Jump to content

Damiano

Techsupport
 • Content Count

  7,107
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

510 Very Important

About Damiano

 • Rank
  Scav

Recent Profile Visitors

11,235 profile views
 1. Damiano

  kiedy zostanie dodany język polski ?

  Język polski zostanie dodany do gry tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Aktualnie nasz zespół pracuje nad dopracowaniem niemieckiej wersji językowej tak aby wprowadzanie pozostałych języków do gry było łatwiejsze i nie spowodowało większych błędów.
 2. Damiano

  Best wishes

  Thank you. #Moved to Off-topic
 3. Z przyjemnością prezentujemy wam zwiastun, zawierający to co zobaczycie w nadchodzącej aktualizacji (0.11). Prezentuje on takie rzeczy jak nową lokalizacje ( Terragroup Labs ), nowe bronie, nowy sprzęt, nowego SCAV boss'a Killa, nowe oprzyrządowanie.
 4. Damiano

  Konkurs #2

  Konkurs zakończony.
 5. Damiano

  Konkurs #2

  Uwaga ! Odpowiedzi można wysyłać do godziny 23:00 dnia dzisiejszego ( 23-12-2018 ).
 6. Czy chcecie aby wraz z aktualizacją 0.11 został przeprowadzony wipe kont ?
 7. Damiano

  Konkurs #2

  Wskazówka #3 hasło zostało zakodowane przy pomocy szyfru afinicznego
 8. Damiano

  Konkurs #2

  Wskazówka #2 aby odszyfrować wiadomość potrzebne wam są dwie liczby z zakresu od 0 do 25 pierwsza liczba potrzebna wam do odszyfrowania ( A ) to 9.
 9. Damiano

  Konkurs #2

  Wskazówka #1 do zakodowania wykorzystano dwie liczby 3 i 7 szyfr należy do grupy szyfrów monoalfabetycznych , podstawieniowych
 10. Damiano

