Jump to content

vinis88

Member
 • Content Count

  917
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by vinis88

 1. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Ale tylko labsy, tak?
 2. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Kolejne pytanie: gdzie mozna znaleźć dane wywiadowcze (folder with intelligence)? Czy są jakieś konkretne mapy, miejsca?
 3. vinis88

  kiedy zostanie dodany język polski ?

  Może ich tłumaczenie było na bardziej zaawansowanym stadium? Może ich znaki specjalne są łatwiejsze do dodania? Bez przesady, żeby wszędzie dopatrywać się jakichś polityczno-historyczno-spoleczno-gospodarczych motywacji... Pamiętając kłótnie, które się tutaj wywiązywały na temat tego czy VSS czy WSS - jestem w stanie uwierzyć, że grupa tłumacząca napotykała nie tylko na zagwozdki lingwistyczne, ale też na konflikty spowodowane kłótniami.
 4. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Gram od 0.3 mniej więcej i zawsze było tak, że jeśli chciałeś naładować w stashu magazynek do pompy (133 i 153), to musiałeś ją przenieść z ręki do stashu, wyjąć magazynek i dopiero go naładować. Podobnie teraz jest z mosinem. Co dokładnie się u Ciebie dzieje? Możesz wyjąć magazynek (kiedy broń jest w stashu a nie na łapie)?
 5. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Co robi się aktualnie z nieśmiertelnikami? Jakieś dobre bartery są? O zadaniu u Prapora wiem.
 6. vinis88

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  Nie pomogę - zgłaszałem do tej pory tylko błędy w grze... nigdy żadnych konkretnych problemów dotyczących konta.
 7. vinis88

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  pisz czem prędzej do supportu, ale pewnie chodzi o to, że kod będziesz mógł wykorzystać po zakończeniu wersji próbnej.
 8. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Bo ja wiem? Porównałem bronie dostępne na 1LL u Prapora i na pchlim targu zawsze jakas oferta o 1-1,5k tańsza jest. Stąd moje pytanie właśnie
 9. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Siema, nie gram za już od jakiegoś czasu ale co patch obserwuje zmiany i puszczam offline, żeby zobaczyć jak wydajność. Możecie powiedzieć jak teraz wygląda ekonomia? W sensie przeglądam flea market i nie widzę powodów dla których miałbym nabijać lvl u handlarzy... O ile questy - wiadomo, to już kupowanie i odsprzedawanie czapeczek u Ragmana mija się chyba z celem, bo po co byc stratnym?
 10. vinis88

  Plany na rok 2019

  Mnie to się wydaje, że Ty jesteś AssApple czy jakoś w ten deseń. Ręki bym sobie nie dał uciąć, ale to krnąbrne zachowanie, podobne byki składniowe... ja wiem, że młodzież teraz na jedną modłę robiona, ale za dużo tu podobieństw
 11. vinis88

  “Offline” ze znajomymi

  Tak
 12. vinis88

  Noworoczne wydarzenie w Escape from Tarkov

  Chyba nie widziałem nigdzie nic na ten temat: prezenty z poprzedniego roku zachowujemy?
 13. vinis88

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Tyle, że u mnie obciążenie GPU i CPU jest na poziomie 50% a ramu zjada mi 7GB na 16...
 14. vinis88

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Czy ktoś próbował grać offline z włączonym PvE po aktualizacji? Nie mam czasu na grę dzisiaj a chciałem sprawdzić obciętego mosina i eotecha z magnifierem, więc pomyślałem, że pobiegam te 15 minut po shoreline i postrzelam do scavów... no ale niestety: stuttering taki, że co 10-15s mam zwiechy sekundowe a scava nie znalazłem żadnego na dwa "przeloty" (miałem ustawioną maksymalną liczbę a w drugiej grze "as online"). Pomyslalem, że sprawdze customs (pomysł na jego rozszerzenie wydaje sie super - akutat tam sie zrespiłem) i stuttering taki sam, tylko, że rzadziej a scavów po prostu nie było wcale. Na pewno miałem włączone PvE we wszystkich trzech przypadkach.
 15. vinis88

  Wstępna lista zmian aktualizacji 0.11

  Wiesz coś więcej i mógłbyś przybliżyć? Na reddicie widziałem post (w zasadzie... mem) dotyczący NOWYCH TYPÓW zadań. Możemy się spodziewać jakiegoś odświeżenia, czy to po prostu kolejne questy w stylu tych starych? Pojemnik 'kappa' to nowa wariacja gammy/epsilona?
 16. vinis88

