Babimko

Member
 • Content count

  738
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

262 Important

7 Followers

About Babimko

 • Rank
  Tarkov Runner
 • Birthday 09/17/1996

Recent Profile Visitors

3,152 profile views
 1. FIRST EXTRACTION

  Great! to hear
 2. Is EoD upgrade reset worth it?

  Never regretted it to be honest:) go for it!
 3. Next Wipe Soon ?

  There is no wipe dont waste your gear!
 4. AK-74M3

  AK-12 you mean? Yes.
 5. This Is Crazy

  No one is forcing you to play the game. You sound just as ignorant throwing a tantrum won't get your NETCODE fixed. Next time do some research on a product before you invest. The forums is riddled same poo fix this do this make this implement this? It's a small team they are not an triple aaa developer lower your expections a bit. Don't be part of the problem be the solution.
 6. This Is Crazy

  Its been known since Alpha. Just because a youtuber brought the issue up its been a hot topic recently all the alpha players know this problem very well. If you played the alpha you would know that the servers were very very unstable the servers now are like butter milk if you compare it to alpha. I guess would be they were already planning on updating the netcode but after OBT after video went viral they had to damage control it so they are implementing it now. Hence why the patch is taking so long to arrive usually after patch notes the patch would be ready to download the following day or 2. I am not justifying or defending anyone i still play Tarkov my opinion wont change or feelings about the game just because some YouTuber upload a video about something most of the community knew about. Been playing since Alpha 7 hours a day since and still continue to do so. This is my opinion if I have grammar issues or something doesn't sound right I apologize English isn't my native tongue Russian is.
 7. MPX

  Ruslar nasil yaptiysa aynisni yaptim millet silahlari tanaisin icin hepsini bir konu altina koymak daha sacma olur. Ayrica begenmesen git daha iyisini yap kardesim. Ben bu oyunu Alfa dan beri oyniyom anliycan 8 ay dir yeni gelen arkadaslar silahlar hakkind bilgi edinsin diye yaptik.
 8. MPX

  SIG MPX, SIG Sauer tarafından tasarlanmış ve üretilmiş, gazla çalıştırılan bir alt makinalı tüfek olup, öncelikle 9 × 19mm Parabellum kartuşu ile bölmelidir. Tam kapalı ve dönen cıvata ve piston sistemi özellikli ilk alt makinalı tüfektir. Bu, kullanıcının güvenliğini artırmak ve daha güvenilir bir ateşli silah elde etmek için yapıldı. 2013 yılında tasarlanmış ve 2015 yılında halka açıklanmıştır. Geri tepmeyi azaltmak için SIG Sauer kısa stroklu itmeli gazlı gaz sistemi bulunuyor. Silahın güvenilirliğini arttırmak İkinci nesil MPX, 9 mm'den .357 SIG'ye veya .40 S & W'ye dönüştürme imkânı tanıyan bir sisteme sahip ancak, kuruluşundan bu yana birinci parti dönüşüm kitleri iki üretim kuşağı için mevcut değildi makine altı tabancası.
 9. MP5

  Heckler & Koch MP5 (Almancadan: Maschinenpistole 5, Submachine gun 5 anlamına gelir), 1960'lı yıllarda Oberndorf'taki Alman küçük kolluk üreticisi Heckler & Koch GmbH (H & K) mühendisleri tarafından geliştirilen 9mm'lik Alman dizaynı alt-makinası silahıdır. Neckar'ım Bazı yarı otomatik sürümler de dahil olmak üzere, MP5'in 100'ün üzerinde varyantı var. MP5, 40 ülkeyle ve çok sayıda askeri, kolluk kuvvetleri, istihbarat ve güvenlik teşkilatı tarafından kabul edilen dünyadaki en yaygın makine silahlarından biridir [4]. Kuzey Amerika'daki SWAT ekipleri tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.
 10. Saiga-9

  Saiga 9, Vityaz-SN makineli tüfek üzerine kurulu kompakt ve hafif bir tabanca yastığı yarı otomatik karbürdur. Uygun fiyatlı ve düşük geri tepmeli mühimmat sayesinde, çoğu kapalı alanlarda kullanılmak üzere hemen hemen tüm atıcılar tarafından kullanılan ideal bir eğitim ve eğlence amaçlı çekimdir. Saiga 9 carbine, basit geri tepmeli çalıştırma eylemi kullanır ve açık cıvatadan patlar. AK tipi kumandalar ve düzeni vardır ve yan katlanır iskelet omuz stoku ve siyah plastik mobilyalarla donatılmıştır. Kırmızı nokta manzaraları için Picatinny ray, üst kapağa entegredir ve karabina, ayarlanabilir demir manzaraları ile donatılmıştır. Carbine, 10 tur ile sınırlı veya 30 tur kapasiteli sökülebilir kutu dergilerini kullanmaktadır. Rus pazarı için, karabina, omuz stoğu katlandığında ateşlemeyi engelleyen otomatik tetik kilidi ile donatılmıştır.
 11. VPO-136