  Konkurs #2

  Witajcie ! Pomimo, że temat jest skierowany głównie do osób nie posiadających jeszcze dostępu do gry, zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania jest 30 kluczy na 14 dniowy dostęp do wersji beta Escape from Tarkov. Pokrótce na czym polega konkurs. Otrzymujecie zakodowaną wiadomość a waszym zadaniem jest ją rozkodować. Nie jest powiedziane konkretnie w jaki sposób została ona zakodowana ani czego dotyczy. Reasumując najpierw musicie znaleźć sposób w jaki została ona zakodowana a następnie ją rozkodować. Po zdobyciu hasła wysyłacie jego treść za pośrednictwem prywatnej wiadomości na forum bezpośrednio do mnie a w zamian otrzymujecie swoją nagrodę. ( klucze otrzymuje pierwsze 29 osób, które podeślą mi prawidłową odpowiedź ) Osoba, która jako pierwsza dostarczy do mnie prawidłowe hasło otrzyma 2 klucze natomiast pozostali zwycięzcy po jednym kluczu. Łącznie w konkursie może wygrać 29 osób. Podstawowe zasady konkursu: 1 klucz = 1 osoba Każdy uczestnik konkursu ma szansę zdobyć tylko jeden klucz ( poza osobą, która poda prawidłową odpowiedź jako pierwsza ). 1 osoba = 1 konto Oznacza to, że jeżeli osoba odgadnie hasło i otrzyma wiadomość o tym, że hasło jest poprawne nie może brać udziału w konkursie używając drugiego konta. ( jest to surowo zabronione ) klucze, które otrzymają zwycięscy nie są przeznaczone do celów komercyjnych konkurs trwa do wyczerpania kluczy począwszy od poniedziałku ( 17.12.2018 ) publikowane będą dodatkowe wskazówki Mam nadzieję, że spodoba wam się taka forma konkursów. Powodzenia. ===================== Zaszyfrowany tekst: vjebjmlftzxuhiotajetzxexlheifekofehihnbncjftjvfhmebnebqhrfhufaxojnbtrfjhgfpjet Kilka podpowiedzi: do zakodowania wykorzystano małe litery alfabetu angielskiego [ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz ] potrzebne wam będą dwie liczby ====== Temat będzie zamknięty, aby nie tworzyć zbędnych komentarzy. Zwycięzcy: @RandyBobasek @wiciu-ck @Borek_pl @christophorus1 @Dreiken @Wybielacz @SnuckNuck @OpoXavier @szalonyabdul @wojser @GucioM82 @Markokiler
 11. Po raz kolejny chcemy was poinformować, że nasze zabezpieczenia nie zostały złamane, nie było wycieku danych dotyczących kont. Uważnie wszystko monitorujemy. Należy jednak zauważyć, że nawet jeśli atakujący otrzyma dane logowania do twojego konta, nie będzie on w stanie uruchomić gry ( będzie potrzebował identyfikatora urządzenia, który wysyłany jest na twój adres e-mail), nie będzie mógł zmienić hasła ( prośba o zmianę hasła zostanie wysłana na twój adres e-mail). Bezpieczeństwo twojej osobistej poczty jest twoim osobistym zadaniem. Ponownie przypominamy o aktywowaniu na swoim koncie opcji dwu etapowej weryfikacji i używaniu niepowtarzających się haseł. Jeśli uważasz, że Twoje konto zostało skradzione - skontaktuj się z pomocą techniczną. Informujemy również, że prowadzimy dodatkowe działania mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa kont na wypadek rzeczywistych zagrożeń.
 12. Witajcie ! Po prostu chciałbym wam powiedzieć co się aktualnie dzieje. W tej chwili finalizujemy pracę nad wszystkimi rzeczami związanym z aktualizacją 0.11, w szczególności nową mapę - wymaga ona dużo dodatkowej pracy ponieważ będzie się na niej znajdował nowy typ oświetlenia ( piękniejszy, bardziej fizyczny itp. ), który wymaga od nas dodatkowej optymalizacji i nowych wyjść działających na zasadzie mini quest'u. Dział graficzny pracuję nad nową mapą 24/7. Pojawi się również nowy rodzaj AI, posiadający unikatowe przedmioty tylko na tej mapie. Ogólną ideą jest uczynienie tej mapy bardziej wymagającą, trudną i interesującą. Aktualizacja wprowadzi ze sobą więcej oprzyrządowań, więcej broni i pozostałych przedmiotów. Przykładowo naprawiamy luki związane z obecnie dostępnymi zbrojami, dodajemy nowe kamizelki z czasów sowieckich. W tej aktualizacji chcemy również zwiększyć asortyment AR-15, dodając ADAR cywilny AR-15, HK416 i zwiększając dostępność M4. Nowe rodzaje amunicji również zostały uwzględnione. Chcecie amunicji RIP? Proszę bardzo! Jeśli chodzi o pełną zawartość aktualizacji, skupiamy się bardziej na ilości - postaramy się dodać jak najwięcej. Wszystkie informacje zostaną ujawnione w liście zmian dotyczącej aktualizacji 0.11. Tak, będą to również inne poprawki, dodatkowa optymalizacja, jak zawsze. Głównym celem tej aktualizacji jest jednak nowa mapa. Po 0.11 nastąpi pośrednia ( kolejna ) aktualizacja posiadająca dużo poprawek związanych z optymalizacją i nie tylko. Jak możecie zauważyć naszym celem jest stworzenie gry, która będzie dla was doświadczeniem. Rozumiemy, że aby to osiągnąć będziemy musieli poradzić sobie ze wszystkim, łącznie z rzeczami niezwiązanymi bezpośrednio z produkcją gry - prowokacje, oskarżenia, dezinformacje. Nie będę zagłębiać się w ten temat. Chciałbym tylko abyście wiedzieli, że wasze doświadczenie, bezpieczeństwo są dla nas priorytetem, i zawsze było. Wiemy, co robić i jak to zrobić. Wielkie podziękowania dla osób, które nas wspierają - nie martwcie się wszystkim, jesteśmy tu i z Wami. Teraz natomiast potrzebujemy więcej czasu ( i szczęścia), aby zakończyć pracę nad tą aktualizacją. Naprawdę, naprawdę chcemy ją wydać przed nowym rokiem. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie.
 13. Damiano

  problemy z grą

  @Serold3 Spróbuj wyłączyć swój program antywirusowy i Windows defender.
 14. Damiano

  " Niedokończona gra "

  Drodzy uciekinierzy. Przedstawiamy wam kolejny artykuł z gazety " Dziewiąty krąg " zatytułowany " Niedokończona gra ". Link do części 1 "Charon ":
×
b38e7c858218a416ef714554dce933a2