Damiano

Techsupport
 • Content count

  2,162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

215 Very Good

About Damiano

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

6,715 profile views
 1. Bany oszustów

  @Crisu Deweloperzy nie mają zamiaru nakładać blokad na osoby, które nie złamały żadnego z punktów umowy ( umowa ) .
 2. @FxReaper You must perform mission for the traders.
 3. 2018 Escape from Tarkov development plans

  Great news.
 4. Aktualizacja 0.7.4.972

  Proszę o zgłaszanie wszystkich błędów jakie zaobserwowaliście po ostatniej aktualizacji do centrum wsparcia technicznego. ( https://www.escapefromtarkov.com/support/contact )
 5. Aktualizacja 0.7.4.972

  Problem z ciągiem cyfr i liczb zamiast nazw sprzedawców i przedmiotów został naprawiony. Wymagane jest ponowne uruchomienie gry.
 6. Romanian Forum

  @zenandreas You need to fill application form here.
 7. Romanian Forum

  I think the problem is that we do not have an emissary from Romania.
 8. Bugowanie Broni

  @TheAlbatros Aktualnie nie ma banów za wykorzystywanie błędów gry. Zachęcam natomiast do zgłaszania błędów w języku angielskim pod tym adresem. @Forien Forum to nie miejsce na linczowanie osób, które twoim zdaniem wykorzystują błędy gry.
 9. Problem z instalacją

  Usuń: folder Battlestate Games z C:\Users\$$$$$$\AppData\Local\Temp folder Battlestate Games z C:\Users\$$$$$$\AppData\Local usuń plik client.config ( powinien znajdować się w tym samym miejscu gdzie zainstalowałeś grę )
 10. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Wiemy o tym i aktualnie pracujemy nad naprawą tego problemu.
 11. Text RPG

  @jajeczko @UNDEADLY W obecnej wersji działa ona w pełni tylko na komputerach. Należy również pamiętać, że obecna wersja Text RPG jest wersją testową. Jeżeli rzeczywiście ludzie będą tego chcieli nie wykluczamy dodania w przyszłości wsparcia dla urządzeń mobilnych .
 12. New players

  Character name Damiano Description Veteran of polish army. Former member of Formoza. His past For health reasons I was expelled from army. After I finish my military service When I came back to home I discovered that my girlfriend was cheating on me. I join to group of seekers and I was exploring world. I needed money so I stayed in Tarkov and I was teaching other people about self-defense. How did he get to Tarkov? I arrived to Tarkov by my own GAZ. Predilections Sniper Friends Paweł with which I came to Tarkov to get money. Wounds, and battles Slight paresis of the left leg Aspirations Escape from Tarkov. The greatest achievement that character did In my army services I received Military Cross, Star of Afghanistan and Star of Iraq. Strength 27 Endurance 23 Accuracy 30 Sniper
 13. Problemy z grą

  @Ellie_5066_PL Spróbuj tego.
 14. Problemy z grą

  @Ellie_5066_PL Jeśli masz taką możliwość spróbuj użyć VPN'a.
 15. Problemy z grą

  Spróbuj zainstalować jeszcze raz sterowniki do twojej karty graficznej używając programu DDU.