Jump to content

vinis88

Member
 • Content Count

  924
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

300 Important

About vinis88

 • Rank
  Tarkov Runner

Recent Profile Visitors

1,715 profile views
 1. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Tam przypadkiem nie jest exfill dla scavów? A wyjście "Tunnel" jest stricte przy tym zawale? Kojarzę, że zawsze przy karetce stawałem. @adig_01_01 sprawdź sobie to dokładnie.
 2. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  to wygląda jakbyś go raz trafił... może standardowo jakiś mały lag? Zmiany w parametrach amunicji są ogłaszane zawsze na tt albo reddicie, więc raczej nic nie zmieniali.
 3. vinis88

  Kalendarze EFT

  Zależy jak na to spojrzeć. Po prostu BSG to małe studio, które podejmuje się stworzenia dzieła niezwykle ambitnego i przerastającego jego możliwości (sam CEO BSG wspominał, że jedną z największych bolączek jest problem ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników). Trzeba im pozwolić robić swoje... dla mnie EFT to gra absolutnie niesamowita i ponadprzeciętna... a przecież to shooter, w którym postać nie potrafi wspinać się po drabinach (ba! Nie potrafi wspiąć się na podest ustawiony na wysokości klatki piersiowej) gra sieciowa, która ciągle ma problemy z optymalizacją, kodem sieciowym, a jednak budzi emocje i pożera czas. Dałem sobie trochę dystansu, odpuściłem trochę granie na rzecz innych gier i czekam cierpliwie z wielką nadzieją na sukces.
 4. vinis88

  Kalendarze EFT

  Raczej nie... BSG przez te 2 lata pokazało, że zupełnie nie potrafi dotrzymywać terminów, co potem powoduje natłok hejtu wylewającego się na forum czy reddicie. Co jakiś czas pojawiają się informacje na temat najbliższych planów i w sumie, z moich osobistych obserwacji wynika, że tak jest najlepiej. Śledź forum, reddita albo jakiś klanowy discord - zawsze będziesz na bieżąco.
 5. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  @Niewiarygodny, @TheWay w sumie przydałby się taki przypięty temat o obrażeniach, bo dużo nowych osób tego nie rozumie a tutaj Niewiarygodny całkiem nieźle to wytłumaczył.
 6. vinis88

  Aktualizacja statusu - 25/01/2019

  Kurcze, dobrze, że to im napisałeś... Może ogarną w końcu, że najpierw powinni Ciebie pytać o kolejność wykonywania kolejnych zadań. Na pewno nie potrzebują też logów... dobrze, że to napisałeś. Może w końcu się dowiedzą, że raporty nie są potrzebne i przestaną błądzić po omacku. Cholera, dobrze, że jesteś. Faktycznie, pisząc o nadchodzącym patchu pośrednim powinni też dać już patchnote do 0.12, żeby gracze mogli podyskutować na temat mechanik, których nie widzieli na oczy. To jest właśnie sól tego community! Pisanie o rzeczach, o których się nie ma pojęcia - tylko w taki sposób ma szansę powstać najcenniejszy feedback!
 7. vinis88

  Jak wyjść scavem z castomsów

  Szafir miewa często bucowate odzywki, ale jednak tutaj trzeba mu przyznać rację. Znajdziesz dziesiątki filmów... może nie PL, ale po angielsku bez problemu. Sama gra jest w wersji angielskiej, więc chyba radzisz sobie jakoś z podstawami? Nawet jeśli zapomnisz jakie to były punkty, to wystarczy dwa razy pacnąć klawisz "O" (jeden raz - zegar, dwa razy - zegar i ekstrakcje).
 8. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Ale tylko labsy, tak?
 9. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Kolejne pytanie: gdzie mozna znaleźć dane wywiadowcze (folder with intelligence)? Czy są jakieś konkretne mapy, miejsca?
 10. vinis88

  kiedy zostanie dodany język polski ?

  Może ich tłumaczenie było na bardziej zaawansowanym stadium? Może ich znaki specjalne są łatwiejsze do dodania? Bez przesady, żeby wszędzie dopatrywać się jakichś polityczno-historyczno-spoleczno-gospodarczych motywacji... Pamiętając kłótnie, które się tutaj wywiązywały na temat tego czy VSS czy WSS - jestem w stanie uwierzyć, że grupa tłumacząca napotykała nie tylko na zagwozdki lingwistyczne, ale też na konflikty spowodowane kłótniami.
 11. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Gram od 0.3 mniej więcej i zawsze było tak, że jeśli chciałeś naładować w stashu magazynek do pompy (133 i 153), to musiałeś ją przenieść z ręki do stashu, wyjąć magazynek i dopiero go naładować. Podobnie teraz jest z mosinem. Co dokładnie się u Ciebie dzieje? Możesz wyjąć magazynek (kiedy broń jest w stashu a nie na łapie)?
 12. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Co robi się aktualnie z nieśmiertelnikami? Jakieś dobre bartery są? O zadaniu u Prapora wiem.
 13. vinis88

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  Nie pomogę - zgłaszałem do tej pory tylko błędy w grze... nigdy żadnych konkretnych problemów dotyczących konta.
 14. vinis88

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  pisz czem prędzej do supportu, ale pewnie chodzi o to, że kod będziesz mógł wykorzystać po zakończeniu wersji próbnej.
 15. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Bo ja wiem? Porównałem bronie dostępne na 1LL u Prapora i na pchlim targu zawsze jakas oferta o 1-1,5k tańsza jest. Stąd moje pytanie właśnie
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2