Kubuliusz

Member
 • Content count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kubuliusz

 • Rank
  Newbie
 • Birthday 08/04/1996
 1. Off-top

  Panowie, czy boty teraz strzelają do scavów? Czy nadal są przyjaźni?
 2. Off-top

  Ładnie się w tej grze dzieje Przykład:
 3. Off-top

  Miał ktoś już taki problem, że serwer działał z minutowym opóźnieniem i ogólnie jakoś tak wszystko się zepsuło?
 4. Off-top

  Ja się tak troszkę wtrącę i powiem co uważam. Na pewno są ludzie którzy kupują EOD bo gra im się podoba i chcą aby BST ją rozwijało, wiadomo. Na pewno są także tacy, którzy kupili EOD bo mają dużą przewagę nad „plebsem”, który wcale taki nie jest bo 200 zł na grę to nie mało ( zobaczcie ile ludzi piraci gry ). Mają przewagę, bo mogą zmieścić więcej sprzętu w 600 kratkach a nie 200. Mają duży safe container itd. Koledze wyżej raczej tylko o to chodzi.
 5. Off-top

  Nieźle prawisz mordo :V Tu masz wielkiego plusa, taka prawda. Ja mam standard, aby wypróbować grę, jak mi się spodoba to powiedziałem sobie, że kupię upgrade. No i jest dość spoko, tylkoooo, że po kilku rajdach koniec miejsca w ekwipunku... Mam jedynie dwa Scav Backpacki, AK47, AKS47U, torbę sportową i kilka takich mniejszych plecaków na bok co noszą Scavy, kilka pistoletów i stzelb i w ch*j popakowanych rzeczy w Trizipy.
 6. Potęga botów!

  W takim razie przepraszam bardzo, nowy jestem, nie widziałem tego wątku. Już zobaczyłem, w takich sprawach będę tam pisać
 7. Potęga botów!

  To ładnie, dzięki za info panowie Bo bym grał i grał i nic...
 8. Potęga botów!

  Kolega podpowiadał mi, żebym grał na botach offline, bo można zdobyć sprzęt... to prawda czy kłamstwo? :V
 9. Potęga botów!

  Gram na botach i próbuje farmić ekwipunek, ale się nie da, bo boty są lepsze od 70% graczy w tej grze. Zawsze w grach w której grałem, było odwrotnie...haha.
 10. Czy można zgubić Safe Container?

  Dzięki wielkie! Już się obawiałem, że można go stracić. W takim razie nie rozumiem całkiem po co go ubezpieczać... haha.
 11. Czy można zgubić Safe Container?

  Witam, kupiłem dziś grę trochę pograłem i zobaczyłem, że można ubezpieczyć BEZPIECZNY POJEMNIK w moim przypadku 2x2. Co to daje? Czy można go stracić? Niestety nie wiele rozumiem na razie. Z góry dzięki, za odp.