  7.62x39 mm kalibre yarı otomatik av kanadı. Klashnikov (AKM) platformunda yaratılmıştır ve aynı görünümü, ağırlığı ve boyutları vardır. Orta ve büyük oyunların profesyonel ve amatör avlanmasının yanı sıra spor kullanımı için tasarlanmıştır.
 12. OP-SKS

  Molot OP-SKS Karibin SKS'nin av tüfeği versiyonu olup, en popüler cephane 7.62x39mm ile yüklenmek üzere tasarlanmıştır. Karbürü her yaş ve boydaki atıcılar için ağırlık ve boyutlar ergonomik hale getirir. 50 yılı aşkın bir süre boyunca her türlü geleneksel Rus avı için kullanılmıştır. Afrika, Güneydoğu Asya, Orta Amerika ve Ortadoğu'daki avcılarda test edildi. OP-SKS'yi, huş ağacının rengi dışındaki standart SKS'den farklı kılan, koyu kahverengi değil, standart SKS'den farklı olarak dovetail optiğini monte edebilmesidir.
 13. SKS

  SKS, Sergei Gavrilovich Simonov tarafından 1943 yılında tasarlanan 7.62 × 39 mm yuvarlak için odacıklı bir yarı otomatik karbon sovyettir. Tam adı SKS-45, Samosaryadny Karabin sistemi Simonova, 1945 için bir başlangıç özelligidir (Rusça: Самозарядный карабин системы Симонова, 1945; Simonov sisteminin kendinden yüklemeli Karbinesi, 1945). SKS-45 1949-1958 yılları arasında Tula Arsenal'de ve 1953 ve 1954 yıllarında Izhevsk Arsenal'de imal edildi ve toplam 2.7 milyon karbonin Sovyet üretimi gerçekleştirildi. 1950'lerin başında Sovyetler, SKS karabaşasını cephe hattından çıkarıp yerine AK-47 ile değiştirdi; Ancak, SKS onlarca yıldır ikinci basamak hizmetinde kaldı. Bugün hala törenli bir tüfek olarak kullanılmaktadır. SKS yaygın olarak ihraç edildi ve aynı zamanda Doğu Blok ülkelerinin, Romanya'nın ve Doğu Almanya'nın yanı sıra Çin tarafından "Tür 56 Karbin" olarak adlandırıldı. Doğu Alman versiyonu Karabiner S, Arnavutça Model 561 ve Kuzey Koreli "Tip 63" olarak biliniyordu. SKS, sivil artı piyasasında, ABD, Kanada ve Yeni Zelanda da dahil olmak üzere birçok ülkede av ve atıcılık yarı otomatik tüfek olarak popüler. Yaşı ve sayıları, nispeten ucuza satılmasını sağlıyor ve 7.62x39 mm mühimmat çelik kutu şu anda piyasada bulunan en pahalı orta ateş kartuşlarından biridir. SKS, 7.62 × 39 mm M43 yuvarlak için bölme yapılacak ikinci ateşli silahıydı, birincisi RPD idi.
 14. M4A1

  M4 karbür, M16A2 saldırı tüfeğinin daha kısa ve daha hafif bir varyantıdır. M4 5.56 × 45mm NATO, hava soğutmalı, doğrudan çarpma gazlı, dergi beslemeli karbindir. 14.5 inç (370 mm) varile ve teleskopik bir stoğa sahiptir. M4 karbürü, Birleşik Devletler Silahlı Kuvvetleri tarafından yaygın şekilde kullanılmaktadır ve Amerika Birleşik Devletleri Ordusu'ndaki M16 silahını ve Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri birliklerini temel piyade silahı olarak değiştirmektedir. M4 ayrıca M203 ve M320 bomba fırlatıcılarını da monte edebiliyor. Namludaki ayırıcı basamak, M203'ü standart donanımla monte etmek içindir. M4A yarı otomatik ve tam otomatik modlarda (M16A1 ve M16A3 gibi) ateşleme yeteneğine sahipken, M4 yarı otomatik ve üç turlu patlama modlarında (M16A2 ve M16A4 gibi) ateşleme yeteneğine sahiptir.
 15. AKS74UB

  AKS-74U, modifikasyon B'nin (sessizlik) özel bir versiyonu, varsayılan olarak bir kırlangıç kuyruğu kaplamalı montaj aparatı, bastırıcı bir cihaz ve ses altı mühimmatın atılması için özel mekanlar ile verilir. PBS-4