Jump to content

caleb59

Member
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

220 Very Good

About caleb59

 • Rank
  PMC operator

Recent Profile Visitors

1,927 profile views
 1. caleb59

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10.5

  No myślałem, że upadnę - dodali wszystkie formaty obrazu oprócz 16:10, podstawa podstaw w każdej grze wideo, a tutaj wielki problem...
 2. caleb59

  Escape From Tarkov na targach PGA 2018

  Wszystko kwestia miejsca zamieszkania/dojazdu i podteksty nie są tutaj potrzebne, gdybym mieszkał bliżej Poznania to na pewno bym odwiedził nawet po to by przybić piątkę z @TheWay i ekipą.
 3. caleb59

  Podcast 01/10/2018

  Najważniejsze dla mnie - twórcy planują do końca roku aktualizację silnika Unity, dzięki temu znacznej poprawie ulegnie zużycie pamięci i stuttering, wzrośnie ogólny fps i dojdzie streaming tekstur, który znacząco ułatwi resztę optymalizacji.
 4. caleb59

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Bardzo dobrze, że będzie wipe bo oznacza to wdrożenie do gry nowych rzeczy - w tym wypadku lokacja Terra Labs lub Flea Market. Czasami mam wrażenie, że niektórzy zapominają, że trwają testy i wipe'y to wręcz rzecz normalna by devsi mogli dodać coś nowego by nie kolidowało to z dotychczasowym systemem działania gry. Nie skupiaj się na LVL tylko na testowaniu i raportowaniu błędów, a nie będziesz przechodził śmiesznej traumy związanej z wipe'em - proste jak drut.
 5. caleb59

  Kompletna lista zmian - aktualizacja 0.10.0.1870

  Może kogoś zainteresuje - trzeźwa i racjonalna opinia na temat "zbawiennego" według niektórych patcha 0.10:
 6. caleb59

  nowe karty nvidia

  https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2080-ti-founders-review,1.html https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2080-founders-review,1.html https://www.guru3d.com/articles-pages/asus-geforce-rtx-2080-ti-rog-strix-preview,1.html https://www.guru3d.com/articles-pages/msi-geforce-rtx-2080-ti-gaming-x-trio-review,1.html
 7. caleb59

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

  No i co? Tak samo trzeba to traktować jak inne fakeowe marki w grze typu IDEA, Missam czy Kiba - traktuj to jako easter egg.
 8. caleb59

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

  @Adamus78 Niektórzy nie potrzebują 144fps i to jest ukłon w stronę takich osób, poza tym nie wiem czy wiesz ale im więcej fps tym bardziej karta dostaje w 4 litery, wentyle bardziej huczą, temperatury są większe - różnie z tym jest w zależności od producenta.
 9. caleb59

  Some Work in Progress Material

  Just treat this "Kotton" beanie like other IDEA, MIssam, Kiba fake brands in game, for me it's some kind of funny easter egg.
 10. caleb59

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

  Mnie to nie przeszkadza, niech pracują w spokoju i załatają jak najwięcej bugów - oczywiście wszystkich nie wyeliminują ale z reguły im dłuższe oczekiwanie na patcha tym mniej problemów po jego ukazaniu się - nie liczę na cuda ale powinno być na pewno lepiej niż gdyby patch pojawił się dajmy na to dzisiaj.
 11. caleb59

  Wstępna lista zmian - aktualizacja 0.10

  "...niech będzie to przełom." No właśnie nie będzie żadnego przełomu, przełom będzie dopiero na premierę gry bo obecnie jest zbyt wiele problemów, które generują inne problemy i najgorsze co może być to spodziewać się "przełomów" w obecnym stanie EFT. Dlaczego? Ano dlatego, że bugi jak to bugi - z grubsza zostanie naprawiona kolejna ich porcja, a jeszcze przed nami zmiana silnika kiedyś w przyszłości na nową wersję, która z kolei na pewno będzie generowała kolejne problemy. Nie zrozumcie mnie źle - cieszę się z każdej nowej aktualizacji ale na pewno nie będę naiwnie oczekiwał "przełomów" od jakiejkolwiek wersji patcha bo takie coś jest nie możliwe w obecnym stanie gry dlatego wolę studzić emocje niż później czytać: "obiecaliście cuda a wyszło jak zwykle" bo tak będzie na tę chwilę. Miło jest mieć świadomość, że sporo bugów zostanie wyeliminowanych razem z aktualizacją 0.10 ale z drugiej strony wiadomość, że wprowadzane poprawki generują kolejne problemy nie napawa optymistycznie do 0.10 na dłuższą metę, oczywiście mimo zapewnień będą zapewne jak zwykle ze 2 hotfixy po ukazaniu się 0.10 jak to do tej pory było, co nadal jest opcją na plus bo twórcom zależy na rozwoju tytułu ale moim zdaniem zbyt hucznie hypują swoje aktualizacje jako mega dobre i zbawienne, niech mierzą siły na zamiary.
 12. caleb59

  Grupy na fabryce

  W kwestii laboratorium Terra to w ostatnim (czy też przedostatnim) podcaście była mowa, że będzie to spora lokacja ze zdaje się 3 poziomami - w tym podziemia. Nikita mówił też, że będzie to w sumie jeszcze większe niż Interchange więc raczej nie zapowiada się na lokację CQB.
 13. caleb59

  Support

  Strata czasu, support i tak przekieruje Cię do sprzedawcy, u którego kupiłeś dostęp do gry i tam pisz. Support Ci niczego nie zwróci o ile nie udowodnisz im, że kupiłeś grę z oficjalnego źródła, czyli przez stronę główną EFT.
 14. To zdanie jest ogólnie dziwne i nie chodzi o tłumaczenie na polski bo po angielsku jego sens jest tak samo dziwny - skoro zrobili "dużą ilość optymalizacji" to jakim cudem nie wiedzą ile poprawili dokładnie? Co to - nowa sztuka robienia optymalizacji "na oko"? W takim wypadku równie dobrze nic nie musiało ulec poprawie i dalej RAM będzie zasysany skoro nikt w BSG nie zadał sobie trudu by to sprawdzić... Mam nadzieję, że to tylko dziwna "gra słów" w tłumaczeniu z rosyjskiego na angielski niż prawda.
 15. caleb59

  Grupy na fabryce

  Myślę, że ciekawym rozwiązaniem tego typu problemów byłoby dodanie w menu trybów gry solo/coop tak jak w PUBG, chociaż raczej to nie przejdzie bo BSG nie chce dzielić graczy.
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2