Damiano

Techsupport
 • Content count

  1,679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

196 Very Good

About Damiano

 • Rank
  Survivor

Recent Profile Visitors

5,976 profile views
 1. Aktualizacja 0.7.4.972

  Proszę o zgłaszanie wszystkich błędów jakie zaobserwowaliście po ostatniej aktualizacji do centrum wsparcia technicznego. ( https://www.escapefromtarkov.com/support/contact )
 2. Aktualizacja 0.7.4.972

  Problem z ciągiem cyfr i liczb zamiast nazw sprzedawców i przedmiotów został naprawiony. Wymagane jest ponowne uruchomienie gry.
 3. Romanian Forum

  @zenandreas You need to fill application form here.
 4. Romanian Forum

  I think the problem is that we do not have an emissary from Romania.
 5. Bugowanie Broni

  @TheAlbatros Aktualnie nie ma banów za wykorzystywanie błędów gry. Zachęcam natomiast do zgłaszania błędów w języku angielskim pod tym adresem. @Forien Forum to nie miejsce na linczowanie osób, które twoim zdaniem wykorzystują błędy gry.
 6. Problem z instalacją

  Usuń: folder Battlestate Games z C:\Users\$$$$$$\AppData\Local\Temp folder Battlestate Games z C:\Users\$$$$$$\AppData\Local usuń plik client.config ( powinien znajdować się w tym samym miejscu gdzie zainstalowałeś grę )
 7. Szybkie pytania szybkie odpowiedzi

  Wiemy o tym i aktualnie pracujemy nad naprawą tego problemu.
 8. Text RPG

  @jajeczko @UNDEADLY W obecnej wersji działa ona w pełni tylko na komputerach. Należy również pamiętać, że obecna wersja Text RPG jest wersją testową. Jeżeli rzeczywiście ludzie będą tego chcieli nie wykluczamy dodania w przyszłości wsparcia dla urządzeń mobilnych .
 9. New players

  Character name Damiano Description Veteran of polish army. Former member of Formoza. His past For health reasons I was expelled from army. After I finish my military service When I came back to home I discovered that my girlfriend was cheating on me. I join to group of seekers and I was exploring world. I needed money so I stayed in Tarkov and I was teaching other people about self-defense. How did he get to Tarkov? I arrived to Tarkov by my own GAZ. Predilections Sniper Friends Paweł with which I came to Tarkov to get money. Wounds, and battles Slight paresis of the left leg Aspirations Escape from Tarkov. The greatest achievement that character did In my army services I received Military Cross, Star of Afghanistan and Star of Iraq. Strength 27 Endurance 23 Accuracy 30 Sniper
 10. Problemy z grą

  @Ellie_5066_PL Spróbuj tego.
 11. Problemy z grą

  @Ellie_5066_PL Jeśli masz taką możliwość spróbuj użyć VPN'a.
 12. Problemy z grą

  Spróbuj zainstalować jeszcze raz sterowniki do twojej karty graficznej używając programu DDU.
 13. Romanian Forum

  #Moved to Questions
 14. Nie uruchamia się launcher

  1. Uruchom launcher jako administrator. 2. Wyłącz program antywirusowy i ochronę w opcjach Windows Defender
 15. Aktualizacja 0.5.0.811

  @MIchalC Kupując grę akceptujesz umowę " USER LICENSE AGREEMENT " ( cała umowa ). Sprzedając / udostępniając konto innej osobie naruszasz podpunkt 3.3 wcześniej wymienionej umowy w związku z czym w przypadku naruszenia tego podpunktu mamy pełne prawo zablokować takiej osobie dostęp do gry. Wykryć takie coś jest bardzo prosto. Mam nadzieję, że temat ten nie będzie więcej poruszany w tym dziale.