  Polski podcast Escape From Tarkov 14-12-2018

  Bardzo lubię Łosia, ale tutaj niestety zupełnie się nie sprawdza. Po pierwsze (jak sam przyznał) nie jest hostem tego podcastu - trochę to głupie, bo to jego stream, jego widzimy, wypadałoby żeby moderował on. Od czasu do czasu rzuca teksty, które przeszkadzają w słuchaniu rozmawiających ludzi (bo mówi czatowi po raz dziesiąty, że pytania później... przecież mógłby to napisać). Rzuca jakieś teksty w stylu: "ej, działa wam jarock?" albo "kurde, nie mmogę jeść orzechów" (WTF) a w tym czasie @TheWay dyskutuje z Kappą czy Bimbasem... Trochę się nam tutaj pogubił. (teraz kota zaczął opieprzać XD)
 17. vinis88

  Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Mam taki sam zestaw i w zależności od patcha gra działa lepiej lub gorzej (w zależności czy coś poprawią czy zepsują :P) ale zwykle mam około 50-60fps na ustawieniach srednich/wysokich.
 18. vinis88

  Mała aktualizacja dla was

  Yup... dobrego systemu MM nikt chyba jeszcze nie wymyślił. A EFT, to nie jest gra meczowa - w przyszłości (o ile kiedykolwiek wyjdzie) ma zawierać fabułę, a naszą rolą będzie wczucie się w PMC, który ma uciec z miasta, więc to normalne, że obok nas będą słabsi i silniejsi, jak to w życiu bywa.
 19. vinis88

  Mała aktualizacja dla was

  Developerzy wypowiedzieli się na ten temat jednoznacznie - nie mają zamiaru implementować żadnego systemu matchmakingu.
 20. vinis88

  Q&A z Nikita Buyanov na Rosyjskiej sekcji forum

  Ej, no kolega nie jest emisariuszem - wrzucił posta, być może komuś, kto ma problemy z angielskim to pomoże. Ciężko się czepiać A odnośnie tłumaczenia - coś się ruszyło z PL wersją Tarkova? Ostatnio jak Cię pytałem to był tam jakis problem.
 21. vinis88

  Q&A z Nikita Buyanov na Rosyjskiej sekcji forum

  Chyba kolby? Endgame w tarkovie rozpocznie się po ukończeniu osobistej linii fabularnej, czyli po ucieczce z Tarkova (chyba) PTS jako syndrom stresu pourazowego (ktoś o to pytał na reddicie tez chyba i oceniono, że właśnie o to chodzi a nie o serwery testowe jak to się może wydawać) Chodzi o granaty dymne 40mm
 22. I will answer your accusations (wrongly according to me) with such a story: We discussed in the Polish section on grenade cooking. One guy said: oh, guys, give me a break! No professional cooks grenades! It's too dangerous! (quite logical from the point of view of logic: security first). Some "couch commando" comes up and says (I will paraphrase, but the sense is exactly the same): "if you're cowards, do not cook grenades! Cooking grenades is a normal tactical operation and if someone has a balls then he will use it, and if someone is pusy, then no!" In this forum I see two groups of people: those who are realists and know that the game is a game and is primarily to provide fun even if it will be a hardcore rpg shooter (after all, a flight or train simulator also serves fun!), While others are tense realism of the battlefield, because they are an effective badass. Funny that this creeping most often ends when mention is made of the karma system or treatment animations. I apologize to you, but I will not discuss with a person who tells me that this is not a game for me, just because I have a different opinion. I also expect realism and hardcore in this game! But I also expect common rationality.
 23. It is possible that you are right. May it be! However, I am afraid that this is a bit of utopian thinking. I support BSG with all my heart, because no game for many, many years has provided me with so much emotion. However, the progress of the work worries me and I'm afraid that the game will get stuck somewhere between the dreams of devas and ours. P.S Gentlemen, I would like to thank you for the substantive discussion. For a long time I have not witnessed a reliable exchange of opinions here or at the Reddit.
 24. Yes! And this is sick but what devs can do? They can restrict access to modifications. But that does not make sense, because EFT is a game for people who love modifications! These are the cases in which the game eats its own tail, unfortunately. That's why I am opposed to the pursuit of realism at all costs! I would like EFT to be an amazing, awesome and hardcore game (but reasonably, wise, meaning fun and adventure)
 25. Sorry, english isn't my native language as you can guess. If some mechanics work badly....why stick to it? Ummm... If some mechanics they work badly (or even don't work, because nobody uses them), why develop them, deal with them? So: - we have nvg, but nobody use it, because they are expensive... and people play with gamma correction. I have remember my first contact with EFT, when I wear NVG and go to the night run and kill 5-7 guys without NVG, because they don't need it... My risk was not worth anything. - we have smg, but nobody use it, because they are expensive and ineffective, because everyone is running in heavy armor, which does not constrain their movements in any way or slow them down. In general: we have many very nice things in EFT, which are have not sense, because players do not behave like real people - they can cheat with gamma, they may not be afraid of the entire magazine shot with mp5, etc. And going further: I would not see a problem at the price of NVG, if the game had some kind of blockade to change gamma settings (but is it possible at all?)
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2