymam kciuki za każdego aplikującego z PL!
 3. Aktualizacja 0.7.4.972

  Na jakim poziomie masz metabolizm? To też byłoby dobre rozwiązanie, ale dopiero po balansie skilla "siła". Przy normalnym graniu mam zwykle w okolicy 30lvl skill na poziomie 7-10, a jak słyszę, że ludzie potrafią spędzać 30h w grze na podskakiwaniu, żeby wymaksować umiejętność to mnie aż trzepie
 4. Aktualizacja 0.7.4.972

  Otóż to, skoro Nikita wspominał na reddicie o 15 hełmach, to pancerzy też na pewno nie zostawią w liczbie trzech.
 5. Off-top

  Lajknąłem... bez wątpienia jest to potrzebne.
 6. Aktualizacja 0.7.4.972

  Hm... w miejscach, o których piszesz ja zawsze przechodziłem normalnie, nawet znajomego raz zapytałem czemu on tam skacze zawsze, ale on odpowiedział, że robi to z przyzwyczajenia. No ale może coś faktycznie dopasowali, natomiast jeśli tak to jest to zmiana na tyle kosmetyczna, że nie wpisali jej do listy.
 7. Aktualizacja 0.7.4.972

  @TerrorBilly tak, pamiętam to Ale wiesz... czym innym jest dodanie jednej ścianki do lokacji a czym innym poprawienie jakiegoś mechanizmu tak, żeby go nie zepsuć. No i to też jest inny rodzaj glitcha - wiedząc o tym, że ktoś może kampić na tej wieży po prostu na nią uważasz, to ciągle jest w jakiś sposób spójne z rozgrywką. Natomiast jeśli ludzie zaczną masowo używać glitcha z bronią to EFT przestanie być grywalne. Oczywiście zrobisz jak zechcesz, to Twój wybór.
 8. Aktualizacja 0.7.4.972

  Jest w patchnotesie informacja o usunięciu tego glitcha, ale widocznie zablokowali tylko część ze znanych metod... Oni wiedzą o tym problemie i na pewno będą nad tym pracować, psucie gry innym niczego nie przyspieszy.
 9. Aktualizacja 0.7.4.972

  Z jednej strony masz rację (biorąc na logikę), ale z drugiej strony: - ciągle jest to najmocniejszy armor - spadek ceny spowodowałby, że byłby popularniejszy i więcej osób by z nim biegało (jest oferowany barterowo właśnie dlatego, że dawniej każdy mógł go sobie kupić i wszyscy latali w fortach) Tymczasem w nerfie nie chodziło o to, żeby go bardziej udostępnić (bo już kiedyś był dostępny szerzej i ludzie na to narzekali) tylko o to, żeby biegający w nim ludzie przestali być chodzącymi czołgami.
 10. Aktualizacja 0.7.4.972

  Po pełnej godzinie jest - szybko schodzi To ciągle dobry armor Z innej beczki: podobno po faktorce biegają na potęgę kolesie ze zglitchowanymi glockami z bebnowymi magazynkami... Ja nie gram tej mapy, ale siostrzeniec mi o tym mówił parę minut temu. W kilku rajdach zabił czterech takich pacjentów.
 11. Glock 17 Gen 3

  No to amunicja 9mm wraca do łask... nawet nie wiem czy nie za bardzo. Luger CCI wystrzelony z Glocka kładzie SCAVa po strzale w rękę/klatę na hita (strzelałem mniej wiecej na odległościach 10 - 30m)
 12. Aktualizacja 0.7.4.972

  Zanim wszystko padło to pyknąłem dwa razy Shoreline offline PvE - wydajnościowo zyskałem 10 - 15 klatek Jak jest u Was?
 13. Aktualizacja 0.7.4.972

  U mnie narazie nie działa jak należy - nie mam opisów przedmiotów ani nazw handlarzy (zamiast nich pojawiają się ciągi cyfr)... być może jeszcze coś robią i to minie jak skończą na 100%. Ma ktoś podobny problem?
 14. Aktualizacja 0.7.4.972

  Yep, u mnie też już poszło
 15. Aktualizacja 0.7.4.972

  U mnie nie idzie - nie wykrywa ani przy włączaniu launchera ani przy ręcznym sprawdzeniu.